Nezralá vajíčka - co je způsobuje?

martamarty
10. črc 2019

Dobrý den, prodělala jsem hormon. stimulaci a odběr vajíček. Bylo mi odebráno 9 vajíček, ale žádné z nich nebylo zralé. Co způsobilo, že nebyla zralá?
Odběr vajíček byl proveden 12. den cyklu. Dočetla jsem se na internetu, že se odběry vajíček provádějí 14. – 16. den cyklu a že lze zjistit, zda jsou vajíčka zralá z odběru krve před odběrem vajíček.
Byla mi vajíčka odebrána předčasně nebo nezralost způsobilo něco jiného?
Děkuji.

utrikocku
10. črc 2019

Jednoznačně chyba centra, zpackali stimulaci. Nic s tvým telem není špatně. Šla bych jinam.

baruska24
10. črc 2019

@martamarty taky bych šla jinam tvoje chyba to není, špatně to načasovali

martamarty
autor
10. črc 2019

@utrikocku
Děkuji za info, je tedy možnost od dalšího cyklu začít znovu stimulovat a znovu prodělat odběr?

utrikocku
10. črc 2019

@martamarty já myslím, že u stimulace musí být odstup asi tři měsíce. Můžu se zeptat, kde se jim to tak "povedlo"?

martamarty
autor
10. črc 2019

@utrikocku Liberec

vavrovamichaela
10. črc 2019

Tak já jsem dnes nafasovala léky a injekce ke stimulaci a na ten odběr krve jsem se doktora zeptala. Možné to urcite je,ale výsledek by byl až druhy den a ne hned,aby dle toho ,,pozměnili”dávky či OPU.A to už by mohlo být zbytečné,taky ta krev prý určuje hladinu hormonu obecně a jelikož,počet folikulu na prave či levé straně dle vaječníku není většinou stejný,tak výsledek krve by byl nepřesný.Nejpresnejsi je prý ultrazvuk a měření folikulu.Tak uvidíme 😯

baruska24
10. črc 2019

@martamarty a ke komu chodíte? Já tam chodila k mudr. Mokré a bez problémů vše

martamarty
autor
11. črc 2019

@baruska24 k paní mudr. Holcové a 2 dny před odběrem mi UZ dělala paní mudr. Bydžovská. No, na podruhé to vyjde 🙂 Alespoň už vím do čeho jdu a budu klidnější 🙂

baruska24
11. črc 2019

@martamarty to určitě, mudr. Bydžovská mi taky zkazila ET napsala mi úplně jiné léky než jsem měla užívat

martamarty
autor
12. črc 2019

@baruska24 A napravila to pak alespoň? Já se utěšuju tím, že na podruhé už se budou snažit víc 🙂

baruska24
12. črc 2019

@martamarty já už k ní pak naštěstí nešla mudr.Mokra se vrátila z dovolené a chodili jsme už jenom k ní a vyšel hned první KET, ta je z nich tam nejlepší z nejvíce zkušenostma měla jsem ji na doporučení od svého gynekologa

jasemin26
18. čer 2020

@martamarty ahoj, mohu se zeptat jak to dopadlo? Dozrála některá vajíčka? Nám se stalo to samé😕. Děkuji za odpověď