• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neměnící se intenzita čárky s dvoudenním test. odstupem

9. února 2012 
holky prosím vás, stalo se vám, že druhá čárka na testu nějaký čas nesílila? V den vynechani ms jsem našla slabou čárku, za 4 dny byla čárka výrazně silnější i když ne tak silná jako kontrolní, za další dva dny jsem test opakovala a čárka je pořád stejná jako u toho druhého testu. Pokaždé jsem tesstovala mamatestem 10, z ranní moči. Díky za odpovědi..
8. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že za dva dny nemusí nutně být vidět rozdíl.... počkala bych :wink:
vím že jsi netrpělivá a chceš mít jistotu ale opravdu to nemusí nic znamenat, někdo by třeba na tom testu tu čárku ještě ani neměl :wink:
8. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to se mi stalo a bylo to mimoděložní... zesililo to trosku apak už nic.. ale tím nechci říct že je to tvuj případ!!!jen říkám svuj přiběh... každopádně každému hcg v těle stoupá jinak tak uvidíš držím pěsti...já mám testy v albumech...
8. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě taky sílily strašně pomalu, rozhodně ne co 2 dny :slight_smile: Tak jsem pořád testovala a byla nervní :slight_smile: Pak jsem "zase" měla problém, že některé holky měly 3 dny po vynechání obě čárky stejně silné a já pořád ne :grinning: To jsem měla až za 7-10 dní po (ne)očekávané MS. Takže v pohodě.
Rozhodně se tím netrap, je to totiž individuální.
8. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nezesílila ani po 14 dnech na takovou barvu jako je kontrolní,od cca 8 dne jsem je měla pořád stejné a koukni na výsledek :wink: :grinning:
8. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě se stalo to, že: testovala jsem asi tak týden po vynechání a čárka byla slabší, ale pak už nějak moc nesílila. Nikdy jsem neměla testovací čárku tak silnou jako kontrolní.. a teď se pomalu blížím ke konce šestého měsíce.
Přihodím fotku pro ilustraci. K početí došlo 1. 9., což byl 17. DC.
9. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: taky jsem nikdy neměla testovací tak silnou jak kontrolní a čekáme dvojky
9. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek