První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

kapibara
25. kvě 2010

fudy...musí 😉

sedmitecka
autor
25. kvě 2010

holky, já taky včera plákla, nějak mě to sebralo, a sny jsem měla docela divoké, dvakrát jsem se probudila v noci a to se mi nestává, jsem medvěd ☹ , manža když mě viděl, jak smutním, vytáhl mě dnes do kina, za chvíli mě vyzvedne a jedem 🙂
jsem z toho fakt smutná, přece jenom mi hodně ovlivnil mládí a ten jeho hlas prostě miluju!!!!! 😢 😢 😢

sedmitecka
autor
25. kvě 2010

bylo by to vážně krásné, kdyby se IUI povedlo na poprvé, ale ta šance fakt není moc vysoká...ale je potřeba věřit a doufat, spoustě holek na koníkovi se to povedlo 🙂

fudy
25. kvě 2010

Sedmitecko: U nás také včera hrál celý večer Shalom a bylo mi strašně smutno. ☹

eimmy
25. kvě 2010

sedmi: nebud smutná...

musíme věřit že nám to vyjde.... i když šance je 12%

fudy
25. kvě 2010

V Pronatalu říkají,že IUI 15% a IVF 30%.

eimmy
25. kvě 2010

Iscar má 12% IUI a v pol. 2009 52,7% úspěšnost celkem průměr pro rok 2009 45%

ssaara
25. kvě 2010

sedmi,závidím,taky bych šla do kina. Na co jdete?

Tak u nás včera hrál Oceán,a pořád na toho Muka musim myslet. Taky jsem si objednala jeho nový cédečko. I když jeho solovou dráhu jsem moc nemusela,je to přece jen jeho poslední album 😔

fudy
25. kvě 2010

Koukám,že nás to včera pěkně sebralo všechny ☹

lorca
25. kvě 2010

Ahojky,

já jsem ze smrti Muka byla taky hodně v šoku. Sice to nebyl můj idol, ale takového zpěváka je velká škoda.

Tak, mě čeká zítra ultrazvuk, tak doufám, že tam nějaký ten použitelný folík bude 😉 😅 Jinak v Institiu v Plzni říkájí úspěšnost IUI tak 15%.
Od zítra mám dovolenou až do pátku. Když jsem byla na první IUI, tak jsem jsmě měli zrovna v práci fofry. Takže jsem si jen odjela na inseminaci a zase fofrem zpátky do práce a musela jsem jít pak i v sobotu, abych vše stihla, takže pěkný stres. Tak jsem si teď řekla, že na vše prdím a budu v klidu doma relaxovat před IUI i po. Typla bych to, že na IUI bych mohla jít v pátek, ale uvidíme, podle zítra. Snad vše bude OK. V podnělí ale zase hezky naklušu do práce, abych zase neměla tolik času se na to upínat a moc se pozorovat 🙂

Včera jsem viděla poprvé kamarádky holčičku, které nejsou ani 2týdny. Takový malý, krásný uzlíček 😅 😅 Kamarádka to taky neměla s otěhotněním jednoduché. Navštivovala stejný CAR jako my. Nakonec jim vyšla první ICSI. Tak doufám, že nám taky v CARu co nejdříve pomůžou. Už se nemůžu dočkat,až se všechny přesuneme do jiného témátka - těhulky 😀 Jinak jsem z mého okolí asi poslední adept na těhotenství, všichni to zvládali snad na povel. To vždycky kroutím hlavou, když si někdo naplánuje, že se bude snažit určitý měsíc, aby se jim mimčo narodilo přesně kdy chtějí a ono jim to vyjde.

Jéje, to jsem se rozepsala, to je tím, že celý den nic a pak nevím co dříve 🙂

eimmy
26. kvě 2010

EIMMY : 37DC - léčba ISCARE 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan 26.5. test NEGATIVNI ☹
FUDY : 28 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,13DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 19DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 11DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 50DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 12 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 13 DC UTZ
KAPIBARA: 4 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

tak mi to holky nevyšlo... vyssazuji duphaston čekámm na MS a začněme stumulovat na IVF.přeju všem hodně štěstí

ssaara
26. kvě 2010

Eimmy,to je mi moc líto 😔
Tak ti alespoň přeju,ať mrcha dorazí,co nejdříve a ty můžeš začít se stimulkou 😉

A co fudy??

lorca - tak ať tam je minimálně jeden pořádnej folík 😉 už se ti to taky blíží 😵
Já jdu na ultrazvuk zítra,tak jsem zvědavá,jak vypadá těch mých 12 folíků,snad zakrněli a roste aspoň jeden.
Taky už bych chtěla na IUI 😵

V mém okolí taky nikdo neměl problémy s otěhotněním. Všem se to povedlo maximálně do půl roku. Pak všichni porodili a já pořád nic 😒 Hodně mě to trápilo. Ale teď,když už jedno dítě mám,tak to asi neprožívám tolik jako tenkrát.

kapibara
26. kvě 2010

eimmy...taky mě to mrzí,ale nevzdávat se a vydržet...IVF to jistí 😉 držím palce

lorca...taky držím pěsti a podej nám info 😉

ssaara...Tobě taky držím pěsti na zítra...já i když jedno dítě už mám,tak to prožívám hodně...čím je ta doba snažení delší,tím je to takové beznadějnější...

eimmy
26. kvě 2010

tak jsem volala do CARU - schválení ( žádost se musí podat až měsíc po IUI) IVF je možné až měsíc po IUI jelikož jsme stimulovala injekčně tzn. že schválení bude první týden v červenci a pak podle MS stimulace takže IVF červenec/srpen ☹

kapibara
26. kvě 2010

eimmy...to uteče jak voda,neboj...oklepeš se z nezdaru brzo a zase budeš mít sílu do dalšího snažení...jaké léky Ti doporučili na IVF?

ssaara
26. kvě 2010

Tak to jsem vůbec nevěděla,že se musí čekat 😕 Já si teda teď ty injekce platím sama bez pojišťovny,tak by se mi to asi netýkalo.

Eimmy,zdá se to jako strašně dlouhá doba,mně se teď strašně vleče i jeden týden,ale nakonec to stejně uteče 😉

sedmitecka
autor
26. kvě 2010

u IVF je fakt úspěšnost "jen" 30 % ???? uuuufffff.....těch 15 % u IUI to vím, je to stejné jako u sexu doma, nic moc....ale stejně věřím a doufám 😀

holky, koukám, že Muk je láska naší generace a prožíváme to podobně, nechápu, jak moc mě to zasáhlo, pořád na něj myslím a pouštím si písničky, nové CD mi muž slíbil, tak jsem zvědavá 😢

sedmitecka
autor
26. kvě 2010

eimmy, je mi to líto, škoda 😢 😢 ☹ ☹ , další IUI už zkoušet nechcete? už rovnou IVF?

já jsme dnes zase krvácela, nechápu, od té doby, co mi dali clostil tak vždy v průběhu cyklu aspoň jeden den zakrvácím, a to ho tenhle měsíc už nemám 😠 😠 😠 ..nechápu a štve mě to, tenhle prášek tedy už fakt nikdy nechci a brát nebudu!

sedmitecka
autor
26. kvě 2010

eimmy, ono to uteče, aspo|ň si tělo odpočine od stimulky, je to lepší....mě taky připadal ten měsíc jako nekonečná doba, když nám nestihli schválit to IUI v květnu, no a vidíš, jsem 19DC, za 10 dní je tu mrcha a jdu na to 😉 😉 😉

sedmitecka
autor
26. kvě 2010

ssaara a lorca, moc vám holky fandííííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lorca
26. kvě 2010

Ahoj holky,

Eimmy, moc mi mrzí, že to nevyšlo. Ale nevěš hlavu, další kroky už povedou k úspěchu.

Sedmi: já jsem naštěstí žádný problém s krvácením uprostřed cyklu po clostilu neměla. Snášela jsem ho v pohodě.

Jinak podle dnešního UTZ mám 4folíky.(před 1IUI jsem měla jen 2) Z toho 2 větší a 2menší. Původně chtěl doktor udělat IUI zítra, ale manželovi se to zítra bohužel vůbec nehodilo, tak jsme domluvili na pátek. Doktor si myslí, že do pátka se zvětší i ty dva menší folíky. Řikal, že kdyby měl manžel spermiogram na 1, tak by IUI musela být už zítra, aby nebylo mnohočetné těhotenství. Jelikož ale spermiogram není nijak super výstavní, tak to můžeme prý udělat i v pátek. Tak si říkám, alespoň bude větší šance, když bude více folíků. Zítra si tedy píchnu Pregnyl (tedy známá mi ho píchne - já bych to asi nezvládla 😒 ) Doktorovi jsem řikala, že pokud nám nevyjde 2.IUI, tak už budeme chtít IVF a on mi řikal, že je to na nás jak budeme chtít, ale že on osobně doporučuje 3xIUI. Tak uvidíme. znova mi řikal ty procenta úspěšnosti 15% IUI a IVF nebo ICSI 50-60% při zavedení dvou emryek. Což si myslím, že už je nadějná úspěšnost.

Ssaara, dnes jsem byla zase u Dr. Vlčka a musím říct, že je to fakt sympaťák. Super jsem si s ním popovídala.

ssaara
26. kvě 2010

Lorco,tak to máš super zprávy 🙂 moc gratuluju 😵

Já mam takové obavy,že si na IUI ještě počkám 😒

Jak velký jsi ty folíky měla?? Já je měla v pondělí těch 8mm,tak vůbec nevím o kolik by mohly narůst.

lorca
26. kvě 2010

Ssaara, měla jsem jeden 20mm, druhý 18mm a dva15mm. Prý do pátka ještě povyrostou, zatím jsou k použití ty dva. Prý rostou tak o 2mm za den. Ty jdeš zítra na UTZ? Uvidíš, že už tam určitě nějaký velký bude. Třeba pak budeme testovat přibližně stejně.

lorca
26. kvě 2010

EIMMY : 37DC - léčba ISCARE 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan 26.5. test NEGATIVNI
FUDY : 28 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,13DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 19DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 11DC, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 50DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 12 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 13 DC UTZ
KAPIBARA: 4 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

fudy
26. kvě 2010

EIMMY : 37DC - léčba ISCARE 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan 26.5. test NEGATIVNI
FUDY : 1 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 19DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 11DC, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 50DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 12 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 13 DC UTZ
KAPIBARA: 4 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

lorca
26. kvě 2010

Fudy, tobě dneska dorazila ta hnusná mrcha?? To mi je moc líto. ☹

Já mám od včera nafouklé břicho jak balón a teď mi začalo pobolívat v podbřišku,ale to asi bude z toho dnešního ultrazvuku. Dnes se mi tam "šťoural" nějak dlouho 😠 😒

sedmitecka
autor
26. kvě 2010

lorca, skvělé zprávy, tak hodně štěstí a palečky držím 🙂

sedmitecka
autor
26. kvě 2010

fudy, co to vidím? mrcha jedna hnusnáááááááá ☹ ☹ ☹ , tak na podruhé to klapne lépe 😉

sedmitecka
autor
26. kvě 2010

fudy a můžeš jít na druhý pokus hned tento měsíc, nebo chtějí pauzu od stimulky?
a dělá se v pronatalu IUI taky na sále a v erární slušivé košilce?

ssaara
26. kvě 2010

fudy, i ty ☹ ☹ to mě moc mrzí ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru