• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
13. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my skoro nepijem :wink: jen v zájmu vysoké sliznice a prokrvené dělohy :wink: :wink:
13. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 ..pritrafí se maximálně mrcha :grinning: :grinning: :grinning: ...včera jsem vysadila prášky,tak čekám,že brzo dorazí..břicho mám jak balon,takže to čekám každým dnem :confounded:
13. led 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka v zájmu civilizace chlastám taky
13. led 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse dej si taky vínko
13. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse asi tak nejak :grinning: :grinning: :grinning: ináč červené vínko mám rada tak sa teším ako si ho každý deň po poháriku budem popíjať :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse presne tak daj si červeného vína a uvidíš, že do rána mrcha dorazí :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka takže čakám na správu kedy mrcha dorazí a ideme do toho spolu :wink: Nie že sa tu neukážeš :angry:
13. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse je dobré i na mršku ať se dřív spustí
13. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky víno dám,to je jasný...přece nebudu trhat partu alkohliček :grinning: ..a už se těším na zítřejší svařáček na sjezdovce..to je prostě tradice..no a teď si to naordinuje ještě ze zdravotních důvodů,takže to by bylo,aby nebylo!!!!
13. led 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse no samo, červený je povinné :wink:
13. led 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 no to je jasná zpráva, hned jak dorazí, dám vědět :wink: mohla by tak o dva dny dřív, v sobotu 22. jdem na ples, tak aby mě to tam už moc neotravovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráda bych se oficiálně přidala, dnes jsem po kontrolním utz. A ve čtvrtek jdu pro mrazáčka. Nechala jsem se přesvědčit embryoložkou a pokud to přežije nechám vložit jen jednoho a jeden zůstane na horší časy:slight_smile:

Abych nevyčnívala, to si dáváte decku vína i pře d transferem, v den transferu a i po??

14. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja23 vitaj medzi nami :wink: Takže dnes si bola na UTZ? Aká bola sliznica? KET bude až na budúci štvrtok?
Takže embryologička Ťa prehovorila na 1 krásavca? Koľko máš mrazáčikov?

14. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja23 ináč čo sa týka toho červeného vínko tak si môžeš dať denne 1dcl pred transferom aj po transfere :wink: pomôže a prekrví sliznicu tak ako sa patrí :wink:
14. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajéjé diskuze alkoholiček, co by chtěly děti :grinning: :grinning: :grinning: dobrýýý :slight_smile:

Myslím na sandol..snad bude mít dobré zprávy, ale věřím, že jo :dizzy_face:

@vered jak je??? co krvácení??
@paja23 vítám tě tady a přeji brzké // :wink:
14. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny, jak se mate pri patku?Rozjizdi se tu vinovy mejdan?? :slight_smile:
Ja pokracuju v krvaceni,aspon bolesti uz nemam tak silny jako vcera. Po dohode s prof. po telefonu vysazuju estrofem a clexane a do nedele jeste budu zavadet utrouse, ikdyz mi to prijde stejne zbytecny!
V nedeli jdu znovu na Hcg a doufam ze to klesne...a ze to bylo biochem.tehu. Bohuzel moc jsem tady o tom nenasla...zajimalo by me jak rychle to Hcg klesa?? Nevite nektera?? Mela jsem 29, je mozny ze v nedeli uz budu na nule?? Takovahle hodnota (29)je horsi nez negativni vysledek...kdybych nekrvacela tak bych mozna doufala v zazrak, ale ja proste normalne menstruuju, tak si to chci odbyt co nejdriv a pripravovat se na KET.
Je lepsi jit na Ket hned po neuspechu nebo pockat??Ja chci Ket v nativu, mozna budu muset dat mesic pauzu...
14. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady jsou hodnoty Hcg trosku lip propracovane http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
14. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 -díky za uvítání.Se stydím to napsat, co tu někdo psal o 16mm :frowning2: Ale jsem vděčná za svých 8mm. Už zobu i to semínko a přidám vínko, ať ještě povyroste.Ket mám 20.den teda ve čtvrtek. Chtěla jsem vkládat dva, ale přesvědčila mě o rizikovosti dvojčat, plus si na ně ani netroufám :slight_smile: A prý můžu na ket hned další cyklus, kdyby se nezadařilo. mrazáčky mám jen dva :frowning2:

@luucia-děkuji, Tobě dodatečně gratuluji a at to blinkáníčko co nejdříve ustane. Ale někde jsem četla, že blinkájí většinou ty co mají prosperující těhotenství :slight_smile:
14. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile:,
hlásím hodnoty hcg,takže 20.den po ET hodnota 1859 IU,na UZV zatím nějak skoro nic vidět nebylo,spíše to bylo takové hádání,tak snad je vše OK :slight_smile: ,na další ultrazvuk zase až za 17 dní,to bude předlouuuuuuhé.
@vered písnu ti večer :dizzy_face: brouku :pensive:
@luucia díky za vzpomínku :dizzy_face:,co ty,jak je,nějak jsi mi ani neodpovídala,pořád blijáčuješ?Kdys ty byla prosím na UZV a bylo už vidět srdíčko?
14. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paja23 taky zdravím a držím pěsti :wink:
14. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kinguse čau kingísku :slight_smile: ,tak vy už zítra vyrážíte :sunglasses: ?Tak si s sebou povezeš mrchu,potvoru jednu.Svařáček dej i za mně :sweat_smile: a užijte si to,je to dobře,že vypadnete :wink:
14. led 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kenya83 teda to by bylo fakt super :slight_smile:,zázraky se dějí,tak třeba čeká jeden na tebe :wink:,radši moc nevěř,ale doufat můžeš :wink:
Ať ti rychle uteče čekání na MS a pak už se to rozjede,paráda :dizzy_face:,pokud teda nedojde k tomu zázraku :wink:,to by byla ještě větší paráda!
14. led 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pepek007 my ti taky děkujeme :slight_smile:,jsi fajn :slight_smile: Kdy že budeš volat do CAR?
14. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vered snad stihnu ještě teď odepsat a ne až večer.Je to pravda,neměla se objevit vůbec žádná čárka a bylo by to lepší :angry: ,tyhle naděje a pak pády jsou krutý :frowning2: Vůbec nevím veredko,jak rychle hcg klesá.A nevím,zda ti doporučí dát měsíc pauzu a pak do ketu anebo budeš moc hned,ale myslím,že se bude muset dát čas,aby se to pořádně vyčistilo,odplavilo.Zeptej se prof.Je trochu lépe????
14. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered třeba HCG nebude klesat, ale stoupat :wink: neztrácím naději :wink:

@sandol takže megagigagratulkaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já byla na UZ, když jsem byla v 6+1 týdnu :wink: vlastně 22.12. jsem byla 14.dní po KET a na UZ jsem šla 5.1. a srdíčko bylo a bilo :slight_smile: takže u tebe taky bude brzo bít :wink:
Jinak mi je dneska nějak nezvykle dobře :confused: k obědu jsem měla picante salát z KFC a kukuřici a dobrýýý, zůstalo to v žaludku,a le ted už cítím známý pocit na vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už to není celodenně, tak to jde :wink:
14. led 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luucia děkuji :dizzy_face: ,já jsem dnes 5+1,ty jo ty mě zas natahujou :angry: ,to půjdu až 7+4,to snad nevydržím,když už jsem za týden,což bych byla jako ty 6+1, mohla vidět blikající srdí.
Jé,my dnes byli taky v KFC,já dala tu novinku twister atikos.Tak rychle něco malýho skousni ať se to nerozjede.Ty večery jsou nějak horší co?
14. led 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol tak jedině si třeba za týden zavolat do CAR, že tě tak nějak divně pobolívá břicho, jestli by se na tebe nepodívali a třeba by ti udělali UZ :wink: to čekání je děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už se těším na středu, to jdu taky na UZ :dizzy_face: jj, večery jsou nějaký horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: trošku mě na to pomáhá, napít se piva :wink: colu už nemůžu ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu něco skousnout :wink:
14. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luucia ty jo,nebudu radši nic přivolávat :confused: ,budu to muset holt vydržet.Navíc to máme do CAR daleko.A ty už jdeš ve středu jo,teda to se máš :slight_smile: Taky mi šmakuje pivko,ale to furt, nejen teď :grinning:
14. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol jj, já vím..taky bych to asi neudělala a radši přetrpěla to čekání :wink: ale vím, že to tak holky dělávají :wink:
jj, já už jdu ve středu a snad dostanu průkajdu a možná i další fotečku prcínka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se nemůžu dočkat..snad bude všechno OK :pensive:
Já pivínko taky můžu pořád, to ted není žádná vyjímka...jen, že ted mi nejen šmakuje, ale i pomáhá :grinning: :grinning: :grinning:
A co vůbec manžílek na pozitivní výsledek?? byl dneska s tebou v CAR???
14. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek