Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

wendal
24. říj 2016

@eviks nic se dít nemusí, aby to vyšlo 😉 držím pěsti, ať najdeš // ✊

beluci007
24. říj 2016

@eviks nemusi ti vubec byt spatne a presto se embryjko uhnizdi. Me taky vubec nic nebylo a zadarilo se.Opatruj se a drzim pesti at ti to vyjde😉

pajala
24. říj 2016

@eviks pátý den je ještě brzy-držím palce.

eviks
24. říj 2016

Diky holky za podporu.budu testovat v nedeli to uz bude 11.den dneska sem jeste pichala pregnyl tak budu muset vydrzet nez se to vztreba.

pajala
26. říj 2016

Holky prosím jak to tedy probíhá.dr si me před ms pozval ze se domluvime-na sladění cyklu.takže od ms budu užívat něco aby správně narostla sliznice a v době ovulace nebo po by ut mohli zavádět?nebo at další cyklus??

evikos
26. říj 2016

@pajala Antikoncepcí si sladíš cyklus s dárkyní, pak bude užívat estrogeny na růst sliznice, od odběru dárkyně přidáš gestageny a s největší pravděpodobností 5 dní po oplodnění půjdeš na transfer

pajala
27. říj 2016

@evikos díky chci mít trochu představu co mé ceka

evikos
27. říj 2016

@pajala není zač, klidně se ptej....

pajala
27. říj 2016

@evikos strašně sem se těšila at mi zavolaji a teď se nějak bojím nebo co😆

evikos
27. říj 2016

@pajala Ničeho se neboj a těš se 🙂

suzettew
1. lis 2016

Ahoj holky, poradily byste prosím, kde je nejkratší čekací doba v Praze? Já chodím do Gennetu a tam je 4-6 měsíců.. to se mi zase nechce čekat.. děkuji moc!

eviks
1. lis 2016

@suzettew ahoj nevim kde je nejkratsi ale v ivf cube sem mela sehnanou darkyni snad do 3 tydnu...

suzettew
1. lis 2016

@eviks Děkuji, o tom jsem slyšela, ale nemají smlouvu s mojí pojišťovnou:(

pajala
1. lis 2016

@suzettew s těma pojišťovnami je to děsný.me v KV říkali jeden az tři mesice a nakonec po šesti týdnech volali.držím palce at brzy najde s ten správný car.

eviks
1. lis 2016

@suzettew a jakou mas?

suzettew
1. lis 2016

@eviks OZP 207

eviks
1. lis 2016

@suzettew ja taky...neboj, oni to umi zaridit.

suzettew
2. lis 2016

@eviks ahá🙂 tak to je jiná🙂 dobrá, zkusím to🙂

pajala
2. lis 2016

@eviks ty chodis do cube?kolik stálo ivf s darovanymi vajicky?

eviks
2. lis 2016

55 za pokus na pojistovnu a bylo v tom vsechno mrazeni prodlouzena kult isci na vsechny garance 2 dobrych embryii atd.. nekde je to asi i levnejsi ale nemam moc prehled.Vim ze tu nekdo psal ze treba v HK to bylo za 45.

pajala
2. lis 2016

@eviks ja počítám ze na pojišťovnu to bude taky kolem těch 50.v pondělí se ještě preptam-sem rada když vím kolik to bude stat😊

eviks
2. lis 2016

@pajala no je to docela palka ale jako vsechno ohledne ivf.Holt se musi setrit🙂 Ja uz jdu zitra na krev tak doufam, ze budu mit vysledky ten stejny den.Uz bych rada vedela jak na tom jsme..

pajala
2. lis 2016

@eviks je to dost.Tak držím palce.u nás ještě ten den odpoledne jsou výsledky.

suzettew
2. lis 2016

@eviks napsali mi, že ne.. že to nejde, pokud mám 207:/ asi máš nějakou protekci🙂

eviks
2. lis 2016

@suzettew to je divnyyy. Protekci nemam spis uz tam chodim 3 roky tak se nademnou asi slitovali...🙂)

suzettew
2. lis 2016

@eviks Hustý🙂

pajala
3. lis 2016

@eviks test si nezkousela?

lamia
3. lis 2016

Muzu se taky zeptat? Kamarádku asi čeká tahle varianta taky - berou se pak v těhotenství kortikoidy kvůli lepší toleranci ? Díky za odpověď.

jirikova
3. lis 2016

@lamia Brala jsem pouze Prednison do potvrzené krve, jinak nic..asi záleží na komplexní diagnóze, někdo bere léky na ředění krve apod., někdo nic..záleží na prapůvodním problému a na každém jednotlivém lékaři.

eviks
3. lis 2016

Ahoj holky tak snad prispeju dobrou zpravou.Dneska hcg 14.den po ET 1600 jednotek, na testu dalnice- moje prvni v zivote po 3. 5 letech snazeni.Hodim sem i testik🙂Prvni kontrolu mam az 21.11 tak to budou jeste nervy, ale snad je to na dobre ceste🙂