• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První IUI v květnu 2010

6. září 2011 
Ahoj holky, pročítám si vaši diskusi a čekám kdo přijde s //..já jsem taky po 1.IUI a docela bych potřebovala slyšet, že se to dá povést i napoprvé..
19. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
konmeu...zdravím,jestli chceš,tak se k nám přidej a zapiš do tabulky...jak dlouho jseš po IUI?
19. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,rano jsem byla v Pronatalu. Tak me trosku uklidnili. Hyperstimulak to neni, jen jsem tech foliku mela dost a mam trosku zvetsene vajecniky a ty mi delaji ty podize. Dneska rano jsem si udelala test a byl positivni :slight_smile: Cucela jsem na to jako blazen. Vcera jsem zacala ale spinit a mam dost nizkou sliznici, tak se strasne bojim, aby se udrzelo. Doktorce se to moc nezdalo, pri tyhle sliznici, ale pokud to nedostanu, tak mam prijit v patek. Mam tak strasny strach, uz 2x jsem mela pozitivni test a na UTZ nic.
Fudy, co ty? Nemela bys uz testit?
19. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
okurkaa...ty brďo,to je super zpráva :dizzy_face: gratuluju,konečně někdo...a jak moc máš nízkou sliznici? to doroste,určo :wink:
19. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju moc. Pri IUI jsem ji mela neco malo pres 6mm a ted 8mm. No nic moc. Nezbyva nez doufat...A to jsem nemela temer zadne tehu priznaky, tak jsem v to vubec nepocitala. Vzdycky me strasne bolely prsa, ted skoro vubec.
19. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konmeu, jde to, podivej. Jen to ale dotahnout az do zdarneho konce. Mam dve kamaradky, obe otehotnely uz po prvnim IUI.
19. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky okurkaa,moc ti držím palce a musíš věřit!!!!!
Já budu testovat nejdřív v úterý.
19. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
okurkaa, super zpráva! držím palečky atˇ to dobře dopadne a UTZ něco ukáže... :slight_smile:
já jsem testla ještě dnes ráno, jen tak...protože tak nějak věřím na zázraky...ale bylo sněhobílo :cry: takže jsem se už definitivně smířila s prvním neúspěšným IUI...na krev do CARU ani nepůjdu...myslím, že to nemá cenu...
ostatním držím palečky a posílám pozitivní energii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
myslím dnes na sedmi...jaké zprávičky bude pro nás mít :wink:
konmeu, někomu se to podaří i napoprvé...četla jsem hodně příspěvků na jiných diskuzích...držím palečky!kdy budeš testovat? do jakého CARU chodíš?
všem přeji kráááásný víkend...i když ne moc letní....alespoň dny volna... :wink:
19. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fudy, tak úterý bude ten den D :wink: doufat se má až do poslední chvilky...tak atˇse zadaří!!!!!!! :sunglasses:
19. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milka děkuji za povzbuzení :wink:
19. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
okurkaa...tak držím pěsti na UTZ :slight_smile:

fudy...a Tobě taky :wink:

milka...a stimuluješ zrovna na druhé iui?
19. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
EIMMY : 21 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 25 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 11 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI (po stimulce menopurem)
LORCA: 11 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 8 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 9 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC
KAPIBARA : 28 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI.tj.4.6.2010,2x2 utrogestan
MILKA : 30 DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI neúspěšné
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
19. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi, zatím nestimuluju...čekám na mrchu a pak nevím, protože podle mých datumových propočtů zrovna v ty dny UTZ a IUI nebudu v Čechách, takže to budu muset posunout na srpen..takže mám teď dilema, jestli mám brát clostík,který mi ještě zbyl z té první stimulky a zkoušet to přirozeně miláčkováním nebo ne...co myslíš? nikdy jsem před tím clostík nebrala...nebo mám zavolat doktorce co a jak a pak si přijít pro recept na srpen? :confused:
19. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
milka...vím,že někteří doktoři píčí clostík a vůbec to nesledují UTZ...já osobně bych se do toho nepouštěla,ale samo se poraď v car...já brala zhruba před rokem clostík 2 cykly..1.cyklus probíhal OK,ale ve druhém se mi po něm udělaly cysty,pak jsem musela jít na vyvolávačku,abych vůbec dostala menzes...toť moje zkušenosti...jinak taky čekám na mrchu,břicho mě bolí jak šlak...ale s utrošem počkám do pondělí do car
19. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

@okurkaa - gratuluju zatím potichoučku :dizzy_face: ty jsi to tu pokořila a teď už budou jen samé optimistické zprávy :wink:

@konmeu - vítej mezi námi :wink: Mně se před třemi lety první IUI povedla :dizzy_face: Ale teď jsem byla informovaná o tom,že jsem starší a že je to málo pravděpodobné a že s tím nemám stopro počítat :unamused:

jo jo,sedmi už to má zdárně za sebou a teď si užívá na svatbě :sunglasses:

@milka77 - je mi líto,že tobě to nevyšlo :frowning2: co plánuješ dál?

a co kapi?
19. čer 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssaara...u nás taky nic :unamused: v ponělí jedu do CAR a uvidíme co dál :wink:
19. čer 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

okurkaa: držím palečky,aby vše bylo OK. Hurá, konečně někdo s úspěchem :slight_smile: :slight_smile:

Milka, to mi mrzí. Budeš zkoušet další IUI???

Já jdu do CAR ve čtvrtek, už se těším. Teď jsem měla odmlku a už chci vědět co a jak bude dál.

19. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorca - půjdete už do ivf nebo ještě zkusíte iui?
19. čer 2010 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nechám tomu teď měsíc volnej průběh a v srpnu půjdu na 2.IUI.
kapi, dík za info a tvé zkušenosti s clostíkem...teda nic moc! :frowning2: tak s těma hormonama budu raději opatrná...
jak se asi má sedmi? :confused:
19. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
milka...ahoj,clostík podle mě spíš pod dohledem lékařů..já uvidím,co mi řekne teď doktorka v CAR a podle toho se rozhodnu,jestli půjdeme do další IUI už teď...sedmi asi dospává tu včerejší svatbu :grinning:
20. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
EIMMY : 22 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 12 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI (po stimulce menopurem)
LORCA: 12 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 9 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:10 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC
KAPIBARA : 29 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI.tj.4.6.2010,2x2 utrogestan
MILKA : 31 DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI neúspěšné
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
20. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
okurkaa, jeee, tak to jsme se na 100% v Pronatalu potkaly :grinning: :grinning: my tam byli včera už v 7,30 a odcházeli jsme asi v půl desáté :wink:

holky, IUI naprosto bezbolestné, superrychlé, jen zvláštní pocit tlaku v břiše, když to tam mudra vypustila :grinning: , byli všichni moc hodní, sestřička se mnou mluvila jako s malou holčičkou, ať se ničeho nebojím, vše vysvětlila a tak :grinning:
jen teda manžílek byl dost zklamaný a smutný, musela jsme ho pak celý den rozveselovat - jako naschvál zrovna včera měl sníženou pohyblivost typu A a málo mršek :frowning2: ....a to má normospermie, potvrzeno dvěma spermiogramy....no, naschvály se dějí, byl před dvěma měsíci nemocný, tak se to asi akorát odrazilo na kvalitě :confused: takže podle mudry máme pomalu přemýšlet o IVF...ale my chceme pak ještě aspoň jednou zkusit IUI, asi v srpnu a bez injekcí, jen s clostilem, aby nás zase nezdržovala pojišťovna se schvalováním.....to jsem netušila, že se musí žádat o každý pokus IUi zvlášť :frowning2: :frowning2: ....no a mezitím si už podat žádost o schválení IVF :wink:
celý den jsem pak včera špinila a dost cítila břicho, ale byla jsme upozorněna, že to asi nastane ...jinak svatbička se povedla, i to počasí se nakonec celkem umoudřilo :slight_smile:
20. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmi...tak teď už jen čekat..ten spermiogram,to jsou záhady...mně taky po IUI bolelo břicho a to dost,ale nešpinila jsem...druhý den už to bylo OK...tak držím pěsti a doufám,že půjdeš ve šlépějích okurky :dizzy_face:
20. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kapibara, díky za přivítání..já jsem zítra 7 dní po IUI, v úterý jdu na krev, prý se to dělá - zjišťuje se nějaká funkce žlutého tělíska či co:slight_smile: no takže ještě týden a budu vědět jestli se to povedlo nebo ne..
Okurkaa, mám úplně husí kůži když čtu že máš // a moc přeju úspěšné pokračování!
Jinak holky já jsme na IUI byla ve Frýdku Místku u MuDr. Čaplygina, jestli jste někdo poblíž, asi budete vědět..
ssaara, můžu se zeptat kolik Ti je? M2 29, tak už taky nejsem nejmladší..o mimčo se snažíme 2 roky..už je to dlooouho:(
20. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmi - s tím spermiogramem je to jak na potvoru,ale snad se tam jedna pořádně mrštná mrška najde :grinning:

konmeu - mně bude v září 32 :unamused:

Mně se včera rozjel nějakej zánět či co,takže si jdu do lékárny pro nějaký globule a když tak v pondělí na gyndu :unamused:
20. čer 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
EIMMY : 22 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 12 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI (po stimulce menopurem)
LORCA: 12 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 9 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:10 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC
KAPIBARA : 29 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI.tj.4.6.2010,2x2 utrogestan
MILKA : 1 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
20. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmi, určitě ta nejrychlejší mrška zvítězí!!! :wink: držím palečky!
kapi, máš pravdu, clostík raději pod dohledem Mudrů...měsíc si dám pauzu...
20. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara Další IUI už rozhodně zkoušet nebudeme. Vzhledem ke zhoršenému spermiogramu, který se po vitamínkách vůbec nelepší, to nemá cenu. Tak chceme jít rovnou na IVF.
20. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, strasne moc vam vsem dekuju.
Sedmi, me taky bolelo bricho a pak me v nem dost dlouho pichalo. Taky jsem nespinila, to te mohla doktorka treba skrabnout. To jsme se tam urcite potkaly, ja odchazela po pul desate a do ordinace jsem sla jako prvni...Nesedeli jste po me levici?
Jinak vsem moc preju, at to dobre dopadne a co nejdrive najdete // :wink:
20. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
okurkaa, tak to já šla do ordinace hned po tobě :slight_smile: , seděli jsme v gaučíku v chodbě před ambulancemi.......manža mi tam usnul, hlavu na mým rameni, vedle nás ještě seděl jeden pán, co čekal na manželku až vyjde ze sálu a ten i chrápal nahlas :grinning: , šla kolem mudra a mohůa se usmát, hoši byli roztomilí :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek