Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
28. pro 2010

@kenya83 Ano tato vysetreni mi udelali 3 mesice po porodu v prvnim tehu. Rodila jsem ve 22.tt a cely tehu jsem krvacela velke srazeniny...pak se prislo na Leidenskou mutaci, ktera toto zpusobuje a ve vetsine pripadech se potraci uz na zacatku tehotenstvi, coz bohuzel nebyl muj pripad... ☹

kenya83
28. pro 2010

@vered to tvoje prvé tehu bolo z IVF ET???? Prepáč možno to bude blbá otázka ale v 22 tt si porodila alebo to bolo po MA? A Joshua máš teda z KET? pri ňom si už pichala injekcie???

kinguse
28. pro 2010

@martina34 @pepek007 ..ahoj holky,tak já jsem taky "Arťačka" 😉 Dneska 1.den po KETu.
@martina34 ..V listopadu jsem byla na ET s darovanými vajíčky a hned další cyklus na KET. Ale co vím,tak většinou chtějí jeden cyklus mezi IVF a KET. Já vzhledem k tomu,že jsem neměla stimulaci na OPU,tak to šlo. Ale myslím,že i záleží na domluvě. Každopádně je potřeba volat hned první den,kdy dostaneš MS dr a s ním se domluvit,zda můžeš jít hned na KET..kvůli případné přípravě s léky. A vůbec se neboj tam zavolat. Mně řekli,že si mám po 2týdnech od ET/KET udělat těhu test a zavolat ,abych se objednala na kontrolu. Pokud je negativní,většinou ti řeknou,zopakovat ještě po 2dnech a pak vysadit léky a vyčkat na MS.

pepek007
28. pro 2010

Jééé holky koukám tady je to samá Arťačka 😉 tak to držím moc palečky aby Ketík vyšel Kinguse! 😉

sandol
autor
28. pro 2010

Ahoj holky,zdravím nově příchozí 🙂 ,tak snad to tu rozjedeme a najedeme brzy všechny na dálnice //
Koukám,že je to tu samej ART 😕 ,já tam docházím také 😉

sandol
autor
28. pro 2010

@vered ahoj kotě 🙂,tak jak se chystáš na zítřek?Budu na tě vzpomínat,v kolik tě tak budou uspávat na to tvoje vytoužené odsátí 🙂 Růženko?Přeji hodně štěstí,krásná vajíčka,pěkný počet a ať jsi po narkóze v pořádku 😵 a až budeš schopná,podej nám zprávičky 🙂 Posílám 😵

sandol
autor
28. pro 2010

@vered a nevím ještě jestli budu testit už 5.,ale 12.den po ET určitě a to bude 6.,tak snad to vydržíííím 😕

sandol
autor
28. pro 2010

@kinguse dobrej nápad tvoje cena útěchy 🙂 Mně utrouš naštěstí nic nedělá.Tak to buď ještě ráda,že zavádíš,po polykání je to teprve prý darda 😝 My máme dvě embyjka 🙂.A jak se cejtíš 1.den?

pepek007
28. pro 2010

jj přesně tak ať se nám tu všem zadaří a to co nejdříve! 😉 jsem ráda, že jsem našla konečně nějaký téma, kde se usadím 😀 jsem tu pendlovala mezi tématama 😒 no a koukám skoro samá Arťačka to je taky + 😵

sandol
autor
28. pro 2010

@luucia ahoj 🙂 ,jak se daří naší jediné a tudíž slavné těhulce 🙂 ?Nepřidali se ti k těhotenským nechutím a nečuchům ještě další?Co bříško,splasklo nebo jsi pořád jak ve čtvrtém 😉 ?Opatruja užívej 😎

sandol
autor
28. pro 2010

@pepek007 jen se usaď 😉 ,zůstáváme i ty,co už nejsme KET,ale zase už ET 🙂

martina34
28. pro 2010

@kinguse ahojda arťačko 🙂 ,moc díky za info.prosím tě takže mám zavolat kdy?včetně dnu ET nebo den po ET?

vered
28. pro 2010

@kenya83 Moje prvni tehotenstvi bylo z 2.IVF z ET. Nejdriv tam byly 2 bublinky a pak uz jen jedno bijici srdicko, od 9.tt jsem krvacela a od 12.tt se mi zacala odlucovat placenta, miminko nebylo dostatecne vyzivovany, ikdyz geneticky bylo naprosto v poradku,nemelo dostatek vyzivy a ani plodove vody.... byl to umele vyvolany porod..prerusene tehotenstvi.
Joshika mam z 3.IVF a Ketu a pri nem jsem si uz pichala injekce od chvile, kdy jsem zjistila ze jsem tehu a vsechno bylo v poradku, zadne krvaceni, jen jsem dochazela kazdy mesic na kontrolu na hematologii a kontrolovali mi krevni obraz!

martina34
28. pro 2010

Holky jinak moc děkuji za přivítání,je to fajn že jsou tu kočenky arťačky 🙂 .
Holky zeptám se vás taky vás po ET bolí břicho?jsem 12.den a bolí mě tak nepříjemně břicho,ani ne píchání jako pnutí nebo co,vždy si musím lehnout.Ach jo,je to asi lékama co beru estroferm a utrogestan.Určitě mi i drží tu menzes 🙄

martina34
28. pro 2010

@vered je mi tak líto co se ti stalo.. ☹ .jsi moc silná a statečná!!!

kenya83
28. pro 2010

@vered díky za info 🙂 Ty ideš zajtra na OPU? 🙂

vered
28. pro 2010

@sandol Ahoj zlata moje, jsi hodna ze na mne tak myslis,dekuju... akorat jsem uspala Josika, hrozne chudak kasle a ated se trochu pripravim na zitrek, od oulnoci mam mit pust ale nevzpominam si jestli se to vztahuje jen k jidlu nebo i k piti???
Zitra nevim v kolik presne me budou uspavat, mam tam byt v 8hodin rano, ale netusim ani kolik nas bude, vim jeste o jedne....ale neboj urcite dam vedet hned jak se vratim domu, jak to dopadlo.....narkozu si vetsinou uzivam 🙂 tak doufam ze mi po ni nebude zle ani tentokrat...
Takze 6.budes testovati?? 😵 Budu na Tebe myslet a doufam ze tam budou poradny 2 tlustosky!!!! 😉 Ja testovani vidim az tak na tyden po Tobe... 😉
Tak zatim papa a dobrou noc...nevis co pomaha na kasel pro deti??Neco prirodniho??

vered
28. pro 2010

@martina34 Diky, je toho nekdy moc, co my zensky si musime vytrpet....ale nastesti sme fakt silny!!!

vered
28. pro 2010

@kenya83 prosim, prosim. Jo zitra jdu..rano v 8. Dam vedet.
Pa holciny, dobrou noc!!!!!

vered
28. pro 2010

@sandol Jo 🙂 pockej jakto ze mi rikas ze jsem Ruzenka??To kvuli vered???Vered je totiz hebrejsky ruze!!Ty to vis??To jsou mi ale zahady...nebo jak jsi na to prisla??? 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
28. pro 2010

@vered tak zitra tfuj tfuj tfuj 😉 at tam mas co nejvic a nejkrasnejsi vajicka k oplodneni 😀

vered
28. pro 2010

@pampeliska36 pampelisko dekuju moc...zrovna se chystam to tu vypnout!!!!! A jak TY???

sedmitecka
28. pro 2010

@martina34 ahoj marti, já takyměla dělat test až tři týdny po ET a má to svůj význam, mudři vědí, co dělají, věř jim a léky zatím nevysazuj 😉
a k tomu KETu - nám bylo po IVF doporučeno s KETem počkat také ty tři měsíce, ta pauza je potřeba k regeneraci těla, ty hormony ze stimulky mu daly zabrat, já to na sobě i cítila, že ta pauza na oddych je nutná, nic se nemá uspěchat 🙂

sedmitecka
28. pro 2010

@vered moc držím palečky na zítřek!!!!

martina34
29. pro 2010

@sedmitecka Sedmikrásko děkuji ti za odpověď,ale všichni mají testit za 14 dní tak mě to překvapilo?Jinak jsem dnes 13.den,stále jsem to nedostala.Chci se zeptat byla jsem na krvi 11.den a vyšlo to negativní a dnes TT také negativní,myslíš si že je ještě stále šance?Já nevím ale už jsem to odpískala a říkám si že bych byla ráda kdybych to už dostala.Od štědrýho dne mám zvýšenou teplotu a pravidelně večer mě bolí břicho tak jako divně,jako kdyby se mi to tam vše napínalo a nevešlo se to tam.Je asi blbost aby se embrijko zahnízdilo až dýl viď?Bojím se dávat si naděje 😨 .Můžeš mi prosím poradit???Díky moc!!!

martina34
29. pro 2010

@vered moc na tebe dnes myslím aby ti OPU dopadlo na 1!!!!hodně štěstí 🤐

kinguse
29. pro 2010

@sandol ..to víš,člověk se má pořád na co těšit,aby tolik nelitoval toho,co se nevydařilo!!! 🙂
@martina34 ..zázraky se sice dějí,ale já bych se taky spíš smířila s tím,že to nevyšlo. Negativní krev i těhu test 12.a13.den je už asi dost. Zopakuj test 15.den a když bude pořád negativní,zavolej do ARTu a oni ti řeknou,co a jak. Ještě s práškama vydrž. Pokud bereš Estrofem a Utrogestan,tak dokud to nevysadíš,tak MS nedostaneš!Dostaví se cca 2-5dní po vysazení. Věř,že když to nevyjde teď,tak to vyjde příště! Jednou to prostě vyjde!!! 😉
@vered ..tak doufám,že jsi "snesla" spoooooustu krásných vajíček!!!! 😀

kenya83
29. pro 2010

@martina36 myslím, že @kinguse má pravdu. 13 deň po ET by už na teste mali byť // a aj krv je negatívna ☹ Je lepšie sa s tým zmieriť skôr ako neskôr.Máte nejaké mrazáčiky?

@vered držím palce a prajem krásnu úrodu 😀

sedmitecka
29. pro 2010

@martina34 marti, asi bych spíš řeka, že to bohužel nevyšlo ☹ ☹ ☹ když je krev negativní, je to jednoznačné 😒
těžko říct, jestli jsou ty tvoje pocity z léků, mě třeba utrogestan nikdy mrchu nezdržel ani o den, a to jsem měla megadávku 2-2-2, takže nevím 😝 😝 😝

kinguse
29. pro 2010

tu mrchu drží ten estrofem,myslím,že psala martina,že ho taky bere,pokud se nemýlím,ne? 😖 Ono si člověk furt namlouvá,že tam ještě šance je,ale je to jen plácání se v něčem,co nás jen utápí...lepší počítat s horším a doufat v lepší..ona ta Brenda Walshová z Beverly Hills měla tenkrát pravdu 😀 😀 😀 ..pamatujete,jak to říkala??? 😀
@sedmitecka ..já mám taky 3x2 Utroše,myslím,že to tak většinou dávaj. Mě teda nedělá moc dobře,je mi po něm blbě a furt bych spala. 😝 Teď je to v poho,když jsem doma,ale v prací,jak jezdím autem,tak je to na palici.