Ahoj je tady někdo kdo má tento týden za sebou ket a chce se podpořit? Já měla ket včera.
Ahojky, nekdo kdo take ceka na vysledek po KET ? 😊
@apronka držím palce!
@berushe14 moc dekuji 🙂 jak to u vas dopadlo? 🙂
@apronka zatím čekám miminko a jsem v 10tt. Takže Vám to vyjde🙏
@berushe14 no to je krasne. Gratuluji! Drzte se
@apronka a vy jste který den?
Holky, jsem tu s vámi! 14.12. ket!
Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.Důležité je také znát příznaky těhotenství.Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.Kdy a jak používat těhotenský test?Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.
Ahojky, nekdo kdo take ceka na vysledek po KET ? 😊