Pronatal v Praze - spokojenost, úspěšnost

fonamor
19. únor 2017

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti se sanatoriem Pronatal v Praze? Úspěšnost otěhotnění, stimulace, doktoři. Pochlubte se🙂

vcelkalenka
20. únor 2017

Ahoj,velmi výbornou zkušenost.Dojížděla jsem tedy pouze na zákroky, jinak vše zařizoval můj gynekolog.Neb s nimi splupracuje.A zrovna teď mi tu křičí diky nim druhý syn.Absolvovala jsem tam vše před rokem v únoru.A hned napoprvé se povedlo🙂.Mela jsem KET.Jinak přístup personalu fajn.

fonamor
autor
20. únor 2017

@vcelkalenka to jsem moc rada🙂.. My do pronatalu chodime az ted,a ikdyz je primar obcad takovy prudas,snazi se vzdy najit to nejlepsi reseni,mluvi,vysvetluje,bere pary individualne. To na vetsine klinikach neni.

lussi
20. únor 2017

Ahoj, já mám bohužel velmi špatnou zkušenost. Nejsem lékař, takže nemůžu tvrdit, zda mne léčili dobře nebo špatně, ale po několika neúspěšných pokusech a nakonec po odběru vajíček mi řekli, že mi všechny folikuly stihly popraskat, takže žádný transfer nebude, jsme se rozhodli změnit kliniku (Gennet). V Gennetu jsem byla hned po prvním ultrazvuku odeslána na operaci, kde mi z důvodu srůstů a zánětu, byly odstraněny oba dva vejcovody. Měla jsem štěstí, že jsem odešla včas, protože hrozilo, že mi to půjde až na vaječníky. Po této operaci jsem otěhotněla hned na první pokus a ještě dvojčátka 🙂

tehulka1167
20. únor 2017

@fonamor Ahoj, jsou nejjjjj v Pronatalu. Jezdila jsem tam jen na výkony jinak vse u svyho dr.on s nimi spoluprácuje. A tady je výsledek 🙂 je mu sedm týdnů.

fonamor
autor
20. únor 2017

@tehulka1167 juu,no to je parada🙂.. Krasny bobisek malinkej🙂 gratuluji.

fonamor
autor
20. únor 2017

@lussi jejda,tak to me moc mrzi,stejne se divim,ze ti to v pronatalu nezjistili a az v gennetu. Ja jsem teda v gennetu na Letne spokojena vubec nebyla,pro me je to pasovka,kde individualni pristup jim nic nerika. Chapu,ze pro kazdou maminku je nejlepsi klinika ta,kde se to povede🙂.....
Jeste bych se rada vratila k pronatalu. Oni pres utz nevideli ty srusty? Nebo jak to bylo? Prece pri stimulaci pred i behem ni chodis na utz casto. To me teda fakt mrzi a stve za tebe.

lussi
20. únor 2017

@fonamor v Pronatalu nám vyšlo první IVF, před 7 lety, máme doma předškoláka 🙂....to jsme tam byli spokojení, ale potom se to tam hrozně pokazilo. Na utz jsem chodila často, řekla bych , že tak jak se mělo, akorát jsem měla smůlu na konkrétního lékaře, už ani nevím jméno, nějaký mladý zajíc to byl 🙂 Je možné, že se tam zase zlepšili, ono je to stejně o lidech

tehulka1167
21. únor 2017

@lussi tak ten ut asi dostal padáka. Ani jednou jsem ho tam neviděla .

fonamor
autor
21. únor 2017

@lussi jj,urcite dostal padaka,blbec.

nita1984
21. únor 2017

Také, bohužel, velmi špatná zkušenost. Zcela zbytečná stimulace, bez předchozích vyšetření, všechno jsem si musela "vydupávat"... Nyní Podolí a nemůžu si ani slovem stěžovat.

fonamor
autor
21. únor 2017

@nita1984 jezisi,a kdy to bylo? Ja chodim k Voborilovi a ten vysetruje,sleduje furt.. To me mrzi. A v podoli spokojenost? Jak to tam probiha a cekacka na termin? Diky

nita1984
21. únor 2017

@fonamor loni na jaře. V Podolí naprostá spokojenost. Já žádnou čekačku neměla, přiznám se, že jsem tam šla přes známou, která tam dělá, takže to mám posychrované, už jsem nechtěla po šílených zkušenostech z pronatalu znovu zkoušet.
Navíc kamarádka dělala v Podolí 4 roky v laborce, tak mám posychrovanou i laborku, to bude důležité příští týden až bude po punkci. Držím palce, ať Ti vše dobře dopadne.

fonamor
autor
21. únor 2017

@nita1984 to me moc mrzi,ze te ten pronatal tak zklamal. Zase na druhou stranu,vsechno spatne je pro neco dobre a hlavni je,ze jsi ted spokojena a v klidu. Urcite dej vedet,jak jsi dopadla a kolik bylo urody. Ja bych mela jit na opu tuto nedeli,ale ukaze se ve ct pidle utz..

nita1984
21. únor 2017

@fonamor zatím to vypadá na 8-10 kousků, což je u mě docela zázrak 🙂 Ještě zítra UTZ a podle toho punkce v pátek. Technicky už mohla být ve středu, ale raději mi stimulaci ještě trochu prodloužili, aby byla jistota, že budou vajíčka zralá.

lussi
21. únor 2017

@fonamor Vobořil je prý výborný, tak to jsi v těch nejlepších rukou 🙂 Chodila k němu kamarádka.
Moc držím palce, ať jste všechny v létě s pořádným pupkem!

fonamor
autor
21. únor 2017

@nita1984 to je krasna uroda,budu na tebe v patek moc myslet a pisni,kolik jich bylo a kolik oplodnili.. Pak zacne etapa cekani a volani,urcite to dobre dopadne🙂

nita1984
21. únor 2017

@fonamor uvidíme, na mě je to hodně hezký výsledek, řešilo se, zda na stimulaci vůbec budu reagovat.
Chceme kombinaci IVF a ISCI, tak by bylo skvělé, kdyby jich alespoň těch 8 bylo,a by se to dalo rozdělit... no, více se dozvím zítra na UTZ a v pátek při punkci (pokud zítra bude vše ok). Ale doktro se zatím tvářil optimisticky.

fonamor
autor
21. únor 2017

@nita1984 to jsem moc rada,povede se,urcite. Budu cekat jen na dobre zpravy🙂... Moc drzim palecky.. Ja stimuluji uz taky 14 dni,masakr,na utz jdu ve ct. Muck

tehulka1167
21. únor 2017

Jojo Vobořil je borec toho jsem mela při posledním transferu.

nita1984
21. únor 2017

@fonamor koukám, taky stimulujes pěkně dlouho. Držím také palecky

bubla000
27. dub 2017

Holky kolik stojí v pronatalu zmrazení embryí. Z ceníku nejsem moudrá. Zaplatím 6000 a plus 2000 za každá 2 embrya při mrazení po dvou?

fonamor
autor
27. dub 2017

@bubla000 6000 tis za zmrazení a pokud pak chcete mrazit po 1 embryjku, tak pllus 2000 za každé.. ( Vitrifikace)