Odběr vajíček

fonamor
26. únor 2017

Ahoj holky, tak mi dnes odpumpovali 6 vajíček, všechny jsou zdravá. Trošku mě to zarazilo, ještě předevčírem se ukazovalo 1O oocytů. Dvě vajíčka mi tam musela doktorka nechat, prý byla hodně špatná u všech dostupnost a ty dvě poslední už si nelajzla, bála se, že mi poškodí střevo. No ale co, já se jim probrala ještě před koncem a věřte mi, nic pěkného to nebylo.. Takže si máme volat až v úterý, zda se nějaké chytly. To zase budou nervíky. Naše třetí IVF.

simiksim
27. únor 2017

To se může stát, že se probereš před koncem? Tak ted mám trochu strach :(

misula29
27. únor 2017

@simiksim no já jsem čučela,že se dělá odběr i bez narkozy 😨

fonamor
autor
27. únor 2017

@simiksim
@misula29 , stalo se mi to poprvé, ale fakt nic hezkého to nebylo.. ale co, je to za mnou a jede se dál. JJ, některé kliniky nebo na požádání si nechají holky dělat opu bez narkózy, to bych nikdy nedala, jsem strašpytel, na druhou stranu mají u mě neskutečný obdiv.

eofab
27. únor 2017

Já jsem taky měla OPU bez narkózy, domluvily jsme se tak s anesteziolozkou. Měla jsem jen 3 vajíčka, tak bylo zbytečné mě na 5.minut uspávat. Já na to tedy žádné špatné vzpomínky nemám. Kdyz je doktorka odebírala, tak to vždy jen maličko pichlo, skoro neznatelně.

simiksim
28. únor 2017

@misula29 No tak to bych fakt nedala ... Vídím jehlu a končím :D ale tak zase na druhou stranu asi chápu, že když by to mělo být jenom na pět min, že to člověk asi raději vydrží

absintka19
28. únor 2017

@misula29 tak ja mela 27 foliku, takze celkova narkoza a probrala jsem se az pote na pokoji.

absintka19
28. únor 2017

@simiksim taky jsem pri pohledu na jehlu malev zvracela, ale pro mimi vse i pichani do bricha dipherelin i merional.

misula29
28. únor 2017

@simiksim
@eofab to bych nedala,už jen ten pocit 🙂
@absintka19 týý jo,tos měla pěknou snůšku 🙂 Já měla 11 folíků. Kolik ti jich zbylo kvalitních až do konce z takovýho počtu?

simiksim
28. únor 2017

@absintka19 Máš pravdu 🙂 když nebude jiná možnost, tak pro mimi všechno 🙂

absintka19
28. únor 2017

@misula29 27 folik, v nich 24 vajicek, 21 zralych do 6.dne zustalo 7. Ted mi jedno zrovna kope v brisku.

misula29
28. únor 2017

@absintka19 to je super ,doufám,že za pár měsíců mě taky někdo bude nakopávat 🙂 nám zbylo z 9 oplodněných 6 a jedno se taky akorát zavrtává,tak doufám,že bude vše v pořádku 🙂 Co čekáte?

absintka19
28. únor 2017

@misula29 cekame holcicku, nas prvni pokus a zitra 31tt. Dalsich 6 ceka v mrazacku 🙂
Budu drzet palecky, prosla jsem si stejnym procesem tak vim jake to je 🌷

misula29
28. únor 2017

@absintka19 to je paráda,že vám to klaplo na poprvé🙂 Taky je to náš první pokus 🙂 Snad to klapne