Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

gammaray
13. dub 2011

@luciasek1982 myslím právě ,že jsou na to 2 způsoby,stimulovaný a nestimulovaný ket.

luciasek1982
13. dub 2011

@gammaray Aha..... no tak uvidím co mi řekne 😉

gammaray
13. dub 2011

@luciasek1982 zkus za ním pádlovat hned v ten pátek ráno nahoru.jinak tě bude sestra chtít objednat až odpoledne po těch výsledcích hcg.a to je zase nějaká doba.

luciasek1982
13. dub 2011

@gammaray No uvidím...... 😉

luciasek1982
13. dub 2011

@gammaray Teď mě tak napadlo..... mám normálně dále brát Utroš, když krvácím?

luciasek1982
15. dub 2011

Ahojky holky...... takže HCG je negativní. V úterý jdu na konzultaci, jak budeme pokračovat dále! ☹ 😢

neiry
15. dub 2011

@luciasek1982 Neboj, určitě něco vymyslíte. A to ses domlouvala přímo s doktorem, nebo tě sestra objednala?

luciasek1982
15. dub 2011

@neiry Nemluvila jsem s doktorem, mluvila jsem se svou sestřičkou.... teda jeho sestřičkou 😕 🙂 No jsem zvědavá co mi řekne, asi tak půjdeme s přítelem oba....

neiry
19. dub 2011

@luciasek1982 Tak co, tak co? 🙂

gammaray
19. dub 2011

@luciasek1982 kdy máš nástup?

luciasek1982
19. dub 2011

@gammaray
@neiry Ahojky holky moje 😉 Tak dneska jsem byla na konzultaci a žila jsem v domění, že mi ukončí nemocenskou a zítra alou na noční!!!! A ono omyl!!!!! Ve čtvrtek mám přijít na kontrolní ultrazvuk a v pondělí nebo úterý alou na KET!!!!! Už se na ty naše sněhuláčky moc těším 😀
Teď mi došlo, že pondělí je vlastně velikonoční.... no takže v úterý 🙂 Holky já jsem tak šťastná, že nebudeme muset čekat víc než měsíc, a že to jde tak pěkně po sobě 😉

gammaray
19. dub 2011

@luciasek1982 Tak to máš supeeer,a máš to bez léků?

luciasek1982
19. dub 2011

@gammaray Jo bez léků..... zatím mi nic nedal. Určitě se ve čtvrtek ozvu co a jak, ju 😉 No je to super..... jsem šťastná, že se nebudu muset mučit dalším čekáním 😀

neiry
19. dub 2011

@luciasek1982 Teda tak to je super, no vidíš to, jaký to nabírá dobrý spád 🙂. Budeš mít nějakého velikonočního Jeníčka a Mařenku 😉. A teď jsem úplně zapomněla - ke komu chodíš?

luciasek1982
19. dub 2011

@neiry 😀 V pohodě.... chodím k Poláčkovi 😉 No vážně jsem nečekala, že by to bylo tak brzy. Já jsem si vlastně v ten pátek volala na výsledky a mluvila jsem se sestřičkou a ona, že mě objedná na 30.4. Tak to jsem jí teda prosila jestli by to nešlo dříve, že mám nemocenskou, a že bych jí teda chtěla ukončit, abych neseděla zbytečně doma. Tak mi sestřička říkala, jak chci, že mě klidně na nemocenské do konce měsíce nechá, ale že pokud jí chci ukončit, že mě objedná na konzultaci na dnešek. Tak my tam s přítelem dnes šli s tím, že mi ukončí nemocenskou, řeknou nám co a jak dále, ať víme co nás bude čekat. Já že ve středu pofičím zase do práce......... A najednou tam sedíme a pan doktor nám říká, že by to udělal v tomhle cyklu, že kdy jsem začala menstruovat, hned mě objednali na čtvrtek na UTZ a říkal, že většinou 4 dny od UTZ je KET. Což teda vychází na pondělí, ale to si myslím, že budou mít asi volníčko.... uvidíme 😉
Takže já byla zaskočená a velice mile překvapená z toho, že to všechno jde tak krásně, bez zbytečné prodlevy 🙂

luciasek1982
21. dub 2011

Ahojky holky 😉 Tak jsem byla dnes na ultrazvuku.... mám tam folik 18 mm, sliznice krásná, předpokládaná ovulace v sobotu. Takže od soboty beru opět 3x2 tbl. Utoše. Zítra si mám volat v jedenáct do laborky, jak vypadají embryjka a rovnou mi i řeknou, kdy mám v úterý dorazit, aby mohli dát sněhuláčky tam, kam patří 😉
Přeji vám všem krásný den 😉

neiry
21. dub 2011

@luciasek1982 Super 🙂. A oni je dneska rozmrazí, nebo až zítra? A v jakém stádiu je mrazili? Když je zítra rozmrazí, tak to je pátek, tak to ještě do úterka porostou?

gammaray
21. dub 2011

@luciasek1982 supééér...nejak nestíhám....pa pa a všem hezký den 😵

luciasek1982
21. dub 2011

@neiry Jéééééé tak to po mě chceš moc, já nevím v jakém stádiu byli, když je mrazili, já se na to neptala. Ale v pondělí mi odebírali vajíčka a v pátek embryjka mrazili. Jinak rozmrazovat je budou buď dnes a nebo zítra ráno, to já netuším. Každopádně si mám zítra volat jak na tom jsou....... a do úterka budou pěkně růst 😉

luciasek1982
21. dub 2011

@gammaray Děkuji...... jakš to že nestíhá? Že by jarní úklid a do toho dva rošťáci 😀 Měj krásný den 😉

neiry
22. dub 2011

@luciasek1982 Povídej, jak se mají miminka.

luciasek1982
22. dub 2011

@neiry Mají se fajn 😉 V úterý v 11:30 jdeme na to 😉 Už se na ně, na zmrzlíky, moc těším 🙂 Přeji krásný den!!!!

A všem krásné svátky 😉

gammaray
22. dub 2011

@luciasek1982 tak to ti to jde všechno krásně rychle,jak na běžícím pásu ... a to je dobře 😵 a taky,všem hezké jarní svátky a bohatou pomlázku 😀 😀

jancica74
23. dub 2011

@luciasek1982 tak huráááá do toho 🙂

luciasek1982
23. dub 2011

@jancica74 Hurá do toho a půl je hotovo 😀 Díky, díky 😉

luciasek1982
23. dub 2011

@gammaray Jo jo je to paráda...... uvidíme, jak to tentokrát dopadne.... 😉

neiry
23. dub 2011

@luciasek1982 A s jakou do toho jdeš? Nemáš třeba strach, že když se to poprvé nepovedlo, že se to nepovede ani teď? Anebo to spíše bereš tak, že se zkoušením roste pravděpodobnost, že to vyjde? 🙂

luciasek1982
23. dub 2011

@neiry No abych pravdu řekla, tak ani nevím!!!! Mám samozřejmě strach, že to zase nevyjde a já budu zklamaná...... ovšem sněhuláčků máme ještě dost a jsem si jistá, že jednou to vyjít prostě musí!!!! Já děti mít budu a basta..... a jestli to nevyjde teď, tak to vyjde příště!!!! Kecala bych, kdybych řekla, že bych byla šťastná jako blecha, kdyby to vyšlo už teď, ale tomu neporučím, takže mi nezbývá nic jiného než doufat a čekat, jak to dopadne.
Tentokrát se asi budu snažit dodržet to ležení, protože prvně jsem to trochu flákala..... já prostě lžet nevydržím, leda by mě někdo přivázal 😀
No uvidíme jak to dopadne 😉

luciasek1982
23. dub 2011

@neiry Víš co? Já jsem si říkala, že spíše budu mít problémy uvěřit tomu, že se to konečně povedlo 😀 😕 😎

gammaray
25. dub 2011

@luciasek1982 zdravím a na ten tvůj zítřek přeji hooodně štěstí 🙂 🙂