Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

misa.patrik
1. bře 2011

díky holky 🙂
vím že to máme každa jinak ale mužu s zeptat jake příznaky jsi mela?
@mindinka ???? zitra budu testit 😉 😉

vered
1. bře 2011

@luucia Ahoj Luuci, uz sem si te pridala a prohlidla krasny fotecky 😵 😵 , ten Tvuj milacek je roztomilej a porad rucinky na hlave!!!! Pupicek jsem videla uz davno, ten si snad fotila na mou vyzvu... 😉 Papa a krasny den. Ja se citim normos, tlaci me jeste porad zaludek, ale jnak nic zvlastniho! 🙂 Odpo jsem si schrupla ale jinak delam vse jako vzdy....snazim se netahat Josika... 🙂

misa.patrik
1. bře 2011

@vered držím palce a ať Ti to taky tak uteče jak mě 😀

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik No třetí den po Ket mně píchalo v podbříšku a měla jsem křeče, to trvalo asi 2 dny, potom jsem začala chodit hodně čůrat a ted poslední dobou jsem unavená a taky mi bývá trošku nevolno po ránu, ale neni to nic strašnýho. Tak at testík vyjde. Já jedu v pátek na ultrazvuk, to už budu 21 den po KET tak snad už mimi uvidím. 😉

vered
1. bře 2011

@mindinka Mindinko, taky moc dekuju a v patek bude Tvuj velky den!! A Tvoje velky deti poradne zapoj do prace, at koukaji mamince pomahat !! 🙂 😀

vered
1. bře 2011

@misa.patrik Diky moc, hodne stesticka pri zitrejsim testiku, mela jsi Ket v nativu, nebo beres leky??

mindinka
1. bře 2011

@vered Veredko děkuji, to víš, že pomáhat musí, už nejsou malý. I když se jim to moc nelíbí, ale co byz nich bylo. 😀

misa.patrik
1. bře 2011

@mindinka který den jsi testovala? 🙂 mě akorát pálí prsa brísko pobolívalo tak 2-3 dny po KETU ted jen sem tam píchne jinak nic čurat taky chodím ale měla jsem spíš pocit jestli nejsem nachlazená a hrozně se v noci potím 😕
@vered ja beru léky v přirozeném cyklu mi nenarostla sliznice ☹ no snad se dočkám už konečně

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik Já jsem testovala 8 den po KET a byly tam. 🙂 Třeba je to dobré znamení, moc ti to přeji.

misa.patrik
1. bře 2011

@mindinka no zítra budu chytřejší tak uvidíme 😉

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik tady jsou moje všechny testy co jsem dělala od 8 dne

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik No určitě, budu na tebe myslet at to dopadne. 😉 Hlavně dej vědět jak jsi dopadla.

misa.patrik
1. bře 2011

@mindinka aha díky a kolik jsi mela embryek a ktery den kultivace? 🙂

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik Ted mi zaváděli jedno embryjko 5 dení kutivace. 🙂

misa.patrik
1. bře 2011

@mindinka aha mě taky jedno taky 5 denni kultivace uz to bylo vyklubane z obalu 🙂 ale sliznice nic moc mam s tim trosku problem 😉

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik No ale snad to budeš mít v pořádku, bereš nějaké prášky na sliznici? Já mám ethylestradiol a ten utrogestan, jinak piju bylinkový čaje a vitamíny. Sliznici jsem měla v pořádku. 😉

misa.patrik
1. bře 2011

ja mela pri transferu 7,8mm jinak beru estrimax, divigel utrogestan a femibion 🙂 no veřím že je to tam 🙂

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik Taky jsem moc věřila a podařilo se. 🙂

misa.patrik
1. bře 2011

@mindinka super 🙂
no ja si toho za posledni 4 roky prozila tolik ze jsem uz myslela ze se z toho zblázním ale ted jsem až nejak moc v pohodě 🙂

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik Uvidíš, že to bude dobrý, já musím jít udělat s holkou úkoly potom ještě nakouknu. zatím pa. 🙂

misa.patrik
1. bře 2011

@mindinka jasne zatím 🙂 my už jsme poučení ja zas musím pro změnu žehlit 😀

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik Tak už jsem tu, ale asi žehlíš. 🙂

misa.patrik
1. bře 2011

@mindinka ted jsem dožehlila 😀 takže si dovedeš představit tu hromadu 😀

stazina
1. bře 2011

Zdravím vás všechny a přeji at to vyjde🙂Spolu se sandolkou a veredkou jsem to tady rozepisovaly a tak jen občas mrknu.-)
@vered jéééé, myslím na Tebe kočko!!!!!!drž se a já budu s napětím seldovat za 14 dní výsledek!§Moc držím palečky, msuí to vyjít... 😉

@sandol Jak jsi na tom ty, kočko? Tři měsíce budete čekat?

@bublenudle A jak ty, brouku? Jak válčíte?
@luucia téda, tobě už brouček roste, vid? to to letí a jste v pořádku?

Gratuluju novým těhulkám🙂a čekatelkám držím moooov palce..pa

vered
1. bře 2011

@stazina Cau Staaaziku, zrovna dnes jsem na Tebe myslela a psala o Tobe Sandolce...to je nahodicka!! 🙂 🙂
Jsi hodna, ze sis vzpomnela.....tak snad to tentokrat vyjde....uz tech transferu bylo dost za poslednich par mesicu! 😉
A co Ty? Jak zijes? Co dvojcatka?? Zlobi maminku?? Pisni nam sem neco ze zivota!!! Papa a krasny vecer!! 😵 😵 😵

stazina
1. bře 2011

@vered a copak že jste mě hjolky řešily?🙂))písnu, ale jindy...kluci jsou zase marod, a břečí, takže muísm, pá a držím palce, ozvu se

misa.patrik
2. bře 2011

ahojky ☹
tak ze tam jen / .. no nic skusím jestě za 2 dny ale nevěřím...už

spunda
2. bře 2011

@mindinka Ahojky promin,že otravuju ale čtu co si tady co píšete za zkušenosti,je to moc zajímavé.Nás čeká doufám,ket v květnu pokud půjde vše dobře..A ty jsi ted jedné kočeně psala že ti vkládali jedno embryjko - 5denní kultivace.Na nás čeká taky jenom jeden mražáček a máme 6 den kultivace a HB2 vubec nevím co to znamená jestli je to nějaké označení vývoje toho mražáčka,nevíš to náhodou???A ještě tady někdo psal že byl na ketu a embyjko bylo vyklubané z obalu ,to je špatně??Možná se ptám jako blbec tak se kdyžtak omlouvám ale prostě mě to zajímá 😉 Tak se kdyžtak nezlob...měj se hezky 🙂

misa.patrik
2. bře 2011

@spunda ahojik
to jsem mela já vyklubane z obalu a toje prý moc dobře je to rovnou připravené k zahnízdění taky jsem mela 6 den kultivace HB2 to je dvojková kvalita embrya ale vubec nic to neznamena je to jedno z nejlepších embryí..budu Ti držet palce

vered
2. bře 2011

@stazina cau staziku, to me mrzi ze mas kluky marod, brzo se uzdravte...no my sme Te neresily 😀 ,ja se jen ptala Sandolky jestli si pisnete obcas, tot vse!! 🙂 Vcera jsem koukla na zacatek nasi diskuze, to byla svanda s Vama.... 😀 😀 .Opatruj se papa. 🙂