Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
13. črc 2009

Terko, děkuju za vyčerpávající informace. Aspoň už tak trochu vím, co mě bude čekat. Ale už se i těším 😉 Chtěla jsem se tě ještě zeptat co tě čeká za PGD? Vůbec netuším, co by to mělo být. Kdypak na to jdeš? Držím pakečky, aby vám to pomohlo a taky jste se dočkali vytouženého miminka.
Market, taky se přidávám ke gratulaci a hodně zdravíčka jak tobě tak miminku. 😉
Micha i tobě držím palečky, aby vám to už vyšlo. Ráno písni.
Jdu spát. Dobrou 😔

bubulienka
autor
13. črc 2009

Ahoj terko u mne opet nic noveho, druhá iui byla zas neuspesna a teď čekame do zaři až půjdeme na imuno a pak s výsledky do natalu a uvidime co dal! Ja snad nikdy neotehotnim!!!

michamicha
14. črc 2009

ahoj holky, tak na testíku když se dívám hoooodně z dálky, tak tam vidim ducha, ale takovej se nepočítá, protože už jsem měla i když jsem těhu nebyla 😠
no ale teplota už je zajímavější, vyskočila mi zpátky na 36,9 😉 a po špinění zatím ani památky 😵

vendulak
14. črc 2009

Ahojte holky, omlouvám se že vám sem lezu, když moje otázka nemá ani nic společného s NatalArtem, ale je v Plzni tak třeba to v Plzni znáte...? Nevíte kam bych tam mohla jít na krev na HCG? Moc vám předem děkuju za odpovědi!

terka82
14. črc 2009

Markét to věřim, že ti to takhle vyhovuje, když se ti po něm nedělá špatně. Já jsem brala 1-1-2. Asi u IVF jsou dávky jiné.
Jo to jsem měla taky. V 10tt už mi bylo všechno fest. Ale co, tak koupíš něco volnějšího.

Luci nemáš za co. 😉
PGD je otestování oplodněných vajíček před zavedením do dělohy. Pojišťovna to nehradí. Zatim teda doufam, že se tomu vyhneme. Rozhodneme se až podle toho, co nám poví na podzim v NAT. Jinak dík za palečky.

Bubu to mi fakt mrzí. Ale určitě otěhotníš. neboj. Držim palce, ať na imunu najdou příčinu, vyléčí aby ses už konečně dočkala. 🙂

Micha i duch je dobrej a teplota taky pěkná, hlavně že ta mrcha zmizela. Takže pokračování zítra? 🙂

Vendulak s tímhle ti neporadím, nejsem z Plzně.

petluska
14. črc 2009

Dobre rono,

Micha i ja myslim,ze jsi na dobre ceste,vydrz do zitra a uvidis,ze carka sili! I kdyz ja mam co rikat.Ja tam jeste nikdy nevidela ani toho ducha ☹ Na tebe se ale stesti usmeje!

Tak vidis,bubu,ja jsem na tom stejne.I ja si rikam,ze nikdy neotehotnim.Na me se ta priroda pekne vyradila,ze musim tak dlouho na to miminecko cekat...Co bude ted u vas nasledovat? My jdem v pondeli na druhou IUI a taky ji moc neverim.Takze pak IVF....

Terko je to sileny ,za co vsechno se plati.Navic takovy hrisny penize.Ale mas pravdu.Kdo by to nedal!I my uz setrime 🙂

marketa137
14. črc 2009

Vendulák já osobně jsem tam nebyla ale prý na železniční poliklinice 🙂 asi za 240kč.
Terko zatim to neřešim a sice mě blbě je ale je jedno z čeho 😒 . Uvidim zase co na to můj doktor jestli mě ho nechá což by mě vyhovovalo než jezdit 2x v týdnu přes celý město MHD 😖 , ale i to by jsem zvládla ale proč do sebe píchat zbytečně injekce když doktor řek že úpně stejnej účinek udělá utroš. jediná výhoda byla že za injekce jsem nic neplatila. Ale těch pár korun neřešim 🙂. No s těma věcma jenom čumim, manžel říká že to neni možný když má mimís pár milimetrů 🙂, ale asi jak se rostahuje děloha nebo fakt nevim. Do těch džín jsem se v pohodě vešla i když jsem měla skoro o 5 kg víc a ještě před 14dny mě prostě byli volný. Nejsou mě malý ale tak akorát 😉. Minule jsem svoje nosila v pohodě do 12tt tak snad te´d taky 😉.
Micha tak to vypadá nadějně, já měla ducha a druhý den už byla viditelně silnější 🙂, kdy máš jít do Natalu na krev?

michamicha
14. črc 2009

vendul, já taky jednou byla na železniční, na webovkách ale píšou, že to můžeš zaplatit kartou, ale to neni pravda, jsem tenkrát měla u sebe asi jen 70 kč a musela jsem běžet vybrat do bankomatu 😠

michamicha
14. črc 2009

market, no dr. mi řekl, že v den očekávaný mrchy si mám udělat test, tak ho udělam až v pátek, stejně mam doma už jeden poslední a nechce se mi zatím kupovat další... no a když bude pozitivní tak se objednám na krev na příští týden, a když bude negativní a dostanu mrchu, tak se musim taky objednat na konzultaci jak to bude v dalším cyklu, protože clostil mám jen 5 tabletek a potřebuju jich mít 10, no ale nevim jestli by mi ho napsal, protože pak jedem na 14 dní na dovču k moři a nemohli by mi kontrolovat folíky...a dr. mi řekl, že když by jich bylo víc než 3, tak nebude IUI ani se nesmíme snažit kvůli vícečetnýmu těhotenství 😒

marketa137
14. črc 2009

Tak to jo, to máš teda výdrž čekat do pátku 😉. mě te´d ani doktor nijak na UTZ nekontroloval a je fakt že asi folíků teď bylo víc když mam jako památku cystu 😉 ale prý je to běžný při stimulaci clostíkem a sama prý zmizí tak snad ano. tak v pátek snad budeme mít obě dobré zprávy. Já jdu do nemocnice na UTZ a snad bude už srdíčko a ty nahlásíš dálnici na testu 😀

michamicha
14. črc 2009

no kéž by 😀

bubulienka
autor
15. črc 2009

Ahoj petluška ja ted budu čekat na vysledky imuna a uvidime co dal mam už 2 uiu a 2 IVF tak chci mít všechny vyšetření at vím na čem sem mam pouze jeden vejcovod tak nemužu iui každy mesíc ale pouze jenom tehdy když mam ovulaci na ty straně co mam vejcovod jinak je to zbytečný! 😒 Ja už opravdu nevím co bude a nebude jsem v koncích!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Hold ješte chvilí musím vydržet a pak se rozhodneme co a jak dál opravdu se spolíham jenom a jenom ted na doktory! 😒
Markét moc moc gratuluji a neboj všechno bude v pořadku! 😉

tereza7974
15. črc 2009

Ahoj bubulienko, hlavně se netrap, uvidíš, že všechno dobře dopadne. V koncích nejsi!!!! Dokud je naděje, tak je to dobrý 🙂

bojisek.4
15. črc 2009

michamicha držím palečky aby ten duch tam opravdu byl a byl silnější a silnější aby byla krásné // 🙂

bojisek.4
15. črc 2009

bubulienka nestrácej naději ja nemám ani jeden vejcovod a přeci jen se povedlo tak vím jak se trápíš ale zbytečně vážně dr. vědějí co dělat a pomohou

bojisek.4
15. črc 2009

jinak se tu všechny opatrujte držím moc a moc palečky všem

tereza7974
16. črc 2009

Ahoj Micho, tak jak se dnes cítíš? 🙂 Nemáš nutkání si přeci jen ten test udělat už dneska, já jsem hrozně zvědává 🙂 Moc ti držim palce!!

terka82
16. črc 2009

Ahoj holky.

Teda Micha, ty si klidně testuješ a ani se nepochlubíš jo? 🙂 Jsem ti jukla do alba. 😅
A kam razíte na dovču?

Petlus jj dneska se platí za všechno. Ale hlavně, že tu ta možnost je.

Bubu hlavu vzhůru. Vim že je to těžký, ale vy to zvládnete. Doktoři vám pomůžou a udělají pro to maximum. Je to strašně nespravedlivý. Nekdo má děti a ani je nechce a jiní chtějí a nejde to. Ale co můžem dělat, musíme se s tím nějak poprat.
Taky mam jeden vejcovod a tak mě na IUI stimulovali injekcema, aby byli folíci na obou stranách.
Snad budete mít výsledky co nejdřív a držim moc palce, aby se to u vás už pohlo tím správným směrem. 😉

A kdepak se zase toulá Renap? Tobě už se to fakt krátí. To to uteklo.

michamicha
16. črc 2009

ahoj, máme dneska doma přes noc návštěvu, tak dočítám takhle pozdě 😔

michamicha
17. črc 2009

ahoj,
musim se vám pochlubit, na dnešním testíku už jsou viditelné //, sice slabé, ale v porovnání s předchozími testíky je to tutovka 😉

tereza7974
17. črc 2009

Ahojky, mooooooooc ti gratuluju!!!!!!! 🙂

tereza7974
17. črc 2009

Dej si fotku testíku do alba 🙂

tereza7974
17. črc 2009

Jako bych nic nenapsala 😀 Už jsem to skoukla, je to krása 🙂

oriolka
17. črc 2009

ahoj holky, jsem taky z Plzně a snazíme se o mimčo od listopadu. Od kdy se s váma začali doktoři bavit a snažili se pomoct a kdy ste se dostali do Natalartu?
díky

tereza7974
17. črc 2009

Ahoj Oriolka, my se snažíme přes 3 roky, muj gynekolog to řešil už asi po cca 10 měsích, manžela poslal na spermio a u mě zkoušel clostylbegyt, který fungoval, ale přesto jsem neotěhotněla. Po 1,5 roce nás chtěl poslat do Natalartu, ale to jsem odmítli s tím, že je to ještě brzy. Mysleli jsme si, že to třeba vyjde přirozenou cestou. Letos v březnu už mi dal bez diskuse doporučení a tak jsme tam zašli.

terka82
17. črc 2009

Micha no to je dost, že ses došla pochlubit. 😉
Mam z tebe radost. 🙂 Tak ať ti // krásně sílí. Kdy půjdeš na krev?

Oriolka manžel šel asi po roce na spermio a asi po 1,5 roce jsme šli do Nat.

Teri to jste dobrý, že jste to odmítli. Jiní by tam už spěchali po prvním měsíci. 😀

michamicha
17. črc 2009

terko, v pondělí budu volat do natalu 😉 tak uvidim na kdy si mě pozvou, ale může to být nejdýl 27.7. dopoledne, pak odjíždíme na 14 dní na dovču 🙂

terka82
17. črc 2009

Micha určitě tě pozvou brzy. To budete mít ale krásnou dovču. 🙂 A po dovče to budeš mít akorát na UTZ. Vy jste si to ale krásně naplánovali. 😀

tereza7974
17. črc 2009

Ahoj Terko, no kdybych věděla, že to nevyjde, tak jsem tam šla už tehdy 🙂 Ale spíš jsme si nepřipouštěli, že by se nás tyhle problémy měly týkat. ☹ A co ty Terko, jak to u vás vypadá se snažením?
Micha kam jedete na dovolenou? Mě dnes začala, ale nikam nepojedem, šetříme korunky na nový domek. Ale asi někam vyrazim s Terezkou, tak kdyby jste měl někdo tip, kam vzít 11ti letou slečnu, tak sem s nim. 😀

tereza7974
17. črc 2009

Micha to je stejně zázrak, že se ti to povedlo hned poprvé 🙂 Nikoho neznam, všechny mé kamarádky (tím myslím 3) měly první pokus neúspěšný.
Držim palce, ať to sílí!!!! 🙂