Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
9. čer 2011

@gammaray Tak dneska jsem se objednala na ultrazvuk.... jdu tam ve středu na 10 hodinu, tak jsem zvědavá. Myslím si, že KET bude asi v pondělí.... no nechám se překvapit 😉 Jinak to že mají v gyncentru v červenci dovolenou nevím, ale stejně jsem si říkala, že kdyby se náhodou stalo, že by se nám to nepodařilo, tak bychom si dali zase měsíc pauzu! Takže červenec se mě stejně netýká, a doufám, že se mě nebude týkat ani jakýkoli další měsíc 😉
Jinak já mám taky novinky..... brácha s přítelkyní čekají mimčo a aby toho nebylo málo, tak čeká mimčo i moje nejlepší kamarádka, a ta ho čeká s mým bývalým manželem 😀 Jak se ty naše osudy prapodivně proplétají 😀

gammaray
9. čer 2011

@luciasek1982 to jsi mě asi špatně pochopila...já jsem myslela,že se rozhoduješ nad červnem nebo nad červencem.pro bůh,at je ten červen už naposledy !! a to je stále tvá nejlepší kámoška ?o to víc ti to přeji 😵 😵

luciasek1982
10. čer 2011

@gammaray Jo jo, já jsem uvažovala nad tímto měsícem a nebo červencem, ale když jsem si četla tvůj vzkazík, tak už jsme byli rozhodnuti nad červnem, takže tím pádem se nás červenec netýká 😉 Jo a je to stále má nejlepší kámoška 😉 Nebyla důvodem našeho rozvodu a s bývalým manželem spolu dobře vycházíme, takže není důvod končit naše přátelství 😉
No a taky doufám, že tento měsíc bude na několik let, tím posledním 😀 Drž mi palečky..... ve středu dám vědět, co jsem se u doktora dověděla 😉
papapa a užijte si krásný den 😉

neiry
10. čer 2011

@luciasek1982 Taky držím moc palce a taky mě to napadlo s tou kámoškou 😀. Ani jsem nevěděla, že jsi rozvedená. Zkoušeli jste i s bývalým manželem mimčo, nebo až teď s přítelem?

luciasek1982
10. čer 2011

@neiry S bývalým manželem jsme taky chodili do gyncentra, ale nedošlo na IVF.... chodili jsme jen na IUI 😉 S manželem jsme od sebe přes dva roky a přes rok jsem rozvedená! 😀
Jinak děkuji za palečky 😉

gammaray
12. čer 2011

@luciasek1982 zdravím.prosím tě,nevíš jaký počet červených krvinek má mít normální dospělý člověk -(to jako já) ?

luciasek1982
14. čer 2011

@gammaray Ahojky 😉 Myslím, že se to pohybuje kolem 5 milionů erytrocytů na 1 mm krychlový krve! Ale u žen a můžu je to jinak a u dětí taky. Pročpak? Zjistili ti chudokrevnost nebo co? 😕

gammaray
14. čer 2011

@luciasek1982 no byla jsem po 5letch na preventivce,na druhý den mi volala doktorka,že mám přijít,že mám strašně nízký počet červených krvinek,prý je to pod 90 tis(sestřička mi vzala takové ty 2 plné ampule) ,dala mi železo,koupila jsem si ještě listovku a jím kvasnice.prý je to hodně málo a hrozí transfuze...tak nevím.vynadala mi,že jsem nepřišla dříve,že jsem určitě dost vyčerpaná,že se mi musí blbě dýchat a točit se mi hlava.hlava se mi fakt motá celé dny,unavená jsem taky,ale myslela jsem,že je to z toho mého tříletého nevyspání 😝 😝 snad to to železo spraví....zítra zlom vaz !!!!

luciasek1982
14. čer 2011

@gammaray Ty jo, tak to je mazec teda!!!! Tak pěkně zobej vše co ti dali a jez hodně maso 😉 Zítra se ozvu, jak jsem pořídila 😉
Tak papa a opatruj se 🙂

luciasek1982
15. čer 2011

@gammaray
@neiry Tak jsem holky doma 😉 V pondělí jdeme na to 😉 Tak jsem zvědavá, jak to tentokrát dopadne! 🙂

neiry
15. čer 2011

@luciasek1982 Ahoj 🙂. Jakože další KET?

luciasek1982
15. čer 2011

@neiry Jasan 😉 Jakože další KET 😉 Už je zaplacený..... takže v pondělí dětičky půjdou pěkně k mamince 😀

neiry
15. čer 2011

@luciasek1982 Tak držím palce, aby to byly ty vítězné dětičky. Zase dvě? 🙂

luciasek1982
15. čer 2011

@neiry No to doufám 😉 A jj zase dvě 😉 A to by bylo, aby nebylo 😀

neiry
15. čer 2011

A kolik jich ještě máte? 🙂 Já zrovna nedávno vyplňovala dotazník Gyncentra, který mi přišel domů, že neví, jak dopadlo moje těhotenství, tak ti přeju, abys taky za rok takový dotazník vyplňovala 😉

gammaray
15. čer 2011

@luciasek1982 přeji ti z celého srdce,at je to to vítězné pondělí !!!!

luciasek1982
15. čer 2011

@gammaray Jsi zlatá..... děkuji ti moc a moc 😉

lentilka14
17. čer 2011

Ahoj holky, nevíte, kdy přesně je gyncentrum zavřené? Pochopila jsem, že 14 dní v červenci, ale nevím kterých...Za týden jdu na výsledky HCG a tak by mě zajímalo, kdy je pak další kontrola (už ultrazvukem). Jo a ještě dotaz-když ráno odeberou krev na HCG, tak oni píšou, že výsledky jsou tentýž den-to si tam člověk volá nebo musí přijít osobně? Díky za odpovědi.

neiry
17. čer 2011

@lentilka14 Já měla od pozitivní krve kontroly dvakrát po sobě co týden, pak co 2 týdny, a pak už jsem přešla ke svému gynekologovi. A s tou krví to je tak, že se ráno vezme a odpoledne si voláš pro výsledky. Tak držím palce 😉

neiry
20. čer 2011

@luciasek1982 Jak se mají miminka? 🙂

luciasek1982
20. čer 2011

@lentilka14 Ahojky 😉 Dneska jsem tam bylaa termín dovolené už mají vyvěšený na dveřích, ale i kdyby jsi mě zabila, tak přesně nevím kdy je 😀 Mám pocit, že od 10 nebo 15.7. Když si tam zavoláš, tak ti to určitě řeknou 😉 Jinak výsledky jsou opravdu hotové v den odběru a voláš si o ně telefonicky. Bývají hotové kolem 14 hodiny 😉

luciasek1982
20. čer 2011

@neiry Ahojky 😉 Tak miminka se mají čile k světu 😀 Přišla jsem tam a paní laborantka mi oznámila, že rozmrazili 3 sněhuláčky a všichni se drží..... tak mi dala na výběr.... buď mi dají všechny tři a nebo jen dvě a to jedno znovu zamrazí 😉 Ale co kdyby zrovna to jedno zamražené bylo to vítězné...... takže mi to nedalo a domů jsem si donesla 3 bojovníčky 🙂
No a ležím v obyváku s podloženým zadečkem a pod nohama mám bobíka 😀 Není možné, že by se konečně nezadařilo 😉

neiry
20. čer 2011

@luciasek1982 Super, to by fakt bylo, aby nebylo a se třemi je velikánská šance 😵. Já bych asi taky neměla to srdce ho znovu mordovat a nechat zmrazit a rozhodla se stejně.
Jakou máš strategii na tento pokus? 🙂 Kolik miminke ještě máte zmražených?

luciasek1982
20. čer 2011

@neiry Strategii nemám asi žádnou...... dneska jen ležím s podloženýma nohama a učím se modlit. Vstávám jen na záchod a na jídlo, pač mi ho nemá kdo nachystat..... jsem sama doma. Pak ještě dva dny budu tak polehávat, a pak už začnu trochu normálně fungovat, ale lážo plážo. Beru Utrogestan a na kontrolní odběr mám jít 4.7. Jinak sněhuláčků máme ještě 6 😉
Nemocenskou jsem si nebrala, mám ještě hodně dnů dovolené, tak jsem si vzala dovču 😉 Ach jo.... kéž by to vyšlo!!!!

gammaray
20. čer 2011

@luciasek1982 zdravím....takže třetí šance a hned trojitá !!! tak to tedka určitě vyjde,musííí !!! to by bylo aby nebylo,držím pěsti !!! opatruj se 😵 😀

luciasek1982
20. čer 2011

@gammaray Jsi hodná..... taky si říkám, že není možné, aby to tentokrát nevyšlo 😉 Opatruju se, neboj, starám se o sebe, jako bych byla svoje vlastní 😀 😉

gammaray
21. čer 2011

@luciasek1982 ležíš ? nelži...já se dívám!!!

luciasek1982
22. čer 2011

@gammaray A sakra!!!!!! Byla jsem prozrazena!!!!! Přiznávám se, neležela jsem, ale seděla a nebo šmejdila po bytě..... nějak mi to ležení včera nešlo, ale šetřím se 😉

lentilka14
22. čer 2011

Ahojky, 3 embryjka, to je super, hned je větší šance🙂 Určitě to už výjde! Já mám po 1. IVF, mám u sebe 2 embryjka, na test mám jít až v pondělí, ale nějak jsem to nevydržela a udělala jsem si jej už dnes ráno. Včera mi totiž začal takový světle hnědý výtok a to mě vyděsilo. Dnes byla na tom testu taková velmi slabounká druhá čárka a nezmizela. Tak uvidím, jak se to bude chovat další dny, zda bude zesilovat nebo zmizí. Moc bych si přála, aby to vyšlo. Máme sice ještě mrazáčky, ale ta psychika...Nevím, jak bych vydržela ty dny mezi pokusy. Raději bych na to šla hned 🙂 Tak všem nám přeji hodně štěstí!

luciasek1982
22. čer 2011

@lentilka14 Ahojky 😉 Moc dobře vím, jak se cítíš, a jak moc si přeješ, aby to vyšlo!!!! Jen jeden rozdíl mezi námi je, a to ten, že já nikdy druhou čárku na testu neobjevila ☹ Koncem března jsem byla na odběru vajíček..... 1.4. mi dávali 2 embryjka.... začala jsem krvácet ještě než jsem šla na kontrolní odběry krve.... miminka se neuchytila! Pro další miminka jsem si šla hned 26.4. Dávali mi 2 sněhuláčky...... menstruace nedorazila, ale zkušební testy byly stále negativní. pak jsem šla na krev a verdikt....... negativní ☹ Po tomhle pokusu mi doporučil doktor měsíční pauzu, tak jsem si nechala ukončit nemocenskou a šla do práce, abych se zabavila a čas mi rychleji utíkal. Teď v pondělí jsem si byla pro tři sněhuláčky.. bojovníčky naše a cítím, že tentokrát to určitě musí vyjít!!!! V mrazáčku jich máme ještě šest, ale byla bych moc ráda, kdybychom je v nejbližších pár letech nemuseli potřebovat!
Moc a moc ti držím palečky.... a jestli tam tu druhou čárku máš, tak nevěš hlavu a hlavně odpočívej!!!!!! Kolikátý den po transféru jsi.... 9DPO?