Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

terka82
4. lis 2009

My se zatim nedomlouvali kam, my v Plzni restaurace moc neznáme, takže bychom to museli nechat na známých, co tam s nima jdeme. 🙂

A jak se to tam jmenuje?

terka82
4. lis 2009

Ta čínská, to je na křižovatce u Plazy?
Jestli jo, tak tam jsme byli jednou. 😀 Objednali jsme 4 jídla + rýži každému a jednu rýži navíc pro dcerku známých. Paní to nějak nepobrala a jedno jídlo jí jaksi vypadlo ze seznamu. Bylo to zrovna manželovo, dostal jen rýži a pak už nic. 😀 Jenže jsme chvátali, už tak jim to celkem trvalo a my měli rezervaci na kino a tak manža chudák dostal od každého z nás kousek z našeho oběda a mazali jsme pryč. 😀
Jsem se ho i ptala, jestli teď nepůjdem zase do číny, ale jedině prý, že by si vzal něco z domova. 😀

michamicha
4. lis 2009

nene, naproti hlavní poště, nad crosscafé 😉

terka82
4. lis 2009

Když já nevim, kde je hlavní pošta 😅
už si to přesně nepamatuju, ale bylo to někde u křižovatky, když jedeš po hlavní od Klatov a odbočuješ do leva k Plaze. Ale někde v patře to bylo. 😀

l.u.c.i.e
4. lis 2009

Ahojky holky.
Gambrinusko, je mi to moc líto. 😢 Uvidíš, že ty 3 měsíce utečou a v Natalartu ti pomůžou. Musíš věřit. Dočkáš se...
Terko, já mám ráda Pizzeria San Maríno na Palacké třídě 9. Taky je odkaz - http://www.sanmarino-pizza.cz/

michamicha
4. lis 2009

vchod je ze sadů pětatřicátníků a je to v patře, vedle vchodu je svatební salon orchidea

terka82
4. lis 2009

Micha to asi bude vončo, když tak koukam na mapu... 🙂

Lucko dík, zkouknu to.

gab123
4. lis 2009

gambrinuska jé to je mi tě líto, já to měla 2x za sebou neboj to zvládneš.Prvně mě to vzalo a po druhý jsem už to vzala sportovně.Vím,že je to hrozný,ale stejně stím nic sama neuděláš je lepší ted než někdy dýl.Hlavu vzhůru a snaš se myslet na něco jinýho!

l.u.c.i.e
4. lis 2009

Holky, mám dotaz, když vám vystavili neschopenku v Natalartu,musely jste za 14 dní si nechat potvrdit další díl o trvání neschopenky? Neschopenku mi vydali 10.10. 2009, jeden díl jsem si nechala, další díl jsem odnesla do práce a ta hodná sestřička mi řekla, že za 14 dní mám v práci odevzat poslední díl... , což jsem udělala. Dnes mi ze mzdovky přišel dopis, žel nemám potvrzený lístek o trvání dočasné neschopnosti k 23. 10. a tudíž mě včas nevyplatí peníze. Přitom jsem lístek na peníze odevzala včas, tak nevím... Na nemocenský jsem poprvé, tak nevím jak to chodí. Poradíte?

terka82
4. lis 2009

Lucko s timhle neporadim, protože jsem nastoupila neschopenku ještě v roce 2008 a to byly jen třílistové neschopenky a pak se toho hodně měnilo. Snad ti poradí někdo z holek.

jana8
4. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Terko,já jsem ráda,že jsem konečně něco dělala ....jak jsem přijela z té nemoc. tak jsem nic moc nedělala....tak dnes jsem konečně vytřela,vyžehlila,vyprala jednu pračku a upekla buchtu..... 🙂
Ale teď holky mám na Vás otázku....zítra jdu na krev myslím na ten HP....ale stala se jedna věc ....je velký problém,když zítra už nebudu mít ms? 😠 ...začala mi v pond. a i v úterý jsem ji měla silnou a teď mám pocit jak kdyby mrcha chce končit....vlastně modlím se aby do zítra vydržela.....ale co když ne?....vezmou mi i tak krev?... 😖 ...asi ne,co? 😒

jana8
4. lis 2009

Lucko,
ja mám pocit,že si udělala vše jak si měla.....teď máš doma jen ten žlutý papír,ne?...s tou žlutou čárou uprostřed....já mám doma jen ten...

l.u.c.i.e
4. lis 2009

Jojo, jen ten mám doma... Tak nevím, kde se stala chyba. Ty jsi to taky nesla do práce 2x a pak už jen lístek na peníze, ne?

jana8
4. lis 2009

mně to trochu popletli v nemoc. ....takže mi to přítel nesl do práce nejdřív tú první část a pak když mně pustili tak jsem měla nějak moc papíru tak mi sestřička u obvodního zas dala jeden papír ať dám do práce,tak mi ho tam přítel zas odnesl....takže já mám doma ten žlutý a u dokt. zůstal jeden....já vlastně dávala do práce ješte ten jeden papír co se dává k poslednímu....celý bílí ....takže podle mně si neudělala chybu....vždyt já to mám stejně....a už jsem to takhle měla tak nevím....

l.u.c.i.e
4. lis 2009

Tak díky... Zítra holt půjdu do práce, aby vedoucí zavolala do mzdovky v čem je problém... Nemůžu si dovolit zůstat bez příjmu. Mám na sebe psanou hypotéku a musím mít dostatek peněz na účtu... I když teď mi manžel poslal své peníze na můj účet, abych byla v klidu... Vlastně ani nevím kolik vlastně budu brát a za jak dlouho to přijde od OSSZ. Je mi ale jasné, že to žádný zázrak nebude.

jana8
4. lis 2009

Lucko,nemáš zač...moc jsem ti nepomohla....ale na tvém místě bych si to zistila v práci.....já taky čekám na peníze....marodila jsem víc než 14dní v září...a tak mi práce zaplatila těch první 14dní a ten zbytek mi měla poslat sociálka ...posílá to tak kolem 20. ....to mělo být v říjnu.....a teď je už listopad a nic....ale slyšela jsem že to můžu poslat až v období výplaty v listopadu...tak jsem zvědavá.....minule když marodil přítel,tak mu to poslali kolem toho 20. .....a já nic 😠 ....tak uvidíme......držím palce,ať dobře pochodíš --- 😉

l.u.c.i.e
4. lis 2009

Jani děkuju za rady. Zítra písnu, co je s tou mou neschopenkou... Tobě zítra držím palce, aby ti vzali krev na hormonální profil. Myslím, že by to vadit nemělo, když ti to už končí. Uvidíš zítra, co ti řeknou. Jdu spát, dobrou 🙂

jana8
4. lis 2009

Luci,dík za radu....uvidíme co řeknou 😉 ....tak zítra držím palce......hezké sny ...pa pa 🙂

m.evzenie
5. lis 2009

Ahojky holčiny, chtěla bych se k Vám přidat a pokecat. Četla jsem Vaše příspěvky jen kousek zpět.
Gabrinus. držím palečky ono se to určitě příště povede.
Také jezdím do Natalartu asi už od března. Mám za sebou 2 inseminace, 1ivf a teď jsem 13 den po ket.
Dnes jsem si dělala testík, jsem smutná, nemáme // čárky.Zítra už jedu na krev, tak uvidíme, ale moc
naděje tomu nedávám, začínám trošku krvácet.
Všem úspěšně těhotným gratuluji a držte se.

lucinda3
5. lis 2009

Ahojky Evženie! Já jsem tu taky nová 🙂 Kde je u vás problém?

m.evzenie
5. lis 2009

Ahojky Lucindo,to je fajn. Už se snažíme přes dva roky, mám nepravidelnou menses. Užívala jsem clostilbegyt
asi 4 měsíce a pak mě doktorka doporučila Natalart. Přítel má horší spermiogram. Teď bude asi problém
jinde. Uvidíme zítra.
A copak, že máte vy za problém?

lucinda3
5. lis 2009

Já s nepravidelnou ms bojuju už odjakživa, takže to v pubertálních letech vyřešila antikoncepce, no a před malým utrogestan-ten mi jí srovnal, a pak už stačil jeden cyklus s clostilbegytem 1x1 a bylo to, přirozeně s malou pomocí hormonů 🙂 No a teď chceme druhé a je to podobné, s tím rozdílem že clostil 1x1 nezabral, 2x1 ano ale nějak se stále nedařilo a poslední cyklus v srpnu jsem měla cystu. Tak jsem se na hormony vyprdla, používala jsem Gynex a ženský čaj, v září byla 1.IUI ale neúspěšná, prodloužil se mi cyklus takže 2.IUI byla až teď 2.11. taky v přirozeném cyklu s folíkem 21mm takže čekáme 🙂 Spermiogram máme naštěstí ok. A další IUI už u vás neměly smysl? Mně teď Švábek řekl když se nepovede tak další cyklus dáme hormony a znovu IUI a pak už IVF, což se mi teda vůbec nechcéééééééé ☹

lucinda3
5. lis 2009

Budu Ti na zítra moooooooc držet palečky 😉

m.evzenie
5. lis 2009

Moc ti děkuji. IUI mi dělal Bouše a tu poslední Švábek a ten mi řekl pokud se to nepovede, tak IVF. Nebyla jsem
ani nikde na vyšetření jestli mám průchodný vejcovody, tak se to jakoby obešlo mi zas řekl Rokyta.Tak nevím.
Tak ti také držím moooc palce, ať to vyjde a malý má sourozence co nejdřív!!!!!

lucinda3
5. lis 2009

Jéé mně 1.IUI dělal taky Bouše a druhou taky Švábek, tak ale doufám, že ve výsledku se budu lišit 😉 To je ale divné že nemáš vyšetřené vejcovody, třeba ten neúspěch mohl být zrovna kvůli tomu...To je podle mě jedno z prvních vyšetření, hormonální profil, spermiogram a průchodnost...Mně je tedy také nevyšetřili, ale přikládám to tomu že mám 1 dítě přirozeně. Děkuju moc za podporu, jsem taky s Tebou! A můžu se zeptat, Ty jsi přímo z Plzně? A kolik Ti je let? Jsem zvědavá 😉

m.evzenie
5. lis 2009

Dík, to snaaad budeš úspěšnější, kdy jdeš na kontrolu?
Nejsem z Plzně, jezdím od Klatov. Je mi 30 let, to je strašný jak to letí.......
Na oplátku, Ty jsi z Plzně? Kolik je Tobě let? Taky chci vše vědět, no zvědavost..................

lucinda3
5. lis 2009

No zřejmě díky tomu že tohle IUI bylo až 20DC tak mi Bouše řekl pokud ms nedorazí tak za 3 týdny (??!!) zavolat na test...Mně to přijde stráááášně dlouho, běžně se testí po 14ti dnech, tak nevím, co myslíš? Manžel ale nakázal poslouchat MUDry takže mám v plánu sekat latinu, no ale jak dlouho mi to vydrží toť otázka 😉
Jinak já taky nejsem přímo Plzeňanda, přesně 8km od centra, v takové "městské" vesničce, a zítra mi bude 29 😎
Jsem ráda když alespoň trochu vím něco o někom s kým probírám takové intimní záležitosti, souhlasíš?
A jak jsi teď na tom, ještě krvácíš, zdá se Ti že se ms rozjíždí? Jsou i takové případy a není jich málo co krvácí a jsou těhu, takže naděje umírá poslední! 😉

lucinda3
5. lis 2009

Evženko jdu na obídek, tak se na chvíli odmlčím, potom zase pa!

jana8
5. lis 2009

Ahojte holky 🙂
Vítam m.evzenie 😉 , Lucinda má pravdu je hodně případu že holky krvácejí i 3měsíce a jsou těhotné,tak neztrácej naději 😉 .....říká se ale že je to jiné krvácení než je obvyklé při ms.....tak držím palce,ať ti zítra srdíčko poskočí u výsledky krve.. 🙂
Lucindo, neboj to uteče zabavíš se synem a ani nebudeš vědět jak ty týdny letěli 😅 .....ale taky nevím jestli bych to vydržela .....asi bych to zkoušela už po 14dní....ale nedej se ovplyvnit a vydrž.....držím palce ať čekací doba má na konci pozitívne výsledky.... 😉
Já byla dneska na krvi a 12.11. jedu na UTZ a když bude vše ok,tak hned na IUI. Tak doufám,že bude vše jak má.. 😅
Lucie,jak si dopadla v práci? Myslím na Tebe. Doufám,že Ti nedělali problémy.

michamicha
5. lis 2009

ahojky, teď mám obídek, tak jsem si vás dočetla...
začínám být čím dál tím víc nervóznější před tím zítřejším UTZ 😖 docela fest mě tlačí v podbřišku a mám strach, že jestli budu mít víc než 3 folikuly, tak mi tu 2.IUI neudělají ☹