Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sedmitecka
30. pro 2010

@kinguse já chodím do pražského Pronatalu a kromě recepce, to je nejslabší článek řetezu, pro silné a otrlé povahy 😀 😀 😀 😀 je to tam perfektní, doktoři špička, milí, vlídní a pečliví, prostředí domácké, péče na sále nejlepší.....kdyby tam člověk nechodil z důvodu, který ho tak trápí, skoro bych řekla, že se tam vždy i těším 😉

sedmitecka
30. pro 2010

@pepek007 🙂 🙂 🙂

pepek007
30. pro 2010

@kinguse noo přesně to je nejhorší, že to nikdo neovlivní 🙂 si tak taky připadám občas ale zatím je to ok schýzuju sama v sobe nikoliv navenek před manželem třebas 😎 to už by bylo asi na prd se mnou úplně 😀

kinguse
30. pro 2010

@pepek007 ..to je právě to pracoviště Pronatalu a od února by měli mít větší pracoviště a měli by tam dělat i výkony. Je tam dr.Majer,takže asi to zkusíme. Ale nevěděla jsem,že už teď je možný tam chodit. Tak vidíš,aspoň se mám na co těšit,že to zkusím jinde. Nemyslím to zle vůči ARTu,ale vím,že kolikrát ta změna pomůže!!!! Takže vzhůru do dalších bojů,pokud to teď nevyjde 😉

pepek007
30. pro 2010

@kinguse jj Majer to je on :o) já tam byla 1x než jsem vůbec veděla o Artu a s tou kámoškou jsem tam i na ní vždycky čekala a pak jsme šly na kafí do města 😉 má tam moc milou sestřičku a je to tam taky moc fajn 😉 jo jo jim právě v Artu nevyšlo 2x IVF a tady na poprvé taky to nemyslela zle ale asi jií ta změna pomohla nevím těžko říct

kinguse
30. pro 2010

holky,zatím se loučím,jdem k babičce na oběd. páááá

pepek007
30. pro 2010

@kinguse dobrou chuť přeji 😉

vered
30. pro 2010

holky ta nova metoda je Cryotop tady je vice informaci, maji to v CR v Helios ale urcite i jinde, no tady teda ne....bohuzel ☹
http://www.sanatoriumhelios.cz/index.php?lang=c...

vered
30. pro 2010

@kinguse Tady Ti cyklus IVF hradi pojistovna, ale taky trochu doplacis na leky...a hradi Ti to dokud nemas aspon 2 deti, pak uz jsi samoplatce. Ale musis tu mit pojisteni, jinak se sem budes stehovat zbytecne!! 😀

pepek007
30. pro 2010

@vered však ono to k vám taky dojde 😉 nbude to hnedka úplně ale bude 🤐

vered
30. pro 2010

@pepek007 jen doufam ze uz to nebudu potrebovat 😉 ...a do zitrka to asi nestihnou..... ☹

pepek007
30. pro 2010

@vered já bych si to s tebou vyměnila hnedka abych šla na ET a vyčkávala jéé ať už na něj jdeme taky 🙂 to fakt závidím, že tady už to máte holky za sebou nebo vás to teďka někdy čeká 😉

luucia
30. pro 2010

Ahoj holky,

teda tady se to rozjelo..nestíhám Vás pořádně dočíst 😉

@vered embryjka se krásně vyvíjí 😵 jen tak dál a držím pěsti na ET..jak to budeš mít s malým?? budeš mít někoho na hlídání nebo budeš normálně fungovat??

@pampeliska36 moc mě to mrzí...ale hurá do dalšího KETíku a te už bude určitě úspěšný 😵

Jinak já beru prednison pořád...ráno 1 a večer půlku 😝 už se těším až ho vysadím 😝

luucia
30. pro 2010

Jiak u nás v CAR mají taky tu novou metodu zamražení a díky ní mi mohli embryjko rozmrazit a pak znova zamrazit..protože jsme chtěli jen jedno 😉

pepek007
30. pro 2010

@luucia nooo právě to by se hodilo i mě jen jedno zmražený aby se pěkně rozmrazilo a pak v bříšku uchytilo 😀 njn to bych chtěla ale moc věcí najednou 😒

pampeliska36
30. pro 2010

jojo holky... dekuju moc za ty pekne slova povzbuzeni 😀 jsem moc rada, ze se o to s nekym muzu podelit... mame jeste mrazacky, takze doufam, ze to budou lepsi bojovnicci 😀

kenya83
30. pro 2010

@sedmitecka čo je to ten kontryhelový čaj??? To je na sliznicu? A kde ho môžem kúpiť?
@pampeliska36 kedy sa potom chystáš na ketík? možno nám to vyjde spolu a budeme ketíkovať spolu aj so sedmiteckou 😀 😀 😀
@luucia ako tehuľka??? Ozaj čítala som, že Ti rozmrazili embryjko a potom znova zamrazili? To je niečo také možné???

kenya83
30. pro 2010

@vered tak zajtra máš veľký deň tak veľa šťastia 😉 😉 😉

kenya83
30. pro 2010

@luucia teraz ma to napadlo 😀 pamätáš sa, stretávali sme sa v téme IUI 😀 a ja som rozmýšľala, že kde Ťa mám zaradiť 😀 😀 😀

luucia
30. pro 2010

@kenya83 jj, pamatuju si na Tebe 😉 taky jsem chvíli nevěděla, kam tě zařadit...ale už vím 😵 😵 😵
Mě poprvé rozmrazili 2 embryjka..obě se vyvíjela dobře, ale chtěli jsme zavést jen jedno, tak jedno zavedli a druhé zamrazili zpátky 😉 Ted mi rozmrazili 3..nejdřív 2, ale jedno se přestalo vyvíjet, tak dorozmrazili ještě to jedno z minula a to je ten bojovník, co vyhrál..protože to druhé se taky přestalo vyvíjet 😉 takže mi zavedli zase jen jedno..to s minulýho KET, co zpátky zamrazili..jestli to teda píšu srozumitelně 😀 už je hodně hodin, tak jsem trošku unavená 😀 jako laborant mi říkal, že když jednou zmražený embryjko zamrazujou zpátky, musí použít jinou metodu než normálně 😉

vered
31. pro 2010

@kenya83 dekuju, za chvili vyrazime pro bobany!!

HOLCINKY!!! Krasnej Novej rok vsem nam tady!!! At se nam splni to nejvetsi prani!!!! MIMINKO!!! papa ja si pro ty svoje prave jedu!!! Krasne si uzijte Silvouse!!!

pepek007
31. pro 2010

Holky taky vám přeji krásný a šťastný nový rok a v něm hlavně hodně zdravíčka pro cele vaše rodinky a miminka v bříšku a těm co ještě nejsou těhulky, tak ať co nejdřív jsou a čekatelkám pořádné kolejnice!
Vered: tak ať to dopadne dobře a chytí se v peřince pořádně bojivníčci 😉

luucia
31. pro 2010

@vered držím pěsti, at to jsou šampioni 😵 😵 😵

sandol
autor
31. pro 2010

@vered ahoj kotě 😵 ,nejdříve gratulace k sedmi kousíčkům 🙂 (máme to zatím dost podobné,já měla 12 vajíček a z toho 8 embyjek).Tak ať se všechny krááásně dělí a z těch NEJ co ti dnes dají,ať jsou za pár dní // 😉

sandol
autor
31. pro 2010

@kinguse no to je jasný,dřív to nezkoušej,já chci testit šestýho a tys byla na vkladu dva dny po mně,takže 7.,8. bude ideál 😉 Nějak se toho začínám bát,ta představa,že v těch 2 minutách je všechno nebo nic.....,krutý ☹,i teď když to jen píšu,tak se mi zrychlil tep 😒,to bude nervák jak prase,se nechci vidět.Jinak jak se cítíš?Já furt stejně,občas je mi trochu blbě,ale to přikládám tomu,že to je vždy když si na to vzpomenu,tak začne sugesce asi trochu pracovat.Jinak po minulém ketu jsem myslela,jak jsem těhotná,věřila jsem tomu,fakt jsem to i tušila,a ono nic.Tak nevěřím žádným z těch příznakům.No ty jo,za týden už budu vědět 😕 Měj se.

sandol
autor
31. pro 2010

Všem vydařeného Silvestra 🙂,jen to NEJ do nového roku s magickýma jedničkama a hlavně všem ten voňavej uzlík 😵 v náručí,kvůli kterému se tu vlastně všechny scházíme 😉

kenya83
31. pro 2010

@luucia díky za informácie 🙂

Tak prajem Vám krásneho Silvestra a Šťastný nový rok nech rok 2011 je lepší, krajší a úspešnejší a hlavne nech sa dočkáme toho vytúženého šťastia 😉 😉 😉

@vered stráž si bublinky 🙂

sandol
autor
31. pro 2010

@pampeliska36 tak už definitivně viď ☹ ,ale do posledního dne měl člověk maličkatou náděj 😔 ,pamatuji si to,v říjnu,po KET,to jsem testila už 7.den,-blbka 😀,tak to jsem měla ještě velikánskou naději,protože jsem věděla,že to bylo fakt brzy.A pak 10.,11.,12. den a ono pořád nic,to už jsem si říkala,že je to ztracený,ale mininaděje tam ještě někde byla,co kdyby přece???No a 15.den jsem to odpískala 😒
Tak hlavu vzhůru,dnes můžeš alespoď zapařit 😉 ,to my ne 😝 a hned v pondělí domlouvej další akci 😉

sandol
autor
31. pro 2010

@stazina Tobě taky pořádnýho Silvestra-to ty umíš slavit viď? 😉 a plodný nový rok 😵 😵 😵

ira13
31. pro 2010

@vered Nevím jak vysoká sliznice je třeba na ket. já mívám 6-9mm jak kdy. Ovulaci mívám asi normální. Neříkal mi doktor že by nebyla.Trochu mě nahlodal tím že by se to muselo odložit o další měsíc,pokud by nebylo vše výborné. Já jsem chtěla co nejdříve. Už beru estrofem, ten dávají stejně po ET i KETu tak ho budu brát o pár dnů déle. Nechají ovulaci proběhnout přirozeně ,máš na prasknutí folikulu nějaký hormon jako při OPU, nebo to nemusí vědět přesně kdy byla?