• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
@martina_z Jo aha, já jsem teda natvrdlá :grinning: Říkala jsem si, že na třetí IVF bych šla taky asi do Podolí :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem do pondělka nevydržela a udělala jsem si test a jsou tam // :slight_smile: mám takovou radost.
19. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to rozmazaný, ale snad jí tam uvidíte.
19. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 Ahoj moje mila, moc se omlouvam....trosku jsem zanedbala nase forum... :slight_smile:
Tak za prve, mam z Tebe velikou radost :dizzy_face: :dizzy_face: , uz tam mas dve krasne tluste carecky a moc Ti preju at to tentokrat vyjde a vsechno je v poradku a brzo se dockas mimuska v naruci!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsme predevcirem prileteli z Cech zpatky sem a tak to vis...nejak nestiham a v Cr se o taky nejak nedalo,Joshik mi dal docela zabrat, chtel jenom maminku a nikoho jineho, nemohla jsem se vzdalit skoro ani na wc!!! UFUF. Tak snad ted uz bude vic casu :wink: . Ostatne brzo mezi Vas zase zapadnu, neb zitra jdu na kontrolni ultrazvuk pred ketem...jojo uteklo to rychle.. :slight_smile: ani tomu nejak nemuzu uverit......
Jinak moc zdravim vsechny holciny( skoro vsechny pro mne nove tvare :slight_smile: ), gratuluju potichounku novym tehulkam a drzim vsem pesti at to vyjde. :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka Moc krasne a videt jsou perfektne :wink: ...tak at je vsechno tak jak ma byt!!! :slight_smile:
19. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalka_78 Ahoj Amalko, cetla jsem Tvuj pribeh...to me mrzi s tim krvacenim.. proc Ti nedelaji Ket v nativu????Nemas dostatecne vysokou sliznici?? Ja mam Kety vzdy v nativu , pokazde jen pichnu ovitrelle a pak uz nic...z jednoho takovyho ketu mam chlapecka! :slight_smile: Takze jsem velky zastance Ketu v nativu!!!
Jinak po IVF s cerstvymi embryii se mi stalo ze jsem taky zacala krvacet, prestoze jsem brala hormony...holky mi psaly ze utrogestan a estrofem brzdi menstruaci, ale ja to dostala presne na den a nekdy i driv...takze hormony na mne v tomhle pripade nejak nezabiraj a klidne si krvacim......
19. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered Ahojky moc, moc děkuji za podporu, jsem nadšená a doufám, že těhu bude probíhat tak jak má, říká se do třetice všeho dobrého, i tobě přeji at Ti KET vyjde a zadaří se mimi. :slight_smile:
19. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka Dekuju dekuju :dizzy_face: , uvidime.....snad to dopadne...me 4.IVF a posledni dva mrazacci....
A kolik embryii jsi nechala zavest?? A v jakem stadiu?
19. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka Nazdárek, den nezapnu PC a hned na mě vykouknou takové dálnice :slight_smile: Jojo, s těmi 50% jsem nakonec měla pravdu :slight_smile: Mám radost, že aspoň jedné z nás se to povedlo a moc gratuluji :grinning:
19. únor 2011 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered Nechala jsem si zavést jedno poslední embryjko, ve stádiu blastocysty, tak snad se bude držet, věřila jsem že ten poslední bude bojovníček. :slight_smile:

@amalka_78 Moc děkuji, ale víš co se říká, naděje umírá poslední tak, až budeš testit tak přeji hodně štěstíčka. :wink:
19. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered Ahoj Vered, už jsem si myslela, že jsem nějaká přírodní anomálie, když na mě hormony nezabírají :slight_smile: Je dobré vědět, že je na tom někdo stejně ... Hurá, nejsem mimozemšťan :grinning:

Včera jsem se rozhodla, že můj poslední KET si vydupu v nativu a nenechám se už nikým ukecat. Se mnou je to totiž těžké - doma je mi úplně jasné, že žádné hormony nechci, ale když sedím v ordinaci, vždycky mě doktorka svými argumenty přebije ... jsem prostě slabá povaha :slight_smile:

Po mém prvním IVF při prvním KETu jsem byla u jiného doktora a ten mi chtěl udělat KET v nativu, jenže jsem měla nízkou sliznici a od té doby, když se u své současné doktorky zmíním o nativu, je proti, protože "jednou nízká sliznice znamená nebezpečí při každém KETu". Já si ale myslím, že je to nesmysl, protože ten první KET měl být hned první měsíc po IVF a je jasné, že tělo ještě nebylo úplně OK, obzvlášť, když jsem měla OHSS.

No a od té doby mi nikdo sliznici bez braní hormonů nezměřil, takže vlastně ani nevím, jak na tom jsem. Ještě před IVF jsme několikrát postoupili IUI a to jsem žádné hormony nebrala a sliznici jsem měla naprosto OK. Takže si myslím, když trochu vyčistím tělo a začnu s čajíčkama a semínkama, není důvod, proč by sliznice měla být nízká.

Tak, to jsou ale krásné argumenty, asi si to vytisknu a přinesu přečíst mojí MUDr., aby mě zase neukecala :grinning:

Nechci, aby to vyznělo, že svojí MUDr. nemám ráda, naopak, proto jsem sí jí vybrala, že je hrozně hodná, milá, příjemná a myslím, že i vynikající lékařka, no ale když já jsem napůl ten mimozemšťan ... :grinning:
19. únor 2011 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka Děkuju za přáníčko, ale v noci jsem měla dost křeče a už krvácím opravdu hodně. Na zázraky sice pořád věřím, jenže oni se dějí málokdy ... Dneska je to u nás doma jako v slzavém údolí, až ty tvoje // mě zvedly náladu :slight_smile:
19. únor 2011 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mindinko, je to tam, neni pochyb! Tfuj tfuj!

Uz jsme tu minimalne 3, kdo zacal krvacet presne na den - nekdy je ten pravidelny cyklus otravny.
19. únor 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z Moc děkuji, byla jsem v šoku když se mi tam oběvili // jsem strašně štastná. :slight_smile:
19. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka Ale tuseni jsi mela, ne?
19. únor 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z No tušila jsem to, protože jsem měla jinačí příznaky než u těch dvou předešlých, co se bohužel nevydařili. :slight_smile:
19. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z Koukám, že tě čeká v pondělí KET, přeji ti moc moc štěstíčka a at se mimi hezky zabydlí. :wink:
19. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalka_78 Ahoj Amalko, myslim ze neni duvod proc neudelat Ket v nativu, po IVF je cyklus vzdy rozhazeny a tak i sliznice asi byla horsi...urcite zkus nativ. A kdyby nahodou sliznice nebyla vysoka, tak to muzes stopnout a pockat na dalsi mesic...nebo ne??? Ja si jednou stopla Ket protoze se mi nezdaly hladiny homonu a pak mesic na to mi to vyslo!!! :slight_smile:
Taky jsem mela OHSS po prvnim IVF a tenkrat jsem taky jeste delala to, co rikaji doktori, ted uz si vse radsi planuju sama, protoze prece jen se znam lip a vim uz co je pro mne nejlepsi...nastesti me doktor posloucha a vyhovi, tak se nedej!!!!!! Drzim Ti palce!
19. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka Diky moc :slight_smile:
19. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalka_78 Je pravda, ze po IVF se mi ovulace opozdila asi o 4 nebo 5 dni. Slysela jsem, ze po IVF byva nizsi sliznice, tak jsem pila kontryhel a sliznici jsem mela ve ctvrtek 8mm, takze uplne v pohode. Do pondelka snad jeste trosku vyroste, kdyz uz ode dneska mam Utrogestan. KET v nativu je podle me mnohem lepsi, protoze si pak telo vytvori dost vlastniho progesteronu. Ale je jasne, ze kdyz nekdo ovulaci prirozene nema nikdy, tak to holt v ativu nejde. To ale neni Tvuj pripad, jak jsem pochopila. Kam chodis do CAR?
19. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak mám za sebou 1. KET...teď jak vydržet těch 14 dní, že?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zavedli mi jedno embryjko (ani nevím, v jaké fázi bylo), protože ještě na sále mi hlásili dvě a při transféru najednou jen jedno. Měla jsem blastocystu a ta se asi správně nerozmrazila. Takže uvidíme. Jinak moc gratuluji všem k // a těm které KET čeká držím moc moc pěsti!
19. únor 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka ani nevieš ako sa s tebou strašne teším :wink: Vedela som to, že tie // tam budú :wink: držím palce a len nech čiaročka silnie a silnie :wink:
@vered ahoj moja zlatá :wink: som rada, že Ťa tu opäť po dlhšej dobe vidím :wink: držím palce na kontrólne sono nech je sliznica krásna a pripravená mimi prijať :wink:
@martina_z tebe tiež veľa šťastia na pondelný Ketík :wink:
@norisek vitaj medzi nami a nech Ti tých 14 dní ubehne ako voda a čoskoro tiež nájdeš na teste // :wink: :wink: :wink:

Mňa čaká zajtra krvička a sono tak snáď to bude pre mňa krásny deň s pozitívnymi správami :wink:
20. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 Děkuji moc, tak at ti krev a ultrazvuk dopadne dobře. :slight_smile: Já si sjedu na krev v útery. :slight_smile:
20. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka ďakujem moja zlatá :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,

po delší době zdravím :slight_smile: Gratuluju k //..podle týhle diskuze je vidět, že KET je úspěšný :dizzy_face: Mám z toho radost :dizzy_face: A vítám všechny, co ještě neznám :slight_smile:

@kenya83 držím pěsti na zítra :slight_smile:

Já mám screening na genetické vady z krve negativní, ještě v úterý mě čeká NT UZ, tak snad bude taky v pořádku a pokořím další metu :dizzy_face:

@vered jak je?? ještě jste v čr? jak se tady líbí (líbilo) Joshíkovi?

Chybí mi @sandol :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia Ahoj Luuci, kdepak se toulas? :slight_smile: My uz jsme zpatky v Jeruzaleme a zrovna prsi, tak sedime doma. V CR se libilo, ikdyz to bylo narocnejsi s Joshikem, ty zmeny (pocasi, lidi, mista) na nej pusobily a byl na mne zavislej, nemohla jsem se vzdalit temer na krok....hned zacal plakat a zoufale hledat...takze asi tak. Tesim se na leto v Cr, to je prijatelnejsi, na zahrade s piskem a vodou...v zime to fakt neni nic moc a taky jsme samozrejme nastydli, malej mel i teploty a kasel...ale jinak prima. Kazdopadne Vam nezavidim to oblikani mrnat do tech vrstev obleceni...to me fakt zmahalo :grinning:
A Ty uz jses 13.tt to to leti.... tak v utery at je vsechno v poradku :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
Ja dnes byla na kontrolnim ultrazvuku a krvi, ceka mne Ket v nativu( jako vzdy :slight_smile: ), mame jeste dva mrazacky. Jsem dnes 9.DC,folik mam uz 15mm ...tak to vidim ze pristi tyden si pujdu pro bobany.
@sandol Sandol mi taky moc chybi,snad se brzy ukaze!!! Please plese please...
@kenya83 Zitra at mas stastny den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia ďakujem snáď bude pre mňa zajtra krásny deň :dizzy_face: To som rada, že máte výsledky OK :dizzy_face: Aj mne chýba @sandol :frowning2: nevieš čo je s ňou? Snáď sú v poriadku :slight_smile:
@kenya83 děkuji :slight_smile: koukám, že ty jsi super úkaz, že se ti ukázal testík už po 5. dni :slight_smile:)) To se ti to čekání hezky zkrátilo :slight_smile: Já první zkusím asi až příští pondělí. Uvidíme.
Kdy jste začli vnímat nějaké přízanky? Já tedy samozřejmě teď nic necítím, jen na to strááášně myslím a to se snažím nemyslet. uff
20. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@norisek no určite sa mi to čakanie skrátilo :dizzy_face: každým dňom som mala stále viac a viac optimizmu :wink: :wink: :wink: držím palčeky pri testovaní :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek