Neplodnost. Přesto některá z Vás otěhotněla přes ivf?

sachmet1982
19. dub 2020

Ahoj holky jdu si pro radu s přítelem chodíme do centra gennet v Liberci a čeká nás prvny ivf.. V papírech mám napsáno že jsem sterilní čili neplodna.. Je tady někdo se stejným případem a i tak otěhotněla přes ivf?? Děkuji za odpověď..

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sachmet1982
autor
19. dub 2020

@kelerub Děkuji za odpověď vystrasilo mě to že když jsem sterilní tak že se mimi neudrží i když s ovulaci ani s ničím nemám problém...

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sachmet1982
autor
19. dub 2020

@kelerub Děkuji ti 😉

elka88
19. dub 2020

Ahoj holky 😊 my se snažíme už rok, manžel byl na vyšetření a je úplně v pořádku, já jsem brala 10let ant. Nyní 13měs. Bez.. Men. Žádná tak mi loni v červnu byl nasazen Duphaston. Ten beru 17 den od 1vního dne men. 2× deně po dobu 10 dní.. A mimi furt nikde Tak mi doktor dal Clostilbegyt ten jsem brala 3 den men. na 5 dní 2× za den, a 11 den od 1dne men jsem si pichla Otrivelle což bylo středa 15.4. V 11h dopoledne a už večer mě hrozně bolelo břicho.. Dneska je neděle a podbřišek mě pobolivá a celkově jsem nafouknutá, za poslední 3dny mám postel plnou vlasů, jsem unavená, všechno mi smrdí i některé jídlo, je mi lehce navrácení a když udělám rychle pohyb tak se mi zamotá hlava na což jsem ne trpěla. Bylo někomu taky tak? Spíš mě děsí to pobolívání břicha a podbřišku Dělala jsem si těhu test v sobotu jestli Otrivell působí a měla jsem tam ducha takže působí. Mazleničko si myslím že bylo dost v tu středu 2× čtvrtek 2× pátek 1× sobotu 2× tak snad se nám mimi už zadaří.. před chvilkou nám letěl asi 30cm před oknem čáp 😁