• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
@vered neee já mám jedno.....
ale chlap má z manželství 2 víš
Já u Matese nevydržela a testila hned 9.den a byla slabá čárečka :slight_smile:
9. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered je to nějaký test dr.Max:slight_smile:,já jsem plašan,vím,ale nemůžu si pomoc:grinning:.MS by měla být neděle nebo pondělí,ale mám estrofem a utrogestan,tak přijde po vysazení
9. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tím se utěšuji,že je brzy,ale my měli už blastocystu,tak jsem myslela,že už by něco možná vidět bylo :dizzy_face:
9. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered veredko , já ti to sem pak písnu, jestli tedy ty výsledky už budou...
a kdy že ty budeš testvat?
9. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop stejně je brzy.....ona ta druhá ještě vykoukne :wink:
9. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa děkuji moc :wink:
9. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop :dizzy_face: držím palečky moc
9. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa Aha. :grinning: ...ja myslela ze uz mas 3 :wink: a rikam si to je dobra ze chce rodit dalsi!!! :grinning: No mne zavadeli 2 morulky...takze nevim, mozna zitra, ale to mam prave narozky a chceme s muzikem rano vyrazit na kaficko, bojim se,ze kdyby to nevyslo abych si nezkazila cely narozky...probrecet je nechci...zase na druhou stranu kdyby to vyslo, to by byl super darecek... :slight_smile:
A Matyska Ti zavadeli v jakem stadiu?? :wink: a jen jedno?
9. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina ahoj stazicku, jeste nevim, zrovna to tu rozebiram s holkama.....bud zitra nebo v sobotu, kdovi??? Boli me bricho jako na menses... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . At to vyjde odpo mrknu na vyslednky, myslim na TEBE..mooooooocinky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop Ja zadny leky neberu a kdyz jsem brala po IVF a cerstve zavedenych estrofem a utrogestan prisla mi MS presne na den.....takze na mne hormony nezabiraji a utrous mi MS nebrzdi...jsem asi jedna z mala, ale je to tak!!!
No doufam ze ti to vyjde za par dni!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jakou citlivost ma ten test?? ja se v tom nevyznam...
9. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered aha,no tak uvidím jak to bude působit na mě:grinning:..jinak citlivost právě nepíší,je tam napsáno dr.max10,tak jestli to je ta citlivost? tak to už by bylo hodně citlivý ne? :grinning: :dizzy_face: .jinak ti moc držím pěsti a klobouk dolů,že vydržíš :wink:
9. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop to bude asi ta citlivost 10, to je u tech mym mamatestu co mam doma...a kdyz je citlivost 25? tak je to min nebo vic....proste tady v Izraeli to na tech testech neni, ta citlivost a docela rada bych aby mi to nekdo vysvetlil...ja to chapu tak ,ze pokud mam v tele 10 jednotek Hcg tak uz ten test s citlivosti 10 by to zachytil?.....tzn. ze je citlivejsi asi nez ten 25...jezis holky vysvetlete mi to tady nektera..... :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered taky to tak chápu,že čím menší citlivost,tím lépe na testování dřív :wink: třeba nám to holky vysvětlí :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop doufam ze jo, ja jdu ted s malym ven, nakouknu pozdeji, zatim pa
9. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered zatím papa
9. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered po IVF mi dali jen jedno embryo po 5ti denní kultivaci....kvuli hyperstimulaci 2 nedali.......
a ted jsem já chtěla jen jedno......a bylo osmibuněčné
9. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa promin já přehlédla,kdy jsi měla ty KET?
9. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop 3.3.
9. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jé tak to jsi jen den po mě,takže taky moooc štěstí,at to vyjde:slight_smile:
9. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop Jo???ty 2.3.???tak to si teda ty palce držet musíme :dizzy_face:
No já mám jet na krev 17.3.---ale říkala jsem si,že testnu v neděli asi--teda jestli si koupí test,malej má antibiotika,tak jsme zavřený doma
9. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já 2.3.:slight_smile:..já mám v papírech dle caru,že test 18.3. a když poz.,objednat se na utz a když neg.,vysadit hormony,krev nic:(..jé malej antibiotika,tak to je na prd vid,doma to neutíká ten den
9. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop kam jezdíte???
no já když to dostanu tak se taky nepotáhnu 100 km kvuli krvi....
A já jsem taky dost nastydlá,zrovna když to nepotřebuju že....tak si včera a předevčírem odpoledne vzala matese mamka moje k sobě,ona bydlí kousínek...jen o 4 vchody vedle
9. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pronatal praha..tak to je bezva,že mamka bydlí kousek..no vždycky to nastydnutí přije když to člověk nejmín potřebuje :unamused:
9. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop jo mamka kousek je super....
Mates je tam rád a já jsem ráda,že je chvilku klid :slight_smile:
My praha...ale Podolí
9. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no tak snad nám to oběma dobře dopadne:slight_smile:..hodně jsem toho přečetla a hodně holek měly dvě // už 8.den po KET,tak jsem na sebe zvědavá.
9. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop já četla a studovala před a po IVF---ted už ne :grinning:
9. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem teda jukla sem k vám :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop no ono ted už na to hlavně není tolik času....a matesovi nemůžu říct--hele,ted tě nosit nebudu,prostě dělám vše jako před KET,...
jooo to poprvé jsem si víkend poležela :dizzy_face: nechala se opečovávat,ted to tak nejde :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa Ahojky, tak v Trojanovicích :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My bydlíme ve Veřovicích. Museli jste do Jičína jimi projíždět:slight_smile:
Jak se máte dneska. Prckovi je líp a Tobě taky? Já byla s Domíkem u doktorky. Ráno měl ještě teplotku a je hodně zahleněný, boráček. Na antibiotika to není. Tak jsem ráda. Mám mu dávat dál jen Mucosolvan a Panadol. Já jsem si pro případ koupila vit C :wink:
9. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek