Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
5. led 2011

@kinguse ahoj Einsteine 😉 ,hele,já měla celou dobu téměř jistotu,že to vyjde,včera mně to zmagořilo,že to určitě najednou odešlo,takže prď na příznaky nepříznaky (i když vidíš,to slintání jak bernardýn 😀 určitě něco značí 😉,vydrž do pátku a přidej se k nám prosím 😵

pepek007
5. led 2011

@sandol jééé fakt pecka zprávy takhle po ránu!! Taky hrozně moc gratuluji k mimískovi v bříšku 😉 jooo holky takhle s e mi to líbí - jen tak dál 😉

kenya83
5. led 2011

@luucia koľko embryí ste závádzali? @sandol a tebe koľko? Obidve ste mali KET? Ja mám takú veľkú dilemu, neviem sa rozhodnúť koľko embryí či 1 alebo 2 dať vložiť 😒

pepek007
5. led 2011

@sandol jj potřebuju epidemii těhu virů - sem s ní :DD ale nejen pro mě i pro zbylé holky tady co jsou v očekávání nebo je to teprve čeká 😉 díky moc ...jasnačka hezky pěkně v klídku vyčkej až ti potvrdí srdíčko ale potichu se raduj uvidíš nic se nestane jako nikomu tady a všechny těhu dopadnou v pořádku a jak mají 😉 věřte tomu holky a od toho tu jsme abychom se podporovaly a přály to jedna druhé 😉 a hlavně uklidňovaly ty co plaší a zbytečně protože stejně se // ukážou jak jsem říkala hnedka když jsem se tu zabydlela 😉 😀

pepek007
5. led 2011

já z vás mam takovou radost holky 🙂 🙂 🙂

kenya83
5. led 2011

@pepek007 aj ja 😵 😵 😵 dnes je fakt krásny deň 😉 😉 😉

pepek007
5. led 2011

@kenya83 jj to je nenej dobrýma zprávama ale i počasím ..sluníčko svíti je hezky teploučko nooo a daří se všeobecně 😉 já už chci jít taky na Ket ty jo 😒 ale viděla bych to na březen nejdříve protože nás čeká dovča letecky na konci února a před tím nechci pokoušet nic takže potom ..bych chtěla nejpozdeji do května 😉 uvidímě mno ..tohole už neuchvátám a měsíc sem nebo tam, tak to už nerozhoduje jen mi bude líto, že vy už tu všechny budete těhulky a já teprve půjdu až pak mno 😢 pak všechny porodíte a já budu jedinná s břuchem :DDDD

sandol
autor
5. led 2011

@pepek007 děkuji moc 😵 ,tak teď jsem poslala malinko 😉 ,přece jen,není to ještě jisté,ale až to bude potvrzené,tak se chystej na megasmršť ,co se na tebe pořítí 🙂
Mám radost,že máte radost 😵

sandol
autor
5. led 2011

@kenya83 já jsem po ET a nechala jsem si dát dvě embryjka,luucia si nechávala dát jedno,měla KET,snad se na mě nenaštve,že odpovídám za ní 😉

pepek007
5. led 2011

@sandol jj musíš hnedka dát vědět abych stihla všas otevřít okno a nachytat je všechny 😉 nooo ono je to strašně hezký když se tohle někomu poradří 😉 a obzvláště pro někoho, kdo se snaží stejným zůsobem a ví, že to přirozeně asi nepůjde 😉 tak to sdílení s jinýma holkama je moc fajn 😉

stazina
5. led 2011

Kráááása.....oba dva obrázky, musím, pa

luucia
5. led 2011

Kočky, moc děkuju 😵 je to úžasný pocit vidět toho prcka a koukat, jak mu bliká srdíčko 😵 😵 😵 Moc tenhle pocit přeju Vám všem 😵 😵 😵 a věřím, že mě budete brzy následovat 😵

@sandol téééééda..bombááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 negratuluju, ale vypadá to suprově, mám z tebe holka velkou radost 😵 a to mizení příznaků taky moc dobře znám 😀 Kolikátý de po KET jsi?? nebudou to dvojčátka???

@kenya83 zaváděli mi jedno 8mi buněčné embryjko 🙂

vered
5. led 2011

😀 😀 :-Cau holcinyyyyy!!!! Tak teprve ted jsem se dostala k pc a vlastne od rana horim nedockavosti a hned to tu na mne vyskocilo!! Ty dve super zpravy se super obrazkama!!! Delate nam radost holcinky!!!! 😵
@ sandol !!! 🙂 😵 Takze ses tehulka Sandolko no to je bajecny 🙂 🙂 🙂 Mam veeeelikou radost,velika gratulace a pusu k tomu!!! 😵 😵 At se Ti tam boban(i)krasne vyvijeji ,aby mel(i) to srdicko(a) jako zvonecek (y) za par tydnu
..a ja myslela ze budes testovat az zitra nebo v patek 😀 ...no ale asi Te jeste malo znam.... 😉 a kolik jsi ted dni od transferu???Takze uz si to pekne uzivas to tehulkovani vid, to je krasny!! Uz jsi to tusila vid... 🙂
@luucia 🙂 Ahooooj luuci, moc krasna fotecka z ultrazvuku a srdicko tam krasne bilo vid, to je nadherny prece!!!Ja vedela ze bude vsechno v poradku...takze si broucka opatruj a rozmazluj 🙂 🙂
@kinguse 🙂 a co Kingush???V patek budes testovat vid?? 😉 Tak doufam ze tam budou taky // tlustosky 😀 ,drzim palce,myslim na Tebe...
No holky ja nevim jak ja, doufam ze Vas budu nasledovat, ten cas moc neutika.....az se prevali ten prvni tyden tak bude lip. Jinak ja mam zitra jit na krev do nemocnice, tady se to tak dela po tydnu kontrolujou progesteron a estradiol...nevim jestli tam mam jet...abych se zbytecne nestresovala, stejne si myslim ze to k nicemu neni....ty posledni 2 kety jsem na tehle mezikontrole fakt nebyla...

@pepek007 Hezka fotka v profilu!!! 🙂 Doufam ze se brzo pridame k tehulkam!!!!

vered
5. led 2011

@luucia Ty uz jsi v sedmym tydnu jo??To to uteklo..... proto je ten tvuj bobanek uz pulcentimetrovy!!! 🙂 🙂

sandol
autor
5. led 2011

@pepek007 ba ba,pravdu díš 🙂

sandol
autor
5. led 2011

@luucia díky za negratulaci 😀 ,ono je to fakt na místě,na vše je ještě moc moc brzy.
Prosím tě,tys to měla taky to mizení příznaků?A kdy tak?Já jsem z toho pěkně nervózní,,že mi najednou z ničeho nic není vůbec nic 😕 ,já chci aby mi bylo zase blbě 😝 😀 Jsem 11.den po ET,tak uvidíme,zda jedno či dvě.A teda,7.týden 😲 ,to už máš pěknej kus za sebou 😉 ,tak si hýčkej půlcentimetráčka 😵

luucia
5. led 2011

@vered kdypak se chystáš testíkovat???
@sandol no já měla asi tak ten 6.,7. den milion příznaků a když jsem se chystala testit, tak přes noc všechny příznaky zmizely 😀 ani prsa nebolely, nic 😝 tak jsem byla psycho, pže před tím jsem si byla skoro 100% jistá, že to vyšlo a ten den ne 🙄 no a pak se příznaky zas objevily až po krvi..někdy za 2,3 dny 😉

jj, holky..dneska jsem 6+1 takže 7.týden 😵 utíká to utíká 😵 a za 14 dní zase na kontrolu a to už bude prcek ooobří a určitě bude mít aspon 2 cm 😀 😀 😀

sandol
autor
5. led 2011

@vered veredko,jejda ta byla ale sladká 😵 ,děkuji děkuji 🙂 Chtěla jsem testnout až zítra,ale tím jak mi přestalo být těhotně 😕 ,tak jsem to nemohla odkládat 😉,takže ne že mě neznáš,kdyby mi bylo furt stejně,tak bych to vydržela až do zítřka.Tohle překvapilo i mně.
To víš že na krev jdi,tam by stejně ještě nebylo vidět,zda jsi těhu,tak tě to myslím nevynervuje 😉

sandol
autor
5. led 2011

@luucia jeje,ty mě těšíš 😵 ,přesně tak to teda zatím mám já 😕,konec příznaků,skoro 100% jistota naráz na nule a počlo se,jak píšeš,psycho 😀 Tak snad bude další průběh zase stejný jako tvůj 🙂
To víš,za dva týdny už to nebude žádnej prďolka 😀

pepek007
5. led 2011

@vered kuju 😉 nooo jejej ty jsi teďka na řadě, kdo bude další těhulka o tom žádná 😉 už jses jen si to potvrdíš testíkem 😉

luucia
5. led 2011

@sandol kdy jdeš na krev?? neboj bude to dobrý 😵budeš testit zas zítra??
@pepek007 teda ty seš kočka...krásná fotka v profilu 😉

pepek007
5. led 2011

@sandol jéé díkes Sandolko 😵 já jsem se konečně tak nějak naučila používat koníka a dneska jsem se dostala až vyplnění profilu 😀

sandol
autor
5. led 2011

@vered ještě jsem ti v dnešní euforii neodpověděla na včerejší otázky 😨 Tak my máme doma zase pořádnýho chlapa,váží 17 kg,což je dost,ale tlustej nevypadá vůbec.12,3 kg si myslím,že není až tak málo,ale spíše,že se to zastavilo.Ale nemocnej není ne,ono to tak u někoho bývá,že se vytahujou do výšky a "zapomínají"k tomu taky úměrně přibývat.Tak vám asi skončilo období naducaných batolat 😉 A k tomu mluvení,začal nám hodně brzy a teď už samozřejmě komunikuje úplně normálně.Joshikovi se nechce mluvit?

pepek007
5. led 2011

@luucia kuju Lucí 😉 njn když je v rodině fotograf s šikovným programem, tak je to hnedle snažší 🙂

sandol
autor
5. led 2011

@pepek007 to mělo být asi na luuciu 😉 ,ale klidně to tu nech 😀 ,poněvadž já se taky připojuji,super foto 😎

sandol
autor
5. led 2011

@pepek007 tak to ho koukej poslat aj k nám,ať si taky konečně můžu dát foto do profilu 😀

sandol
autor
5. led 2011

@luucia za tři týdny po ET,čili to bude až příští týden v sobotu,takže až za 10 dní 😕 ,teda to je dlouuho 😲 Si piš 😉 ,že hned zítra ráno budu zase potvrzovat 🙂

pepek007
5. led 2011

@sandol no já jem ale lemplík :o/ tu vařim a jak lítám od plotny k pc, tak jsem to překlikla a napsala blbě to se omlouvám ☹ no pokud by jsi měla cestu do Brna, tak spíš tebe za nim pošlu 😀

luucia
5. led 2011

@pepek007 fotografa ti teda závidím 😉 hezký fotky se hodí 😵
@sandol týjo až za 3 týdny 😲 u nás v CAR se chodí za 14 dní 😉 nezajdeš si někam jako samoplátce? to bych asi nevydržela 😲 😲 😲 tak zítra se budu těšit na další krásnou fotečku 😵

My jdem po sto letech s malou na cvíčo..musím využít, že nechrchlá 😝 tak zatím pa kočky 🙂

pepek007
5. led 2011

@luucia Lucí on fotí hlavně venku pěkně v ateliéru jako jo ale to sakruje protože málo světla a blbá kompozice a já nevim co ještě :D venku je to prej přirozenější a víc možností ale nesmí zas prej svítit sluníčko protože se dělají stíny 😀 to je furt něco 😠 se vídáme stejně hodně málo má moc práce hlavně mimo ČR ale když s nima jsme, tak toho taky pořádně využiju :o))) tak užij si cvíčo a pa pa 😉