Negativní test 11 dní po ET, stalo se vám to?

10. listopadu 2016 
Ahoj holky,
jsem 11 den po ET a TT je negativni...Stalo se Vam nekomu, ze jste byly pozitivni i kdyz 11.nebo 12. den byl jeste negativni??? Ja mela embryjko jen 2 dny stare pred ET, tak si rikam, ze snad jeste....Co vy na to???
19. lis 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ekk já jsem testovala 10. nebo 11. den po ET a druhá čárka byla fakt hooooooooooodně slaboučká, takže ještě nemusí být nic ztraceno, zkus zítra ráno, držím palce
19. lis 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy dekuji....uz zacinam fnukat....ale snad....
19. lis 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi me boli bricho.....odpo slaby cerveny flicek,ale ted nic.... pomooooooc!!! Ja nechci aby ta mrcha prisla!!! Ja chci //
Ted uz je na zavrtavani pozde...takze to asi dostanu.....Ach jo.....
19. lis 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ekk ahoj, nevim jestli to pomuze, ale ja testovala 9. den po ET a byl slaboulinky duch, 10. den vubec nic a dnes 11. den dve (druha slabsi, ale byla tam) jak se citis?
19. lis 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@julie77a no dnes odpo jsem mela krece a ruzovy flek na vlozce. Ale jen jednou ..potom uz dobry...Test porad negativni. Embryjko bylo pri ET jen dvoudenni
19. lis 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ekk ja mela pk, ve ctvrtek opu a v utery et, takze jsem mela 6-ti denni. A taky na gsmammatestu je to zretelnejsi nez treba na clearblue...ten mi 11.den neukazal nic a pritom dnes mam || na mammatestu
20. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ekk a ty krece mivam taky...muze to byt zahnizdovanim dej vedet, drzim palecky!
20. lis 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@julie77a gratuluji ti ke //....To je skvele opatruj se ! U nas nic uz prichazi MS....Snad priste.....
20. lis 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ekk to me mrzi ale ono to prijde, uvidis.
20. lis 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julie77a Ahojky, vidím, že ti zaváděli blastocystu. ;) Takže jen jedno embryjko? Já jsem na tom podobně. Dnes jsem 4. den od ET. Kdy jsi testovala? Já bych chtěla zkusit sobotu, to bude 8 dní po transferu.
20. lis 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petriska ahoj, jj..dokonce i sama vyhecovala s tehu testem jsem asi taky poprve 8 den a nic tam nebylo..to bylo rano ..celkem me to vzalo a zacala jsem guglit proc a jak. Kazdopadne, kdyz se manza vratil k veceru z prace,tak jsem mu tt ukazala a byl tam malilinkaty prouzek...skoro nesel videt. Ale to uz jsem mela vyguglene, ze to muze byt ovitral a tak. A jak jsem psala, dalsi test silnejsi, dalsi nic a ted dva dny po sobe krasny testovani s tebou muze pekne zamava...ale ja to taky nevydrzela. Dej urco vedet
20. lis 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie77a No, jak to tady čtu, lepší bude vydržet co nejdéle. :D Alespoň do toho 9.dne. A raději udělám Mamatest.;) Kdy jdeš na kontrolu?
20. lis 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petriska asi je lepsi pockat, ja ten prvni neg obrecela a k te kontrole ani nevim. Ted v patek si jdu proudlouzit neschopenku a predpokladam, ze mi tam reknou, kdy se mam objednat k doktorce.
20. lis 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,já jsem 7.den po ET jednoho embryjka....to je tak nekonečné....mám strach,holky,kdy myslíte,že to mám zkusit?
31. pro 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennn podle toho kdy sis píchala pregnil)a jak staré embryjko si měla
31. pro 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinkkaa Pregnyl jsem si píchala 20.12. a embryjko mělo 3dny,bylo osmibuněčné,ale velmi nadějné,jak nám řekla paní Dr. My měli totiž jen jedno vajíčko, tak jsme to riskli, zaplatili PISCI a teď už jen čekáme...
31. pro 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennn tak to uz neco videt bude drzim palce
1. led 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennn bohuzel ze je nadejne nic neznamena.. My sme meli pokazde uzasne blastocysty a nikdy nic.. Drzim palce!
1. led 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irennn, taky jsem měla jen jedno osmibunečné embryjko, prý kvalitní a skončilo to bohužel jen biochemickým těhotenstvím. Držím palce, abys měla větší štěstí než já. Pak dej vědět.
2. led 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem!
jsem strasne zoufala jsem 11 den po et a mela sem 5denni kultivaci...dnes rano jsem si delala test a ta druha carka byla slabounka ve stredu sem si delala taky test a to jsem byla 7 den po et a taky byla jen slabounka ale opravdu slabounka vubec to nesily myslite ze jsem tehu?nebo je to stracene budu rada za kazdou odpoved dekuji moc :(
10. srp 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketkaa1989 Pořád větší šance než můj bílý test 12 den po ET. Držím Ti palce. Testy krve jsou vždy rozhodující.
4. dub 2016 v 08:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak desátý den po et a test negativní. Je ještě nějaká šance? :(
1. lis 2016 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak desátý den po et a test negativní. Je ještě nějaká šance? :(
1. lis 2016 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamiele ahoj, určitě šance pořád je. Ja jsem devaty den
2. lis 2016 v 07:38  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvercatkoo Tak nic. 12 den a sněhobílo A tak doufám,že budu moct jít hned na ket Jak pojedu na krev,zeptám se jak dál.
3. lis 2016 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamiele ahoj, ja dnes desaty den a taky bilo
3. lis 2016 v 09:47  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvercatkoo Jak jsem četla,desáty den tam ještě nemusí nic být . Tak náděj tam ještě je U mě je jasné,že se zatím zázrak nekoná. Nu nic,musím bojovat dál
3. lis 2016 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamiele uvidíme
3. lis 2016 ve 14:25  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsichni, tak jsem taky 10 dni po ET a test negativni. Nemam ani zadne tehotenske priznaky. Pred ET jsem mela stredne tezky hyperstimulacni syndrom a ten mi po ET a dvou dnech, taky vymizel. Rikali mi,ze kdybych byla tehotna, tak by se spis zhorsoval a ne zlepsoval. Tak se zacinam bat, ze nadeje je ztracena, kdyz ani test ani priznaky nic nanasvedcuji tehotenstvi . Po vsech ten problemech se syndromem nam z deseti vajicek prezilo 4 den uz jedno a tak jsme se ho i pres rizika rozhodli zavest, je mi smutno, ze to asi ani tak nevyslo. Bojim se dalsi kury a dalsiho hp. syndromu . Ma nekdo obdobnou zkusenost?
4. lis 2016 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny79 Ahojky, tak to mě moc mrzí, ale pořád je naděje. Já jsem dnes 11den a včera jsem měla taky negativní. Ještě budu testovat v pondělí. Jsem na to podobně, jen jeden bojovník a nic zmražené. Už po šesté. Asi teď už dáme pauzu
4. lis 2016 v 08:19  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek