Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
4. črc 2011

@gammaray
@neiry Tak jsem doma holky.... žaludem mám jako na vodě a nervy pěkně pracujou!!!!!! Kéž bych odpoledne neslyšela v telefonu to co předtím!!!! Určitě pak napíšu jak jsme dopadli!!!!
@lentilka14 O tom Glucophage jsem ještě neslyšela, že by se dával ve spojitosti s otěhotněním..... 😕

gammaray
4. črc 2011

@luciasek1982 tak na odpoledne....tfuj tfuj tfuj !!!!!

jancica74
4. črc 2011

@luciasek1982 držím palečky

luciasek1982
4. črc 2011

@gammaray
@jancica74 Děkuji Vám holky moje zlaté!!!!

lentilka14
4. črc 2011

@luciasek1982 Tak co, jak ti to dopadlo? Jsme už netrpělivé🙂

neiry
4. črc 2011

@luciasek1982 Taky hynu zvědavostí 🙂.

luciasek1982
4. črc 2011

@neiry
@lentilka14
@jancica74
@gammaray Holky moje zlaté..... štěstí se ještě neunavilo a naše vytoužené miminko nepřineslo ☹

gammaray
4. črc 2011

@luciasek1982 tak zrovna nahlížím a vidím,že je to opět v prdeli.. 😢 ...dáš se do kupy a půjdeš znovu,ono se jednou unaví...můsíš tomu věřit.

lentilka14
4. črc 2011

@luciasek1982 Jej, tak to je mi líto, ale nezoufej, určitě bude jedno z těch šesti mrazáčků to pravé. Pozitivní je, že KET můžeš absolvovat docela brzy. Přeji mnoho sil.

neiry
4. črc 2011

@luciasek1982 Taky mě to moc mrzí, ale jak říkají holky, ještě máte 6 miminek a to je šest nadějí, že už to konečně vyjde.

luciasek1982
4. črc 2011

@gammaray Jo jo, teď mi to vychází přesně na jejich dovolenou, takže si dáme pauzu a buď půjdeme v srpnu a nebo až v říjnu. Rozhodli jsme se, že si v září zaletíme na Malorcu..... třeba nám to pomůže! Ach jo, já tomu tolik věřila!!!! Bojovníčci ubývají a s něma i moje víra ☹

luciasek1982
4. črc 2011

@lentilka14 Jo to je pravda, že jich máme ještě šest.... snad mezi něma na nás čeká nebo čekají naše dětičky!!! Jen už je mi trochu ouzko..... šest je sice dost, ale už se to pomalu ale jistě blíží k posledním pokusům z tohohle IVF ☹

luciasek1982
4. črc 2011

@neiry Musí to vyjít..... to není možné, že by se ani jeden miláček neuchytil..... musejí bojovat a my s nimi!!!!

gammaray
4. črc 2011

@luciasek1982zrovna tedka to není snadné,ale musíš tomu prostě věřit. jednou to vyjde,uvidíš.udělejte si hezké léto,na malorce si krásně odpočineš,zregeneruješ síly do dalšího boje a pak hurá pro ně !!! pokud se ti líbí podmořský svět,určitě si tam zaplat výlet -plavba ponorkou.je to supr zážitek na celý život..

jancica74
4. črc 2011

@luciasek1982 bojuj holka - neboj dočkáš se - musíš věřit.....já vím - každé zklamání tě pošle k zemi....ale cesta k vytouženému miminku je určitě blizoučko 🙂 naber sílu a pust se do toho znova - musíš....přeji ti moc sil do zdárného,vytouženého a krásného,vonavého cíle....určitě je za dveřmi.....

gammaray
7. črc 2011

@lentilka14 zdravím a přeji, at už na tebe zítra dětičky pěkně zamávají. 🙂 🙂
@luciasek1982 už je dobře holka,snad jo....ono to půjde,uvidíš 😉 😉

lentilka14
8. črc 2011

Ahoj holky, tak se s váma musím podělit. Byla jsem dnes na tom prvním ultrazvuku a opravdu to vyšlo!!!! Jsem v 6.týdnu:) A nejen to, jsou to dvojčata 😀

neiry
8. črc 2011

@lentilka14 Jéééééé, MOC GRATULUJU a hned dvojnásobně 😵 😵 😵 To je nádhera, tak přeju zdárný průběh.
A jestli to není tajné, můžu se zeptat, kolik ti je a jak dlouho jste se snažili? A co máte za problém?

gammaray
8. črc 2011

@lentilka14 takže taky,moooc gratuluji !!!! tedka už se můžeš jen těšit na krásná dvojčátka.hezky odpočívej ažádné přepínání 😀 😀

lentilka14
8. črc 2011

@neiry no, přišli jsme poprvé do centra na Den dětí a dnes jsme byli propuštěni🙂))) Vyšlo nám IVF/IMSI hned napoprvé🙂))) Já mám neprůchodné vejcovody a manžel má také spermiogram pod normu (tak nějak všechno pod normu). Příští týden mi bude 29 let.

maarina
8. črc 2011

@lentilka14 taky velka gratulace k dvojcatkum 🙂 muzu se te zeptat na IMSI?.. my mame taky horsi spermio a taky nam to nabidli a jeste jsem tady na mk nevypatrala kdo to v posledni dobe podstoupil a jak byl uspesny.. tobe to tedy vyslo rovnou dvojnasobne .... zbyli vam nejake mrazacky , treba do budoucna? a jeste kolik vas to stalo? moc dekuju za odpoved 🙂

lentilka14
8. črc 2011

@maarina Ahoj, mrazáčků máme ještě 6. Stálo nás to se vším všudy 23 000,- (teda bez platby za hormony). V ceně je 9000,- nějaký základní poplatek, kde je zahrnuta i prodloužena kultivace a AH, pak intracytoplazmatická injekce-myslím 8000 a zbytek je myslím ten výběr spermií a taky zamražení embryí. Léky nás draho nevyšly, jen nějak kolem 1500 Kč.

maarina
8. črc 2011

@lentilka14 tak ti moc dekuju za info... u vas byl uspech teda paradni... kez bych mela taky takove stesti,, dvojcatka bych si moc prala.. tak ti preju hodne stesti a at je u vas vse vporadku 🙂

luciasek1982
13. črc 2011

@gammaray Ale jo, relativně se to dá. Teď jsme byli na prodloužený víkend na chatě, tak jsem alespoň přišla na jiné myšlenky! Ale pořád se mi to honí hlavou...... tak moc bych si to miminko přála a ono né a né přijít ☹ Už mit o leze na palici!!!! Asi tu pauzu opravdu potřebuju 😨

luciasek1982
13. črc 2011

@lentilka14 Jééééééééé co to tady vidíííím 😀 Hnedka dvě miminka.... tak to je paráda 😀 Moc gratujuju 😉

luciasek1982
13. črc 2011

@jancica74 Děkuji ti..... jsi hodná..... dáme si pauzu, a pak se uvidí!!!! Už aby to bylo, příjde mi to nekonečné ☹

gammaray
14. črc 2011

@luciasek1982 pauza je důležitá...nejsme stroje 😝 hezké léto přeji 😎

luciasek1982
14. črc 2011

@gammaray Děkuji 😉 Tobě a celé Tvé rodince taky krásné léto 😉

neiry
3. srp 2011

@luciasek1982 Ahoj, tak co jste nakonec vymysleli? Bude mimčo, nebo dovolená? 😀 😉

luciasek1982
4. srp 2011

@neiry Ahojky 😉 Bude dovolná, potřebujeme to jako sůl..... máme teď nějakou krizi 😒 Navíc jsem poslední měsíc lítala pořád na gyndu. Mám zřejmě totálně rozhozené hormony. Po poslední menstruaci jsem začala 9DC špinit, a pak silně krvácet. Moje gynekoložka do mě nechtěla cpát hnedka hormony na zastavení krvácení, tak mi dala nějaké prášky bez obsahu hormonů, ale nepomohly, takže nakonec nebylo zbytí a musela mi nasadit norethisteron 3x denně jednu tabletku. Nakonec jsem krvácet přestala.... ještě že tak, protože jinak mi hrozila hospitalizací a výškrabem. Podle ultrazvuku jsem 14DC měla sliznici úplně nízkou, jako bych zrovna domenstruovala! Takže se první budu muset zase nějak srovnat, a pak uvidíme, jak se to všechno vyvrbí!
Děkuji za optání 😉 A jak si užíváte léto?