Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

michalka1403
28. led 2018

@mamemimomu No nevím. Také jsem pátrala a nic nenašla. Jen že se to používá při stimulaci. Každopádně mě to pomohlo, ale také to mohla být jen náhoda. Těžko říct. Snad Vám to pomůže. Já mám za sebou 6 KETŮ a zbývá mi tam poslední. Tak držím palečky aby se zadařilo co nejdříve 😉

pajule88
28. led 2018

@mamemimomu Já bych to tedy být tebou rozhodně píchla. ET se podařil, bohužel to nedopadlo. První KET se nezadařil, při druhém jsem si tu injekci píchla a teď končím 13. týden. Takže za mě je určitě lepší poslouchat doktory. Oni tomu rozumí víc než maminy na blogu 😉

michalka1403
28. led 2018

@pajule88 souhlasím 😉

mamemimomu
29. led 2018

@pajule88 Ne, tu injekci píchnu určitě, pokud jí zase dostanu, jen jsem přemýšlela o jejím významu, ale v tomhle směru doktorům důvěřuji. Jen že je to taková neznámá věc🙂))

mamemimomu
29. led 2018

@michalka1403 A to žádný KET nebyl jinak úspěšný? Jinak taky přeju hodně štěstí, ať se to podaří🙂

michalka1403
29. led 2018

@mamemimomu Jeden se povedl, ale v 8 týdnu jsem bohužel potratila. Neudrželo se to.

mamemimomu
1. únor 2018

@michalka1403 tak to je mi líto☹ a kdy jdeš na ten poslední?

michalka1403
1. únor 2018

@mamemimomu ještě nevím. Asi květen, červen. Ještě uvidíme.

petranesl
10. bře 2018

Ahoj ženy ! Jezdíte některá aktuálně do Pronatalu? Náš čeká další IUI v pondělí... A když to nedopadne, tak mi bylo prim.Voborilem doporučeno jít na resekci děložního septa. Že by to mohla být příčina těch potratů. Jsem měsíc po LPSK a Hysteroskopii... A představa další narkózy mě děsí.. 😖

boure888
15. kvě 2018

Holky, je někdo kdo navštěvuje pronatal Kolín a zkušenosti?

petranesl
15. kvě 2018

@boure888 Ahoj. My tam jezdíme - byli jsme 2x na inseminaci. Za mne spokojenost - předtím jsme jezdili do Podolí, ale to se nedalo(neustále zácpy)
Momentálně chodím k prim.Voborilovi, který tam dojíždí - jinak ordinuje v Sanatoriu Pronatal Praha

pajule88
15. kvě 2018

@boure888 Do Pronatalu jsme jezdili. Absolvovali jsme 2x IUI, IVF a 2x KET, z 2.KETu čekáme holčičku. Za mě fajn přístup a profesionalita.

boure888
16. kvě 2018

@pajule88 gratuluji, nám se nedari, měla si po opu dovolenou nebo neschopnost? Měli jste imunologii a genetiku? Děkuji

pajule88
16. kvě 2018

@boure888 Děkuji 🙂 Ano, po OPU jsem byla na neschopence, i po ET. Po OPU mi nebylo dobře, krvácela jsem a bolelo mě břicho. Po KET jsem chodila normálně do práce a zadařilo se i tak 🙂 Imuno ani genetiku jsme neměli. Ale připlatili jsme si embryoglue. Pro někoho možná zbytečnost, ale chtěla jsem udělat všechno, aby se miminko udrželo. Držím palečky, aby to u vás taky dopadlo 😉

boure888
16. kvě 2018

@pajule88 děkuji a vám zdravé miminko 🙂

lilavatty
17. srp 2018

@boure888 ahoj, jezdila jsem tam s manželem před 2 roky, ještě když tam byl pan doktor BUdka.Já byla docela spokojená. Ale nepovedlo se IUI, ani ET.Manžel měl prý špatné spermie. Moc pomalé. Teď sme ale začali jezdit do Gennetu. A musím říci, že je tam úplně jiný přístup! Hlavněmanžel měl spermioo přímo ukázkové!! V Pronatalu měl dobré 4%, tady měl včera 77% dobrých spermií!! Nevím jak je to možné... Teď se prý hodně v Pronatalu mění majitelé, personál.. A prý nic moc. Všem doporučuji raději Prahu. Říkala to sama i sestřička, která dělala v Pronatalu a teď je v Gennetu. Já včera podstoupila v Praze inseminaci a čekáme..

boure888
17. srp 2018

@lilavatty dik, my přijeli z pronatalu vyřízené,mizí mu spermie a je na nule a i rapidne klesá testosteron, jsme vyřízený,nevím zda v genettu by na něčo přišli, vloni jsme podstoupil ivf a nic, teď máme jít na endokrinologii ale nikdy nás nechtějí vzít. Co vám pomohlo k spermiím?

lilavatty
19. srp 2018

@boure888 Ahojky; no prave ze nevime co pomohlo. Protoze zadny vitaminy nebral. Zivotospravu taky nezlepsil a kouri snad jeste vic... A je tam ohromny skok. Zkuste Gennet-treba jen zakladni vysetreni a uvidite.

boure888
19. srp 2018

@lilavatty dík, to jde přijet na základní vyšetření do Genetu? Jak probíhá přestup?dík

lilavatty
20. srp 2018

@boure888 Já si tam normálně zavolala a objednala🙂 v Pronatalu nic říkat nemusíš. Já tam budu pak až volat až budeme chtít převézt embryjka. 🙂 Oni tě objednají-ale čekací doby jsou teď docela dlouhý.... a pak už to jde frk frk...🙂

boure888
20. srp 2018

@lilavatty oni v Praze jsou 2 gennety? V čem je rozdíl? Nechápu že najednou se u něho spermio tak zvýšilo? ??zítra budu volat a ptát se co a jak dal.

lilavatty
20. srp 2018

@boure888 Ano, je tam Gennet Letná a Gennet Archa. Nechápeme to ani jeden, proč má teď to spermio tak dobrý... Je to záhada...

fkatka
4. zář 2018

@lilavatty , @boure888 holky můžu se zeptat to se tak zhoršili? my jsme tam byli spokojeni cca 2 roky zpět, ted přemýšlím, že se zas objednám, přítel měl podobnou diagnozu jako u lilavatty

boure888
4. zář 2018

@fkatka nemůžu říct, snaží se ale ne tak aby to mělo úspěch. Člověk si musí o vše říkat a tak ale jinak jsou doktoři fajn a Dvořák je vysmátý a veselý, doporučuji a ještě nemáte dítě když jste už chodili?

fkatka
5. zář 2018

@boure888 jj Dvořák je fajn, měla jsem ho na odběrech, Chodili jsme k Budkovi a povedlo se z KEtu a máme ještě v mrazáku, tak to chceme zkusit, tak sonduju situaci když je tam ted někdo jiný děkuji za info

boure888
5. zář 2018

@fkatka my teď přemýšlíme o podoli kvůli cenám. Moc gratuluji,

fkatka
6. zář 2018

@boure888 držím pěsti ať se zadaří 🙂

boure888
6. zář 2018

@fkatka děkuji, zatím osud nám hazí samé klacky do cesty :( ...je to jen horší, čím se člověk snaží.....

lilavatty
6. zář 2018

@boure888 to znám moc dobře....

fkatka
7. zář 2018

@boure888 já jsem taky nevěřila, před KET jsme byli na dovče, byla jsem v sauně , vířivce, masáže, večer se popilo, a každý večer jsem pila 2-4dc červeného na prokrvení 🙂 ale nevím jestli něco z toho bylo to co zabralo ale jako relax úžasný 🙂