Nejdříve IUI a pocity, a pak IVF? Jakou máte zkušenost vy?🙏🏻

barushka34
25. srp 2023

Ahoj holky 😉,

jsem tu nová, ted v utery 22.8. jsme absolvovali první iui, po ultrazvuku v patek 18.8. nam bylo doporuceno doktorkou v CAR Pronatal Kolín, abychom to zkusili jeste podporit prirozene, pal nasledovala 3 denni absence a v nedeli pichnuta Ovitrelle injekce, nasazen Utrogestan na 14 dni od vecera po inseminaci, o miminko se snazime 9 mesicu skoro, pred 2 mesici mel pritel velice spatny spermiogram (malo spermii, malo pohyblivych), ted pri brani Folandrolu po 2,5 mesicich vysledek ukazkovy spermiogram - vse v poradku - nechapu, jak je to mozne?

Po prvotnim zjisteni jeho spermiogramu nam bylo doporuceno IVF, s tim jsem i pocitala a je uz i schvaleno pojistovnou, pan doktor vsak rikal, ze je pro zkusit i IUI, aledpon jednou - krevni testy oba naprosto v poradku.🙈

3 dny po IUI me stale boli podbrisek, hlavne v noci - to mam teda i krece, ze se vzbudim a mam teda motani hlavy a hroznou unavu, i kdyz Utrogestan zavadim vaginalne 1-0-1. Hrozne me bolely prsa, ale to prikladam injekci Ovitrelle 250 mg a hormonu hCG, protoze bolest ustupuje a jsou i min natekla.🤦🏻‍♀️

Porad premyslim, zda vlastne do toho IVF jit, kdyz je ted partner v pohode? Ti, ktere jste meli po IUI pozitivní test pozorovaly jste nejake priznaky nejaky den? Nebo jste 14 po IUI otestovaly a byl jiz duch nebo dve //? 😇

Budu vdecna 🤍, za kazdy komentar 🙏🏻

Dekuji Bára 😉

salmina
28. srp 2023

@barushka34 tykej mi prosím...ja nám místo utrogestamu progesteron besins a je mi také divne chvílemi...testovala jsem a 7 dnů po ovitrelle jsem měla čistý test a mívám vždy už čistý.....

barushka34
autor
28. srp 2023

@salmina ju, me v Pronatalu rekli, se se Ovitrelle drzi max tyden - 7 dni a dnes 8 den uz opravdu jen hodne slaboulinky duch, takze ja uz ho v tele mit nebudu zitra si myslim, tak doufam, ze vsichni najdeme 14 den hezkeho ducha 🙏🏻🤍👏🏻

barushka34
autor
28. srp 2023

@salmina ja s tim uprimne moc nepocitam 🥹, ale lepsi davku nez byla pri IUI uz do me nikdo vpravit nemuze ;)

salmina
28. srp 2023

@barushka34 ja tomu taky moc nevěřím že se me to teď povede..tobě držím pěsti ať jsou //🍀❤️

marketa1218
29. srp 2023

Holky, tak co? Myslím na vás 🍀 @salmina, @barushka34

barushka34
autor
29. srp 2023

@salmina vyjde to 🍀🙏🏻

barushka34
autor
29. srp 2023

@marketa1218 Market, to jsi hodna, ja jsem 9 den po Ovitrelle a 7 dni po inseminaci (takove to pnuti bricha mi uplne zmizelo a i prsa mene boli, krece jsou vice v pohode - takze si myslim, ze se nezadarilo a vsechny tyhle pocity byli z OVITRELLE. Ale dnes tt Dr.Max uz jen se slabou sotva viditelnou ryskou, takze Ovitrelle je z těla pryc (v Promatalu rikali max 7 dni), takze ted zalezi jestli za tyden se objevi silnejsi duch ;)

barushka34
autor
29. srp 2023

@marketa1218 mne hlavne ze zavadeni utrogestanu je celkove nekolikrat za den mdlo, mota se hlava, hrozna unava a od minuleho utery mam nafoukle bricho, ale to jsou vsechno vedlejsi ucinky ;), uz jsme se s pritelem domluvili, ze bychom pak ten dalsi cylklus zkusíi IVF a budu doufat, ze kdyz mame vse ok ;), bude to fajn 🍀🙏🏻, jsi zlato a hodna, ze na nas myslis 🤍, dekuju 😘

salmina
30. srp 2023

@barushka34 mám to uplne stejně jako ty ..taky u mě nějaké ty příznaky vymizely...9DPO jsrm byla negativní dnes jsem 12DPO a iz jsem netestovala...zítra jdu na krev ale nevěřím tomu....dáme si měsíc s přítelem pauzu a pak to IUI zopakujeme....držím pěsti ať ty najdeš //❤️🍀😊

barushka34
autor
30. srp 2023

@salmina drzim pesticky 🍀✊🏻, treba to v te krvi bude 😉 🤍

salmina
30. srp 2023

@barushka34 dekujuuu😊

marketa1218
30. srp 2023

@barushka34 A ten utroš je na udržení nebo na co? Uvidíš jeste 🍀 a rovnou byste šli do IVF? Nechceš třeba ještě zkusit aspoň jednou IUI?

barushka34
autor
30. srp 2023

@marketa1218 jj, obsahuje progesteron, ktery by mel udrzet plod a nemela by si potratit ;), hned ne, doktor rikal, ze jeden cely cyklus musi byt bez nejakych hormonu a vseho ;), takze az v rijnu a to tam jeste nesmim mit cystu, atd., s pritelem jsme se domluvili, ze to zkusime, treba to klapne. Budu doufat, ze budeme mit treba, alespon 3 embryjka ;) a kdyz by to nevyslo, tak aby se vzdycky postupne jedno zavedlo - to jde myslim pak i nasledujici cyklus, pokud ani to, dovybrala bych inseminace potom, ale je tam mala sance. Ja doufam, ze to ivf klapne, kdyz jsme oba zdravi, pak uz nam nezbyde nic nez to zkouset jen prirozene 🥹

barushka34
autor
30. srp 2023

@salmina dej pak vedet ✊🏻🍀🤍

salmina
30. srp 2023

@barushka34 Dám a ty dej vědět až budeš testovat...😊🍀

barushka34
autor
30. srp 2023

@salmina urcite, 14 dni to bude v utery, ale dnes na testu hodne slaby duch - spis ryska, coz bude jeste zbytek Ovitrelle. Dnes 8 den po IUI mozna je jeste brzo na test ;)

barushka34
autor
30. srp 2023

@salmina tohle jsem nasla na internetu ;), treba je opravdu brzo ✊🏻

Dobry den, zitra 1.12 mam 13 dni po inseminaci, myslite ze uz mohu testovat? Beru utrogestan 1-0-1 . Byla mi zjistena mutace heterozyrgon typ 2. Co to pro mne znamena? Dekuji

Dana

Dobrý den,
po inseminaci proveďte test 15., ideálně až 17. den. Nyní je ještě brzo.

Hodně štěstí

RNDr. Kateřina Wagnerová, vedoucí Laboratoře IVF

salmina
30. srp 2023

@barushka34 Děkuji moc možná jsem otěhotněla az druhy den po IUI byl nám doporučen ještě na druhý den sex...tak to bych byla ten test co jsem si dělala 8DPO... ale i tak mě to dost odradilo...tak uvidím co zítra...pak pisnu....😊

salmina
30. srp 2023

@barushka34 pošli fotku testu😊

barushka34
autor
30. srp 2023

@salmina nam to doporucil doktor jeste ten vecer ;), urcite dej vedet, jak jsi dopadla 🤍🙏🏻🍀✊🏻
@salmina poslu v utery ;)

salmina
30. srp 2023

@barushka34 určitě dám ale naděje si nedělám...jsem i nervózní

barushka34
autor
30. srp 2023

@salmina drzim ✊🏻🍀🙏🏻, vse, co jde ;)

salmina
31. srp 2023

@barushka34 tak ja uz mám odber za sebou a za hodinu budu mít výsledky ...dnes jsi testovala??😊

barushka34
autor
31. srp 2023

@salmina nn, je to 9 den po inseminaci, zkusim zase v sobotu, kdy to bude 11 den ;)

barushka34
autor
31. srp 2023

@salmina drzim vsechny ✊🏻🤍💋

barushka34
autor
31. srp 2023

@salmina a ty jsi kolikaty den DPO? Mydlis, ze uz by tam HCG bylo? 🙏🏻

barushka34
autor
31. srp 2023

@barushka34 myslis*

barushka34
autor
31. srp 2023

@salmina dnes 9 DPO po IUI, 11 po Ovitrelle, je to v haji 🥹, ale zase mam jistotu, ze opravdu tak Ovitrelle osmy den zmizel ;)

barushka34
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
barushka34
autor
31. srp 2023

@salmina tak co? 🙏🏻