Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
4. bře 2011

@amalka_78 Teda Amalko, nemas se zac stydet, Ty si myslis ze moje michani barvicek na papire je nejaka veda????? 😀 😀 Tvuj orientalni tanec mi prijde super...a delat sama kostymy???To je uzasny!! O jaky tanec se presne jedna??, ja taky hrozne rada tancuju a miluju hudbu!!!!!
To kafe asi vim jaky to je...je to v plechovce takovy cerveny..nebo docervena, a instant vid??? 🙂 🙂
Hezkej vikend Amalko, mej se pekne!!
A jinak jak pise @klara.k tak do turka si muzes fakt primichat kardamon a je to hned jako to arabsky co tady kupujeme, jen ten kardamon je takovej nakopavaci, ja si to nemuzu dat na noc to bych nespala!!! 😀

vered
4. bře 2011

😵 😵 @luucia Ahoooj Luuci, koukam ze mala taky zlobi, tak to asi abych nebyla sama koho zlobi robatko 😉 ...kdyz on je hlavne agresivni na ostatni, me miluje, pusinkuje....objima...ale pak prijde nekdo cizi a uz mu neco pristane na hlave....ach ach... 😝
Doufam ze se to s malou brzo zlepsi... 🙂 Popovidaly jste???
Jo koukala jsem na tvoje kalhoty, peknyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 !!!!Pekny vikend papapa!!!

vered
4. bře 2011

@klara.k Ahoj Klarko, to mate krasna embryjka, takove jedno osmibunecne prave se mi uchytilo a ted mi tu radi doma!!! Tak at je tomu tak i u VAS!!!!! 😵 😵 😵 😵

vered
4. bře 2011

@stazina Staziku, to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, ja chci taky prirozene, jenomze me se to asi podari az mi bude 45 a ja uz budu stara baba 😀 😀 .
At carecka sili, Hcg roste a ja TI drzim vsechny palce i ty u nohou!!!!! Pak mi musis rict jaky vitaminky jsi tomu Tvymu muzikovi davala!!! 😀 😉 papa mej se krasne opatruj se a budte zdravi!!! ATB radsi neber!!!

vered
4. bře 2011

Tak a ostatnim holcinkam preju samozrejme take krasny vecer a jeste krasnejsi vikend!!! Papa a dobrou noc! 😵 😵 😵

ronecek
5. bře 2011

@vered Ahojky, díky. Máme se dobře 🙂 A hlavně, jak Tobě se daří? Vše je OK? Kdy budeš testit? 😉 Humus jsem dělala. Nakonec jsem tam přidala i dva stroužky česneku a taky petrželku. Je to super. Včera jsme si i s manžou dali do nosu 😀
Na polštářky jsem včera ani nešáhla, protože jsem si zase vymyslela takovou závěsnou dekoraci z papíru. Plete se to jako věnec, ale pak se to netočí do kruhu, ale takové kapky. Tak jsem včera jen rulovala a lepila noviny. Mám už to hotové. Dneska akorát natřu barvou a potom něčím ozdobím.
Musím se taky vrhnout dneska na uklízení. Dneska není zase tak hezky, tak mi to moc neva. Ale když je tak krásné počasí, tak se mi nechce vůbec sedět doma 😒
Tos měla včera fajn, že sis oddychla. Nám většinou hlídá babička. Taťku máme i dneska v práci. Tak přijede až odpoledne.
Fotky jdou i na FB posílat po víc, ale hrozně dlouho to trvá. Tady na koníkovi je to hned.
Tu Tvoji kamarádku obdivuji. Nevím, jestli bych se k muslimské víře dala. Když kolikrát čteš ty příběhy a sleduješ zprávy atd. Ale zase všichni nejsou stejní. Určitě spousta holek je spokojených a spokojeně si žijou s rodinou.
Teda Ty jsi toho hodně procestovala. Máš pravdu. Ti arabové jsou přátelští a milí. Ale připadá mi, že když je nějaký problém, tak jsou i dost agresivní. Aspoň, co jsem na dovolených pokoukala. Jak jsme byli v Egyptě, tak nám dokonce zakázali chodit dál než 1,5 km od hotelu. My jsme byli zvědaví, tak jsme šli kousek dál, ale jak na nás všichni divně koukali, něco si tam pod nosem mumlali a vykřikovali na nás. Tak jsme raději prchali zpátky ☹
Vy jste cestovaly jen s kamarádkou po takových zemích? Neměly jste strach?
Jé, tak ty dopisy od kamarádů bych chtěla vidět. Zkusím mrknout na netu. Třeba tady něco bude.
Ty jsi byla i v Chille a Brazílii?
Díky za mojeho bobánka. Však ten váš je taky zlaťoučký. Máme to slaďoučké děťátka. Já si myslím, že ten náš bobeš by měl vlásky taky takhle kudrnaté jako Joshik. Jak byl sice malý, tak vlasy neměl téměř žádné, ale jak mu začaly růst, tak se mu děly prstýnky. My jsme ho nechali ostříhat. Už byl vlastně třikrát. Ale tchýně říkala, ať mu necháme vlásky dorůst. Má je prstýnkovaté po taťkovi a dědovi.
Valím něco dělat.
Přeju vám taky krásný víkend. Papa 🙂

mindinka
5. bře 2011

Ahojky holky přeji vám krásnou sobotu, jakpak se máte? Já jsem doma sama, dětičky jeli k tátovi a přijedou až ve středu, mají tu prázdniny. Tak mám havajku. 🙂 Chlapa mám do večera v práci, tak jsem doma sama a užívám si klídek, nikdo mi tu nedělá bordel. 😀

@vered Veredko jak se cítíš? Doufám, že se ti daří dobře. 😉

kenya83
5. bře 2011

@mindinka ahoooj 🙂 tak máš aspoň doma kľud 😵 @vered veredko kedy sa chystáš testovať? 😉

mindinka
5. bře 2011

@kenya83 Ahoj to mám klídek a jakpak se cítíš? 🙂

kenya83
5. bře 2011

@mindinka cítim sa fakt dobre 😉 a čo ty?

ronecek
5. bře 2011

@mindinka
@kenya83

Ahoj holky, taky mám teď chvíli klid. Manža je do dvou v práci, Domík usnul 🙂 Ještě musím trošku vytřít a pak se vrhnu na natírání. Dělala jsem si takovou závěsnou dekoraci z papíru 😎
Jak se obě máte a jak se cítíte? Odpočíváte?

kenya83
5. bře 2011

@ronecek ahojky 😉 mám sa skvele 🙂 v pondelok idem na UTZ tak snáď už uvidím biť srdiečko 😉 😉 😉

ronecek
5. bře 2011

@kenya83 Jé to je krásné 🙂 Tak to se máš celý víkend na co těšit. Už se moc těším na fotečku. Nám už se to pomalu taky krátí. Příští víkend bych pravděpodobně měla dostat mensku, tak zahájím přípravu na KETík. Dali mi jen Estrimax. Ty jsi brala jak už jsi mi psala taky a pak Utroš, že? Já teď jen nevím, jestli mám pít od 1DC kontryhle nebo až od konce. Minule jsem to měla moc slaboučké, spíš špinění a doktor říkal, že to není dobré. Že bych mensku měla mít normální 🙂 Tak nad tím pořád dumám.

mindinka
5. bře 2011

@kenya83 Já se cítím taky dobře, sem tam mám nevolnosti, ale neni to tak hrozný. 🙂

@ronecek Ahojky no když jsem unavená tak si lehnu k telce, ale víc se šetřím a pořád něco jím, do normálních kalhot se nemůžu vejít, musela jsem si koupit lacláče a v těch mi je dobře, trošku mi vykukuje bříško. 🙂 😉

vered
5. bře 2011

@ronecek Ahojky...diky za psanicko, jsem tu jen na skok, uz jsem nejaka utahana ze dneska a tak pujdu brzo na kute.
Jeeee, docela by me zajimala ta Tvoje zavesna dekorace...das si ji do albicka??Nebo to se nesmi.....??
A humusek byl dobrej jo?? To je prima ze ste si dali a malej ho ji?? Josik ho ma moc rad, ale jinak vim ze deti v Cr to moc nejedly..jenom dospelaci. Josik je zvyklej na tyhle mnamky a taky treba na avokado.
Myslis ze kdybyste Domicka nedali ostrihat mel by kudrlinky? U nas v rodine je kudrnatej muj tata a jeho maminka take byla . No a z muzovy strany je kudrnatej on a maminka a vlastne i sourozenci, takze Josik ma byt po kom kudrnac 🙂 Moc se mi ty kudrliny libi, ale cesat je ,to neni zadna legrace. 😀 A myt take, on hrozne nerad....
.
Cestovat po Jordansku a Egypte jsem se nebala, byla jsem mlada a naivni, netusila sem co vse me muze potkat a mely sme stesti.....To uz bylo v dobe co jsme pracovaly jako dobrovolnice tady v Izraeli, a kdyz bylo volno tak sme vyrazily..jednou do Egypta a podruhy zase do Jordanska, je to kousicek, jen sme sbalily par hadru do baglu a sly na stopa...ja jsem byla hrozna dobrodruzka a niceho se nikdy nebala, cim sem ale starsi tim je to horsi! 😀
No a v Jizni Americe jsem byla rok na to, muz tam jel v zime a ja za nim letela v breznu do Brazilie, pak jsme pokracovali do Bolivie, Chille,Peru a Ekvadoru...ja pak letela zpatky do Ria a pak domu do CR a muz tam jeste zustal a byl asi 3 tydny sam v dzungli . Byla jsem tam pul roku a s baglem na zadech ,.sme to takhle procestovali, videli spoustu uzasnych mist, kazdy den spali jinde a byl to velikej zazitek, ale po pul roce jsem byla uz hodne unavena.....hlavne z tech dlouhatanskych cest autobusama....ktery taky ne vzdycky byly podle naseho gusta... 😀 Treba v Bolivii nebyly silnice, jen prasne cesty, autobus nemel okna a lidi tam sedeli i na strese a nejen lidi ale i ruzna domaci zvirata, jako treba slepice nebo husy..pusu i oci plny prachu a do toho autobus kazdou pulhodku pichnul... 😀 ted se smeju!! No zazitku mame dost a dost!! Klidne bych jeste nekam vyrazila, ale s malym ditetem si to zatim nejak nedovedu predstavit. 🙂
No jeste pisnu holkam a pujdu spinkat, tak dobrou noc 🙂

vered
5. bře 2011

@ronecek
@mindinka
@kenya83 Cau devcatka, dari se dobre, diky za optani a ze na me myslite....jak se citim..nevim nevim..pokazdy jinak..chvili me neco boli, zada a bricho, pak sem uplne ok...sem trosku unavenejsi a taky mam docela chute na sladky.....tak doufam ze to nebude MS, ta by mela dorazit az pristi ctvrtek...
testovani zatim jeste neresim....jak uz sem psala, ja to Hcg nemam vysoky a ikdyz sem mela v brise dve bublinky Hcg bylo nejak pres 400 a test pozitivni az 12.den, tak urcite nema smysl testit uz ted,jsem teprve 5.den po Ketu....asi jeste budu cekat idkyz uz me to vubec nebavi.....no snad to vydrzim 🙂
Tak se mejte pekne hezky se opatrujte a dobrou noc 🙂 😵 😵

pampeliska36
6. bře 2011

ahojte holky 🙂 ta mne uz dorazila vcera menstruace a tak uz se pripravuju na dalsi KETik... kontrola na UTZ byla taky v poradku a tak jsem vyfasovala leky a vypada to, ze transfer bude 23.3. 😀 doufam, ze se nam oba bobanci rozmrazi 🙂

@kenya83 uz se tesis na srdicko, ze? moc drzim palce a hodne stesti! 😉

@mindinka jen tak daaaaaaal mamino! 🙂

@vered
@ronecek teda holky vy jste teda spisovatelky 😀 😀 😀 😀 😀

@vered taky jsem byla asi pred dvema rokama v egypte na dovolene v tabe a vzdycky jsme presli pesky hranice, v izraeli jsme si pujcili auto a cestovali po izraeli. jeruzalem na me strasne zapusobil!!! a to nejsem verici! jo a na co nikdy nezapomenu jsou prechody pres hranice...!!!
drzim pesticky na testovani!!!

kenya83
6. bře 2011

@vered tak keď sa odhodláš testnúť tak Ti prajem, aby si našla krásne // 😉
@pampeliska36 tak už dorazila MS? to je supeeeer tak ani sa nenazdáš a opäť budeš mať bublinky v brušku 🙂 určite sa dobre rozmrazia nebojkaj 😉 držím palce 😉
Určite sa na zajtra teším, ale stále mám aj trošku strach 😒 Prvý strach a obavy opadnú, keď budem počuť biť srdiečko 😉 a druhý strach a obavy opadnú až keď prejdeme úspešne prvý trimester 😉 A potom si už konečne začnem užívať tehotenstvo 😉 Ešte nemám zmenený ani stav vo fotoblogu, že čakáme bábätko 🙂 chcem počkať na potvrdenie srdiečka 😉 Ináč aj my s manželom sme boli minulý rok v Jeruzaleme a poviem Ti, že tiež nezabudnem na peší prechod hranice do Izraela 🙂

mindinka
6. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky moc děkuji. no to je dobrá zpráva, to už ti uteče a budeš mít mimísky u sebe, přeji hodně štěstíčka. 😉

kenya83
6. bře 2011

@mindinka ahojky 🙂 tebe už bruško vykúka tak skoro?

mindinka
6. bře 2011

@kenya83 Ahojky no už mi začíná pěkně vykukovat 🙂 , dneska mi neni moc dobře od rána, chvílema mně píchá na levé straně, jakoby v třísle, je to docela nepříjemný a žaludek mám jak na vodě. A co ty jak se ti daří? 🙂

kenya83
6. bře 2011

@mindinka mne je tiež dobre, včera mi prišlo prvý krát zle ale to len na chvíľku keď som vošla do kúpeľne a zacítila som manželov parfém 😀 Aj mňa pichávalo na pravej strane a raz za čas prišiel taký tlak v podbrušku ako taký menší kŕč to asi preto, že sa napína maternica 🙂 Ale posledné dni už pichanie nepozorujem takže fajn 😉 Ja si budem musieť na tehu bruško ešte počkať, lebo ja mám sama o sebe väčšie bruško taký menší špek 😀 😀 😀

mindinka
6. bře 2011

@kenya83 No chtěla jsem to nafotit, ale moc mi to nejde. 🙂 , No taky doufám že bude všechno v pořádku, a příští pondělí snad budeme mít srdíčko. 😉

mindinka
6. bře 2011

@kenya83 Tady je 🙂

kenya83
6. bře 2011

@mindinka tak to je fakt už také mini tehu bruško 😉 😉 😉 supeeeer 😉

kalop
6. bře 2011

holky,vy zkušenější 😀 ,když byl ket 2.3.stadium blastocysty,kdy se asi tak můžu zkusit testnout? 😵

mindinka
6. bře 2011

@kalop Ahojky můžeš zkusít test desátý den od KET, i když já jsem testovala už 8 den a byly tam //, hodně štěstí 😉

mindinka
6. bře 2011

@kenya83 Jo a to kdyby si viděla moje bříško večer 😀 😀 😀

kalop
6. bře 2011

@mindinka ale den ketu nemám počítat,že? moc ti gratuluji a to bříško si užívej🙂

mindinka
6. bře 2011

@kalop Ne ne den KETU se nepočítá, hodně štěstíčka a at se ti zadaří, jinak moc děkuji, doufám, že bude vše probíhat tak jak má. 🙂