• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

20. května 2016 
Bábovka se povedla,teda to čučím.Mám rok starou troubu a pořád v ni nic neumím,tak se tomu vyhýbám jak můžu.Zlatá remoska :grinning: .Programů tam je jak na kabelovce a čert aby se v tom vyznal.Návod tam byl nic moc.
13. led 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,úplně jsem dostala chuť na tu bábovku Ili.Asi zítra něco upeču.Já bych zase neuměla péct v remosce,já strašně ráda peču různé buchty a koláče,moc nerada vařím ale péct mě fakt dost hodně baví. :sweat_smile: Tak si dej i za mně Ili,dobrou chuť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska taky pekla,nejprvě skořicové šneky s jablkama a potom chleba v pekárně. :wink:
13. led 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mam zítra odběr , držte mi palečky, at máme pěknou úrodu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Celou dobu nešel koník a tak to tady i tak vypadá, jsme na druhé straně. Takže to musíme rychle napravit.
Gery - držím moc palečky ať máš bezproblémové spinkání v narkoze a hoooodně moc moc folíku. Zítra dej hned vědět. Budeme čekat až ti bude dobře a budeš schoponá psát.
Abi - můj mladý ty šneky přímo zbožňuje. Dost dobrý nápad na víkend. To budu aspoň potřebná.
Koczurko - nepíšeš, co se děje??? Taky jsi byla nervózní z Koníka??
15. led 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky!!!Tak konečně to zase jde!Jak se všichni máte?Abi,já taky pekla včera jablečný koláč,ta Ili nás pěkně navnadila. :sweat_smile: Gery,držím pěsti štěstí ať máš moc,moc,moc a nejvíc vajíček :wink: .Hned jak budeš moct tak nás tady informuj,budu napnutá a zvědavá.
15. led 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Michul,to si teda piš že jsem byla nervózní že nejde koník,už se mi smál i drahý jak jsem z toho bláznila a pořád to zkoušela.Ty asi taky co?
15. led 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Koczurko - já jsem to sváděla na mladého, že mi zničil schválně koníka. Říkal mi, že je prostě v háji server, že jsme zahltily koníka. No a já tomu věříla a pak zjistila, že nejde ani v práci, tak mi spadl kámen ze srdce. No a ted jsem přiběhla od kadeřnice a zjistila, že už to jde, konečně!!!!! :grinning:
S tím pečením mě holky navnadily taky, hned o víkednu něco zmáknu, ale bojím se, že to zase sežeru sama. Takže dva dny nic nebylo ( na koníku ), co se nového událo??? U mě nic, škola, dnes stříháni a tak pořád dokola.
15. led 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, u nás nic nového, včera jsme mluvili s drahým o IVF a shodli jsme se že nejprve dodělá školu a v létě se asi do toho pustíme. takže do té doby se jenom budeme pokoušet přirozeně.
15. led 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky chystám ke kadeřnici,už to mám jak morousy.Jinak u mně taky nic nového,žádná změna.Zítra jdu k zubařce,tak jsem nadšená a doufám že mi nic nebude dělat.Kde máš tu fotku Michul?
15. led 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Už dva dny jsem tu nebyla, buď mi nešlo najet na Koníka nebo nevyšel čas.No jo, teď když chodím zase do práce, tak toho času moc nezbývá. :frowning2: :frowning2:

Ili poslala jsem ti svůj mail do interní pošty kvůli toho ceníku.Doufám, že jsem to nezvorala a přišlo ti to tam. Ale, když jsi mi ten ceník neposlala, tak jsem to asi udělala nějak špatně. :grinning:

Gery držím moc pěstičky, aby bylo dost vajíček... :wink:
15. led 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky mi nešel koník.gabko,poslala jsem ti to 3 x a pokaždé mi to došlo zpátky.napiš mi znova maj,asi si to špatně napsala.Došla jsem od zubaře,trhal mi osmičku,hrůza,měla jsem jen kořen,tak jsem si užila na křesle. :wink:
16. led 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme 17 vajíček.Mám si zavolat v pátek co a jak,ale sestřička říkala, že bude transfér asi v pondělí. :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. led 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Geryno tak to je super úrodička. To určitě zůstane i na zamražení. :wink:
16. led 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Gery - to je nádhera. Jsi šikovna stimulantka, tak teď zas držím palečky ať jsou všechny folíky oplodněné.
Abi - nová fotka s mazlíkem, že??
Ili - 26. 2 jdu taky a na dvě osmičky najednou, tak se traky trochu strachuji, ale jsme statečné. Aspoň to máš za sebou. Ale soucítím s tebou.
Gabi - to je mazec s to teď skloubit koníka s práci, že?? Já jsem toho důkazem. Vůbec vás nestíhám. :frowning2:
Koczurko - fotka bude, ale fakt mám málo času a musím si pohrát i s albem. Takže pokud neumřu na vyčerpání, dodám ihned. Co u zubaře?? Máš všechny zuby na místě :grinning: ?? Já zubaře nesnáším, to asi všichni, že, ale pokud mi mají vrtat zub, tak si nechám píchnout injekci a jsem v poho. Jinak bych tam ani nešla. No jsem tak trochu hysterická. Jinak mi dneska vlasy pochválili, no možná jsem to trochu přehnala s melírem, ale co, zase odroste a ostříhám to na krátko, no ne? Život je změna. Jinak s tím zdražením přišla drahota i na kadeřnictví a já tam nechala takovou pálku, že se možná naučím stříhat a barvit sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!!Gery,super jen tak dále.Ili,mně taky nepřišel ještě ten ceník,je to možné?Už jsi mi ho posílala?Michul,zuby mám všechny,nic mi nedělala...ufff :grinning: .Mně nevadí vrtání,ale trhání bych nepřežila asi.Taky jdu na melír už to mám tak odrostlé že tam asi taky nechám pěkný balík.Holky tak se mějte krásně... :sweat_smile: :slight_smile:
16. led 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Vidím, že jsme byly všechny u holiček, já jsem byla včera, už jsem taky potřebovala ze sebe udělat člověka :grinning:
Doufám, že se vám tady daří dobře, vidím i nějaké pozitivní zprávy, tak to je moc dobře :slight_smile:
Já jsem si objednala ovulační testy, tak zkouším, jestli mé tělo funguje :wink: No uvidíme....
17. led 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!Tak kde jste všichni?Je to možné,to nemáte co psát?
18. led 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nemám co psát :wink: snad jen že se mi vrací syn z lyžáku a bude tu hned veseleji. No a přítel dělá zkoušku z angličtiny,tak mu musím držet palečky. :slight_smile:
18. led 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ahoj!Konečně někdo,já taky nemám co psát ale vždycky se něco najde a nebo napadne.Abi,za chvilku do práce jdeš že?Už se těšíš?Ten čas letí jak blázen.Je divné že nenapsala Michule,ta nikdy nezklame...ale teď jak tak kukám má pěknou mezeru.No snad se ozve dneska. :wink:
18. led 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No do práce se těším i ne. Nevím kolik tam bude pro mně práce,před nemocenskou ji teda moc nebylo a sedět u PC a nemět do čeho píchnout je pak otrava. Navíc si připadám že tam po tolika měsících ani jakoby nepatřím. Pomalu si tam nemám s kým popovídat.No uvidíme... :unamused:
18. led 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - ráda bych se zeptala Vás zkušenějších, jak to probíhá při prvních sezeních v centru. Co po Vás chtějí a podobně?? S MM se snažíme víc jak rok - bez úspěchu s jedním samovolným potratem. Můžete mi říct, jak to všechno probíhá a co vše s Vámi dělají??? :dizzy_face:
18. led 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska volala do centra a máme 6 embrií, transfér mám v pondělí, tak doufám, že vydrží.
18. led 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.
Gery - super. Tak vidíš, že ty naše pěsti nezklamaly. A v pondělí ti je budeme držet taky a celých 14 dní!!!! Tak nám dávej vědět a pěkně si užívej.
Koczurko - já jsem to říkala, že budu mít málo času, ale byla jsem tady včera a můj mladý mě vyhnal od pc a už mě nepustil. Ještě nezapoměl přidat poznámku o závislosti a tím pádem si podepsal otrel. Už tu bude minimálně a pc je celý můj. Já mu dám. No a jinak jsem dnes byla na kontrole u MUDr Čermáka a víš co, kašlu na celý KET. Řekla jsem mu, že se na to vlastně vůbec necítím. Potřebuji chodit do školy, do práce a co víc, potřebuji přeléčit kvasinky a on se na mě usmál a řekl ,, tak sestři přijďte až uznáte za vhodné ,,. Já až uznám za vhodné a co léky, nebo mast?? No prostě ho s...u z vysoká. Až mě zas přejde vztek, tak tam půjdu. To bude až v květnu. Takže do té doby mám čas na naše pokusy. No a jinak já mám pořád o čem psát. Třeba, že jsem celé dopoledne zjištovala vysoké školy, které by mi vyhovovaly a zjistila jsem, že takové školy nejsou. Prostě DUTÉ SUDY NEPOTOPÍŠ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Takže jsem trochu zklamaná, ale ještě to nevzdávám. Pak taky, že mám uzavřené známky a tím pádem jsem připuštěna k maturitě. No a že můj průměr je šílený a přijímačky musím dělat na každouVŠ. No a to je asi všechno a ted doufám napíšeš co ty za ty dva dny nového?? :sunglasses:
A holky taky pište!!!
18. led 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magy - podívej se na str. 13 tam se ptala Katy na stejnou věc a snažily jsme se ji to nějak popsat. Zkus si to přečíst a když nebudeš něčemu rozumět klidně se ptej.
18. led 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala jsem magy - asi mám chut na polívku :grinning: :grinning: :grinning: , omlouvám se za chybu Megy.
18. led 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!Michul,to je dobře že ses nedala vyhnat od pc,nedej se nedej. :sweat_smile: Ten dr.Čermák fakt nemá žádné chování ani přístup,jsem rozčílená normálně s Tebou.Ty budeš dělat výšku jo,to jsi fakt dobrá.Držím pěsti ať zvládneš přijímačky.Já jsem úplně zapoměla napsat že máme nového papoucha,je super.No tak s ním pořád vykládám a vykládám a doufám že ho něco naučím.Abi,to bude dobrý v té práci,uvidíš.Zvykneš si za chvilku,prostě jsi dlouho nepracovala tak máš obavy,ale to je normální. :wink:
18. led 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koczurko - to je fakt, že máš papagaja???? Jakého, jakje velký a zbarveny?? To je super. Mluv s ním hodně, oni se jen dívají a jednoho dne začne mluvit přesně hlasem jako máš ty a věci které mu dokola vykládáš. To je bomba. My jsme měli doma jenom andulku, ale ta mluvila taky nádherně. Můj taťka do ní pořád hučel a ta se rozvykládala jako blázen. Pak byl rodinný smutek, když byla nožkama nahoru :frowning2: , ale to je život. A ten Čermák...no neřeším. On mi ani nenapsal na recept gramáž léku a tak magisrty neví co mi mají vydat. Takže mu v pondělí musím volat. No hrůza děs běs. No a ty výšky...chci to zkusit, ale jak dopadnu nevím nevím. Musím jít dále ať už s miminkem nebo bez něj. Zapomenout na nezdary a posunout se dál. Tak to je teď mé krédo.
Abi - ty máš depku, že musíš do práce??? Já vím jak se cítíš. Měla jsem stejné pocity. Nejhorší bude první týden a pak už jsi v klidu. No a nastane kolotoč.
18. led 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky -.....
jestli nenapíšete, tak nám tuto diskuzi za chvíli zamknou. To je hrozné, jenom my v Ostravě jsme takové, jiné diskuze jedou jako kolovrátek. Vím, že si píšeme třeba o ničem, ale pořád lepší, než o ničem mlčet, no ne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jaký byl třeba víkend??
Koczurko - podle mě jsi nemocná, protože ty taky nikdy nezklameš a nyní taková odmlka. :frowning2: :frowning2:
No tak se ozvěte.
Hezkou neděli všem. A všem zdejším těhulkám povel k plivaní bacilku!!!!!!! :sunglasses:
20. led 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! :wink:
Tak se dívám, že jsme to tu začaly všechny nějak zanedbávat. :confounded: To bychom měly teda napravit. :wink:
20. led 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek