Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
16. pro 2010

@vered tak jak?? začíná ti píchado?? doufám, že jo a držím moc pěsti 😵

sandol
autor
16. pro 2010

@luucia luciaku,no jasan,že ji vidííííííííííím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Téda ,staň se průkopníci našeho tématu,budeš oslavována a tvé jméno bude vepsáno zlatým písmem na nástěnku 🙂 Tak nechť čárka sííííííííííLíííííí.
Ale jsi teda Eva zvědavá,8.den a už testing 😉 ,pro tentokráte se to ale vyplatilo 😉 Jaké máš pocity???

luucia
16. pro 2010

@sandol 😀 😀 😀 když mě bylo včera divně...břicho mě bolelo jako na MS, v prsou mě divně píchalo a byla jsem děsně unavená 😝 tak jsem si říkala buď to je těhu nebo se blíží mrcha 😝 no a ráno na mě vykoukly docela rychle // 🙂 není to teda žádá extra síla, ale na 8.den si myslím, že dobrý 😵 jinak jsem hrozně ubulená..brečela jsem u úvodní melodie seriálou Stefanie, dneska u nás dopolko krásně svítilo sluníčko a já jela nakoupit...5 minut jsem seděla v autě a bulela, že svítí sluníčko 😅 prostě blázen 😀

sandol
autor
16. pro 2010

@pampeliska36 ahoj 🙂 ,děkuji za přání 😵 Také ti přeji,ať vše dobře dopadne 🙂 3.den po KET,to je ještě na vše brzy,na příznaky,na test,tak ať ti to rychle uteče a ono uteče,když tu máme ty Vánoce,jsme si nemohly vybrat lepší čas,pěkně nás vše kolem nich odreaguje 😉

sandol
autor
16. pro 2010

@luucia byla ruka klepačka při testu?Nějak si to nedovedu představit,že tu brzy taky budou ty nervy při testu 😕
Máš teda ale krásný příznaky 🙂tak hlavně nebeč že ti píšu 😉 😉 😉

luucia
16. pro 2010

@sandol no já jak jsem měla večer ty příznaky, tak jsem si říkala, že to prostě vyšlo a byla jsem klidná...ale v noci a ráno mi nic nebylo..tak jsem byla malinko vyklepaná 😅 je to adrenalin...ale když tam pak jsou // , je to hezký 😵 snad vydrží, ne jako minule 😔

vered
16. pro 2010

@luucia AHOOOOOOJ, teda ted jsem koukala na ten Tvuj testik a jasne ze ji tam vidim tu krasnou carecku, zatim teda jen slabounkou, ale pockej jak bude tlustounka za par dni!!!!!! To je nadhera, tak jen tak dal. 🙂 Take ty pocity co pises ze mas, to mluvi za vse!!!!! Mam velikou radost! pa pa. 🙂 😵 Jo hormon. testy jsou v poradku a v sobotu zacinam pichat gonal F, mam ten stejny protokol s antagonisty jako jsi mela Ty tak doufam ze bude dobre.

@sandol ahoj sandolko, dekuju za psanicko, teeeda 7-9 krasnych vajicek, to je tak akorat ne...myslim ze moc hezky pocet a ted uz jen aby byla embryjka kvalitni a pekne se udrzela. A delaji Vam take ICSI??? Asi jo vid. Nam pokazde.
Jinak jak jsem uz psala Luucii, tak hormony ok a v sobotu zacinam pichat, akorat mi ted muz jel pro prvni pero gonalu a cetrotide, budu to nakupovat postupne, podle potreby. Pristi ctvrtek jdu zase na krev a ultrazvuk a podle toho jak budou velky vajicka, zacnu pichat cetrotide. Kdy myslis ze budes mit OPU??? To uz Te asi nedozenu vid...ale neboj budu tesne v zavesu!! 😉
Jinak kdybych to dostala zitra, tak by uz nikdo v nemocnici na IVFnebyl, tak kdo by mi udelal ultrazvuk a krevni testy???Sla bych az v nedeli a to by byl uz 4.DC a to uz je pozde.....tak by se to fakt asi posunulo o mesic, nebo ja nevim, nastesti moje hodny telicko poslusne zacalo s MS dnes, presne 28.DC. Mela sem stigro. 😉
Jsem dneska tak unavena, asi se du odvalit do pelisku!!! Tak papa a vsem holcinkam dobrou noc a cekatelkam na testiky pevne nervy!!!! 🙂

pampeliska36
16. pro 2010

@luucia jeeeeeeeeeeeee gratuluju ke dvema // 😉

ira13
16. pro 2010

Ahoj devčata, u mě se zatím nic neděje - čekám na mrchu.
@luucia To je krása 8 den //. Kdybych nevěděla, že zaváděli jen jedno embrijko tak by to vypadalo na dvojčátka. Přeju ať // krásně tloustnou. Je to povzbuzující vědět že i mrazáčci se takhle krásně chytají.

aja8
17. pro 2010

@luucia mooooc gratuluji..super zprávička.. 😉

luucia
17. pro 2010

@pampeliska36
@aja8 Holky zatím prosím negratulovat 😉 po zkušenosti z minulýho měsíce, mám strach 😔 ale rozdíl v těch čárkách vidím..to je megarozdíl 😵 tak snad budou sílit 🙂 v albu je dnešní 🙂

aja8
17. pro 2010

@luucia ok, tak zatím jen potichoučku..ale neboj, všechno bude ok..někdo to tady musí prolomit..

luucia
17. pro 2010

@aja8 jj, ráda to tady prolomím a doufám, že mě budete všechny následovat 😵
Ať už je středa...to nepřežiju 😝 😝 😝

aja8
17. pro 2010

@luucia to čekání je nejhorší, ale neboj, uteče to a budete mít krásné Vánoce.. 😉

sandol
autor
18. pro 2010

@luucia čau holčino,je to jasnóčka 😉 ,testy sílí,to je jen jedno znamení 🙂,teda to budete mít fakt krásný Vánoce 😵 a my tě budeme brzy následovat 😎

sandol
autor
18. pro 2010

@vered ahojky veredko 🙂 ,tak dnes začínáš nebo jsi už začala?Jak se těšíš?Jaké máš dávky?Na co máš ten cetrotide?Já mám jen gonal,nic k tomu a pořád 225 jednotek.Už jsme tam za gonal nechali přes 8,500,-Kč 😝,tak snad mi nedají v pondělí další.Ty jo,nebudeme od sebe daleko 🙂 ,mně říkal OPU tak středa,čtvrtek.Jojo,ICSI mít budeme.Máš pěkně vycvičené tělo,krásně tě poslechlo 😉 ,tak snad nám to vyjde,jako luucii!

sandol
autor
18. pro 2010

Holky čau, a je tu ještě někdo,kdo bude mít ET či KET kolem svátků?

kinguse
18. pro 2010

@sandol ..já se to dozvím v ARTu v úterý. Dr říkal,že pokud bude vše OK,tak by KET mohl být,tak uvidíme.

@luucia držím palečky,ať to klapne!!!!!

Jinak holky,konečně jsem se dala taky do pečení.Včera jsem si nadělala těsta a dneska peču...i manžel pomáhá 😉 Dělám plněný ořechy, mandlový rohlíčky, nepečený vosí hnízda a kulička z tatranek..víc asi nezvládnu,už tak je toho víc než dost a stejně to doma nikdo moc nejí,takže jako dekorace to bude stačit 😀

luucia
18. pro 2010

Holky, tak my už máme ozdobený stromek 😅 😅 😅 večer zabalím dárky a Ježíšek může přijít 😀

@sandol týjo, jestli budeš mít ve středu OPU, tak budeme mít zásadní události ve stejný den..já jdu na krev 😝
@kinguse teda druhů máš až dost 😉 hned bych si něco dala..ale já nepeču, tak tady nic nemám 😝

vered
18. pro 2010

@sandol 🙂 ahojky, jo dnes jsem zacala, respektive pred chvili pichla prvni davku, nevim proc, ale je mi z toho divne uz ted. Boli me hlava a mota se mi a jsem takova zmatena. 😖 Fuj ja ty hormony tak nesnasim. Mam ted pichat denne 150...i tak je to dost.(pri predeslych dlouhych jsem pichala mnohem min) Ten cetrotide zacnu asi az pristi ctvrtek podle velikosti foliku, je to na prechod. Ja mam ted jinej protokol, kratkej s antagonista, ne dlouhej jako ty. No uvidime jak to dopadne...a ty uz mozna pujdes na OPU ve stredu????Ty jo to je rychlost vid, uteklo to. Drzim Ti palecky. Jo prosimte mas nejake "stavy" po tom gonalu nebo jses po tom ok??? A kam to pichas?? Diky a zatim papapapapa. 😵

pampeliska36
18. pro 2010

@vered ahoj 😉 chtela jsem te trosku povzbudit... do tematu meho centra chodi holcina, ktera ma uz sve 3 IVF a take mela antagonist... reaguje na to daleko lepe, jak na ten dlouhy protokol... oni se ji totiz nedari "urodit" tolik vajicek a pri tom kratkem z ni dostanou aspon maximum, co mohou... a co na gonal? ona si ho nemuze vynachvalit... udajne po nem reagovala uplne nejlip 😉
takze ver tomu, ze to bude dobre a ono to dobre bude 😉 🙂
drzim MOC pesticky!!!

pampeliska36
18. pro 2010

@sandol ja mam tedka certsve po KETu 🙂 mela jsem ho v pondeli a mam dve krasne embryjka 😀 takze uz jen cekat na den D... coz je AAAAAAAZ 30.12. kdy mam testovat 🙂

pampeliska36
18. pro 2010

@luucia chtela jsem se te jen zeptat...? ty sis po tom KETu nepichala pregnyl 1500? ja jsem si ho totiz pichala ve ctvrtek a jeste i ted v nedeli... takze u me by testovani osmy den nemelo vubec vyznam 😨

... vubec totiz nevim, na co se ten pregnyl po KETu a i po ET (kdyz ma treba nekdo malo vajicek) picha... nevite holky nektera? 🙂

luucia
18. pro 2010

@pampeliska36 ne po KET jsem si Pregnyl nepíchala...měla jsem ho 5 dní před KETem..ale vím, že v nějakých CAR ho dávají i po KET...zvyšuje to úspěšnost 😉 Ten Pregnyl jakoby udržuje žlutý tělísko nebo tak nějak 😉 který je potřeba k uhnízdění embrya..snad to nepíšu blbě, kdyžtak mě opravte 😉 To se pak testuje dýl 😉 týjo, to bych nevydržela 😅 😲

vered
18. pro 2010

@pampeliska36 ahoj pampelisko 🙂 , dekuju za povzbuzeni, tohle je muj 4.ivf a vzdycky jsem mela gonal a nikdy mi z tech hormonu nebylo nejlip. Na dlouhy protokol jsem reagovala ok, ale pichala jsem mensi davky ,protoze jsem mela jednou OHSS. Ted jsem premluvila doktora aby mi dal tenhle kratky protokol, abych nemusela pichat tolik hormonu, tak uvidime.
A Ty mas cerstve po Ketu jo?? To je krasny, muj dvoulety milacek je take z Ketu 🙂 , tak at se Ti embryjka krasne zavrtaji a jsi tehulka!!! Papa

pampeliska36
19. pro 2010

@luucia ahoj 😉 jeeeeeeee dekuji za vysvetlenou! to vis... porad se clovek uci 🙂 ja jsem mela pri svem prvnim ICSI 22 vajicek a tak jsem si po ET uz zadne pregnyly nepichala... tak diky 🙂

@vered ahoj 😉 to chapu... ja mela taky mirne stadium OHSS... a neni o co stat. ten antagonist hodne holkam vyhovuje. ale ony maji hodne malo vajicek a tak do nich rvou silene davky leku, aby vubec nejak reagovali... ale to nebude tvuj pripad. drzim pesticky, at se zadari!!! a ty jsi zacala tedka pichat? kdy budes mit OPU a ET? jeste tento rok predpokladam 🙂
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee to jsi me krasne povzbudila, ze mas miminko z KETu 🙂 vsichni rikaji, ze je daleko mensi uspesnost... ale ja se po KETu citim daleko lepe! tak uvidime... doufam, ze to bude stastny novy rok 😀 😀 😀

vered
19. pro 2010

@pampeliska36 ahooj, jo jo zacala jsem pichat vcera a na kontrolu foliku a na krev jdu az 23.12. takze kdy bude OPU nebo Et to zatim vubec netusim. Doufam, ze OPU do konce roku stihnu, ale ET bude asi az v Novem roce. 🙂 Uvidime, ale neboj budu referovat.
Tady v nemocnici mi rikali, ze pokud se embryjka rozmrazi dobre a vyviji se dal, sance na tehu je stejna jako pri ET, tak si myslim ze bude dobre. A ty mas u sebe 2 vid?? Kolik mas za sebou IVF?? A mas nejake mimi uz??? S tim ze po Ket je Ti daleko lip mas naprostou pravdu, ja se take citila bajecne v tehu po ketu(cely v nativu), hlavne jsem nebrala vubec zadne hormony..nic nic a tak mi to prislo jako bych otehotnela prirozene.
A kdy budes asi testovat?? Pichala jsi pregnyl vid, tak to musis pockat dyl....pry se to aspon ten tyden v tele drzi... at to dopadne dobre a dve tlustosky at najdes na testiku.pa

pampeliska36
19. pro 2010

@vered 😀 😀 😀 ja mam vsechno napsano ve svem blogu... tak se muzes mrknout 😉
jinak ja mam za sebou jedno ICSI a slo to vsechno jak po masle, akorat ten posledni krok chybel ☹ ale to se tak nekdy stava... takze ted jsem podstoupila KETik a rozmrazili nam dve a dve nam supli 🙂 mam v sobe hatchujici blasticku a blasticku (jako pri ET 🙂 ) tak uvidime! moc bych si to prala, ale kdo ne... jinak mam jeste dneska pichat posledni pregny a pak uz jen testovani a to je AZ 30.12. 😨
zadne mimi zatim nemam... ale mit brzo budu 😀 doufam!!!
tak 23.12. budu drzet pesticky at jsou tam krasne folicky 😉 a pak napis, kolik a jakych bylo... jsem zvedava 🙂

sandol
autor
19. pro 2010

Ahoj holky,krásný zlatonedělní večer 🙂
@kinguse tak jsem zvědavá,jestli to ještě letos stihneš,ráda bys viď 😉 ,v úterý podej info co ti Michálek poví,tak snad to,co chceš slyšet.Bývá tam v úterý jen Michálek ne?
@luucia tak ve středu hurá pro potvrzení těhu z krve 🙂 ,ty jo,ty se máš,musíš se cítit krásně co 😵 ?A já se dozvím zítra,zda to bude středa či čtvrtek.
@pampeliska36 ahoj,přeji ať na Silvestra připíjíš jen nealkem 😉 ,vydržíš to tak dlouho netestit????Zítra jsi vlastně již týden po KET,luucia testila 8.den a má je tam 🙂

sandol
autor
19. pro 2010

@vered ahoj veredko 🙂,tak dnes druhá dávka,ať je ti po ní lépe,já tedy nemám ani jsem nikdy neměla vůbec žádné problémy,mně vlastně ani nenapadlo,že by mi po tom něco mohlo být 😀,já se vždy bála jen OHSS,kterej u mě nehrozí.Takže vlastně jako bych ani nic nebrala,ani netloustnu.Mám asi štěstí.Píchám to vedle pupíku tak 10 cm,vždy střídavě na levou a pravou stranu.Ozvi se,jak pokračuješ.Zatím papapa 😵