Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

bukca
11. lis 2008

ahojky ... já jsem zatím v GC spokojená, ale uvidíme po novém roce .. když se zadaří, tak není co řešit, ale když né, tak uvidíme co dál

miska66
11. lis 2008

Ahoj Bukco konecne jsi tam, vubec nikdo nikde neni. Vim pracujete a ja sedim doma na nemocneske. A dneska jsem zas delala test a nic a menzes jsem mela dostat vcera a taky nic. Tak nevim. Ale koupila jsem ty levne testa dva za 30kc

bukca
11. lis 2008

miska ... ahojky, to nevadí, že na testu nic není .. počkej ještě, neztrácej hlavu

berryl
11. lis 2008

ahoj Miško, budu Ti držet palec, není vše ztraceno!!!

bukca
11. lis 2008

berryl .. ahoj

berryl
11. lis 2008

ahoj zítra mě známá objedná do gyncentra tak jsem zvědavá jak to dopadne

bukca
11. lis 2008

běž k Lachčinovi

berryl
11. lis 2008

já vím, ale ta známá je známá od Čermáka tak doufám v to, že když se znají tak ten přístup bude lepší a navíce je prý dobrý, když tak přejdu :o)
jak dlouho se snažíte o mimi a ty chodíš do gyncentra jak dlouho?

bukca
11. lis 2008

my se snažíme 2,5 roku a do gyncentra chodím 1/2 roku a co vy?

berryl
11. lis 2008

snažíme se rok a půl, pořád jsem si myslela, že je chyba u mě, jsem ráda, že není, protože i těch manželových pár procent bude dobrých

bukca
11. lis 2008

to víš, že bude ... určitě se povede

berryl
11. lis 2008

taky v to doufám, začali jsme brzy a jsme rádi, že víme v čem je problém

mám kolem sebe jednu kamarádku za druhou co vždy otěhotněli hned a mě to samozřejmě moc mrzelo a vždy jsem to obrečela teď už to je lepší

miska66
11. lis 2008

ahojte hokykyky, ja mam kolem sebe vsechny kamaradky uz po porodu a ja furt nic a kazdy se pta furt do kola a proc y ne a takove ty reci. To urcite znate. Ale musime doufat 😎

verca777
12. lis 2008

zdravim vas, všechny...jsem tady poprve,na vašich strankach,navštevovala jsem taky letos na jaře ostravske gyncentrum,chodila jsem k jarošovi,,pak jak skončil,tak jsem přešla k čermakovi,a po jeho přístupu ke mě 🙄 jsem odešla,momentalně zase patřím k jarošovi, a jsem s nim nad miru spokojena 🙂 my se snažíme o mimi dlouhych 9 let,,a pořad věřím že to štestíčko,v podobě mimi bude,, 🙂

berryl
12. lis 2008

Verunko teda, uf, přeji Vám všechno štěstí světa !!!!!!!!!!
někdy je ta cesta opravdu hodně dlouhá

bukca
12. lis 2008

ahoj verčo .. 9 let je teda opravdu dlouhá doba, ale určitě brzo dospějete zdárného konce ... držím pěstičky

berryl
12. lis 2008

holky tam je pěkná zima co?

každý nadává na přístup Čermáka, ale on je přece hodně dobrý ne? nebo já teda nevím, přece nějaké pacientky mít musí 😀 😀 😀

bukca
12. lis 2008

berryl .. určitě je dobrý, jinak by nebyl na tak vysokém postu, ale hodně velkou roli hraje jeho přístup ... strašně je chladný

verca777
12. lis 2008

ahoj holky a díky každe z vas za povzbuzení,,i když už to nějak tragicky neberu.a zima,jo ta venku je,,ostatně není se čemu divit je pulka listopadu 🙂 taky vam přeji hodně štestíčka. No ja neříkam že dr.čermak není dobry doktor,ale jak říka bukca jeho přístup je divny,.jinak mě začatkem roku čeka ivf.takže uvidime 🙂 zatím se mějte hezky

bukca
12. lis 2008

verca .. a kolikáte fo IVF je?

verca777
12. lis 2008

bukca....no jdeme na první,,,pořad to řešili jen hormonalně,pak jsme si dali oddech na par ročku...a ted jdeme do toho znovu,,mam po laparce,,dali nam zase naději že otěhotnime sami od sebe..asi už po ste)) ale u mě to jinak si myslim nejde,přirozenou cestou,ne myslim ale vim to za ty roky,,

berryl
12. lis 2008

Verunko miminko příjde určitě jen Vám dává pěkně zabrat.

verca777
12. lis 2008

berryl jak to tady tak pročítam,tak to dava zabrat každemu tady,ale hlavně musime byt v celkove pohode,a moc se netrapit ,,aby to konečne vyšlo..pěkny den vam přeji

bukca
12. lis 2008

verco ... určitě to vyjde .. IVF je přece jenom sd velší pravděpodobností než IUI

luciasek1982
12. lis 2008

Ahojky holky... přeji vám všem krásný den!!!!

Teda já koukám, my se tdy nějak začínáme množit!!!! Ale to je dobře, jak se říká.... víc hlav, víc ví 😀

Verčo... vítej mezi námi!!! Teda my se snažíme něco málo přes 3 roky a vždycky mi to připadalo, jako věčnost, ale teď si připadám hloupě! 9 let snažení, to už musí být na palici! Mno i když ono to pak asi tak nějak přestaneš brát, ne??? Já to sice zatím, taky nějak extrémě neřeším, ukldňuju se tím, že jsem mladá, a že mám ještě na mimi relativně dost času! Mám kamarádku, která se snaží taky nějak 8 let. Ale u nich to bylo asi i tím, že dlouho nic nedělali, pač nemohla chlapa dostat k doktorovi 😒
No snad vám ti IVF příští rok vyjde a budete se radovat z nového nebo z nových přírustků do rodinky!!!

A co vy ostatní holky???? Jak se vede???

Jani.... jak to s tebou vypadá? Ještě jsi netestíkovala???

Fifi.... a co ty a tvoje jajca??? Kdy bude to očekávané IUI????

Miško.... držím palečky, aby se konečně objevily // 😉

Berryl..... přesně tě chápu, jak to myslíš. Všechny mé kamarádky už taky mají dětičky! Ze začátku jsem to brala docela těžce,ale už jsem se naučila to trochu krotit Jinak bych se z toho asi zmagořila. Stejně tí, vyšilováním člověk nic nezíská, ba naopak!!!!

No nic holky, přeji krásný den a mějte se....zatím papa 😉 🙂

bukca
12. lis 2008

ahojky Luci .. zatím jsem ještě netestila, protože jsem dnesk ateprve 8DPO, chystám se na to o víkendu nebo po víkendu, uvidíme

verca777
12. lis 2008

luciasek.. ahoj,no mas pravdu už sem k tomu takova,no jak bych to řekla,,zvykla jsem si na ten stav,,u nas to nebylo tim že by manžel nechtel..zezačatku jsem chodili na ruzne vyšetřeni, dvakrat profuky, pak mi brali nejaky vzorek z delohy, pak byla laparka, no a pak byli hormony,,pak jsme to začala špatne snašet psychicky,,bylo toho nějak na me moc,,,potom jsme se na to po dvou letech hodili to za hlavu,, dala jsme se zpatky dohromady,, uplne jsme to vypustili,no ono to jakože nevypustiš nikdy co se tyče mě,to viš že při pohledu na dite si říkaš že už sem mohla mit taky takove velke dite,,.ale ustala jsem to,,no a letos mi bylo 31 roku,tak jsme se rozhodli že do toho pujdeme znova,, takže mam zase po laparce,už po druhe,,ted chodim na kontroly,pracuje to tam pry tak jak ma ,,,a v lednu ivf. ale nějak z toho nešílim,,.nejsem na to sama,muž stoji při mě a nějak to řece musi dopadnout, doufam teda že ted už konečně dobře,,čekala jsme už dlouho, tak snad budu mit štestí,,

bukca
12. lis 2008

verco .. štěstí budeš mít, držím pěstičky

luciasek1982
12. lis 2008

Ahojky Jani..... tak to ti držím palečky, aby to tentokrát vyšlo!!!! Mno 8 dní to je ještě brzy, mno!

luciasek1982
12. lis 2008

Verčo..... tak to je jasné, že hodit to úplně za hlavu nejde! Já vím, jak mi kámošky vždycky říkaly, že na to tak nesmím myslet, že se na to moc upínám, jenže ten kdo si tím neprojde, tohle asi nikdy nepochopí!!! Člověk by nikdy neřekl, že tohle bude muset podstupovat. Já jsem si taky myslela, že všechno půjde hladce, že až budu chtít dítě, tak prostě bude... a ono ne!!!! Všechny moje kamarádky otěhotněly přirozenou cestou, teda až na jednu, která otěhotněla po IUI. Je ale fakt, že s holkama z práce už je to horší....nevím jestli je to prokletí zdravotníků, nebo je to tím stresem a náročností práce, že se tělo nějak brání.... čet ví???!!!!
Kéž by vám to vyšlo.... už by jste si to opravdu po tom všem zasloužili!!!!!