Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

stazina
23. pro 2010

Holčiny, mestíhám,a le jen vám chci všem popřát Krásné vánoce...prožijte je s radostí a nadějí🙂Mimi prostě jendou bude a držím palce vám všem, aby bylo v roce 2011. Je super, že jtse tady, a podporujeme se navzájem...Opatrujte se... 😉
@sandol Kočko, tak snda už bude lépe, a v sobotu pro broučky!!!Držím moc moc palce... 😉
@vered Super zprávy z utz, paráda!!!!
@falca1 další těhulka? Tak gratuluju, Ježíšek bude opradvu požehnaný a bohatý, vid?🙂)
@pampeliska36 ještě vydrž na testování....však oni tam stejně budou // i za týden, věřím tomu.. 😉
@luucia opatruj broučka v bříšku🙂

@kinguse děkuji za přáníčko,a hodně štěstí i vám...

Tak už jdu..páááááááááá

stazina
23. pro 2010

jo a hlavně holky, všechno v klidu🙂žádný strééésy o Vánocích, ju? 😀

luucia
23. pro 2010

@sandol gratuluju ke krásnýmu počtu vajíček..na sobotu budu moc držet pěsti, at za 14 dní najdete opožděný vánoční dáreček 😵 😵 😵

Všem Vám přeju krásné Vánoce, užijte si je v klidu a pohodě 😵 😵 😵

sandol
autor
26. pro 2010

Ahoj holky 🙂 ,tak jak se daří o svátcích?Proběhlo vše v poklidu,bez toho strésu?Spokojenost z dárečků 🙂?
Já hlásím zavedena 2 osmibuněčná embryjka,prý krásná 🙂 ,stalo se to na 1.svátek vánoční,tedy včera.Tak doufám,že mi odpustí,že byly na Štědrý den samy v kumbálu a ne s námi u stolu a u stromu 😉

sandol
autor
26. pro 2010

@pampeliska36 tak jsi to přece zkusila,a třebas to vůbec nebyly pregnylovky 😉 anebo to byly pregnylovky,které nebudou mizet 😉 😉 😉 Chceš dva klučíky jo?

sandol
autor
26. pro 2010

@stazina díkas za držení palců,mám je tam 🙂 Co vy ,jak jste užili Vánoc s tchýní?

sandol
autor
26. pro 2010

@luucia také děkuji za palečky 🙂 ,tak snad tě budu následovat 😉 Jak vy a Vánoce?To musela být krása....jedno malé prtě radující se ze všeho kolem Vánoc a jedni šťastní rodiče radující se z radosti prtěte a ještě z prtěte v bříšku 🙂

sandol
autor
26. pro 2010

@vered ahoj ahoj 🙂,také moc děkuji,žes na mě vzpomněla 🙂 ,tak mám bublinky u sebe,je to krásný pocit.A co ty veredko,kdy bude OPU,zítra,pozítří,už víš?Cos měla za nepříjemný zážitek s cetrotide??Ten jsem nikdy neměla,na co že to je?A u vás je už dnes pracovní den?Tak papa a čekám na zprávy 😵

kenya83
26. pro 2010

Ahojte 😉
rada by som sa k Vám pridala ak môžem 🙂 Som po 1. IVF ET - v 10tt MA ☹ 8.1. 2011 bude 3 mesiace od kyretáže. Chystáme sa na KET 🙂
Držím Vám všetkým palce 😉

stazina
26. pro 2010

Ahoj holky, tak vánoce jsem přežila....nebylo to nic extra , ale čekala jsem horší.

@sandol Sandolko moje milá, tak ty broučky opatruj a myslím, že ti odpustí...oni si počkají na příští stromeček a už na něj budou pěkně jukat z vaší náruče 😉 takže klidový režim, nebo na to prdíš?

@kenya83 jasně , ež se můžeš přidat, holky budou jistě rády..já už nejsem aktuálně spolubojovnice, jen občas přijdu holky podpořit...takže držím palce i Tobě 😉
@pampeliska36 - nesvrbí tě už ruce na test? už ej to týden pro pregnylu?
Mějet se a ješět užívejte poslední vánčoní svátek... 😉

bublenudle
26. pro 2010

🙂 🙂 Ahojky spolubojovnice,tak Vám přeji Krásné svátky a vše Nej Nej do roku 2011,hlavně zdraví,štěstí a lásku...a somozřejmě ten nejkrásnější dáreček na světě,miminko... 😵 😵 Mějte se krásně a hodně štěstííí 😵 😵

bublenudle
26. pro 2010

@sandol Ahoooj beruško,tak mooooc držim pěstičky...at se miminka pěkně zavrtají a hlasí odchod až za 9měsicu z tvého břiška...moc na tebe myslím.. 😉

katerina85
26. pro 2010

Ahoj holky, narazila jsem na Vaši diskuzi.

Potřebuji se někoho zeptat.
Byla jsem 1.12. na KET a nejspíš nic, odmenstruovala jsem, ale za dva dny po M jsem začala každý večer trošku krvácet a špinit,ale jen chvilinku a zas nic, tak jako když jsem na začátku s Kačenkou měla hematom no tak nevím 14. den jsem si dělala test a nic, ale pak už ne píšou, že se má udělat mezi 14-17 dnem. Myslíte, že je možné těhotenství?

Díky

vered
26. pro 2010

Ahoj holcinky, doufam ze jste mely krasne Vanoce a ze si jeste porad uzivate svatku! 🙂
Vitam @kenya83 a preju hodne stesti pri Ketu, doufam ze bude uspesny! Kdy presne se na nej chystate?????
@sandol ahoooj, tak Ty uz si uzivas s bublinkama jo?? 🙂 To je krasny!!! Musis brat nejake leky??Asi zavadis utrogestan vid?? Predstav si ,ze ja budu muset polykat estrofem a jeste si zavadet utrouse. Ten estrofem pry kvuli tomu cetrotide, protoze ten snizuje hladinu estradiolu a estrofem ji udrzuje,nebo zvysuje. To je ted pech....ze to musim brat!! 😖
Jinak jsem byla dnes rano na kontrole krve a US a taky na celkovy kontrole kvuli narkoze.
Ano v nedeli je tu prvni pracovni den.Jinak mam porad ty 2 foliky vlevo(20,19mm) a vpravo jich je 10 (21 mm, 20 mm x4,16mm,15 mmx4),sliznice 12mm. Kvuli tem poslednim 4 folikum se to jeste protahne, aby dozraly a OPU mi uz naplanovali na stredu rano a ET bude v patek rano. V sobotu se tu nedela a do nedele cekat nebudou..to bych se i docela bala.....ale tady delaji ET bezne po dvou dnech.
Jo a s tim cetrotide(prevence proti ovulaci), no ono se to musi poprvy s doktorem, ale me to nikdo nerekl, fakt des, musi se ta injekce namichat a pripravit a my nevedeli jak, ani sme nedostali navod, tak jsme jednu injekci museli vyhodit,protoze nam to tu vyprsklo... No a taky to dost boli, ta jehla je hodne dlouha a tlusta proti tomu gonalu, ale uz jen zitra a koncim s pichanim, pak jeste 2x decapeptyl a je to.UF. Tak budeme od sebe tyden vid....snad nam to vyjde!! Tak se moc opatruj, at se ti tam ty bublinky krasne drzi!!!
Potkala jsem dnes na IVF holcinu, ktera uz ma za sebou 14 IFV 😲 pokazde dlouhy protokol a 7 potratu!!!! Nechapu kde ta holka bere silu a fakt si rikam ze moje 4 IVF z kterych jsem tu tak vyrizena je prd....a jeste k tomu uz mam krasne robatko a ona jeste mimi nema...chudak!!! Jdeme spolu ve stredu na OPU, snad ji to vyjde!

vered
26. pro 2010

@pampeliska36 🙂 ahoj pampelisko, jak se citis??Jeste jsi netestikovala?????Doufam ze bude testik pozitivni!!!!!pa
@bublenudle Ahoj Bubliku,dekujeme za prani i Tobe vsechno nejlepsi do Noveho roku a nejvic ze vseho TI preju mimusko,doufam ze to bude uz brzo!!!!!!!! papa opatruj se

vered
26. pro 2010

@katerina85 Ahoj, tak proc nezkusis jeste dalsi tehu test??? Kolik Ti vraceli embryii???Kamaradka spinila po ET a tehu byla, to jedno ji odeslo s trochou krve...ale jestli jsi normalne v terminu odmenstruovala...tezko rict. Moje maminka napriklad krvacela kazde tehotenstvi do 4.mesice....mozne je tedy asi vse. Zkus jeste test nebo na krev!!

sandol
autor
26. pro 2010

@kenya83 ahoj,jistěže,přidej se 🙂 ,tak to hned po 3 měsících vklouzneš do KET ne?Ať je mimi co nejdříve 😉

sandol
autor
26. pro 2010

@stazina stáziku,klidovej režim tak plus minus,nevydržím ležet,takže po bytě samozřejmě šmejdim,sem tam něco poklidim,ven na prochajdu se ale ještě nechystám.
No vidíš,i Vánoce jsi přežila 😀,tak příští rok už tedy v novým ne?

sandol
autor
26. pro 2010

@bublenudle bublíku,děkuji moc 😵 ,taky častěji nakoukni a nezapomeň dát po pauze vědět co a jak se s tebou děje dál 😵

sandol
autor
26. pro 2010

@katerina85 ahoj,a tys neměla jít po skončení MS na kontrolu?Tys u vás v CAR po KETu nebyla na kontrole 😕 ???Myslím,že bys tam měla dojít a říct co a jak. A jasně,zkus testnout.

kenya83
26. pro 2010

@vered ďakujem za privítanie 🙂 práve dnes mi skončila druhá mrcha od kyretáže takže si počkáme na tretiu a potom hor sa do KETU. Zajtra budem volať do CAR a objednáme sa na konzultáciu. Pravdepodobne to vidím na koniec januára začiatkom februára. Máme 2 mrazáčiky (blastocysty) tak snáď to budú silný bojovníci. Mám prvé IVF - ET vyšlo pozitívne na prvý krát , miminko sa pekne vyvíjalo, dokonca sme videli a počuli krásne biť ♥ a v 10tt keď sme prišli do prvej poradne tak nám oznámili najstrašnejšiu správu v mojom živote. Nevieme čo sa stalo, proste bábätku prestalo biť ♥. Dala som si urobiť hematologické testy pred tým ako pôjdeme do KETU tak snáď sa tam možno dačo zistí a budeme tomu môcť pri ďaľšom tehu predísť.
@sandol ďakujem 🙂

kenya83
26. pro 2010

@sandol ty si bola teraz na KETE?

sandol
autor
26. pro 2010

@vered veredko,užívám si s nima 🙂 a dodávám jim 3 x 1 utrogestan a taky 3 x 1estrofem,ten jsem nikdy předtím neměla.
Ty jo,tak ty máš také 12 vajíček 🙂 ,já měla také 😉,10 z nich pěkných a oplodněných a 8 jich dorazilo do toho osmibuněčného stadia co mají být 3.den.Takže 2 prý krásná zavedena,6 také prý krásných ,zamražených.Takže jsem spokojena.Tak přeji,ať se ti také zadaří 😵 A OPU máš ve středu,já to měla také tak,tak budeme opravdu úplně přesně o 1 týden 🙂 Zítra konec s pícháním,si oddychneš viď.Teda to s tím cetrotide,fuj,dlouhá tlustá jehla 😝 ,ale přežilas a kvůli mimi přežiješ všechno,teda skoro všechno 😉 A 14 IVF 😲 ,k tomu není co dodat,snad jen,že ta touha po miminku je opravdu nekonečná a jak jsem psala,uděláš pro to fakt skoro VŠECHNO.Tak se tam ve středu navzájem podpořte a hlavně ať z ní nejsi nervózní,aby sis neříkala,že vám to taky určitě nevyjde,když to paní tolikrát nevyšlo 😔 Zatím papapapa

vered
26. pro 2010

@kenya83 To je mi moc lito, ze to takhle dopadlo 😢 , to je hrozne smutna zprava. Urcite si nech udelat vysetreni na srazlivost krve. Ja jsem prisla o mimi ve 22.tt ☹ a pak se prislo na to ze mam Leidenskou mutaci a musim si v tehu redit krev....skoda ze se na to neprislo driv!!!
Doufam ze Ti vyjde ten Ket..ja mam z Ketu chlapecka, dvouletyho!!! Hodne stesti!!! 🙂

vered
26. pro 2010

@sandol Sandolko, diky, neboj nebudu se stresovat!!!!! Budu myslet na Tebe a jak nam to krasne vychazi a podobne vid??To je stejne legrace!!!!!!! 🙂 Stejny pocet vajicek, stejny den OPU...tak snad budeme i stejne rodit!!!DOUFAM!!! 🙂
Hele a co ten estrofem??Proc to beres???? Ja tu ctu ze se to bere na sliznici, ale tu ja mam vzdycky super.....dokdy to budes brat?? A je Ti po tom neco????DIKY!!! 🙂

kenya83
26. pro 2010

@vered ďakujem moc 🙂 V CAR mi pred mesiacom brali krv na hematologické testy tak už by mali byť výsledky takže zajtra sa objednám na konzultáciu tak snáď sa hádam z tých výsledkov niečo dozviem čo mohlo zapríčiniť tú zástavu ♥. Ty si si pri KETE dala zaviesť 1 alebo 2 embryjká?
Ja mám zamrazené 2 blastocysty a neviem sa rozhodnúť či 1 alebo 2? Dôležité je aby boli embryjká po rozmrazení silné 🙂

kenya83
26. pro 2010

@vered ty si teraz absolvovala KET? Picháš si teraz nejaké injekcie na riedenie krvi?

vered
26. pro 2010

@kenya83 Ja ted stimuluju na dalsi IVF, mam kratky protokol s antagonisty a na odber vajicek jdu ve stredu. Je to muj 4.IVF.Na Ket jsem byla v rijnu, neuspesne.
Pri vsech ET a KET jsem si nechala zavest vzdy 2 embrya ,ale nebyly nikdy ve stadiich blastocyst....8,9 bunecna a i mene..
Pri stimulacich si clexane(lek na redeni krve )nepicham, jen v tehotenstvi. A to pak cele i s sestinedeli.
Jinak tu ted mame tehulku co si nechala zavest pri Ketu jednu blastocystu a vyslo to!! 🙂 Uvidis jak se budou vyvijet a pak se rozhodnes.. 😉

kinguse
26. pro 2010

ahoj holky, zdravím vás po Vánocích..u nás byly krásný a bohatý...i když něco pořád chybí ☹ ..miminko,ale pevně věřím,že po zítřejším KETu to vyjde!!! 😉
@sandol ...moooooc držím palečky,ať se broučci zakousnou a udrží 9měsíců!!!
@vered no,tak přeju "pohodové" OPU a úspěšného ET!!!
Holky rok 2011 má být rokem plodným,tak třeba budem brzo všechny oplodněné 😀 😀 😀

vered
26. pro 2010

@kinguse DIKY moc...a TObe zase zitra hodne stesticka pri KET!!!!!!!!!!! KOlik zavadite???