Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

koczurka
25. čer 2007

Ahoj konko!Můj kamarád taky bral nějaké hormony a pomohlo mu to,měl méně pohyblivé spermie.Jeho přítelkyně chvilku nato otěhotněla.Jinak jsem taky slyšela že má Olomouc lepší výsledky,ale to jsem se dozvěděla pozdě.Příště ale určitě pojedu do Olomouce ať vyzkouším všechno.Věřím a vím že to čekání je na smyčku,já už čekám na mimi 7let,takže moje trpělivost musí být ze železa.Přeju hodně štěstí a pevné nervy.

konka
25. čer 2007

koczurko, moje nervy uz jsou taky na pochodu 😠 kdo nezazil cekani, nedovede si predstavit to kazdomesicni zklamani.. to je hruza, jeste kdyz kolem mne vsichni bez problemy tehotni, nemuzu vykrikovat, to neni ma chyba, kdyz se jisti"kamaradi a kamaradky" neustale vyptavaji... no uvidime, co se stane... ted bere muj muz uz pomalu mesic ty hormony, takze me ceka ve stredu ovu, tak se dam na modleni.. ikdyz to asi zrovna nepomuze 😀 😔 😨 a koczurko, co je u vas za problem?

zuzankafi
25. čer 2007

Ahojte, holky!

Já jsem chodila k doktorce Černotové, když jsem v Ostravě studovala. A byla jsem tam velice spokojená. Je ale fakt, že jsem neměla žádné problémy a chodila jsem tam jen na preventivky. Ale celkový přístup se mi tam líbil.Přeju vám všem, ať se brzo zadaří a máte sladké miminka! 😉

koczurka
26. čer 2007

Ahojki konko!Já se pořád modlím,jednou to příjde,uvidíš! 😅 U nás to je složitější,já jsem asi před 6 lety měla mimoděložní a přišla jsem o jeden vejcovod.Pak jsme tomu nechaly volný průběh až donedávna.Skončily jsme na gyncentru v Ostravě,tam nám řekli že má přítel pomalé spermie takže neotěhotníme přirozenou cestou.Podstoupily jsme letos v únoru 1 ivf a neúspěšně.Nevím kdy půjdu na další pokus,zatím nemáme ani penízky takže si dáme pauzu.Příště chci vyzkoušet tu Olomouc.Zítra je ta středa konko,držím pěsti ať se zadaří.Mějte se všichni moc hezky!!! 🙂

konka
26. čer 2007

koczurko, ja prave nevim, jestli kdybych se mela rozhodnout nejit primo do olomouce. ale moje kamaradka byla v gyncentru a podarilo se to, ale nevim na ktery pokus, zeptam se... ja se prave taky bojim, ze penizky nam ohrozi me prani... modlim se, ale je mi to k nicemu... vcera jsme to zkusili na necisto, co kdyby.. ja si radeji uz nemerim ani BT,protoze jsem stresovala a nalehala moc casto, takze delam ovu test..
ja si fakt porad myslela,ze je problem ve me, kdyz jsme pred lety delali dceru, tak jsem si koupila zelezo, protoze jsem si myslela,ze jsem chudokrevna,tak jsem pridavala vitaminky a do mesice se to povedlo, ted jim baby plan a nic.. ale zjistili ten problem u manzela.. jenze ani on,ani dcera az tak po dalsim prirustku do rodiny netouzi...

koczurka
26. čer 2007

konko,u nás to je tak že já to chci strašně moc a můj přítel chce to co chci já.Jinak taky nějak extra netouží,on už jedno dítě má z dávného vztahu, 14letého syna.Já to taky celé roky co jsme spolu sváděla jen na sebe.

konka
26. čer 2007

koczurko, to mas fajn, ze tvuj pritel chce to co chces ty, to by se mi taky libilo 😀 manzel vi, jak me to trapi a snazi se... ale asi ho fakt nekdy vytacim... ze chci v jistou dobu, kontroluju jeho jezeni tabletek... no jsem nekdy udesna... hlavne pred MS a ty prvni dva dny.. to je depka jak vagon.. tak ten tvuj ma taky syna, takze by mela byt nejaka moznost, najit zdravou spermii, uziva nejake leky?

koczurka
26. čer 2007

konko,nezkoušel žádné tabletky.Nemáme šanci otěhotnět normálně takže jsme to ani nezkoušely,ani nám to nebylo nabídnuto.Já mám taky hrozné stavy před MS,vím o čem mluvíš!Můj přítel to se mnou nemá jednoduché,když si něco umanu tak to musím aspoň zkusit.Bylo to hodně náročné i pro něj,všechno to vyšetření kolem toho ivf a teď do toho ty moje nálady které jsem měla z těch hormonů.No síla no.

koczurka
26. čer 2007

konko,nenech se odradit manželem nebo dcerou,důležité je to že chceš Ty.U nás to bylo tak že jsem chtěla já a neptala jsem se,ale oznámila příteli že jdu na ivf.A jak jsem psala tak mi na to řek to,že chce to co já,ale popravdě řečeno až tak nadšený z toho zrovna nebyl.Jinak mé přání taky komplikují momentálně penízky.Prý je to v Olomouci i levnější,ale to jsem ještě nezjistila o kolik.Tak se drž!!! 😵

kikikiki
28. čer 2007

Ahoj holky, přidám svůj příběh o Ostravském gyncentru....Upřímně řečeno já jsem z nich nešťastná. Jsem 8 týdnů po revizi a jejich přístup mě děsí...Jelikož mi po revizi zůstal v děloze kousíček placenty, tak tam chodím docela často. Když pominu to, že si sestra v recepci nepřečetla poslední zápis o zamlklém potratu a chtěla po mě těhotenský průkaž, že " vždyt vy už ho musíte dávno mít, jste v 15tt" tak mi přijde, že na ty pacientky kašlou. Neposlali mě na další revizi, že prý se ta placenta odtamtud dostane sama v MS, MS nepřišla, naopak se mi tam udělal zánět - mám antibiotika, píchli mi injekci hormonů na MS, ale ta taky nepřišla. Prý mám přijít v srpnu, ted mají dovolenou. Tak ted přemýšlím jestli změnit gynekologa. Nemám k nim už důvěru. Vždycky jsem za pět minut hotová. Žádný "sraní" s prominutím.....

koczurka
28. čer 2007

Ahoj kikikiki,tak to je teda pěkný hnus,to je fakt maras,já nemám slov!!!Já si taky myslím že to tam je moc uhoněné a chaotické,přesně jak říkáš,všechno šup,šup jen ať se toho stihne co nejvíc.Pak to tak dopadá.A to že tam máš přijít až v srpnu že mají dovolenou to si snad dělají srandu ne?Já jsem kdysy změnila gynekologa když jsem šla k němu že špiním už tak 14dní po MS a že mě pobolívá břicho,napsal mi tenkrát norethisteron na zastavení MS a že mám přijít za měsíc na kontrolu.No týden nato jsem s bolestma skončila na pohotovosti a tam mě braly hned pod nože že jsem přišla za pět dvanáct,měla jsem mimoděložní a už jsem málem začla krvácet do břicha,což znamená otrava a ...takže nejdřív revize a pak laparoskopie.No natotata jsem od takového gyndaře utekla protože když mě odbil jednou udělá to kdykoliv jindy.

kikikiki
28. čer 2007

Koczurko, jsem tam teda ještě zavolala, že teda jim dám ještě šanci....tak mi pani na recepci řekla, že jestli teda "nutně chci", tak at přijdu zítra, že mi udělá doktorka kontrolní ultrazvuk. No, zkráceně řečeno, asi radši budu chodit k řezníkovi, než k těm ignorantům....kam chodíš ty?

koczurka
28. čer 2007

kikikiki,já teď mám gynekologa v Porubě dr.Kunčar,se vším s čím příjdu tak je velice pečlivý a vše vysvětlí.Taky strašně velkou výhodou je to,že se k němu neobjednává,ale prostě příjdu kdy mi to vyhovuje a nebo když mám problém tak nemusím čekat až mě objedná.Ale bohužel nepřijímá protože má plno...ještě aby neměl když je tak dobrý.

konka
29. čer 2007

kikikiki: jak jsem to cetla tak mi behal mraz po zadech.. to si fakt delaji srandu, ja jsem tam objednana na srpen, ke komu tam chodis? ja jsem objednana k dr. jarosovi. holciny, ja tak chci moc to dite, ze pomalu nemuzu ani spat.. depta me to, kamaradky, ktere nemaji problem z otehotnenim, nechapou proc jsem se od nich stahla, ale ony maji dite, nebo cekaji.. a me to depta, hlavne ten pristup .. nevazi si toho.. mozna bych byla stejna, kdybych nemela ten problem.. ale fakt me stvou..

koczurko: ja vim, ze se nemam na ne ohlizet, ale k diteti potrebujes vzdy dva, nejdriv jsem toho sveho premlouvala na dite, kdyz souhlasil a dlouho to neslo, musela jsem ho usmlouvat na spg. kdyz tam sel, tak jsem jak slidici pes a hlidam jeho jezeni tabletek.. ted uz nejak ztracim silu.. propadam beznadeji, ze to je stejne vsechno k nicemu.. chapete? muj optimismus je v haji.. a to je velice slabe slovo..

koczurka
30. čer 2007

Ahoj konko!Já přesně vím jak se cítíš a jak to bolí,je to strašný nápor na psychiku.Prodělala jsem spoustu různých stavů a o depkách ani nemluvím a ono mě to vždy jednou za čas přepadne z ničeho nic.Taky se vyhíbám jak to jen jde kamarádkám s dětmi nebo těhulkám.Někdy to nějak zvládnu ale někdy mě to totálně schvátí.Myslím že to má spousta z nás snažilek.Vím že na to musí být dva,ale když ten druhý vidí jak moc toužíš po něčem a trápí Tě to,tak by s tím měl něco dělat.Tak nějak podobně to bylo i u nás.Já bych pro něj taky udělala cokoli,ještě kdybych viděla že ho to tak trápí.Ale to že kontroluješ jesly jí prášky je v pořádku,taky bych to určitě dělala taky protože ti chlapy prostě zapomínají na věci které pro ně nejsou až tak důležité.Tak se měj moc hezky! 😅

konka
2. črc 2007

koczurko, uvidime, treba uz ty hormony zabraly... uz si ani nemerim tu BT, abych nebyla zklamana nebo naopak zas nadsena... no chvati me deprese... nekdy je to lepsi, jak sama rikas, ale nekdy je to jak podpasovka.. uvidim, co mi pak rekne v srpnu ten dr. ale i umele ma tak dlouhou cestu, ze mam pocit, ze je to nekonecne...

zlobidlo77
2. črc 2007

Ahoj holky, může mi prosím někdo poradit, kdo má zkušenosti, že přecházel z Gyncentra do Fertimedu. Dali Vám výsledky v gyncetrum co jste u nich absolvovali ?Díky

koczurka
5. črc 2007

Ahojki zlobidlo!Můžu se zeptat kolikátý pokus budeš mít a proč chceš přejít?

juliee
5. črc 2007

Ahoj holky ja jsem byla pred 8 lety na IVF v Olomouci-Fertimed.Byla jsem tam spokojena.Buhuzel to ale nevyslo.Loni jsem se obednala do Gyncentra protoze Olomouc je prece jen trosku zruky.Ale po dvou schuzkach jsem byla zdesena.Pristup lekare byl hrozny.Vubec jsem se necitila dobre na rozdil od Fertimetu.Takze se tam budu obednavat znova.Mam nekolik kamaradek co si stezovaly na Ostravu a nakonec se jim to v Ol povedlo.

koczurka
7. črc 2007

Ahojki juliee!Tak to Tě vítám na palubě.Fakt je ten přístup tak rozdílný?A můžu se zeptat jaký je u Vás problém?

konka
8. črc 2007

holky, tak jsem to nevydrzela a udelala jsem si test, co kdyby uz ty hormony zabraly a NIC, nejsem tehotna a mam tezky PMS.. tezka depina nastupuje ve velkem, uklidnuji se, ze 8/8 jdu do gyncentra, snad mi poradi co a jak.. ale ted nevim, zda nemam radeji jit do olomouce. zkusim se jeste spojit se svym dr. co radi on.. ale ja fakt myslela, ze to jeste pujde prirozenou cestou...

koczurka
8. črc 2007

konko,možná to výjde příště.Ještě není nic ztraceno.Je to věčné čekání a dlouhá cesta jak říkáš.Doufám ale,že si jednou napíšem že to čekání stálo za to... 😀 Držím pěsti.

konka
11. črc 2007

tak fakt nic, prisla MS, holky, takze pocatkem srpna navstivim gyncentrum.. jsem zvedava co mi tam povi..

juliee
11. črc 2007

Ahoj koczurko po porodu syna(pred 11 lety) jsem mela silny zanet vajecniku.Tak mi jeden vzali.No a za rok na to zanet vejicovodu.Lecila jsem se rok ale uz mi nic nepomohlo a tak jsem taky o ne prisla. Doktor mi doporucil Olomouc ze jsou tam nejlepsi a ze mel hodne pacientek ktere si stezovaly na Gyncentrum.A proto mi je nedoporucuje.A muzu rict ze mel pravdu, uz bych tam nesla ani na vysetreni.

koczurka
11. črc 2007

Ahojki juliee,tak kdy se chystáš do té Olomouce?Já do gyncentra taky ani nepáchnu.

juliee
13. črc 2007

Jeste nemam presne datum ale asi v zari. Kupovali jsme ted s manzelem byt tak musim pockat az se zase nazbiraji nejake penizky. V Ol.neplatim zadnou velkou castku najednou jako v Gyn(aspon tenkrat to tak bylo).Tam po me chtel hned 19 tis.Ale v Ol sem si platila prasky pri kazde navsteve.tak to nejak zvladnem.az na tu cestu..je to dost daleko na to ze jsme tam jezdili co dva dny.ale dneska uz maji ambulanci i v tady tak aspon nebudu muset tolik cestovat. 🙂

juliee
13. črc 2007

Ahoj koczurko Jeste nemam presne datum ale asi v zari. Kupovali jsme ted s manzelem byt tak musim pockat az se zase nazbiraji nejake penizky. V Ol.neplatim zadnou velkou castku najednou jako v Gyn(aspon tenkrat to tak bylo).Tam po me chtel hned 19 tis.Ale v Ol sem si platila prasky pri kazde navsteve.tak to nejak zvladnem.az na tu cestu..je to dost daleko na to ze jsme tam jezdili co dva dny.ale dneska uz maji ambulanci i v tady tak aspon nebudu muset tolik cestovat. 🙂

konka
13. črc 2007

juliee, ted jsi mi trosku vzala vitr z plachet, myslis, ze gyncentrum je zbytecne drahe a predem ztracene penize? asi bych se mela taky objednat do olomouce, co? mas na ne nejaky kontakt?

juliee
14. črc 2007

Ahoj konko koukni se na www.fertimed.cz mas tam i kontakt.Nevim jake maji ted ceny v Ol.,ale v Gyn po me chteli hned 20 000. Ikdyby to v Ol vyslo draz tak vim za co platim. Mozna ma nekdo dobrou zkusenost s Gyn ale ja rozhodne ne.

konka
14. črc 2007

juliee, diky, kouknu se.. ja uz slysela taky spoustu stiznosti na ostravu, ale tezko rict.. no mam tam jit zacatkem srpna, mozna se tam na uvod zjevim a uvidim, co mi povi.. ale aby po mne hned ze startu nechteli prachy, ze? 😠