Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sedmitecka
14. pro 2010

@bublenudle odpočiň si a naber sílu!!!! rozmazluj se, ať se tělíčko dá do klidu.......já vím, že se to lehko říká, když mě samotné to moc nejde, ale je to potřeba, psychický klid je důležitý.....aspoň mi to všichni pořád říkají 😀 😀 😀

sedmitecka
14. pro 2010

@aja8 to je mi moc líto, kolik ti jich rozmrazili, že žádný nepřežil?? ☹ ☹ ☹ my máme v mrazáku jen jednu jedinou blastocystu, tak se taky moc bojím.....

pampeliska36
14. pro 2010

ahojte holky 🙂
muzu se k vam pripojit?
byla jsem vcera na svem prvnim KETiku a doufam, ze bude posledni 🙂
rozmrazili nam dve embryjka a obe dve se zacli vyborne vyvijet a poskocili o jedno stadium, takze mame zavedene obe... hatchujici blasticku a blasticku... ted jen uz cekat... den testovani mame vyhlasen na 30.12. 😨

jste tady nektera, ktera mate aktualne po KETu a nebo se cerstve chystate? 😉

sedmitecka
14. pro 2010

@pampeliska36 ahojky 🙂 tak moc držím palce , ať to klapne 😉 můžu se zeptat, v jském stadiu jsi je měla zamražené??? moruly???? a brala jsi před KETem nějaké léky??

pampeliska36
14. pro 2010

@sedmitecka ja mela zamrazene casnou blastocystu a blastocystu 🙂
blastocysta poskocila do hatchujici blastocysty a
casna blastocysta poskocila do blastocysty.

... jinak beru za leky. prednison, kys. listovou, 3 x denne estrofem, picham injekce agolutinu, ted i nejaky pregnyl 1500... no a ja mam jeste i stitku, takze beru lethrox na stitnou zlazu.

pampeliska36
14. pro 2010

@sedmitecka a ty jsi na tom jak? 😉

sedmitecka
14. pro 2010

@pampeliska36 my jsme měli v říjnu 1.IVF, zavedli mi při ET dvě moruly, otěhotněla jsem, ale koncem 6. tt zamlklé těhu a samovolný potrat ☹ ☹ tak teď musíme čekat 3 menstruace na KET, jednu u ž mám za sebou, druhá by měla dorazit o víkendu, takže třetí bude v půlce ledna a pak koncem ledna asi KET 🙂
máme zmraženou jednu blastocystu, tak se bojím, aby vydržela 😒
jnak já štítku už vůbec nemám, takže beru taky euthyrox 😉 a před ET jsem měla prednison a utrogestan......na co je ten estrofem??? a kam chodíš do CAR? já Pronatal....

bublenudle
14. pro 2010

@vered Ahoj beruško,jj,musím dát pauzu..no bude to 3 IVF..a snad poslední ☹ ted s PGD,nevi proč se mimuška nechytají,no a taky věk ,že.38 😠 jdu ještě na nějaké vyšetření ,imunologie atd..tak pak teprve se uvidí 😉 měj se krááásně..

pampeliska36
14. pro 2010

@sedmitecka jejda ☹ to je mi lito... je to strasne, kdyz mas na chvilku nadeji a pak je to pryc. 😢
no ja jsem z brna, takze chodim do caru unica. estrofem je na podporu rustu sliznice... aby byla hezka "perinka" pro mimi 🙂 myslim, ze u vas v caru berete treba neco jineho 😉
ja jsem byla na IVF tento rok v srpnu... mam to ve svem blogu... muzes mrknout 😉

bublenudle
14. pro 2010

@sedmitecka No byl to záhul,za těch 6měs..měla jsem vzdy dlouhý protokoly,,takže ted dám pauzu a pak zase huráá na to 😉 paaaa a kam chodíš?? já Brno

pampeliska36
14. pro 2010

@bublenudle jeeeeeeeeee ja jsem taky z brna 🙂 a chodim na unicu. kam ty?

bublenudle
14. pro 2010

@pampeliska36 Jééééé,super..já ale chodím do Repromédy....koliktrát jsi už byla..tohle bude moje 3 IVF..a 1 KET jsem měla..ale nic,bohužel ☹

pampeliska36
14. pro 2010

@bublenudle jeeeeeeeeee tak to urcite znas mufinku?! ta taky chodi do repromedy a vim, ze nejakou dobu chodila na konika do vaseho tematu 🙂 😉 ja to mam ve svem blogu... muzes mrknout... mam za sebou jedno IVF a ted svuj prvni KETik... mam v brisku dve embryjka 😀
a kolik jsi mela embryjek a jak se rozmrazila?

bublenudle
14. pro 2010

@pampeliska36 Jééé,tak at se drží...pěkně se o mimuška starej 😵 😵 jj,znám...píšeme si spolu....embryjka byli ok,blastičky ale bohužel nic...vždy 2 ☹

sedmitecka
14. pro 2010

@bublenudle já chodím do Prahy.....

sedmitecka
14. pro 2010

@pampeliska36 jo, bylo to smutný, asi ještě horší, než kdyby byl test rovnou negativní, ta naděje a pa nic ☹ 😠
já měla na podporu sliznice ten utrogestan.....

pampeliska36
14. pro 2010

@bublenudle ach jo to je skoda! a mas jeste nejake eso v zasobe? nebo te ceka dalsi IVF?

pampeliska36
14. pro 2010

@sedmitecka ach jo! je potreba jit dal, co? a neohlizet se moc tim spatnym smerem 😒

sedmitecka
14. pro 2010

@pampeliska36 jo jo, přesně 🙂

bublenudle
14. pro 2010

@pampeliska36 ne ne,už nic..ted se chystám na třetí IVF,ale až asi březen,,, 😉

luucia
14. pro 2010

Ahoj holky,
jéé tady se kecá 🙂 vítám nový KETačky 😵 at máte a testu brzy // 😵
@bublenudle vítej doma 😵
@pampeliska36 já jsem čerstvě po KET...teda dneska je to 6.den po 🙂

My byli dneska ve školce na besídce..bylo to krásný až dojemný 😵

pampeliska36
14. pro 2010

@luucia ja tak mocinky drzim pesticky, at to dobre dopadne do uplneho zaveru 😉 😀

luucia
14. pro 2010

@aja8 to mě mrzí, že ke KETu nedošlo ☹ máte ještě nějaký mražáčky??

luucia
14. pro 2010

@pampeliska36 no uvidíme..už se začínám pozorovat, je to na budku 😝

pampeliska36
14. pro 2010

@luucia jojo to cekani je to nejhorsi!!! uplny psycho 😖

bublenudle
14. pro 2010

@luucia ahoooj zlati..děkuji..no a co ty??? povídej 😉

luucia
14. pro 2010

@bublenudle no já ani nic..už se děsím testování..bojím se stejnýho výsledku jako minule..jako už chci vědět jak to dopadlo, ale taky mám strach..no známe to všechny 😔

bublenudle
14. pro 2010

@luucia beruško,držím palečky....určo to bude // 😉

luucia
14. pro 2010

@bublenudle uvidíme uvidíme uvidíme 🙂 a jak ty ses měla??? 😵

aja8
14. pro 2010

@paja23 další IVF až asi na jaře..teď ještě půjdu na hysteroskopii..
@sedmitecka @luucia my jsme měli jen 2 mražáčky, a ani jeden se nechytl..víc jich bohužel nemáme..

Holky, vám všem ale držím moooc pěsti, ať vám to vyjde..včera mě to docela vzalo, ale manža byl skvělý a podržel mě..nejhorší je, že vím, že do dalšího boje půjdu až na jaře..zdá se mi to strašně dlouho..