• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotněla jste některá po prvním IVF?

1. ledna 2012 
Jééé holky, tak to je paráda:slight_smile: Tak zase mi svitla naděje, že by to snad mohlo i klapnout napoprvé :slight_smile:)))
7. pro 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theresa To je nádherný...štěstí stálo při vás :slight_smile: Moc gratuluji! :slight_smile:
7. pro 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous @luucia koukám, že Sanus má docela úspěchy :wink: kdy si holky myslíte, že je čas si udělat test? NA OPU jsem byla 28.11., embryjka mě zaváděli v sobotu 3.12. po 5 děnní prodloužené kultivaci.
8. pro 2011 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 já si dělala test 7.den od KET :wink: a už tam slabounký // byly :dizzy_face: cítíš už něco??
8. pro 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia pokud to počítám od transferu, tam jsem 5 den, pokus i s PK tak 9 den.Já si chci dělat test až v terý,to bude 10tý den. Kromě toho, že mě občas pobolívá podbřišek tak nic. A ještě mě vlastně sem tam podbřišek tak divně lechtá (nevím, jak to popsat)
8. pro 2011 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 tak uvidíš :wink: já PK neměla, protože jsem měla po OPU hyperstimulák, tak se všechna embryjka po oplození mrazila, takže mi dávali jednoho 8mi buněčnýho prďouska :dizzy_face: a odpočíváš??
8. pro 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia Mě dávaly 2 blastocysty. Jojo, dopoledne uvařím a jinak celý den se flákám.
8. pro 2011 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mám dvě kamarádky co mají dvojčata na poprvé a jednu co má chlapečka na poprvé ! takže naděje je !!! já osobně měla dvě IFV a nic ale pak se zadařilo přirozeně :slight_smile:))
8. pro 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 to je dobře :wink: uvidíš, že to klapne :wink:
8. pro 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já píchala také Gonal a reagovala jsem i při nízkých dávkách super, povedlo se hned napoprvé a dnes už jsem viděla jak náš miláček kopal na UZ nožičkama :slight_smile: Přeji hodně štěstíčka a pevné nervy, neboj zvládneš to a budeš mít k ježíšku ten nej dáreček :dizzy_face:
8. pro 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nám se zadařilo po 1.IVF s jedním embryjkem
8. pro 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mám za sebou ET (2 embryjka). Akorát mě docela překvapilo, že test si mám dělat až 27.12. a v případě, že bude pozitivní, tak ultrazvuk až 4.1.. O žádných krevních testech nemluvili. Nebo to dělají zároveň s ultrazvukem? Máte s tím někdo zkušenost? Ono je možné, že je to posunuté, protože CAR bude mít přes Vánoce 14 dní zavřeno. Ale i tak mi tam ty krevní testy nějak chybí :unamused:
10. pro 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky bych vas chtela povzbudit, take nam vyslo 1.IVF kde jsme zavadeli dve blastocysty a je z toho prvni dceruska Miuska a o rok a pul pozdeji jsme sli na 2.Ivf s minimalni stimulaci a take jsme zavedli dve tentokrat 8 bunecne a take se jedno chytlo a je z neho druha dceruska Lilluska!!!!!!!!takze verte tomu a vyjde to!! My uz mame vybojovano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzime palecky vsem co jeste bojuji, holky stoji to opravdu za to tak to nevzdavejte!!!
10. pro 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak já jsem si dělala dneska 10tý den po transferu test a je na něm sněhobílo, ani náznak ducha, takže jak to vypadá, nám se ET nepovedl. :frowning2: :frowning2:
13. pro 2011 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Ještě nevěš hlavu...u někoho se to prý ukáže až tak od 14-tého dne. Mně doktorka řekla, že mám testovat až 17-tý den :wink: Držím moooooc palce :slight_smile:
13. pro 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verun85 tak já jdu 16tý den na krev, tak se uvidí
13. pro 2011 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verun85 Kecám 19týho :wink:
13. pro 2011 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Tak tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
14. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verun85 dneska 11tý den a stále / čárka. Takže už přestávám doufat, že se duch objeví :frowning2:
14. pro 2011 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se zeptat, jak dlouho to trvalo od doby, kdy jste poprvé přišly do CARu až do toho 1. IVF? Děkuju
14. pro 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu Ahoj, u mě to bylo 8 měsíců.
14. pro 2011 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Uff, to je teda dlouhá doba...To jsem měla hodně zkreslené představy...čekala jsem 2-3 měsíce
14. pro 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu Záleží to na tom, jestli bude mít partner dobrý spermiogram, jestli ty budeš v pohodě, bude ti růst dobře sliznice, neobjeví se ti cysta atd. Jsou tady holky co měli IVF za 2 měsíce. Nám se to zpozdilo kvůli tomu, že mě 1 měsíc nenarostla sliznice a pak jsem dlaší měsíc šla na laparoskopii a hysteroskopii. Měla jsem cystu na vaječníku a sama neodešla.
14. pro 2011 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Ajo, děkuju. Já už mám laparo za sebou (právě kvůli dermoidní cystě na vaječníku) a při té operaci mi diagnostikovali neprůchodné vejcovody. Prý když se nám nepodaří miminko do Vánoc, máme v lednu přijít. Tak teď budu aspoň doufat, že je manžel na 100% v pořádku :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu tak při neprůchodných vejcovodech budete muset asi podstoupit IVF,ne?
14. pro 2011 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nebojte holky zázraky se dějí..... právě vedle v postýlkách usínají 2 raubíři, kteří se u mě uhnízdili hnedky po prvním IVF, takže nezoufejte, ono to vyjde. My sice nedoufali, že to vyjde na první pokus a o to jsme byly překvapenější. Sice jsme dostala hyperstimulák 4. stupně, ale výsledek stojí za to :slight_smile:
14. pro 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím... my máme také z prvního IVF hnedka dvojčátka, takže šance určo je :slight_smile: , teď v sobotu jdu na KET tak uvidíme jak to dopadne :grinning: , snad také dobře. Jinak my jsme měli IVF od první návštěvy za 6 měsíců. Chodíme do Gennetu v Praze.
14. pro 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Ta diagnóza platí tak na 80%, protože mohlo jít i o nějaký svalový spasmus, ale s CARem tak nějak vnitřně počítám. Proto jsem se ptala, jak dlouho se na něj asi čeká...
15. pro 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc vás všechny zdravím.. 29.10. mi byla při ET zavedena jedna blastocysta a ted jsem v 10tt :slight_smile: a pevne verim, ze bude vse jen OK.. Uzila jsem si hyperstimulacni syndrom a i pres nej mi ET udelali, rikali, ze hyperstimulak zvysuje uspesnost uhnizdeni..a opravdu to vyslo :slight_smile: Takze nadeje je velka!! :slight_smile:
@pupidu My jsme meli prvni konzultaci na zacatku srpna a stimulovat zacali uz v prvni pulce rijna, takze to byl fofr :slight_smile: Mam taky nepruchodne vejcovody, takze o inseminaci ani nemelo smysl premyslet a sli jsme rovnou na IVF.. Ale asi ty cekaci lhuty jsou v kazdem CARu jine. My jsme chdili do Zlina.

Drzim vsem pesticky!!! :slight_smile:
15. pro 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janinous Ahojky, moc gratuluji :slight_smile:. Já jsem začala se stimulací 30.11., ale řekli mi, že u mě hrozí hyperstimulační syndrom, takže mi embryjka musí zamrazit a na transfer půjdu, až po novém roce. Co jsi prosím brala?
16. pro 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek