Povedlo se někomu IVF bez vejcovodů?

imiska24
30. lis 2008

Ahoj všechny snažilky,moc by mě zajímalo jestli se někomu povedlo
ivf bez obou vejcovodů?

matiasko
7. pro 2008

ahoj Krakula.ja som 6.12. rano o 4.30 uz zacala krvacat mala som neuveritelne bolesti a dnes krvacam strasne ,strasne take nechutne ako keby take blanky je to fakt dost nechutne 😝 .prepacte ale je to tak .ja idem zajtra do GF na kont. krv tak si tiez dam hned termin a tiez ma com zaujima co mi povie dokina ci nas pusti na mrazackov alebo najprv na laparku.u nas bola na prd moja sliznica tak uvidime potom dam vediet. 😉

krakulka
7. pro 2008

Ahoj Matiasko, no mne sa ms este poriadne nespustila, ale brucho boli.... ☹
To je parada, ze mate mrazacikov, mozno bude stacit laparka a potom pridu na rad mrazacikovia. Ked pojdete len na KET, tak to sa tusim stimuluje len sliznica, to urcite zvladnes, bude to ok. Ja to mam na prd, lebo budem musiet cely ten proces stimulacie absolvovat znova. Chcem sa aj pozhovarat s Dr., aby mi pri dalsej stimulke nejako upravil lieky, pretoze ja chcem mat viacej vajicok, nech nam ostane aj nieco na zmrazenie... 😀

matiasko
7. pro 2008

Ahoj urcite ti tie davky alebo lieky zmenia.vies ze mame mrazacikov este nic neznamena nemusia sa dobre delit pri rozmrazeni a znova vsetko od zaciatku.o vajka som sa aj ja bala lebo mam len jeden a stvrtilinku praveho vajecniku ten mi bol operovany mala som tam cystu a tym mi poskodili aj ten vajickovod ktory mi zostal ale makoniec sa mi vajka urobili aj tam a to som mala dekap. a fostimon 2 ampule od zaciatku do konca. neboj teraz na druhy krat to bude lepsie uz budeme vediet do coho ideme a ako to vsetko fungujea uvidis ze sa aj mi budeme moc moc tesit krasnym // 😉 😉 .inac mrchu mam ukazkovu!!!!! 🙄

krakulka
8. pro 2008

Ahoj Matiasko, tak od zajtra zacinam pracovny proces. Bola som od OPU na PN. Som zistila, ze si ako som PN, dostanem rovnake korunky, ako keby som bola v praci. Tak som si aspon oddychla doma, sedala som pri krbe, vyhrievala nozky a citala knizku.... 😎
Vizera to, ze ja mam mrchu silnejsiu, ako byva normalne... Ale s tym som ratala.
Kamoska, co chodi na brusne mi poslala, nejake linky z netu, tak budem doma cvicit brusne aj ja. Je to velmi dobre na prekrvenie maternice a vajecnikov. Niektorym kockam to pomohlo k tehu. Ak chces, poslem ti linky. 😉
S manzelikom sme sa dohodli, ze nejako upravime aj stravovanie. Nemej chleba, sladkosti, viacej zeleniny, ovocia a ziadne prejedanie sa. Som si myslela, ze po stimulaciu budem mat par kil naviac, ale nic. Skor mam pocit, ze som schudla. 😀
Matiasko, ja verim, ze sa vam mrazacikovia krasne rozmrazia a nebudes musiet absolvovat uz nic. Len si uzivat krasnych 9 mesiacov. 😉

matiasko
8. pro 2008

Ahoj Krakulka dnes som bola na tej krvicke .Sestrricky boli uple skvele utesovali ze mame mrazackov a tak mysleli si ze to zle beriem ale ja som povedala ze som v pohode.Ja som dnes bola tiez prvy krat v praci po ET.Vsetci na mna pozerali ako na prizrak povedali mi ze vyzeram velmi zle.A aj ja som schudla aj mi to hned bolo oznamene ked som prisla.Do GF idem 8.1. o 11.30 tak uvidim co bude dalej.Ja si myslim ze to pribrati take nafuknutie je s tych hormonov tak ze od dnes nemam konecne aj ja utros.Cakaju ma uz len liecky na moju stitnu zlazu 😝 ale na to si uz moje telo pomalicky zvyklo. 😝

baruska2
8. pro 2008

Ahoj holky, ja se přidám. Vejcovody mám, ale nepruchodné. Jsem pátý den po ET a čekám a čekám 😅 . Zatím jsem doma, ale ve středu už jdu do práce. Dneska mě docela často píchá v bříšku. Doufám, že je to v pořádku, že je to normální 😅 . Tak já budu doufat a čekat dál a Vám přeju hodně trpělivosti a určitě to vyjde příště. Moc všem přeju, aby to vyšlo. V tomhle mi svět příjde hoodně nespravedlivý.

matiasko
8. pro 2008

Ahoj Baruska2.Tak to mas teda velku pravdu niektore to maju zadarmo a ten horsi pripad ze to zahodia niekde do kontajnera alebo lepsi pripad ze to daju do decaku a mi?Mi si za to musime platit a aj tak to je len malo % ze sa nam to podari. 😢 .Prajem ti z celeho srdca aby ti to vyslo a nech mas krasne// 😉 😉 😉

madla28
8. pro 2008

Ahoj, můžu se taky přidat. Mám neprůchodné oba vejcovody. První IVF neůspěšné. Kvůli polypu jsem neměla Et, ale jenom KET. Teď jsem čtvrtý den po ET u druhého IVF.

baruska2
8. pro 2008

AhojMadli, přju ti z celého srdce, at ti to vyjde 🙂 . Jak se cítíš po ET, já jsem dneska docela vylekaná z toho píchání v bříšku. 😅

krakulka
9. pro 2008

ahojte matiasko, madla28 a baruska2 zdravim vas. 😉
Zelam vam krasne // na testiku, nech sa vam to podari . Ja som mala po transfere tiez pichanie v podbrusku, dokonca ma boleli aj vajecniky. To sa embrijka uhniezduju, zahryzavaju, tak to ma byt..... 😀

madla28
9. pro 2008

Ahoj holky, mě také píchá v podbřišku a na vaječníkách. Myslím, že je to proto, že jsem neměla OPU. Sice jsem na něj stimulovala, ale folíci byli malí, tak mi to desátý den stopli a mám vajíčka od dárkyně.

krakulka
9. pro 2008

Ahoj Madla28, patri ti moj obdiv. Neviem, ci by sme zvladli s manzelom zobrat si darovene vajicko. Ale ak nie je ina moznost, je to fantasticke, ze sa to da.
Drzim ti paste, nech je toto tvoje 2. IVF uspesne a ty sa dockas za krasnych 9mes. krasneho a zdraveho miminka. 😉

baruska2
9. pro 2008

Ahoj Krakulko, dik, hned jsem klidnější 🙂 .
Ahoj Madli, po OPU mě bolelo bříško víc než ted. Tak doufam, že nám to vyjde, určitě 🙂 . Krakulko a tobě to taky moc přeju, at to vyjde podruhé 🙂 . Přijdeš mi taková klidná, taková pohodová. Všem to moc přeju. Pěkný večer a dobrou noc. 😀

krakulka
10. pro 2008

Dakujem Barusko2 😉 .
Dobre rano a vsetkym zelam krasny den. 😎

madla28
10. pro 2008

Ahoj holky, jak vám dneska je? A kdy budete testovat? Nebo počkáte až na krev?

baruska2
10. pro 2008

Ahoj Madli, ani nevím, jak mi je 😒 . když chodím, tak mě bolí bříško ☹ . Z testování mám strach. Počkám až na ten 14 den. Tak doufám, že do té doby nepříjde MS. Asi mám dneska depku ☹ . Ale vám všem přeju at to vyjde a pěkný večer 🙂 .

madla28
11. pro 2008

Mě je pořád nějak divně. Jakoby se mi motala hlava a pořád mám zvýšenou teplotu.

baruska2
11. pro 2008

Ahojky, Tak mě se hlava nemotá a teplotu nemám, jen mě pořád bolí břicho. Nejvíc když chodím ☹ .Jinak všem přeju pěkný pátek plný optimismu a dobré nálady 😀 .

krakulka
12. pro 2008

Krasny piatok 🙂
drzim vam paste na krvicku, nech je HCG co najvysie ste tehulky. 😉
Ja som si bola vcera u byv. gynekologa pre vysledky z genetiky. Som pozitivna na heterozygot, nastastie to nie je nic vazne. Ked pojdem na KO do GF 7.1. tak to dam lekarovi, nech si to zalozi, ak by bolo treba.
Matiasko ako sa mas? Mne uz skoncila mrcha. Manzelik sa moc tesi, ze sa uz budeme moct spolu "potesit" 😀

baruska2
12. pro 2008

Ahoj Krakulko a dik, taky doufám, že bude co nejvyšší. I když to moje bolavé břicho ☹ , nevím, nevím 😒 . A ty se neboj a věř doktorům. Všude se říká, že rok 2009 bude štastnější nez 2008.

matiasko
12. pro 2008

Ahojte babule.Krakulka mam sa docela fajn.Aj mne uz skoncila asi 2 dni je tomu.Mojka mi sme sa vcera z manzelickom tiez tesili ale nebolo to ono asi som dostala dajaky zapalal alebo co. nic ma neboli,nesvrbi no proste nic nic ale ked sme sa zacali snazit tak ma to tam akoby rezalo alebo co taka tupa rezava bolest.a potom som zacala este trosku spinit.neviem co to moze byt.neboli ma nic ani ked curam tak neviem no hruza 😝 .konecne sme sa chceli z muzickom po dlhokanskej dobe pomojkat a takto to dopadlo. Ak to neprejde pojdedm asi k dokimu.A ty ako mojka? 😀 Preco si si davala robit genetiku.?Nam take nic nekazali. 😒

krakulka
12. pro 2008

Ahoj Matiasko, je to ako naschval.... Mozes mat nejaky zapal, predsa len to boli 2 zakroky (hlavne OPU). 😔
No ja som zvedava, co ja... Tak raz za 3-4 dni ma picha cca 5-10 cm pod pupkom, je to také ostré pichanie, vôbec nechápem, čo to je... Nemala som to ani po laparke. 😕
Krv na genetiku mi posielal moj byv. gynekolo este v juni 2007, ked sa mi podarilo otehotniet po horm. liecbe Clostylbegytom. Preto mam tie krvne testy z genetiky. Len som na to zabudla, ze to mam, tak som si bola vypytat kopiu, nech ju zanesiem Drabekovi. Mozno mu to na nic nebude, ale ked tam mam nieco pozitivne, bude lepsie ked o tom bude vediet. 😀
Zelam Vam vsetkym krasny vikend, ja sa chystam zajtra na velke upratovanie a chcem si nachystat aj nejake cesto do chladnicky, aby som v nedelu mohla vypekat. Mam rada, ked cely dom voni vianocnym pecivom. Vecer ideme s kamoskami trosku pokecat. Manzelik ma vianocny vecierok z prace, tak aspon nebudem sama doma.
Sladke snicky.

madla28
13. pro 2008

Ahoj, dneska ráno mě bolelo břicho, jako když to mám dostat. Správně bych to měla dostat zítra, protože mě to chodí po 26 dnech, tak doufám, že to nedostanu. A jak ty Baruško?

baruska2
15. pro 2008

Ahoj Madli, tak mě bolí břicho každý den ☹ . A bolest je různáa taky jako MS. Ve čtvrtek to už bude 14 den po ET, tak uvidím. MS jsem zatím nedostala, ale na záchod chodím se strachem 😅 . Tak doufejme, že nám to vyjde. A ty ted jak, Madli 😕 .

madla28
15. pro 2008

Baruško já dělala test dneska, jsem jedenáctý den po transferu a zítra jedu na krev. Taky pořád lítám na záchod, jestli nepřišla mrcha.

krakulka
16. pro 2008

Ahoj Madlo28, ako ti dopadol vlastne testik? Ak je HCG nizke,tak to na testiku nebude vidno. Preto si pockaj na krvicku. Drzim paste, nech to vsetko dobre dopadne. 😉 Budem na teba mysliet. 🙂 🙂 🙂

madla28
16. pro 2008

Krev negativní

krakulka
16. pro 2008

Je mi to luto ☹

baruska2
16. pro 2008

Madli, moc mě to mrzí.

kacza.b
21. pro 2008

zdravim vsechny snazilky 🙂koukla jsem na vasi diskuzi na tema ivf bez vejcovodu.a tak musim pridat i svuj nazor a pribeh. do fertimetu dochazim uz asi dva roky,nasmeroval me tam dr.Holub,ke kteremu dochazim na ambulanci.ale to az po mem prvnim mimodeloznim tehotenstvi,kdy mi ma byvala lekarka rekla,ze je vse v poradku a ja skoncila na sale za pet minut dvanact.tak se me pak dr.Holub ujal a ja u nej zustala.a jsem fakt rada,ze prave on!na ivf jsem byla dvakrat,jednou to bylo zamlkle tehotenstvi (to jsem lezela mesic v nemocnici) a po druhem ivf jsem mela bohuzel opet mimodelozni.