Nativní IVF a nízké AMH, máte zkušenost?

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s nativním ivf a nízkým AMH ? Podařilo se Vám otěhotnět ?

tetalucina
15. čer 2016

Ahoj Valentinko, mám nízké AMH a první nativ za sebou, jedno vajíčko a po oplodnění se přestalo vyvíjet ☹ zkusím ještě jeden, i když mě paní doktorka odrazuje ☹

evikos
15. čer 2016

Ahoj,já také nízké AMH a 2 x při nativu ani jedno vajíčko. 1 vajíčko 3 x při minimální stimulaci a 1x IVF a také se vždy přestalo vyvíjet.

tetalucina
15. čer 2016

jo já 2x IVF a bez vajíček, až teď při tom nativu s minimálkou, tak jsem z toho dostala takový nový zápal, že by se to mohlo povést, bohužel paní doktorka mi dává šanci jen s darovanými. co čeká tebe?

evikos
15. čer 2016

@tetalucina Já jsem se už právě rozhodla pro to darované....Celkem jsem už absolvovala 1x iui, 1 x IVF, 3 x minimálka, 2 x nativ - a bohužel nic. Takže si už chci nechat pomoct darovaným vajíčkem.

tetalucina
15. čer 2016

@evikos a jaky máš pocity jestli se můžu zeptat? muj manžel se tváří jako v pohodě, ať do toho jdeme taky, já jsem teď ale vážně měla radost, že by to třeba vyšlo....bohužel mi za chvíli bude 39 let tak mě honí i čas

evikos
15. čer 2016

Mně je 36 let, dítě si přejeme 6 let, do CARU chodíme 2 roky... Už jsem to nějak vstřebala. Partner byl napřed proti,ale teď už také souhlasí. Moc nadšen není,ale vidí,že to jinak nepůjde ☹.

tetalucina
16. čer 2016

@evikos díky moc za odpověď a držím palečky ať to vyjde 🙂

evikos
16. čer 2016

@tetalucina Děkuji a já držím také palečky. 🙂

tetalucina
17. čer 2016

@evikos můžu se ještě zeptat jaké máš hodnoty AMH a FSH?

evikos
17. čer 2016

@tetalucina AMH, 0,8 a FSH pohledám a napíšu později.

evikos
19. čer 2016

@tetalucina Ahoj, byla jsem na výletě v Praze, tak se omlouvám,že to trvalo déle. Takže FSH 6,38

tetalucina
20. čer 2016

ahojky, tak to máš lepší hodnoty než já 😉 amh 0,13 a fsh 12,1 ☹ dnes jsem dostala odpověď od lékaře z Arlety v Kostelci (hodně pěkného jsem o té klinice slyšela a oni mají na strá nkách doktora online) a mimo to co už vím jak jsem na tom blbě:( mi napsal, že jsou diskutovány možnosti, jak oživit vaječník k produkci vajíček u takových žen jako já. na klinice zkouší takové léky, ale zatím nemůže udělat patřičný závěr, neboť doba léčby je příliš krátká.....chtěla bych vědět co si o tom myslíš?názor někoho kdyo je na tom podobně, kromě manžela o tom s nikým nemluvím a chlap je přece jen chlap🙂... mně bude za dva měsíce 39 let takže na pojišťovnu toho moc nestihnu a když už jsem se rozhodla pro darovaná manžel najednou ať zkusíme ještě nativ, že chce naše...já už v tom zase lítám a nevím, zkoušela jsem bylinky i homeopatika a věřím, že miminko mít budu, ale nevím jak se rozhodnout....ten doktor mi nabídl jestli nechci osobně k němu zajet, ale čekací dobu tam mají čtyři týdny a jsou dovolené takže těžko říct jestli ne delší, zároveň nic nezaručuje.....a jak ty se máš? a kdy do toho jdete?

evikos
20. čer 2016

Ahoj. Teď úplně přesně nevím,jak to je...Ta pojišťovna to hradí do 39 nebo do 40 let? Vím,že se to o rok posouvalo ale nevím jestli dopředu nebo dozadu.... Na úplným nativu je dobrý,že nemusíš nic užívat, jít cca 10-11 den na ULT a uvidíš,zda roste folikul či nikoliv...A může se to v podstatě zkoušet každý měsíc, i si myslím,že za to,že Tě udělají ULT a uvidí,že folikul neroste, se ani nic neúčtuje... Jedna paní tu na MK, měla výborný výsledky minimálky s Femarou...Úplně mě to nadchlo a zkusila to taky, ale tedy u mě zrovna byl výsledek 0 vajíček. S Clostlilbegytem jsem měla vždy aspon to 1,ale zase se nikdy nevyvíjelo dobře embryo. Já si nepřestanu vyčítat, že jsem díte neměla dříve.Ale myslela jsem si,že to bude jako všude kolem, že když se rozmyslím, tak do měsíce budu těhotná a ono ejhle, všechno je jinak ☹ .No uvidíš,jak to máte také s financema. Darované vajíčko bez pojišťovny počítej tak 80 000 - 100 000. Já být Tebou, tak zkusím ještě jednou vaše. Slyšela jsi o kapkách Gynex? Třeba by na Tebe dobře účinkovali...Mně teda nepomohly

tetalucina
22. čer 2016

Ahojky, gynex jsem brala na zacatku roku a ted ho mam znovu:(take jsem pila odvary z bylin z cinske mediciny a i homeopatika, bohuzel zadna vyrazna zmena:(....take lituji,ale nema cenu se vracet, ptz se to vratit neda a spis jsem pak z toho v depce....ode dbeska picham menopur a v po jdu na ultrazvuk tak uvidime;)dnes odjizdim relaxovat do hor, abych si trochu vycistila hlavu🙂tak se mej zatim moc hezky🙂)

tetalucina
20. srp 2016

Ahoj evikos, jak se mas?ja cekam na et zdali v pondelu pujdu ci ne.

europa00
22. srp 2016

holky prosím o radu...nechodím do takoveho centra ale potrebovala bych prosím vedět jaky hormonální profil vám dělali...co přesně ty zkratky jste měly při prvním odběru v době menzes a co v druhém..které přesně hormony to byly???

můžete mi to některá prosím dohledat?? děkuji

tetalucina
22. srp 2016

Ahoj, mela jsem Fsh a antimuler hormon 0,13 coz je velmi nizka zasoba vajicek:(moc se v tech cislech nevyznam, ale to amh bylo pro nas meritko:(

misula29
22. srp 2016

@europa00 to s tebou probere doktor
@tetalucina můžu se zeptat jak to vychází cenově ta minimálka nebo nativ ? Právě zvažuju jestli to risknout nebo jít do klasiky.Zdravotní problém nemám

valentinkastepanka14
autor
23. srp 2016

V IVF CUBE nativ stojí 12 tis.

tetalucina
24. srp 2016

@misula29 ahoj, za nativ jsem dala 16.800, ale bohuzel se embrya nevyvijela:(ale muzes to zkouset kazdy mesic

misula29
25. srp 2016

@valentinkastepanka14
@tetalucina tyjo, to vychází skoro stejně jak ivf . Sice je fajn ,že to může člověk zkoušet každej měsíc ,ale přeci jen tolik plonkových peněz mecíčně nemáme 🙂 Půjdeme do klasiky , krátkej protokol a snad bude vše ok 🙂

tetalucina
25. srp 2016

@misula29 drzim palce at to vyjde🙂)penize chapu, taky nemame nazbyt a uz nas to neco stalo:((

xandras
7. říj 2019

@valentinkastepanka14 Ahoj, jsem tu nová ☺.Moje Amh 0,13 , nativ a clostilbegyt, 2 vajíčka, jedno transferovano jako morulka a dnes mám na testu nejspíše ducha 😊.Jinak věk 39 let