První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

fudy
31. kvě 2010

Ahojky sedmi.jj už mi mu ďobe manžílek. Sám se nabídl. Je to zlatíčko 🙂
Kdy začínáš ty?

sedmitecka
autor
31. kvě 2010

fudy, mě to taky bude ďobat manžílek...nakonec má na to vzdělání 😀 ...já přiznávám, že sama bych to nedala 😕 😕 😕
začínám po víkendu, v neděli má dorazit mrcha, tak v úterý si půjdem nafasovat lékárničku a šup na to 😉

fudy
31. kvě 2010

No vidíš jak ti ti uteklo 😉

sedmitecka
autor
31. kvě 2010

no jo, celkem ten měsíc utekl, ale stejně pořád bádám, že už jsme mohla mít jeden pokus za sebou 😀

fudy
31. kvě 2010

To já taky mohla jít už v dubnu a odložila jsem to sama kvůli operaci zubů. Chtěla jsem to mít už z krku a soustředit se jen na mimi 😉

sedmitecka
autor
31. kvě 2010

operace zubů, brrrr, to mi ani neříkej, ze zubaře mám větší hrůzu než z celého IVF, se kterým se tak nějak potichoučku postupně smiřuju, že mě možná nemine....

milka77
31. kvě 2010

mluví se tu o zubaři? brrrrr..tak to taky nemusím....to snad i ty naše stimulace jsou příjemnější.... 😉

fudy
31. kvě 2010

To je rozhodně příjemnější stimulace na IUI než operace zubů ☹

sedmitecka
autor
31. kvě 2010

to si myslím 😀 😀 😀

manaro1
31. kvě 2010

Ahojky. Tak jsem z toho jelen, dnes na ultrazvuku takové "sci-fi" - buď jsme ovulku tentokrát propásli - to by musela přijít o dost dřív nebo se folík do středy zvětší. Fakt jsem zvědavá. Podle ovu testíků ale nic neproběhlo, tak snad ... 😉 Zítra ho zase prubnu, mám jich spoustu dovezených z Německa, jsou tam o dost levnější než tady, taky těhu testíky jsem si tam koupila, vychází tak na 10,-Kč/ks, takže zásoby jsou 😎 Zatím pa a držte se 😀

ssaara
1. čer 2010

manar : tak to je taky zajímavý 😅 ale když podle testíků ovulka nebyla,tak snad ještě přijde 😉

kapibara
1. čer 2010

Dobré ráno

manaro...a jáký si byla včera den cyklu?...já kupuju testy rapiclear,je jich tam 5 za 140,-....tak kdybys někdy jela do Německa,tak si u tebe objednám 😉

Já jdu na UTZ zítra,budu 11.DC,včera jsem měla na ovu testu už silnějšího ducha a vaječníky cítím,tak jsem zvědavá

sedmitecka
autor
1. čer 2010

krásné ránko kočky 🙂

manaro, věřila bych spíš ultrazvuku, testy u mě moc nefungovaly a co jsem tady přečetla, víc holek si na ně občas ztěžuje, že se jim nedá 100% věřit.......zkoušej testy dál a uvidíš, důležitý taky je, kolikátý den cyklu jsi?

ssaara
1. čer 2010

Tak já se přiznám že s ovu testíkama nemam zkušenosti. Ovulaci mam bez hormonů tak třikrát do roka,tak by to byla škoda peněz.

Kapi,tak budu držet palce na zítřejší utz 😵

kapibara
1. čer 2010

sedmi....taky jsem to slyšela s těma testama...ale já je dělám zároveň s folikulometrií a u mě fungujou 100%,zatím ani jednou nezklamaly 😉

kapibara
1. čer 2010

ssaara...děkuji 😉

ssaara
1. čer 2010

EIMMY : 3 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 7 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 25 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 17 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 18DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 18 DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 10 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ
MILKA : 12 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen

manaro1
1. čer 2010

Já vím, že ty testy jsou takové orientační, ale mívám cykly v rozmezí 29-38 dnů, takže nic pravidelného 😒 Minulý měsíc jsem měla ovulku 17 DC, ale to jsme na naše 1.IUI nešly, protože na manžela lezla chřipajzna, takže teplota apod. Zítra znovu razím do Pardubického Sanusu, tak písnu.
kapibaro: s těmi ovu testy mě to už vážně napadlo, že je snad budu nakupovat ve velkém a prodávat třeba na Aukru apod., fakt se mi zdá, že spousta holek by si je koupily. Mně se taky nechtělo právě dávat každý měsíc několik stovek, navíc při tak nepravidelném cyklu. Takhle těch 60,-Kč měsíčně lehce oželím. To samé s těhu testy - než jsem měla ty z Německa - holky hrůza - já snad utratila už půl dovči někde u moře (teda za tu dobu, co se fakt snažíme - ale i tak to byl ranec 😉 ).

manaro1
1. čer 2010

sednitecka: včera jsem právě byla 15.DC, takže jsme s paní Dr. myslely, že je to v poho. Myslím, že příště si mě asi objedná dřív.

sedmitecka
autor
1. čer 2010

manaro, tak to je možné, že už ovu byla, jak dlouhý míváš cyklus? já mám cyklus 29-30 dní a ovule bývala dřív 15. den, od té doby, co jsem najela před 4 měsíci na clostil a utrouš, tak 12.-13. den, posunula se mi blíž 😕 😕

kapibara
1. čer 2010

Manaro...OK,koupím od Tebe 😉 tím,že mám ovu kolem 14.dne,tak těch testů moc nespotřebuju naštětsí 🙂 ale i tak...a taky si teda myslím,že ovu už mohla proběhnout,ale zase neměla si pozitiv testy 😕 uvidíš zítra...jdu též,tak si zítra poreferujeme 😉

fudy
1. čer 2010

Ahoj holky,
Jak se máte v tomhle počasí? Já dneska poslední včelku a v pátek utz. 🙂

ssaara
1. čer 2010

Jé holky,vy se máte,ovulka na krku,ultrazvuky.... Já chci takyyy 🙂

My se máme nic moc,venku hnusně,museli jsme zatopit a jsme zavření doma 😒

sedmitecka
autor
1. čer 2010

ahojky fudy, tak už máš dnes poslední ďobanec, to to ale utíká 🙂 já už jen 5 dní do mrchy a začne to 😕

fudy
1. čer 2010

Ahojky sedmitecko: No jo pěkně nám to utíká 🙂 A kdy jdeš pro léky?

sedmitecka
autor
1. čer 2010

nafasovat si mám přijít 3. den cyklu, tak myslím, že v úterý, mrchu čekám v neděli 😉

fudy
1. čer 2010

Škoda mohly jsme se tam potkat. My pojedeme neděle nebo pondělí na IUI.

fudy
2. čer 2010

EIMMY : 4 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 8 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 26 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 18 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 19DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 19DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 11 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ
MILKA : 13 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen

sedmitecka
autor
2. čer 2010

fudy, tak to už je za chvliku, držím palce, Ať to tentokrát vyjde, podle statistik má druhý pokus větší úspěšnost než první, tak třeba..... 🙂

ssaara
2. čer 2010

kapi : tak držím palce na dnešní utz,ať je přesně podle tvých představ 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru