Nové centrum v Karlových Varech

mimo
24. led 2008

Ahoj všem 😵.Sice ještě nefunguje úplně,ale doufám,že bude hodně spokojených budoucích maminek a tatínků.Jen pro informaci...začínají 15.února a stimulaci prý tak od března. 🙂

mimo
autor
28. led 2008

Haló haló...je tu někdo?? 😉

peetulka
28. led 2008

Ahojky Mimo 🙂 tak to je super. A mají www stránky?

kropinka
28. led 2008

to je super,já se chystám u nás v Plzni ,kdyby to nevyšlo jezdila bych do Prahy ale tohle je blíž,taky by mě zajímali www stránky 🙂

tercie
29. led 2008

Taky jsem z karlovarska, to je fajn, kdyby něco, tak vím, kam se obrátit 😉

mimo
autor
2. únor 2008

Tak mám leták a přpíšu Vám to 😎 .

Adresa: Bělehradská 14,Karlovy Vary 36001
Telefon: +420 353 433 950
Fax: +420 353 433 952
E-mail: office@ivf-karlovyvary.cz

WEB: www.ivf-karlovyvary.cz

Objednávání pacientů na tel.č.353 433 950 po-pá 8.00-16.00

Tak doufám,že Vám to pomůže 😉 .

mimo
autor
2. únor 2008

Tak jsem zkusila stránky a zatím asi nejsou funkční 😒

elemira
17. únor 2008

Tak to je super, už som tiež o tom počula aj ja som z K.V. ale už chodime do Natalartu v Plzni 😅

mimo
autor
23. dub 2008

Ahoj všem...tak zatím jsem byla v centru jednou a hned špatná zpráva.Zatím nemají podepsanou smlouvu s Všeobecnou.Tak doufám,že to brzy napraví.. 😉

veronikia
27. zář 2008

ahoj všem byla jsem ve verech v centru a musím říct žetak užasnej personál jesm ještě nezažila kolem toho aby se zjistila příčina už toho mám nalítano dost ale tady byli lidi na svích místech chovali a konečně jsem se přestala bát že nebudu mít mimi bohužel to netrvalo dlouho pabí doktorka nás poslala ještě do Plzně na imunologii a opjet jsem spadla tvrdě na zem byli jsme tam zatím 1 a máme ještě přijet nic nám neřekli jo vlastně že až prijedeme příští měsíc tak mám laskavě přijet nenamalovaná poněvač paní dok. treferuje přirozený vzhled.Vubec nevím jek to bude dlouho trvat tak vás moc prosím aby mi někdo poradi dekuji

peetulka
8. říj 2008

ahojky holky,
Mimo, chodíš jsem ještě? Tak jsem byla ve Varech, ale v tom druhém centru, co tam otevřeli - PronatalSpa. A je to tam skvělé 🙂
Veri, my byli na imunologii v plzni před měsícem, nejdřív 2,5 hodiny čekání a pak šup šup nabrali krev, řekli, že ovu hlen nabírat nebudou, když nemám pravidelnou OVU a že má partner přijet o týden později na SPG...asi 15 minut to celý trvalo. A výsledek do měsíce - už je to tedy hotový, jenom si tam pro něj musím zajet. Já se tedy taky líčím, ale žádné poznámky nebyly 😉

renca.zl
13. říj 2008

ahoj holky do varu jezdim už od března mam za sebou prvni pokus ted sem podstupila druhy.ted musým čekat až na 19 řina aby sem si udelala test.je to nekonečný čekat no hlavne sem vám chtela řict že ted tam maj takový frmol že je to katasrofa i když ste objednaný tak tam mužete čekat až dve hodky a pak vás odbyju za 5 minut.když tam čekate tak zistite že cizinci se tam maj nejlip ty tak dlouho nečekají a u doktorky sú víc než vi. docela to človeka mrzí když to vidí a ktomu naličeni ja by sem to nebrala vážne a určite kuli doktorke by sem se neprestala malovat. jak se řika na slovensku takovú nehrali ani hrat nebudú! ona neni od toho aby ti kazala co máš a co ne.a když se ji to neliby tak at na tebe nekouka.

peetulka
13. říj 2008

Ahojky Reni, budu držet palečky, ať jsou na testíku //. A do jakého centra ve Varech chodíte, do institutu?
U nás nedopadla imunologie zrovna nejlépe, tak čekám, co na to zítra v Pronatalu, jestli se do 2.IVF pustíme nebo ho budeme muset o 3 měsíce odložit.

yanny
13. říj 2008

Ahojte kočky,
tak na toto téma jsem čekala.
Mám políčeno na obě centra v KV. Na vstupce jsem byla u obou. Asi na Ivf půjdu na Bělehradskou,dnes jsem byla na imunologii u Dr Ulčové, a taky jsem trochu rozpačitá.
Ale uvidím, až po výsledcích.
Jaké máte zkušennosti.
Já asi momentálně sice preferuji Pronatal Spa v KV a to proto, že jsem doposud chodila do Pronatalu v Praze a byla jsem celkem spokojená.

renca.zl
14. říj 2008

Ahoj holky mohly by ste mi řict co je to tá imunologie ja na tom nebila u mne je to tak že sem jednou potratila a dva krát sem byla mimo deložne proto nemam inu šanci než podstoupit umele oplodnení. Petuš chdím na institut co je na Bělehradskej ono je i nake iné centrum ve Varech?Ja vám každej držim palečky aby vám to vyšlo sama vím co je to čekat na babetko které nepricházi.I když by sme si to zaslužili všechny co podstupujeme ten jejich plán je to náročny proces.

yanny
14. říj 2008

Na Bělehradský te určitě dají na imunologii do Plzně k Dr. Ulčové. Aby prozkomali proč potrácíš.
A cos už na Bělehlradský podstoupila. Jaký jsou. A kolik tam co stojí????

peetulka
14. říj 2008

Ahojky holky,
Yanny, my jsme podstoupili v institutu v Plzni(v lednu ještě neměli pobočku ve Varech) 1.IVF a KET a přešli jsme, protože přístup lékařů v Pronatalu se mi líbil mnohem víc. V institutu nám na první schůzce okamžitě doporučovali ISCII+PK+AH, aniž bychom měli udělaná nějaká vyšetření a to se mi nelíbilo ☹
A ceny, co jsme platili my v Plzni: ISCII+PK+AH 12500,- KET 4 500,- zamražení 1 500,-
Taky jsem byla včera na imunologii 😉 ale jen pro výsledky a první dojem asi jako u Tebe. Ale teď jsem ráda, že jsme to absolvovali, zase víme o něco více. A hlavně co se týká SPG, jsme se dozvěděli důležité věci.
Reni, hned vedle nemocnice je ještě jedno centrum, tady je odkaz: www.pronatalspa.cz . A kdyby si chtěla mrknout na tu imunologii: http://www.fnplzen.cz/ulcovagallova/ .

peetulka
14. říj 2008

Yanny, můžu se zeptat, jaký máš ty zkušenosti s Pronatalem v Praze? Díky 🙂

renca.zl
26. říj 2008

Ahoj holky tak mam za sebou další sklamaní navišlo to ted mam ješte jednu slamku a vni sú tri vajička. Brali mi krv na trombozu tak nevím jak to dopadne výsledky budu za tri týdni.A jak se daří vám?

peetulka
29. říj 2008

Ahojky Reni, to mě moc mrzí ☹
Pochopila jsem to správně, že máte 3 mrazáčky?
My jsme byli v pátek v PronataluSpa a domluvili jsme se na 2.IVF na prosinec/leden. Příťa v lednu dobere léky, co mu dali na imunu v Plzni. Já v prosinci začnu se zoladexem a v lednu menopur.

renca.zl
29. říj 2008

ahoj Peti no pochopila si to spravne dufam ze se to povede a budu mat aspon z taho jedno ktere se udrzi v delohe ale ani by sem se nezlobila kdiby tam zustali vsecky tri,ale moc v tom nedufam nevim proc tolik sklamani uz mam za sebou a nic ztoho.No ja tam jedu 14.11. na ultrazvuk a pak za tyden zacinam z inekciema beru agultin a do toho pregril a prasky estrofen,kys.listovu.Je toho moc,ale uz to mam v malicku a nemam ztoho hlavu.To uz je prochazka ruzovim sade nejhorsi je potom cekat po transferu to je nekonecni.

peetulka
30. říj 2008

Reni, tak koukej začít věřit!! 😉 Před KETem není tělo tak zatížené hormona, jako při stimulaci před ET, takže máš velkou šanci, že se to podaří. Já jsem třeba ten případ 🙂 taky mám za sebou KET v institut a povedl se. Btw. ten tvůj protokol znám, já to měla taky tak 🙂

nellinkas
30. říj 2008

Ahojky koukala jsem na vase prispevky ohledne IVF Karlovy Vary ja musim dodat ze lepsi lekare a personal jsem snad jeste nezazila moc mi pomohli a veskery stres odpadl jak ze me tak i pritele.8.jsme tenhle meic meli vkladani embrii a musim rict ze cekani na test bylo ukrutne dlouhe ale nedalo mi to a behem toho casu jsem si stejnak jeste dva udelala.25.mi potvrdili ze se zadarilo a 10.11.mi reknou jestli se udrzeli dvojcatka.Jsem stastna ze existuje takovahle prilezitost a da me i memu priteli sanci na normalni zivot. 😉 hlavne se tesim az uz mi zkonci ty injekce uz me boli vsechny svali a chci si to poradne uzit.Doufam a moc preji tem kterym to nevyslo na poprve aby i oni dosli ke svemu cili a mohli se radovat jako my. 😉

peetulka
30. říj 2008

Moc gratuluju Neli 🙂
Když si řekneš, napíšou Ti místo injekcí tabletky(duphaston). Aspoň mi to tak říkaly všechny holčiny, co byly po úspěšném IVF. Já si taky nechala vyměnit injekce, ale za gel 🙂

yanny
30. říj 2008

Ahojte,
Peetullko, já jsem vás nějak ztratila, Ptala ses jestli jsem byla spokojená v Pronatalu. Tak s přístupem určitě.
Jen jsem to měla z ruky a zdají se mi i drahý.
Ale tys už uspěla??????
V Pronatalu ve Varech??????
Já zatím scháním hormony a 1.12. bych to měla stihnout a jít na IVFko do institutu v KV.
Nellinkas a kde si byla v KV?????
Renčo prosím tě na co je AGOLUTIN

yanny
30. říj 2008

Kdo ještě chodí do Varů

peetulka
30. říj 2008

Ahojky Yanny, uspěla - jak se to vezme 😒 Ten KET, co se "povedl" byl v IVF institutu v Plzni, chytli se nám obě embrya, ale obě se přestaly vyvíjet, tak jsem musela v 9tt na ukončení ☹
Minulý týden jsme se v Pronatalu dohodli na protokolu a lécích a v prosinci bych měla začít 🙂
Jaké hormony budeš mít? Mně teď doporučili zoladex a menopur. A na tu cenu jsem zvědavá, pokud budeme mít jen IVF + PK, tak si myslím, že nás to vyjde laciněji než v institutu.
Ten agolutin je to samé jako utrogestan, duphaston nebo crinone...na podporu fce žlutého tělíska.

yanny
30. říj 2008

Tak to mě mrzí.
Ty si byla na imunologiii???? Na co přišli???
Já si jedu pro výsledky 19.11 a hned potom bych měla jít,také na IVF do institutu do Varu.
Na stimulaci si už scháním gonal. Tak nevím jestli dělám dobře.
Když mi to tam nevyjde, tak budu chodit až do zblbnutí do Pronatalu ve Varech.
Ty také myslíš Pronatal ve Varech????
Mě seznámili s cenou 35000,- za všechno, včetně ICSI, PK a AH.
Léky prý cca20000.-Kč, Tak už si je proto raději scháním sama. 😒

V Pronatalu májí dobré ty nativy, i když u nich jsou zrovna nejdražší, ale už jsem také z nich viděla //.Ale jen to....

peetulka
31. říj 2008

Dobré ráno 🙂
Myslím PronatalSpa ve Varech, ty ceny (35000+20000) to jje z pronatalu? Nám doporučili PK, ICSI s naším spg mít nemusíme a od AH se prý upouští, pokud nemá vajíčko "tvrdý" obal. Tak počítám zatím za PK 2500,- za katetr při ET 500,- a snad za zamražení 6000,-. A u léků mi dopořučili menopur+zoladex tam by měl být doplatek kolem 2000,-.
A co se týká léků v institutu, já měla od nich 2000iu puregonu - v peru (to je prý uplně to samý jako gonal) a přesně před rokem jsem za to doplácela 2294,- což je výborná cena (pronatal to má za dvojnásobek). Tak bych je ani nikde nescháněla, nebo ty už máš ty 4 hrazené za sebou?
Na té imunologii, u mě zjistili protilátky proti plodu, tak budu muset nasadit prednison a u přítele zjistili, že má ve spermiích nižší procento enzymů, tak mu nasadili léky na 3 měsíce, že pak bude v pořádku. Tak jsme 2.IVF trochu posunuli, aby ET vyšel až na polovinu ledna.

yanny
31. říj 2008

Jo ty ceny jsou co mi nabídli, teď na IVf co půjdu do institutu.
Jsem samoplátce, tak si vše hradím.
Petul a jak vadí ty enzymy ve spermijkách????
My taky ICSI nepotřebujeme, ale všude mi je nutí pro sichr, někdy jse podlehla a zaplatila, někdy ne a taky vše oplodnilo.
Ale víš jak to je, je to rozhodování ve valkém tlaku. A pak o co kdyby.
Hrazený pokus mám jen jeden za sebou, ale bohužel jsem byla u pojiťovny miisterstva vnitra a ta hradí pokusy striktně jen do 39 nebo dokonce do 38, prostě mi bývalý doktorka, nějaká Spudichová v Kadani, na to neupozornila a potom ji ne stroze řekla, že mám už s mojí pojiťovnou smůlu 😖
Tak jsem od ní okamřitě odešla.

peetulka
31. říj 2008

Někteří doktoři jsou fakt za trest ☹ Já mám skvělou dr., ale zase za ní dojíždím pořádných pár kilometrů 🙂 ale když to tak slyším, tak se ji nevzdám.
Ty enzymy, dr.Ulčová mi to vysvětlovala tak, že v hlavičkách spermií musí být určité procento a pokud je nižší, tak může být embryo geneticky špatné. Prý to je taky možný důvod, proč se nám obě embrya po KETu zastavila ve vývoji ☹
Nám v pronatalu řekli, že pokud budeme mít v den OPU dobrý SPG, tak není důvod pro ICSII, že i když se tato metoda použije, nezaručí to, že se embryo začne dělit. Takže jestli budou v pořádku vajíčka (myslím, jestli třeba nebudou mít "tvrdý" obal) i spermíci necháme to na nich 🙂