Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

terka82
30. říj 2009

Jj nějak nám sem holky zavály svěží, těhotenskej vítr. 😀 Jen doufam, že tu nezůstanu jako inventář. 😠 😀

tereza7974
30. říj 2009

taky jsem teď nad tim samym přemýšlela 😀 Taky nechci být inventář 😀 Neboj, jsme ještě mladý, to dáme 🙂

terka82
30. říj 2009

Koukam, že si už čteme myšlenky. 😀
To je jasný, že to dáme. Když to můžou dát 50letý ženský, tak mi můžem všechno. 😀

terka82
30. říj 2009

Tak ale teď už jdu opravdu chrnět. Film už skončil, tak taky musim plnit nějaké manželské povinnosti. 😀 😀
Navíc si myslim, že nás holky zítra zabijou, až budou tohle dočítat. 😀

Přeju dobrou noc. Pá

tereza7974
30. říj 2009

Třeba taková Basiková, no já když se to dozvěděla, tak jsem šla fakt do kolen. To mě snad ještě deprimovalo víc než obvykle.

terka82
30. říj 2009

I tej vytřem zrak. 😀

Tak pa

tereza7974
30. říj 2009

to si piš 🙂 , tak tedy Terko dobrou noc a krásný víkend

michamicha
30. říj 2009

tak už je zítra a vy jste toho teda nakecaly 😀 😀 😀 já jdu taky do hajan, vstávám totiž v 6 ráno 😝 dobrou 😉

gambrinuska
31. říj 2009

😉 Teda holky, dočíat vás byla docela fuška. 🙂 aspon změna koverzace, taky si říkam ž Koník je úžasnej, spřízněné duše jsou to nejdůležitější 🙂 😀
Já mam furt bobky, do pondělka budu mít z té kravky žaludeční vředy. Dělala jsem si ráno test a přijde mi stejný jako ty ze začátku, nebo slabší než ten minule, už mi z toho hrabe z přemšlení co se asi děje. Pondělí tak daleko, chjooooo ☹

terka82
31. říj 2009

Micha ty seš ale ranní ptáče. Jsem zvědavá, jak jsi dopadla s injekcí. 🙂

Gambrinuska já to říkala, že dostanem vynadáno, že si tu takhle drbem... 😀
Hoď sem foto toho testu, ať ti to můžem rozmluvit. Než se nám tady nervově zhroutíš. 😒
A používáš furt stejné testy? V tom může pak být taky rozdíl.
Zkus to nějak vytěsnat z hlavy, vím že se mi to kecá, ale co třeba večeře s manžou nebo kino. Prostě cokoliv, abys přišla na jiné myšlenky.

michamicha
31. říj 2009

čau, tak injekce dobrá, akorát jsem jí vytáhla asi moc brzy, zůstala mi pak na kůži taková větší kapička, tak nevim...
ale chci se zeptat když to píchnu a snažím se zmáčknout to tlačítko, tak jak ubývá ta dávka, má to pero cvakat???
jsem se lekla, když to cvakalo směrrem k nule 😕

kyzi
31. říj 2009

Ahojky.Micha to asi cvakat má já když píchala gonal tak to taky cvakalo.Gambrinusko testy už si radči nedělej nebo toho budeš mít plnou hlavu a strach ještě víc.Uvidíš že to bude dobrý dej prckovi čas 😉 .

michamicha
31. říj 2009

tak jsem si pustila nahlas to instruktážní video, našla jsem ho na youtube a taky jim tam to pero cvaká, tak mam radost 🙂 a zítra s chutí do toho 🙂

terka82
1. lis 2009

Ahoj všem.

Jaký jste měly víkend?

Micha cvakat to má, postupně se ti to odečítá a ukazuje kolik jednotek zbývá ještě píchnout, takže když ti dojde náplň, tak se to zasekne a zůstane tam hodnota, kterou je třeba dopíchnout z nového balení.
Jak bylo na Moravě?

michamicha
1. lis 2009

čauky, na moravě dobrý, švagrovce už vykukuje bříško, teď je myslim v 15tt, za 3 týdny už by měla vědět pohlaví, tak řikala, že nám zavolá 🙂

dnešní injekce byla v pohodě 😉

chjo, zítra zase do práce, vůbec se mi nechce, dneska mě celý den bolí hlava, tak si na noc vezmu prášek...

gambrinuska
1. lis 2009

Micho, radši bych šla místo tebe do práce 😖 , právě jsem si sbalila tašku do nemocnice a je to fakt depresivní ☹ , když ti řeknou, že máš přijít na kontrolu raději na lačno a se sbalenou taškou. Chce se mi z toho zvracet.
Tery a jaký jsi měla víkend ty?? Pátek je za dveřmi a ty jdeš konečně za doktůrkama vid?? 😉 Jsem zvědavá co vám řeknou a doporučí.
Držte nám zítra palce holčiny, at je náš žralůček tam kde má, at roste HCG podle tabulek, nebo nnevim nevim, budu to muset přežít, ale bude to krušný, kord manža zas odjíždí na 2 dny do Pardubic tak na to budu sama 😢

michamicha
1. lis 2009

gambrinusko a to ti řekli kde? zítra ti budu držet všechno co mám 😉 uvidíš, že bude žralůček zakousnutej tam kde má být 😉

terko, ty jdeš do NAT v pátek? nebo to psal někdo jiný? já jsem dneska zjistila, že bych měla jít 9dc jenže to bude v sobotu, tak nejspíš půjdu na ten utz už v pátek 🙂

terka82
1. lis 2009

Micha, tak to ses určitě nakazila a za 15 týdnů bude vykukovat tobě taky. 😉
Tak paráda, žádná alerg. reakce se nedostavila. Kdy jdeš na UTZ? Aha už to čtu, tak to se možná potkáme, i když na UTZ bys možná mohla i v sobotu, ne?
To mi povídej, taky se mi zítra strašně chce... 😖
Snad ti ten prášek zabere a ráno budeš fit.

Gambrinuska to zvládneš, jdi si brzo lehnout, ať toho co nejvíc zaspíš a ráno pravou... Doufam, že až přijdu z práce, tak tu bude od tebe zpráva s krásným HCG a bublinkou na UTZ.
Jinak víkend byl takovej leteckej. 😀 Včera jsme dopo objeli město, nakoupili a pak připravovali na oslavu. Večer se chvíli sedělo, ale rozpustili jsme to celkem brzo. A dneska jsme dopo byli na hřbitovech, pak na rychlým kavču u tety a pak honem zase domů. Upekla jsem 2 buchty na 3 plechy na zítra do práce, teď už mam konečně hotovo. Potřebuju ještě upravit nehty, vyškubat chlupy na nohou a ani do jednoho se mi už nechce. 😀
Taky jsem zvědavá, jak v pátek dopadnem. 😕 Bohužel nás předtím čeká ještě audit v práci a ten mi to těšení na pátek lehce kazí. 😠

michamicha
1. lis 2009

hihi, mě už vykukuje teď, ale žádnej podnájemník tam zatím není 😀 😀
já v natalu v sobotu nikdy nebyla, no uvidim co mi zítra řekne sestra až se budu objednávat 🙂

terka82
1. lis 2009

Micha jsme na tom stejně 😀
Koukam, že máš zase nové foto, ty seš samá změna. 😉 Sluší ti to na ní.
Já jsem tam v sobotu byla a myslim, že to bylo při IUI.

tereza7974
1. lis 2009

ahoj holky,jééé micha má fotku, hurá o další růžový obličejík méně, sluší ti to
Tak jak jste přežily víkend? Všichni všechno zvládly? JJ, už to čtu, injekce v pohodě 🙂 Jaká byla oslava Terko?

Gambrinusko, držim ti palce a budu netrpělivě čekat a zprávy od tebe. Neboj, pro jistotu tě poplivu: pfuj pfuj pfuj 🙂

michamicha
1. lis 2009

děkuju 🙂 ona mi tu mojí nádhernou fotomontáž smazala adminka 😠 tak jsem si teda dala origoš-mojí fotku 😉

michamicha
2. lis 2009

ahoj, tak koukám, že tu od včera nikdo zatím nebyl...

gambrinusko, moc držím palce, určitě to bude OK a tašku si budeš moct na několik měsíců vybalit 😉

terko, volala jsem do natalu a na kontrolu jdu v pátek hned ráno v půl 9 🙂

kyzi
2. lis 2009

Ahojky holky.Tak nakukuju co je nového,jestli už Gambrinuska něco ví a koukám že tu ještě nebyla.Doufám že jí to dobře dopadne,držim pěsti at má štěstí.
Micha pěkné foto,musím si dát taky nějaké ale ještě jsem se k tomu nedostala abych něco našla.To je dobře že jdeš v pátek na kontrolu,vidíš jak to ted jde 🙂 .Dnes by se měla vrátit Lucie jestli si dobře pamatuju,tak doufám že se tu hned ukáže.
Jinak já mám dnes za sebou první běh na záchod,začíná mi být špatně,ráno jsem vypravovala malou do školky a děsně se mi zvedal žaludek,zatím ale ještě nezvracím.Snad je to alespon známka toho, že prdolové nebo prdola roste.Už aby byl pátek a a šla jsem na ten ultrazvuk abych věděla jak pokračujou.

terka82
2. lis 2009

Ahoj holky. 🙂

Taky nakukuju a hned hledam Gambrinusku... Snad se ještě ukáže. 😕

Terko oslava byla celkem klidná, něco jsme pojedli - já teda docela dost 😅 , alkoholu moc neproteklo. Mě moc nejede, jsem spíš na to žrádlo a ostatní asi neměli žízeň nebo co.. 😀
A jaká byla Halloween párty? 🙂

Micha ta origoš je lepší. 😉
Jé tak to se tam v pátek možná uvidíme, my jedem na 9 hod, ale většinou jsme tam dřív. Máme to přeci jen kousek cesty a tak vyrážíme radši o chlup dřív, co kdyby náhodou...

Kyzi jj, nějaké to foto by to chtělo. 🙂 Taky jsem zvědavá s jakou se vrátí Lucka.
Ajeje tady se začíná zvracet, no snad tě to nebude moc trápit. A v kolik jdeš v pátek ty? Se tam nakonec potkáme všechny, ne? 😀

l.u.c.i.e
2. lis 2009

Ahojky, hlásím návrat z Rigy. Bylo to naprosto super. Jen to strašně rychle uteklo. Zítra si vás postupně dočtu. Dnes jsem unavená. Zítra držte palce, ať je v bříšku bublinka. Paaa

Jinak jsem jsem zběžne koukla, tak velká gratulace Kyzi. A snad u Gambrinusky je vše ok.

terka82
2. lis 2009

Ahoj Lucko, vítej zpátky. 😉 To ti věřim, že to bylo úžasný. A kdy se manža vrátí do CZ?
Zítra budem určitě držet palce.

Gambrinuska pořád nikde?? 😕 Snad to neznamená nic špatnýho...

tereza7974
2. lis 2009

Ahoj cácorky 🙂
Marně hledám, jestli Gambrinuska napsala, ale kde nic tu nic. Tak snad dopadla dobře a prostě jen neměla čas sednout k PC. Celý den na ni myslím

Terko já na ten chlast taky nejsem, jsem taky spíš na dobrý kus žvance, nejlépe nějaká dobrá flákota 😀
Možná se v pátek sejdeš v Natalartu s Michou 🙂

terka82
2. lis 2009

Ahoj Terko 🙂

Taky číham každou chvíli a doufam, že opravdu ještě neměla čas napsat.

Jo, tak s tou flákotou se shodnem. Ježiš už mam hlad, jenom si jí představim. 😀
Jj, vypadá to, že v pátek je v Nat. sraz nás koníkovek. Nechceš přijít taky? Třeba jen tak na kukačku, dáme kafe v čekárně. 😀

Jdu se naložit do vany. Jsem 26DC a příznaky na mrchu žádný. Tak třeba to zabere, ale spíš ne... 😖

terka82
2. lis 2009

Jsem tu, pěkně jsem se napařila, hmmmmmm. 😎 Aspoň jsem se po tom večerním běháním po hřbitově v dešti trochu zahřála. 🙂

Tady koukam už neni ani noha. Takže jdu chrnět. Přeju dobrou noc. 😉