Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

anzet
24. říj 2013

@zdenka35 Já testovala 11.den, dříve mi to přijde zbytečné. Ale ten 14. den ráno to zkus. Pokud test nebude pozitivní, nevěš ještě hlavu, test neopakuj a počkej si až na krev. Spousta holek měla negativní testy a těhotenství bylo 😉 Krev je krev!!!

zdenka35
24. říj 2013

@anzet No tak snad to tak bude,já měla minule 11 den negativní a pak hned měsíčky ☹ a ted si nepamatuji,tobě to vyšlo ten 11 den?? 🙂

anzet
24. říj 2013

@zdenka35 Nevyšlo. Chystám se na KET.

zdenka35
24. říj 2013

No a pak má člověk věřit,tohle jsou hrozné nervy,kdo nezná neví 😒 vůbec se mě nechce testovat zítra....možná ti víc závidím,že máš teprve před KET a ne den před testováním 🙂 🙂 🙂

anzet
24. říj 2013

@zdenka35 Taky jsem testovala, nedalo mi to. To čekání je hrozné. Ale věřím, že teď už to vyjde!!! 😉

zdenka35
24. říj 2013

Já vím,jednou to musí vyjít,ale než to přijde to si teda užijem nervíků 🙂 🙂

anzet
24. říj 2013

@zdenka35 Je to boj. Ale vyjde to. Ty vypadáš nadějně, mě se to povede příští měsíc. Jak to řešíš s prací?

zdenka35
24. říj 2013

@anzet Anzet já jsem rok bez práce,mám vždy brigády a jinak vyrábím domácí dekorace,ted stejně nic dělat nemohu protože jsem pořád na zákrocích v CAR a stejně pak nic dělat nemohu,tak ani ted nic nehledám,stejně by mě nikam nevzali,nebo hned propustili.Tak se o mě stará manžel 🙂 🙂 Chvilkama si myslím,že to vypadá nadějně taky,ale po ET jsem měla také příznaky a nevyšlo to,pravda je že byly jiné 🙂 už jsem 2 krát cítila i žáhu,podbřišek bolí přes týden,prsa taky,motá se mě hlava a už jsem dvakrát nabrala na to letět zvracet 🙂 ale to vše může být lékama,jak už jsem jich přeplácaná.No za těch 14 dní jsem ani nešpinila,což mě dává naději 🙂 A jsem ráda že jsi plná optimismu,to lidem závidím 🙂 tak to ti vyjde určitě 🙂 🙂 🙂

anzet
24. říj 2013

@zdenka35 Nemysli si, v úterý jsem se zhroutila, když jsem zjistila, že to nevyšlo. Strašně jsem tomu věřila. Příznaky jsem sice žádné neměla, ale ani potíže ne. Probrečela jsem celý den, zhroutil se mi svět jako domeček z karet. Útěchy nepomáhají, chce to jen čas. Stálo mě to tolik sil, bolesti, času, peněz. Vysílilo mě to jak fyzicky tak hlavně psychicky. Kdo nezažil, nepochopí.
Snažím se být optimista, bude lépe.....tobě se to povede teď, mě ten příští měsíc. Já to vím!!! 😉

zdenka35
24. říj 2013

@anzet Jééé kéž by jsi měla pravdu,jestli ne tak to mám stejně jako ty,myslím ty stavy,kdy to nevyjde 🙂

vicherek
29. říj 2013

@eva118
Ahoj a jak jsi dopadla? Povedlo se? Já měla 1. KET 21. října, tak když nepočítám den ketu,tak jsem 8 den teprve, připadá mi, že mi ket dělali nějak pozdě, podle ostatních, menstruaci jsem měla dostat 28. října, zatím nic,na krev jdu 4. listopadu,chtěla jsem si udělat test, ale doktor mi říkal, že jsem měla pregnyl a že beru utrogestan,prednison,listovku,anopyrin a divinu, tak test by ukazoval špatně, že musím na krev, tak čekám, i kdyby test byl pozitivní po celou dobu,tak by to mohlo být falešné, tak mi nic jiného nezbývá než čekat.tak pa

vicherek
29. říj 2013

@zdenka35 ahoj před chvíli jsem psala o sobě na eva 118 tak si to přečti prosím a napiš o sobě, jinak mám za sebou 3x inseminaci, 1 x ivf, měla jsem 30 vajíček z toho oplodnili 21, následně ET / 2 embrya/ skončilo to neúspěchem, pak pokus o ket,ale měla jsem z toho akorát polypy a musela jsem na hysteroskopii a odstranění, a nyní 1 KET, nechala jsem si zavézt 3 embrya, mám ještě 12 nanuků, pak dám vědět výsledek zatím pa

eva118
29. říj 2013

@vicherek Ahoj, ano povedlo se. Neboj, doktoři ví, kdy má dojít ke transferu. Netestovat zase není vůbec špatné, já po ivf taky netestovala, nestresovala jsem se a myslím, že to tak je lepší. Jestli chceš, přidej se k nám do diskuze- čekání po et, jak se zabavit, aby to utíkalo. Kam chodíš do car?

zdenka35
29. říj 2013

@vicherek Já o sobě psala již několikrát 😵 😵 Mám 1 IUI,jednou IVF,ET nedopadl s jedním embryem,ted KET jsem 18 den po něm s 2 embryi a testy z moči zatím negativní,čekám na krev.Nanůčky už žádné nemáme.Čeká nás vyšetření imunologie a poté případné 2 IVF 🙂 😉

vicherek
31. říj 2013

@eva118 ahoj já chodím do Ostravy do Gyncentra, jsem spokojená s jejich přístupem, samozřejmě pokud to nevyjde tak zkusíme jinou lěčbu a ket necháme až po novém roce, na tom jsme se už domlouvali s doktorem dopředu,nebudu se taky testovat a vydrží,,bojím se,aby to nebylo biochemické, nebo jenom utrogestan brzdí menses,taky jsme mluvili o redukci,mám 3 embrya,to pro případ,kdyby se zvýšil počet dětiček...jinak držím palečky ať se ti daří a jsi v pořádku i mimčo, zatím pa

eva118
31. říj 2013

@vicherek Ahoj, já chodím taky do Gyncentra Ostrava a taky jsem spokojená. Na krev jdeš za chvilku, to už vydržíš, držím palce, aby to vyšlo a aby ms nebrzdil utrouš, ale mimčo.

vicherek
31. říj 2013

@zdenka35 ahoj,vidím,že jsis taky užila svoje,já taky počkám na krev, jdu 4. listopadu,tak jsem nervozní, zatím jsem to nedostala, nic mě nebolí,tak jako před menses,ale hodně jsem slabá a točí se mi v hlavě,ale to bude určitě těmi léky,moc chci aby to už vyšlo, protože od února 2013 jsem si prošla hodně problémy,jak tak čtu,tak co jsem všechno absolvovala za těch pár měsíců,to jiní v průměru absolvují během tak tří, čtyř let, a taky už nejsem nejmladší, v červnu mi bylo 38 let a děti jsem zatím neměla, ani těhotná jsem nebyla nikdy,vždycky jsem se věnovala kariéře a užívala si života, hodně pracovala, poznala jsem člověka, kterého jsem hledala až teprve před třemi a půl roky a najednou zjistila, že bychom chtěli mít rodinu,dva roky jsme se snažili a nic, tak jsme hned šli do gyncentra v Ostravěa ,dali se do toho,už jsem ze všeho hodně unavená, ale kvůli mému věku to musím vydržet a pokračovat
doufám,že tobě to dopadne dobře,a kdy jdeš na krev,pak dej vědět,zatím pa

vicherek
31. říj 2013

@eva118 a kdy jdeš na krev ty, já jdu vlastně jako 15 den od ketu,tak nevím jestli je to brzy, a ty ještě nebyla ?

eva118
31. říj 2013

@vicherek 15 dní od ketu je akorát. Já už byla dávno- jsem ve 12. týdnu těhotenství 😀 .

vicherek
31. říj 2013

,tak to ti tak trošku závidím, ale hlavně přeji,ať ti všechno dopadne dobře a máš zdravé mimčo pa

vicherek
31. říj 2013

jak jsem teď ležela po ketu vlastně 1 hodinu,tak vedle mě ležela fajn holka,ikdyž jí taky bylo už 35 let,ale jak mi vykládala,když jsme tak leželi,tak snad každá z nás toho musí hodně prodělat, aby se to podařilo,
mám 2 kolegyně v práci, co si tím prošly,jedna má taky 38 let a má 13 letého kluka po ET a 7 letou holčičku po ET,a ta druhá měla holku v 38 a dnes jí je 5 let, ony ještě jezdily napřed do Prahy, pak Olomouc, ikdyž později si mohly taky vybrat Ostravu,ale nechtěly.
kohokoliv znám, kdo podstoupil umělé oplodnění / je jedno jestli iui,ivf,ET / tak má mimčo, neznám právě nikoho, kdo by šel na ket, všem se to hned povedlo po ET, tak mám trošku strach, že budu první, komu se to nepodaří vůbec,

zdenka35
31. říj 2013

Tak děvčata hlásím že jsem dneska 20 den od KET menzes nemám,ale krev negativní ani nic na ultrazvuku.Tak vysazuji léky a přijde MS a v prosinci jsem objednaná na imunologii,takže IVF druhé až podle imunlogie tudíš spíš unor 2014 či později podle nálezu a taky peněz ☹ Tak moc přeji aby to už některé z nás vyšlo.Já ty ledy zatím neprolomím ☹

vicherek
1. lis 2013

@zdenka35 ahoj,nezoufej, jednou se to podařit musí,já jsem 12 den po ketu,MS zatím nic, žádné příznaky, jenom asi pátý den jsem prozvracela, tak uvidím v pondělí, jak to dopadne,dám taky vědět,pa

zdenka35
2. lis 2013

@vicherek Tak snad se podaří tobě,musí 🙂 no já měsíčky začínám mít až dneska a to jsem 21 den po KETU.Brzdili mě to léky,které mě po krvi řekli at vysadím 🙂 jinak já zvracela 3 krát a ještě v den kdy jsem jela na krev jsem zvracela,tak mě bylo líto že mě pak řekli negativní zprávy,věřila jsme moc.Prý jsem to mohla mít z léků,že jsou to stejné příznaky jako těhotenské,ale to bylo u mě.Tobě to musí vyjít,at víme všichni že to jde.Mnoho štěstíčka posílám 🙂

vicherek
3. lis 2013

@zdenka35 díky moc za povzbuzení,zítra se to dovím,ale pokud to dopadne špatně, tak napíšu až později, protože, jak se znám, tak probrečím celý den pa

vicherek
4. lis 2013

@zdenka35 Tak ti oznamuji,že mi dneska testy z krve potvrdili ,že jsem těhotná, pro tuto chvíli jsem nejšťastnější ženská na světě ale musím stát zatím nohama pevně na zemi, 11.11. jdu na kontrolu,tak uvidím, co mi řekne doktor, teď mě bude hlavně zajímat, kolik mimušek tam je , ale na to si musím počkat, díky moc za tvoje povzbuzení, tak zatím pa

eva118
4. lis 2013

@vicherek Ahoj, tak čtu, že jsi těhotná. Gratuluju! Řekli ti hodnotu hcg? Podle toho by se trochu dalo uhodnout, jestli je tam jedno, nebo dvě, ale je fakt, že ty hodnoty mají velké rozpětí, takže uvidíš na utz.

vicherek
5. lis 2013

díky moc, já jsem se to dozvěděla přes telefon,hned jsem se rozbrečela,takže na plno jiných věcí jsem se už nestihla zeptat,musela jsem hlásit léky co beru a a snažit se poslouchat,jak mám postupovat dál, léky mám brát dále,jak je beru,dneska si v lékárně vyzvednu tzv. balík léků, 11-11 mám kontrolu,tak se dr. Lachčiny zeptám na všechno, hlavně, kdy se dozvím, kolik se jich uchytilo,chtěla bych maximálně dva, jestli jich bude víc, tak to budou další zdravotní problémy, co budu muset řešit, já už bych chtěla mít klid a užívat si to,zatím mi je dobře, nezvracím,ale bolí mě už druhý den hlava a záda,tak až se v pondělí dozvím víc, tak ti písnu,pa

kikincuk
2. pro 2013

Ahoj ženy 🙂 Tak mě ve čtvrtek čeká KET. Tak tady čtu vaše příspěvky. Abych se trochu představila : Po 1IVF syn Dominik, čekala jsem dvojčátka a kvůli silnému OHSS jsem to nedala. Zaplať pánbůh aspoň za Domína. 😉 Teď máme 3 mrazáčky v jedné pijetě,takže stojím před rozhodnutím 1 embryo či 2. Další IVF podstoupit nesmím právě kvůli OHSS. Tak Vás tady budu tak nenápadně šmírovat. 😉
Přeji všem málo nervů.pozitivní testy a hooodně štěstí. 😉

vrk
22. srp 2014

Ahojky holky, chci se zeptat jak dlouho po ketu jste na sobe zacly neco pozorovat? Jsem 4den po ketu 5ti denni blastocysty a necitim absolutne nic 🙂