Pozitivní ovulační test - jak má být silná čárka?

jasnenka87
8. čer 2018

Muze mi prosim nekdo rict jak silna ma byt druha carka aby se test dal.povazovat za pozitivni? Pouzivam znacku na fotce. Mam pocit ze silnejsi carku mam tak 10 dni v mesici :( ted jsou nektery dny vynechane ale ikdyz jsem testovala kazdy den tak byly vzdy zhruba stejne...ovulaci mam, vim ze kdyz jsem naposledny testovala tak z toho byl nakonec syn ;)

ruzicka06
8. čer 2018

@jasnenka87 Tak to máš dobrý, že Ti dle ovu testy vyšel syn 🙂 Já ovu testy nedělám už dlouho, nikdy mi to nic neukázalo, moc na to nevěřím ☹ Takže Ti asi moc neporadím, ale držím palce, ať se zadaří 🍀

zak1991
8. čer 2018

Já měla s tím těmito testy vždycky problém. Vím, že druhá čárka má být stejně silná nebo silnější než první. A to jsem nikdy neměla. Minule jsem zkoušela digitální testy. A ty ovulaci určily přesně. Ve stejný den byla na papírovém testu čárka slabá. Takže teď už jedině digitální. Nemusím zkoumat čárky, výsledek je naprosto jasný a jednoznačný.

ruzicka06
8. čer 2018

@zak1991 Ovu testy se dělají i digitální? To jsem ani nevěděla...🙂

jasnenka87
autor
8. čer 2018

@ruzicka06 prave ze jsem sice testovala ale tim ze to bylo furt stejny tak sem se tim neridila a zadarilo se...;) Treba to podruhe taky bude brnkacka 🙂

jasnenka87
autor
8. čer 2018

@zak1991 a xo je to za znacku prosim?

ruzicka06
8. čer 2018

@jasnenka87 Tak možný to je, uvidíš 🙂

zak1991
8. čer 2018

@ruzicka06 taky jsem o nich jeste nedávno nevěděla. 🙂

https://www.drmax.cz/clearblue-ovulacni-digital...

ruzicka06
8. čer 2018

@zak1991 Díky za tip. Jako těm papírkovým teda moc nevěřím, proto je nedělám...a popravdě by mě to ani nebavilo jít na ,,věc" a hlídat si ovu. Ale na tento digitální mrknu už jen ze zajímavosti 🙂

jasnenka87
autor
8. čer 2018

@zak1991 wow...ovsem ta cena 🙈 kdyz si vezmu ze jedno baleni muze byt treba jen na mesic...no ale pokud bude potreba koupim, diky za tip ;)

ruzicka06
8. čer 2018

@jasnenka87 Jj, cena je teda mazec 🙂

jasnenka87
autor
8. čer 2018

@ruzicka06 ja sem prave minule testovala abych zjistila kdyzhruba ovulaci mam...jestli treba kolem 12 dne...15 dne nebo treba 20 dne...a po trech mesicich jsem nezjistila vubec nic 😂

ruzicka06
8. čer 2018

@jasnenka87 Jenže když si vezmeš, tak právě třeba někdy ženská zjistí, že to ovu fakt má. Ale jakmile problém s otěhotněním je ,,v hlavě", tak ani přesný zjištění ovu Ti nepomůže ☹

zak1991
8. čer 2018

@jasnenka87 Cena je celkem vysoká, ale myslím, že se to dá. Když vezmu v úvahu, že nemusím zkoumat čárky, premyslet, jestli bude nebo nebude silnější... Myslím, že spotřeba testů bude vyšší jen prvni měsíc. Pak už zhruba budu vědět, kdy testovat a bude třeba míň testů.

girl.misel
11. črc 2018

Ja taky porad slabe a najednou tlustice. Ovulka o tyden dyl nez dle vypoctu

petula720
11. črc 2018

Také doporučuji digitální testy od Clearblue. Ovulaci určí s přehledem a není potřeba nic luštit. Testuje se hned z první ranní moči, není třeba dávat pozor na pitný režim. Klasické testy mi ovulaci také nikdy přesně neukázaly, Clearblue pokaždé a mám to ověřené i měřením bazální teploty. 🙂