Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

ili5
29. pro 2007

Susyk,Gabko,chci se vás zeptat na jednu věc,která mi vrtá hlavou.Před et nám na chodbě paní ukázala embria na obrazovce,která nám budou zavádět.Myslíte,že každé ukazují ty jejich,nebo tam mají nejhezčí a ukazují to všem,že jsou jejich?Co vám řekla k těm embriím a kolika buněčné jste je měli?Díky za odpověď.Jinak Gabko s dcerou jsem tam nebyla,ona to neví.Jak jsi byla na punci ve středu a já šla až v pátek.Byla jsem tam s manžou,byla tam Sasyk .V pátek jsi tam byla v kolik,my tam byly v 9 s Susykem ato tam nikdo jiný nebyl,jen my 2 princezny.

koczurka
29. pro 2007

Michul,já si taky před nedávnem myslela že jsem snad jenom já s takovým problémem a ptala jsem se proč zrovna já?A že jsem určitě jen jedna z mála,ale jak jsme navštívili gyncentrum a já tam viděla tolik bezradných párů,vyplašených...no mazec.A pak jak jsem se dostala k internetu a pročetla pár příběhů tak jsem byla v šoku.Vůbec nechápu co se to děje,snad to kdysy tak moc nebylo jak dnes,možná se o tom moc nepsalo a nemluvilo...těžko říct.To jsi hodná že mně tu nenecháš samotnou.Bohaté už teda nejsme,tak aspoň budeme stát při sobě co holky? 😅 Ili,držím palečky na ten zítřek...k těm embriím,já jestly si dobře pamatuju tak mi ukazovala šesti nebo osmibuněčné,teď už si nejsem jistá.

susyk
30. pro 2007

Ahoj holky, tak sem teda testovala a je tam druhá čárka sice hodně slaboučká, ale je tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sem z toho vedle jen si řikám jestli to třeba není těma pilulkama co mi dali, je mi divné že mě už skoro nebolí prsa to by měli ne když bych byla těhu. kolika vaječný byli ty moje embrya to nevim ukazovali mi jen dvě. Měla sem 5 vajíček z toho jedno nebylo použitelné druhé se neoplodnilo a třetí se přestalo dělit tak sem měla jen dvě. Zítra se otestuju ještě jednou snad ta čárka nezmizí a bude silnější.

susyk
30. pro 2007

Ili co ty? To je mi líto že nemůžeš spát snad to bude v poho držim pěsti.

michule
30. pro 2007

Ahoj holky.
Susyku - mo veliká gratulace. Neboj nic máš to v kapse. Ted už budou čárky den ode dne pořádné tlustice. tak se opatruj a dávej vědět.
Koczurko - včera jsem odešla do hospody a opíjela jsem se, tak už jsem nenaspsala, ale ted jsem tady. No nic velkého to nebylo, ale ještě bych si klidně ducla 😀 . Ale musím vařit, takže nic.
Ili - tak co ty?? Dej vědět. No a ještě k tomu monitoru. Mě tayk sestra ukazovala ty embryjka, ale nic mi k tomu neřekla. Nikdy!! Jen kolik jich byla a kolik šlo k ledu a kolik mi budou zavádět. To bylo vše. Nevím, nedovedu si představit, jestli by měli tu drzost a ukazovali nám ty nej nej od jediné klientky. Každopádně my se nikdy nedovíme co tam mají za machinace. A ani nechci pomyslet co by se tam mohlo dít. Ty se drž a dej vědět.
Toni - u nás je taky partner v háji, ale co naděláme.
Katy - jak se cítíš????

ili5
30. pro 2007

Ahoj moje holky,tak jsem testla ráno a jen 1 čárka.Byla jsem smutná,ale pak se mi nějak ulevilo,že to mám za sebou,bylo to muka,to špinění mě moc mrzelo,tak jsem jen ležela,nohy nahoru.Už jsem s tím smířená,už jsem si převlekla postel,když jsem pořád v ní ležela.Mám 4 zmrzlíky,ale šance je ještě menší,tak nevím jestli bych to znova zvládla.Určitě do léta ne.Teď toho bylo na mne dost,3.10.jsem šla na operaci s vaječníkama=cysta,endimetrioza a hned na to ivf,řekl mi doktor,že se to může hned,ale asi jsem měla počkat.Takže jsem celou dobu na nemocenské,už budou ze mně šílet v práci. Sasyku,ukázala ti 2 embria,to je ok,ale co ti o nich řekla,kolika buněčné jsou,nebo něco takového.Mě řekla,že jsou krásné a nejdou ani spočítat kolika buněčné jsou.Byly jak z časopisu.No tak jsem si myslela,jestli to nejsou erární embria 😀 .No ukázkové byly a ono se to stejně nepovedlo.Susyku,tobě moc gratuluji,kdyby ani tobě nepovedlo,tak by to bylo na zamýšlení.Jsi šťastný člověk.Tak holky jsem mezi váma,které budou sledovat další osudy a držet ostatním pěstičky a gratulovat.Snad se na nás taky štěstí někdy usměje. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

gabka14
30. pro 2007

Ahoj Ili, je mi moc líto, že ti ten test nevyšel, ale zkus testovat ještě toho 1.1. Třeba tot teď ještě nešlo vidět a toho 1.1. tam budou čárky dvě. Zatím nekrvácíš? V ten pátek jsem tam byla před 11 hodinou.

gabka14
30. pro 2007

Susyku- moc velká gratulace 😵 😵 😵

gabka14
30. pro 2007

Ahoj Koczurko tak to jsi trefila...bojovnice jsem 😀 😀 😀 a jen tak se nevzdám!!!! 😀 Už jsem to obrečela,pořád je mi sice z toho smutno,ale snažím se tomu moc nepoddávat. Moc mně mrzí, že nemám žádné zmrzlíky a tak to budu muset podstoupit celé znova. Doufám,že ten druhý pokus proběhne lépe....žádný špitál apod.V té nemocnici jsem si toho klidu moc neužila.Takže párkrát( 2krát nebo 3krát)odmenstruuju a jdu do toho!Jednou to vyjít musí.

susyk
30. pro 2007

Ili to je mi moc líto ale jak říká gabka třeba se tam toho 1.1. objeví já jí mám opravdu hodně slaboučkou. O těch embryjkách mi vlastně nic neříkala jen že sou teda jenom dvě a žádné na zmražení ale kolikabuněčné to neříkala ani že jsou ukázkové. Myslím že ti určitě ukazovali ty tvoje. Doufám že ta druhá čárka tam zítra bude znova pořád se mi nechce věřit že bych zrovna já měla takové štěstí.

ili5
30. pro 2007

Gabko,ty jsi bojovnice a určitě se to povede!Myslím,že celé to prožít znova je zahůl,ale šance se zvětšují.Bojím se vystřílet ještě2 pokusy na zmrzlíkách,když ta šance je malá.Zkusím 1 pokus se zmrzlíkama a pak bych to raději z čerstvých.Půjdeš zas do OV,nebo ta Olomouc?Četla jsem tady někde o jedné,která si zmrzlíky brala s sebou z OV do Olomouce,že se nepohodla v OV.Tak se pak na to mrknu jak dopadla.Už jsem začla krvácet.Bereš dál prášky Gabko,nebos je vysadila už?Chci jet do OV hned ve středu,tak snad mě vezmou,zavolám tam hned ráno.Pak se tam nemám jak dostat a v úterý už chci jít do práce. 😒

ili5
30. pro 2007

Gabko tobě řekla k tvým embriím co,nemělas je taky jak z časáku? 😉

gabka14
30. pro 2007

Susyku neboj se , zítra určitě budou zase dvě čárečky. 😉

gabka14
30. pro 2007

Mně ukázala dvě embrya a řekla mi jen, že mám dvě a žádné zmrzlíky. Nic víc mi k nim neřekla.Taky byc chtěla jet do Ostravy hned ve středu...už chci jít taky do práce.

ili5
30. pro 2007

A bereš ještě léky,nevím jestli je mám vysadit,asi počkám.

gabka14
30. pro 2007

Nevím jestli půjdu na další pokus do Ostravy nebo jinde. A co ty? Zůstaneš věrná Ostravě?Když jsem byla v nemocnici, tak mi doktorka říkala, že je možné, že jsem ten zánět mohla chytnout při zavádění těch embrií. Nechce se mi tomu moc věřit, i když je pravda, že v pátek mi nic nebylo a v sobotu už jsem měla šílené bolesti. Snad to byla jen náhoda, že jsem ten zánět chytla.Na druhou stranu Olomouc je dost z ruky, tak nevím...

michule
30. pro 2007

Ili - to je mazec, fakt. Nějak se nám v té naší Ostravě nedaří, taky jsem už uvažovala o Olomouci, ale nevím. Nejde mi do hlavy, proč zrovna my máme tak špatné výsledky, ale zase je fakt, že třeba Susykovi se to povedlo, taky jsem pořád přemýšlela čím to může být, takový neúspěch?? Já taky moc tomu KETu nevěřím, je tak 5 - 7% menší šance než u ET, ale prý je. Je tu i pár holek co zapadly po KETu. Fakt vím, jak se cítíš. Mám to za sebou podruhé a představa, že mám poslední pokus mě deptá. Pak bych byla samoplátce a to se na to raději vys...Musíš být statečná, nic jiného nám ani nezbývá. Ale opravdu vím jak ti je. Ten kdo si tím neprojde, nepochopí.
Gabi - ty přemýšlíš o Olomouci???

gabka14
30. pro 2007

Já je taky asi doberu, taky jsem nevěděla, jestli je mám brát nebo ne.

koczurka
30. pro 2007

Ahoj holky!!!Ili,moc mě mrzí že to tak dopadlo,ale taky hlavu vzhůru.Ještě neumíráme holky a šance tu pořád jsou 😉 😀 .Susyk,tobě gratulace...tiše jen závidím.Gabi,já taky nemám žádné zmrzlíky,takže jsem na tom tak jak Ty.Jak tak koukám tak ta Ostrava fakt moc neboduje.Kde máme zase dneska tu Abi?Michul,Ty jsi se teda včera opíjela jo?Jsi nacvičovala na Silvestra nebo co?Taky bych si už dala něco ostřejšího,ach jo ty antibiotika. 😒 Katy už s náma nekámoší asi... 😀 😅

michule
30. pro 2007

Koczurko - jo přesně. Byl to nácvik na Silvestra,ale byla jsem ofafrná 😉 , v den D už nepiju, protože hlídám našeho mladého. Takže si jen zítra potančím a sem tam hodím na něho očko. A co vy máte v plánu na zítřek??? Ted když teda máš ty pilulky a hory padly, tak si uděláte příjemnou atmosféru doma, že 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...???
No tak a Katy ani Abi se tu dnes neukázaly, no Abi zabloudila u Bati 😀 a Katy ležilkuje a kašle na nás.
Holky nevzdáme se, jsme přeci bojovnice, jak psala Koczurka, no ni???? 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Neúspěchy ted stranou a rok 2008 bude patřit NÁM!!!

ili5
30. pro 2007

Gabko nevím jestli zůstanu v OV,popřemýšlím až mi trochu zchladne hlava.Jsem smutná i naštvaná,tak nemůžu rozhodovat.Je to tam takové urychlené,mě třeba ani jednou gynek.nevyšetřil,jestli tu dělohu vůbec mám... Susyk,ty piš jak ti je,neznamená,že jsi těhu,že se na nás vykašleš!!!!!Budem s tebou až do porodu a pomalu se k tobě přidávat postupně,až to postihne každou ten porod!Malá anketa.Napište mi váš názor,kde bych si měla zmrzlinky nechat zavést.Děkuji 😒 😨

susyk
30. pro 2007

neboj ili napíšu doufám že to ale do rána nedostanu nějak mě divně bolí břicho, ráno si teda udělám ještě jeden testík. Myslíš jako jestli v Ov nebo v Olomouci?

koczurka
30. pro 2007

Achojky!!!Michul,doma určitě nebudu,půjdem do naší oblíbené hospůdky,je tam uzavřená společnost.Tak jsem ráda že budu s lidičkama které znám a myslím že bude fajn.Budu pít nealko a pařit jak šílenec 😀 . 😉 Ta Abi je asi tak zaměstnaná psím miminkem že nemá čas napsat,nebo fakt ještě schání a nechala se stáhnout slevama které nastaly.Katy jak často psala tak teď nenapíše ani řádku,zrádkyně 😅 .Ili,anketa říkáš?Tak já fakt nevím,to záleží na tobě.Ale když už bych je měla odebrané v gyncentru tak asi tam.Jinak na celý nový pokus asi do Olomouce.

michule
30. pro 2007

Jasně Koczurko - tak nám bude nejlépe. Já budu pít jen trošku alko, ale taky pařit jak šílenec. Abi a Katy zrádkyně jedny. No asi mají jiné povinnosti, to musíme pochopit. Ty se tu taky ukážeš jen jednou za den, taky jsi zrádce 😀 😀 😀 😀 😀 No a já bych taky chtěla jít nakupovat do slev, ale bohužel nemám ani čas, ani peníze a taky je pravda, že nemám co na sebe ( to si prý, ale myslím jen já, doma se mnou tento názor nesdíli ).
Susyku - držím palečky jako to bylo a je u Katy.
Ili - k té tvé anketě. Plně souhlasím s Koczurkou. Taky jsem přemýšlela jak OV obejít, ale asi si nechám udělat ty KETy ( nevím na kolik jich půjdu, podle kvality embryjek) a pak pokud by měl být další pokus, tak bych šla do OL. Prostě od začátku v novém CARu. I když je to zruky. Vím jak jsi z toho zklamaná. Já to v březnu nemohla pochopit, jakto, že se to nepovedlo?? ale věř mi, že čas je nejlepší lék. Máš ještě 4 zmrzlinky, tak nezoufej a budeme si držet palečky ke KETu, jo???
Přeji hezkou noc a ráno se tady sejdeme. Papa

susyk
31. pro 2007

Ahoj holky, tak čárka tam pořád je a je silnější. Je to fakt neskutečný pořád tomu moc nevěřim. Hlavně aby to bylo zdravé. Myslíte žo to budou dvojčata? 🙂

michule
31. pro 2007

Susyku - to je super. Tak at jsou ty tlustice čím dál výraznější.
................Jinak holky .....
ať rok 2008 je plný miminek,
ať jsme všichni moc zdraví,
ať máme štěstí, lásku a nezbytné penízky,
prostě VŠE NEJ ....
Všem dočasným těhulkám spokojené a bezproblémové miminkování a
nám snažilkám prolomení smolného roku a šťasný krok do ,, osmičky ,,.

koczurka
31. pro 2007

Ahoj holky!!!Taky přeju všechno nej,nej,nej,nej,nej do toho doufám úspěšnějšího NOVÉHO ROKU...hlavně zdravíčko a štěstíčko...pak příjde všechno samo.Tak papa v novém roce... 😀 😉

susyk
1. led 2008

Ahoj taky všem přeju do nového roku hodně štěstíčka a ať ste brzo těhu. 🙂

koczurka
1. led 2008

Ahoj holky!!!Tak konečně je za náma ten nezdařený rok.Holky vzhůru do nové roku!!! 😀 Přeju hlavně zdravíčko,pak příjde všechno postupně... 😉

michule
1. led 2008

Ahoj holky.
Koczurko - tak jaký byl Silvestr??? U nás v klidu, ale mladý ještě dospává, takže pro něj to bylo asi náročnější. No a já se už dneska pomalu musím chystat do práce fuj fuj fuj ☹ . No, ale 3 dny, to bych měla zvládnout 😀 😀 😀 . Takže doufám, že bude fungovat magická 8 a budeme pomalu těhulkovat všechny.