Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

michule
12. pro 2007

pořád dokola ated, jelikož je to teprve druhý den, tak si to opakuji pořád dokola. A těch těhulí kolem mě, to ani nemluvím.

koczurka
12. pro 2007

Asi ne no...Ty se máš že máš už dceru,i když to je nesmysl tak uvažovat...ale já se bojím že nikdy nebudu mít mimčo a nezkusím jaké to je víš...

gabka14
12. pro 2007

Ahoj, jsem tady....narkozu nedospávám, koukala jsem na letiště 😀

koczurka
12. pro 2007

No já mám samé kamarádky s mimčama,v mojem věku je to asi už normální...

koczurka
12. pro 2007

Achoooj Gabi!Jak je?

gabka14
12. pro 2007

Ahoj holky, jsem tady....narkozu jsem nedospávala, koukala jsem na Letiště 😀

gabka14
12. pro 2007

Já jsem hrozná, poslala jsem stejnou zprávu 😀 😀 😀

koczurka
12. pro 2007

To neva...mě už se to taky stalo...

gabka14
12. pro 2007

Jo je dobře, trošku mně pobolívá břicho, ale dá se to vydržet 🙂

koczurka
12. pro 2007

Jsme Tě tady vzpomínaly...za chvilku transfér,to je štěstí že?Už se to blíží... 😵

michule
12. pro 2007

Koczurko, jednou to musí prostě vyjít, jak píšeš - naděje umírá poslední. A je to kluk a věř mi, že když to bylo přd 15ti lety, tak je to pro mě tak dávno, že si vybavuji jen maličkosti. Ted je to puberták, který je nezkrotný. Jak psala ILI. Gabko - jak je?
Pmalu se loučím zase zítra pokecáme. Jdu ráno na krev ( zbytečnost, že ? ), ale nutná. Jen si potvrdím, co už 2 dny vím. Ale ještě hodím řeč s Čermákem a hned vás zítra budu informovat. Tak hezký večer.

koczurka
12. pro 2007

Tak to se omlouvám,jsem si teď vzpoměla že jsi to psala před chvilkou...dobrou...Určitě to výjde jednou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

gabka14
12. pro 2007

Jsem četla, že jste mně vzpomínaly...na ten transfér se už těším, zítra tam budu volat, tak doufám, že se nějaké vajíčka oplodnily

michule
12. pro 2007

Žádná omluva, to je v poho. Napsala jsem Mirunka, protože když řeknu ,, můj malý ,, a ten můj malý má 186 cm, tak se lidi smějí. Tak pa a zítra se už těším, je to jako droga ten KŮŃ.

koczurka
12. pro 2007

Tak to nám hned dáš vědět že?Já jsem těsně po transféru se rozbrečela štěstím že jsem to vůbec vyzkoušela a byl to takový zvláštní pocit.Držela jsem se za bříško a v duchu jsem prosila ať to výjde...Bylo to zvláštní,však uvidíš...

koczurka
12. pro 2007

No to je teda jak droga...ale je to fajn...

gabka14
12. pro 2007

Holky určitě vám to jednou vyjde, musíme věřit.

Já jsem na tom podobně jako Michule, taky už mám jedno dítě, teda pubertáka, je to kluk a je mu 14 let. Nevím, jestli jsem se tady o tom už zmiňovala. S manželem jsme už dlouho chtěli druhé dítě(snažili jsme se asi 10 let).Stále jsme doufali, že to půjde přirozenou cestou, když to první šlo v pohodě a stále nic.Tak jsem na tom o něco lépe než vy, které nemáte ještě žádné dítě.Ale je to puberťák, který už nás tolik nepotřebuje. 😒

gabka14
12. pro 2007

Zítra tam zavolám a hned jak budu vědět co a jak, tak se ozvu.

koczurka
12. pro 2007

Můj přítel má taky dítě z minulého vztahu,má 15letého syna.No a teď má špatné spermuše,to je taky mazec...No prý to tak chodí že po letech se změní úplně všechno...

gabka14
12. pro 2007

Manžel má spermie v pořádku...to mně přestaly dozrávat vajíčka 😒

koczurka
12. pro 2007

No všude je něco jiného no...já mám jen jeden vejcovod a možná i srůsty navíc,takže je to oboustranné...měla jsem totiž před lety mimoděložní tak mi odebrali jeden vejcovod...

gabka14
12. pro 2007

Já i manžel oba pocházíme z hodně dětí, tak mám pocit, že naši milovaní rodičové už si to vybrali a na nás už nezbylo 😀 😀 😀

koczurka
12. pro 2007

Já mám taky dva bratry a přítel dvě sestry...tak asi na tom něco bude... 😠 😀

gabka14
12. pro 2007

Já jsem měla taky srůsty, ale odstranily mi je při operaci, když mi odstraňovali myom z dělohy.Tak mi při tom zjistily ty srůsty a odstranily mi je. Takže vejcovody jsou průchodné,levý trochu obtížněji, ale je.

Ale i s jedním vejcovodem se ti to jednou povede, musíš stále věřit 😉

gabka14
12. pro 2007

Já mám dva bratry a jednu sestru a dvě sestry,byly to dvojčata, umřely, když byly úplně malinké. To by nás bylo požehnaně. A manžel má taky dva bratry a sestru. To byla úroda 😀

koczurka
12. pro 2007

No to asi ne...přítel má lenivce a já to...jsme spolu už deset let,snažíme se cca 6let a pořád nic,tak tomu moc nedávám... 😖 Ale stále tajně doufám...

koczurka
12. pro 2007

Tý jo,tak to Vás je teda...to když se sejdete tak je veselo co?Ale je super mít velkou rodinu že?

gabka14
12. pro 2007

Ty máš za sebou jedno nebo už dvě ivf?

koczurka
12. pro 2007

Jedno...

gabka14
12. pro 2007

To je super a veselo taky. Ale většinou se všichni scházíme na vánoce nebo na narozky.