Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

bukca
13. kvě 2009

ahojky .. tak jsme včera byla u toho neurologa a vše je ok ... tak už nikdo neví, z čeho to mám .. budu to řešít příští týden, jak půjdu na KO

Luci, že by????

bukca
19. kvě 2009

halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo, halo,halo, halo,

dibla
19. kvě 2009

Ahojky se omlouvám, že jsem lezu,ale dnesak jsem byla v OV se zaregistrovat jak dárce vajíček. 😀 😀 Tak doufám, že to někumu pomůže..

ili5
19. kvě 2009

Tak nakonec ses rozhodla pro to nejhorší centrum? Škoda, jsme ti radily skoro všechny, ale je to na tobě.

bukca
20. kvě 2009

dibla .... určitě tvoje vajíčka pomůžou, tím jsme si jistá 🙂

fifinka31
20. kvě 2009

Ahoj hlasim se ze ziju!!!Jen uz sem moc nechodim,nejak ted nestiham,zacinam byt unavena,delam 12ctky a tak jak mam volno tak to dospavam a odpocivam a nemam silu ani jit na net.A chodim este na jine stranky kde se sholkama zname dlouho a mame tam svoje diskuse.Ja uz to mam s GC vlastne uzavrene.Hezky sme se rozloucili,pan Dr.mi popral at se mi dari.No a prvni poradnu mam az 10.6. ale pro svuj klid jdu na UTZ este tedka v PA.ujistit se ze je vse ok.
Bukco chodis sem do nejake diskuse tehuli??
Tadyto je precejenom diskuse pro ty co chodi do GC-i kdyz ted jich tu teda moc neni.
A co tvoje bolesti?neni to tim jak se ti roztahuje deloha?nebo jak te to presne boli?Me bricho skoro vubec neboli,jen sem tam pichne.Nebyt bolavych a nalitych prsou+unava+to ze mi je semotamo trochu soufl-tak ani nemam pocit ze jsem tehotna.tak uz at je PA.at vim jestli je vse jak ma byt.a ty uz mas 1.poradnu za sebou?Uz mas prukazku?a jak se jinak citis krom toho bricha.Pracujes?
LUCI-doufam ze tve momentalni starosti jsou -prijemne 😉 a ze se tady nekdy ukazes a podas aktualni info 😉

bukca
20. kvě 2009

fifi ... já mám první poradnu teď v pátek .. už se těším a zároveň se bojím .. těhu dostanu taky v pátek 🙂

dibla
20. kvě 2009

ili5 já z toho centra takový pocit neměla, ono je možné že k dárkyním se chovají jinak než k přijemkyním 😔 😔 😔 vše my vysvětlily, odebraly krev a výsledky budou do měsíce...já hned ze začátku říkala, že nemůžu jezdit do Ol nebo Brna....A kdybych se mi tam nelíbilo, tak to nedělám vůbec...

ili5
21. kvě 2009

diblo 😀

dibla
29. kvě 2009

Holky mám dotaz, těm co braly krev na genetiku, můžete mi poradit co pro mě znamená trobofílie??? Děkuji

luciasek1982
30. kvě 2009

Ahojky Diblo..... do interní pošty jsem ti poslala dva odkazy!!!! Jeden na stránký, kde je vysvětleno o co se jedná a jeden na diskuzi naty na koníkovi, která je přímo zaměřena na trombofilii!!!!! Papa a přeji krásný sobotní večer!!! 😉

mimimimimimi
1. čer 2009

Ahoj holky jak se mate skočim si za Vama na slovíčko v pondělí jsem si nechala zavést 4 zmrzlíčky tak čekam a čekam, ale test si chci davat až s manželem moc si to přeje a uvidíme se až v pátek tak se těším. No jedine co pocituji nemivam zacpu a tu mam od včerejška tak doufam, že to ma něco společneho s těhotenstvím. No jinak Vam všem přeji krasný večer.

bukca
11. čer 2009

ahojky holky ... jak se vám všm daří?

Lucinko, jak si daleko ty? nic o tobě nevím ☹

luciasek1982
12. čer 2009

Ahojky holky!!!! Já nejsem nijak daleko, protože se budu rozvádět!!!! Chodím se sem koukat co je u vás nového, ale už tady nemám čím přispět!!!
A jak se všechny máte???? Co bříšla rostou jako z vody, co? 😉

bukca
13. čer 2009

Luci .. to je mi moc líto a co se stalo? pokud chceš o tom psát, piš a pokud né, tak né ... drž se

fifinka31
3. črc 2009

mimimi,Luci-mate ode mne zpravicku.

bukca
5. srp 2009

halo halo halo ... tady se nic neděje????

Lucinko .. dej o sobě nějakou zprávičku !!!!

fifinka31
5. srp 2009

Ahojki,teeeda tady to stojí,Bukco zdravím tě-jak se vede?U nas dobry 😉 akorad mne ted dost trapi bolest kostrce,ale mimi je v poradku.Este chodis do prace?Tak uz mam konecne nejake fotky v albumu 🙂
Luci,a jak se tobe vede?Preji hodne sil at zvladnes danou situaci.

fifinka31
5. srp 2009

Jé ted koukam Bukco že taky cekate klucinu 😉 gratuluji tatkovi k uspesnemu zplození syna-a co jste chteli?ja chtela mozna trochu vice holku,ale vlastne je mi to jedno-ted jsem stastna ze to bude kluk,ze manza splnil svuj ukol ktery mu dal jeho otec-a to splodit syna ktery bude pokarcovatelem prijmeni.maji totiz uz 6 vnoucat ale od druheho syna 2 holky.Tak to bylo na mem manzelovi.

rencav
6. srp 2009

Dobrý den. Mám takový dotaz. Mohl by mi někdo říci jaké je to v gyncentru v ostravě ? Docházíme zatím s manželem do fetrimedu a uvažujeme o přechodu. Máme zatím za sebou 1ivf a uvažujeme o dalším. předem děkuji

ili5
6. srp 2009

rencav, taky jsem z Ka. Hlavně se tomuto gyn. vyhni. Já přešla do Olomouce fakultky, e to víc jak o ppolovinu levnější .... Hodně jsme tam přešly. udělaly jsme si diskuzi co jsme utekly od sud a jedna už porodila, a další 3 jsme tam zapadly na poprvé. Přečti si ji a přidej se knám a ptej na co chceš.jeto
Z OV DO OL I M K pak jsou naše začáteční písmena co jsme utekly, nevím je přesně, tak kukni.

j.cien
6. srp 2009

Renco a Martine GC fakt neni dobra volba...nas dr.Jaros z GC odesel a s nim vsechny jeho pacientky 😉

luciasek1982
26. srp 2009

Ahojky holčiny moje!!! Jsem v pohodě, ale o mě tady tak úplně nejde, ale co vy??? Povídejte, přehánějte, maminky čekatelky? Jak se máte, co děláte, a kdy to čekáte??? 😀 Jeva, ono se mi to rýmuje 🙂 Moc se těším na písmenka od vás 😉

fifinka31
14. zář 2009

Ahoj Luci,to je fajn ze jsi v poho.tak se to urovnalo?Nebo opravdu neni co zachranovat ☹ .Ja tady na konika moc nechodim,sice jsem uz na nemoc.ale stale i doma nejak nestiham-stiham max.Babinet.Tady si ale davam fotky do alba.Jinak ja mam termin na vanoce,strasne to utika-ale na to ze jsem uz 26tt tak se citim fakt dobre-pominu li problemy se zazivanim,nafouklym brichem,paleni zahy,boleni zad-ale to k tehu patri,a je mi jasne ze bude hůř.Tak at se ti dari v zivote,at uz to s muzem dopadlo tak nebo tak-vsecko zle je nakonec pro neco dobre!!!mej se papa.
Bukco a co ty zijes??

keterin74
30. zář 2009

Ahoj holky,je tady někdo kdo momentálně zkouší IVF v Gyncentru?

nikoletta.j
5. říj 2009

ahoj holky..je mi 20 let a s pritelem se nam nedarilo pocit miminko...rozhodli jsme se navstivit gyncentrum..jsem u dr.cermaka a musim rict,ze na me pusobi dojmem americkeho lekare..ale to nechci resit..resim to,ze jsem podstoupila laparoskopii,delali mi genetiku,muzi spermiogram..take krev ve fakultce,zdali nejsou trombocyty..pac mam za sebou prvni Ivf (bohuzel nezdarenem) se chystam ted za 15 dni na me dve zmrazene embryjka...bojim se,ale zaroven se tesim...mam diagnoza zni: nepruchodne vejcovody,endometrioza,vajecniky obalene v nejake tuku a tim zamezuji ovulaci..
jinak ostatnim drzim palecky i pesticky,ats se vam zadari

geliva
12. říj 2009

ahoj, chtěla bych vám napsat můj názor na GC v OV. Byla jsem u dr. Čermáka a můžu říct, že ve finále úspěšně. měla jsem 1xIVF, a 2xKET. nebyla jsem nikde jinde. takže nemůžu tak úplně srovnávat, ale je fakt, že jsou celkem dost předražení. (nicméně pokud bych měla jezdit kvůli každé kontrole do OL, tak si myslím, že to ve finále nevyjde o moc levněji) Přístup pana dr. je trochu neosobnější, není to ten typ co by všechno podrobně vysvětloval, spíše řekne jenom základní údaje a pak popř. odkáže na sestru. (takže taky záleží co komu vyhovuje) a ještě jsem měla trochu pocit, že zbytečně hned přstupuje k IVF, (ale to je můj pocit, jako laik to až tak úplně neposoudím)
myslím si, že hodně hreší na to, že v OV nikdo jiný není. ale určitě to neznamená, že je to tam beznadějné.
držím všem palce at to dopadne dobře, at se rozhodnete pro jakékoliv CAR

bukca
17. říj 2009

ahojky holky ... dlouho jsem tu nebyla ... nějak jsem na vás zapomněla, ale moc se omlouvám

u nás žádná změna není ... čekáme chlapečka, ale to už víte .. nakoupeno už taky máme, teda krom postýlky, tu snad půjdeme koupit přes týden

jinak to zvládáme celkem v pohodě ... nemůžu ale dlouho chodit ani dlouho sedět, protože mě začne píchat vlevo pod prsem a je to dosti nepříjemné a nemůžu potom pomalu ani hýbat, ale když ležím na zádech, tak je to ok ... postěžovala jsem si na to na gyndě a řekl mi, že je to nejspíš od páteře, ale že jistý si není, že mě nikam na RTG poslat nemůže, tak se uvidí po porodu

min. týden jsme byli na KO a máme cca 1600g a 42cm ... je to celkem dlouhán a TP nám byl posunut na 22.11., takže to tak vypadá, tak příští měsic bude Viki na světě 😉

Lucinko .. jak se daří tobě? doma se to urovnalo nebo né?

fifi ...toto letí, že? už jsem na MD a musím říct, že to teda letí .. říká se, že ty poslední týdny se hrozně táhnou, ale mi to teda tak vůbec nepřipadá

všem snažilkám moc a moc držím pěstičky, aby se svých vytoužených miminek dočkaly ... my čekaly 32 měsíců a jsme opravdu ráda, že se povedlo a dokonce i bez pomocí doktorů .....

luciasek1982
29. říj 2009

Ahojky známé i neznámé těhulky a snažilky!!!! Tak jsem si na vás zase vzpoměla a musela jsem se semka kouknout co se děje nového!!!!
Koukám se, že už se vám to pěkně krátí a za chvíli budete chovat svoje miláčky v náručí!!!! Bukco ty budeš mít doma basketbalistu, jak se tak na to koukám! termín porodu máš za měsíc a Viki je už pořádný dlouhán 🙂 A co ty Fifi? Víte jestli budete mít holčičku a nebo kluka???
Jinak pokud jde o mé manželství, tak tam už není co zachraňovat. Ještě nejsem rozvedená, ale snad i tohle bude už brzy vyřešeno a my budeme moci jít dál, každý svou cestou!
Tak zase někdy papa a všem držím palečky!!!! těhulkám bezproblémový porod a zdravé miminka a snažilkám hodně úspěchů!!!!! 😉

monajsek
7. lis 2009

Ahojki, taky jsme s manželem byli po dvouletém bezúspěšném pokoušení se o miminko odeslání doktorkou do ostravského gyncentra a musím uznat, že je to hrůza a děs... Chodili jsme také k Mudr. Čermákovi, žádný lidský přístup, neuměl to vysvětlit místo toho vychrlil milion cizích slov a chtěl po nás skoro hned po první návštěvě peníze, vůbec jsme tam k těm lidem neměli žádnou důvěru, takže jsme to stopli a po pár měsících jsme se rozhodli pro Brno, kde je centrum Repromeda a musím uznat, že je to tam dokonalé... Kvalitní, zkušené, příjemný personál... Všechno dokázali vysvětlit úplně polopatě, jednoduše... Peníze nechtěli hned až při odběru vajíček... Byli jsme tam s manželem moc spokojení, a myslím, že nás to vyšlo i levněji než v Ostravě, hned napoprvé se nám to povedlo a teď čekáme dvojčátka, takže vřele doporučuji Brno, i když v Olomouci jsou prý také dobři