• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
autor
@kinguse kingís čauves :slight_smile: ,tož jsi zpět,vítám ťa :wink: ,hnáty nepolámané,vyšťavená,a což psychika,o té se jaksi nezmiňuješ :sunglasses: ???
Máš pravdu,jak v tom jedeš,tak je to o nervy,ale jedeš v tom,furt se něco děje,kontroly,štochačky,potom teda čekání na test,pak ten adrenalin při čůrání...furt se něco děje.Takže holka,doufám,žes tam pod sjezdovkou nepropila v tom svařáku majlant a brzy v tom zase taky pojedeš :wink:
Jinak já nezvracela,to luucia,mně jen bývalo blbě,ale naštěstí bez toho zakončení :grinning: a teď už mi ani moc blbě nebejvá.
17. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcinky, jsem tu jen na skucek, neb uz padam unavou.... :slight_smile:
A jak to se mnou vypada...injekce jeste nemam ...proste to bude az zitra, zatim zavadim utrouse....krvaceni se dnes ponekud zmirnilo...tak snad bude lip.
No a dnes sem mluvila se sestrama z IVF a pry mam na krev uz prijit zitra, abych si nahodou ty injekce nepichala zbytecne(kdyby Hcg zacalo treba klesat)..no tak zitra rano v 7 zase sup do busu a na krev...honi me jak nadmutou!!!
Tak se holcinky mejte krasne a sladke sny Vam vsem!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol Sandoliku :dizzy_face: tak vidis jak jsem na tom :slight_smile: ........zatim nic jisteho, ale s tim jsem smirena, tak vyckavam....zitra urcite dam vedet ,jak sem dopadla. Jen moje ditko zase radi jako cerna ruka a sem na nej kratka........snad bude zitra hodnejsi. :wink:
Vic Ti pisnu zitra, jdu do hajan.papapa :pensive:
:dizzy_face:
17. led 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,od čtvrtka jsem si naordinovala klid.Opravdu jsem ležela. Dnes jsem vylezla,ale jenom pro Honzíka do školy.Potom drb u švagrové samozdřejmě při červeném vínku.Dost mě bolí v podbřišku. Vadí mi těsné kalhoty-skoro všechny se mi srazily. :grinning: :grinning: Ještě nevím do kdy vydržím s testem. KET byl 13.1.
17. led 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 Ahoj Irush,tak ty uz mas za sebou 5 dni jo??To to leti, nejak mi uniklo jaka embryjka Ti zavadeli??Jestli te boli dnes v podbrisku tak se asi zavrtavaji. :slight_smile: ...opatruj se rozmazluj se, mej se krasne, drzim pesticky!! :dizzy_face:
18. led 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered zlatíčko držím palce a určite daj vedieť ako si dnes na krvi dopadla :wink: snáď si to drobci rozmysleli a sú to veľký bojovníci :wink: :wink: :wink:
@ira13 takže už máš 5 dní za sebou, supeeeeeer :wink: ako sa cítiš? Ja keď som bola po ET tak som nevydržala a testovala som už 5 deň po ET a výsledok // síce slabá ale bola tam :wink: ale je pravda, že mne transferovali blastocystu :wink:
18. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 mrkni na test :wink:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kenya83/album/zazrak-z-neba/5474847/

@vered myslím, že @ira13 zavádzali dve 6-bunkové embryjká :wink: :wink: :wink: tfuj, tfuj, tfuj :grinning:
18. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jak , Veredko????
18. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...ted volali..kleslo to na 25. :frowning2: Takze nic, ani nebrecim, spis jen tak sedim a ziram...ten mesic leden mi dal docela zabrat. Strasny nervy...ale priroda si to vzdycky zaridi spravne a tak to ma byt.
Tak asi pujdu...se pritulit k Joshinkovi....dekuju moc za podporu a za drzeni palecku...uz nemusite.
Papa a hezky den.
18. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@vered moc mě to mrzí kočko :frowning2: :frowning2: :frowning2: přitul se k Joshíkovi..my máme to štěstí, že už jednoho prcka máme a ten v těchhle chvílích moc pomůže :dizzy_face:
@ira13 tak těch nejdelších 5 dní máš za sebou a ted už to bude utíkat :wink:
18. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol tak jsem to bohužel zakřikla..včera mi bylo zas blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer jsem si musel trošku cucnout jagermeistera, ale udělal mi líp :grinning: a jak ty se cítíš?? já UŽ zítra :dizzy_face:
18. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered strašne ma to mrzí :cry: ale ako vraví @luucia už jedného prcka máte a ten v týchto chvíľach veľmi pomôže :wink:
@luucia ideš zajtra na UTZ? :dizzy_face:
18. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 jj, zítra jdu na UZ a měla bych dostat průkajdu..snad bude všechno OK :pensive: a jak ty? MS už dorazila?
18. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:)
sandol ja zadne leky na upravu nebrala....vysvetlovali mi ze u tech dvou dulezitych je to 11 a 13 a ma byt 9a11 hodnota.ale nevim jak se ty hormony jmenuji :frowning2: ze kdyz uz je hodnota kolem 20 tak musi byt vajicko od darkyne a vic jak 20 je prechod....tak nejak mi to vysvetlovali...jinak dik za odpoved:slight_smile:
jinak vered to me moc mrziii,vim co prozivas,me bylo taky ouvej.
18. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered ..palce mi málem upadly a bylo to k ničemu..ach joooo :frowning2: Ale neboj, brzo se oklepeš a nabereš sílu na další pokus!!!...pořád máš spoooooustu vlastních vajíček a když to nevyšlo teď,tak to vyjde příště! My jsme holky silný a víme,že ne vždycky se to napoprvý podaří!!!!! Doporučuju nějaký výlet na psychickou regeneraci...mě ty lyže hooodně pomohly :slight_smile:
Dneska jsem byla u oblíbený gyn,co k ní jezdím pracovně a volala mi přímo MUDr.Mardešičovi (prý kapacita v ČR) a vezme mě už 31.1.na konzultaci...tak aspoň se něco děje. Docela se mi aspoň ta práce co mám vyplatí...získala jsem spoustu kontaktů a musím říct,že spousta dr je velice příjemných, vstřícných a milých...ale zas musím říct,že možná je to tím,že tam nejezdím jako pacientka.
18. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse MUDr. Mardešič je opravdu kapacita, pokud jde o IVF ....a navíc sympatický fešák :wink: :wink:
18. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered hlavu vzhůru, bude líp :wink: v listopadu mě potkalo to samé, myslela jsem, že tu bolest nevydržím, no a dneska se už těším na KET a věřím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered Veredko moje milá, je mi to moc líto....držím palce, aby si to překonala a brzo se vyhla do dalšího ketu , který vyjde.. :pensive:

@luucia tak na zítra držím palce, at je mimi v pořádku a vyfasuješ průkajdu :wink:
Mějte se ..pa
18. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia @sedmitecka juchuchúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: mrška dorazila :wink: :wink: :wink: lenže teraz neviem ako to mám počítať či dnes 1DC alebo až od zajtra. Problém je v tom, že od 1DC mám brať lieky tak neviem či si už dať dnes alebo zajtra ráno :unamused: :unamused: :unamused:
18. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 to je radosti z mrchy co :grinning: :grinning: :grinning: kdy jsi to dostala? podle toho se to počítá :wink:
18. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia zajtra držím palčeky, nech je všetko v poriadku a dostaneš tú najkrajšiu knižku na svete :wink: potom keď prídeš tak sa ozvi a ukáž nám novú fotečku malého prcka :wink:
18. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 JŮŮŮŮ, TY SE MÁŠ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kolik radosti neudělá mrcha, co :wink: pokud dorazila teď, určitě ber jako první den až zítřek, to mi říkali v CARu :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 jj, určitě se ozvu..jdu a 10. a pak asi rovnou zajedu pro malou do školky, tak se ovzu až po obědě :wink:
18. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia dorazila asi tak pred 2 hodinami :grinning: hmm príde si tak nečakane a na večer :grinning:
18. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 tak to určitě počítej 1.dc až zítřek, jak píše sedmi :wink:
18. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK tak prvú tabletku zoberiem až ráno :wink: ja sa tak teším :grinning: :grinning: :grinning: @sedmitecka tak čo? u teba ešte nie je v zákrute???
@luucia budeme čakať na info :wink:
18. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 jako naschvál není, ale dopolko pobolívalo břicho, tak třeba zítra....čekám ji ve čtvrtek, mám pravidleně cyklus 30 dní...
18. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka mne vždy príde od 28DC do 30DC, skorej ani neskôr nikdy nepríde, len v rozpätí týchto 3 dní :slight_smile: teraz prišla ukážkovo :wink: Tak jej rýchlo dohovor nech už príde nech sme na tom rovnako :wink:
18. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 dělám co můžu, horký vany, červený vínko, dneska prubnem sexík :slight_smile: už ji chci takyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka tak a zajtra si naordinujem ľanové semienko a pohár červeného :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek