Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Profema v Praze. Máte zkušenost?

kristaaa
5. čer 2020

Ahoj, máte někdo zkušenosti s centrem Profema v Praze?

purplerain
5. čer 2020

@kristaaa ano, mám. Byla jsem tam u doktorky Frisove na velkém utz a byla jsem spokojená. Vše vysvětlila a pečlivě zkontrolovala.

kristaaa
autor
5. čer 2020

Já se tam objednala v domnění, že mě vyšetří přímo ona, když jsem to uvedla při objednání, že bych se chtěla objednat k ní. Když jsem šla na vyšetření, tak se mě ujala mladší "myslela jsem, že paní doktorka". Až po vyšetření jsem zjistila, že šlo pouze o porodní asistentku, která nemá lékařský titul. Byla velmi milá a pečlivá, ale od takového zařízení bych očekávala, že mě bude vyšetřovat lékař nebo mi alespoň předem sdělí, ke komu mě objednají. Do centra jsem jela zejména kvůli Panorama testu, ale tohle mě zklamalo, působí to neprofesionálně. Na zprávu z ultrazvuku čekám již osmý den a přitom uvádějí do týdne.
Má někdo podobnou zkušenost?

biton
5. čer 2020

@kristaaa souhlasím s tím, co napsala @purplerain a zprávu jsem obdržela do mailu ještě ten den, kdy bylo vyšetření

purplerain
5. čer 2020

Já tedy zprávu také obdržela mailem druhý den. Přímo po vyšetření jsem dostala asi dvě fotky.

kristaaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivis_b
5. čer 2020

@purplerain za mudr. Frisovou se priplaci, musis rict, ze chces primo k ni. Zpravu jsem mela u prvniho screeningu asi ta dva dny a u druheho za dve hodiny.

kristaaa
autor
5. čer 2020

@ivis_b Já jsem to do objednavacího formuláře uvedla, že chci k ní. Proto mě pak překvapilo, že jsem šla k někomu jinému. Nechala jsem tam 13800, takže 500 navíc už by mě nezabilo..akorát ty sestry dělají vše ve spěchu mi přijde. Fotogalefie mi taky nedaly a psala jsem si o ně druhý den emailem..

ivis_b
5. čer 2020

@kristaaa aha, tak to nevim, ja byla vzdycky primo u ni a problem nebyl, ani s fotkami a zpravou

purplerain
9. čer 2020

@ivis_b no, já tam byla loni v květnu a měla jsem přímo ji. Bez vyžádání a priplaceni. Ale já si tedy celé vyšetření hradila sama, nebylo na pojišťovnu.

ivis_b
9. čer 2020

@purplerain to ja si platim taky sama. Poprve jsem ji mela bez priplatku, zrovna to tak vyslo, ze tam byla ona. Pak uz na vyzadani s priplatkem.

kristaaa
autor
14. čer 2020

@purplerain Já si to taky celé hradila sama.

Sem začni psát odpověď...

Odešli