První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

eimmy
5. kvě 2010

mě po clostyl. bolela hlava ale proti tomuto to bylo ok... tady po těch hormonech jsem i nějaká unavená... ale musím si zvyknout... 🙂
a zatím žádné mimčo nemáte??? my ne...

sedmitecka
autor
5. kvě 2010

nemáme, ale už na měm pracujem rok a půl tak by si nás už snad mělo najít 🙂 , navíc minulý víkend jsme viděli páreček čápů, mrkni do fotoglogu, museli jsme si je zvěčnit 😀 😀 , tak snad už to klapne 🙂

sedmitecka
autor
5. kvě 2010

a jak dlouho se ty injekce píchají? pět dní jako se bere clostil?

eimmy
5. kvě 2010

záleží na tom jak ti budou růst folíky... já začala clostyl. ale měla jsem 4 folíky 14 DC jen 11 mm tak proto jsme nasadili injekce.. ale podle mě si je budeš píchat od 3 DC do 10 DC nebo od 5 DC většinou to tak je...

eimmy
5. kvě 2010

jj koukala jsem ... pěkní čápi 🙂 já věřím že se nám to 1 IUI povede.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sedmitecka
autor
5. kvě 2010

taky tomu moc věřím, snad funguje přenos pozitivní energie a síla myšlenky 😀 😀 bříško už mě pěkně pobolívá, takže mrcha se hlásí ☹
musím běžet, dost bylo práce pro dnešek, peláším na cvíčo, pa pa, nahlédnu zase večer doma 🙂

eimmy
5. kvě 2010

pa pa

sedmitecka
autor
6. kvě 2010

EIMMY : 16DC - léčba ISCARE 5-9 DC Clostylbegit 2x1, 14-17 DC fostomon injekce, 18 DC ultr. a zřejmně 21 DC IUI
FUDY : 7 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2-1, 8 a 9 DC UTZ, zřejmně 14 DC IUI
SEDMITECKA : 27 DC- léčba Pronatal, čekáme na mrchu a pak stimulace menopurem na 1. IUI
JUTULE : ???

sedmitecka
autor
6. kvě 2010

fudy, tak jak pokračuješ, co menupur, dá se to? a už jsi byla na kontrolním UTZ? 🙂 pa

eimmy
6. kvě 2010

čauky holky,
kde jste všechny?? tak mám po poslední injekci a zítra ráno v 7:40 se to rozsekne zda bude IUI či nebude IUI. tak mi držte mooooc palce prosím...

sedmitecka
autor
7. kvě 2010

eimmy, 7,40 už bylo, tak už asi víš, jak to dopadlo, já věřím, že výborně a IUI bude co by dup 🙂 , já čekám každou hodinou mrchu, břicho už mi dává zabrat, takže hned jak dorazí, volám pronatala a v pondělí šup pro injekce a pícháme 🙂
jen mám docela problém, já si sama injekci nepíchnu, prostě to nedám, naštětsí manžel to umí, takže bude píchat on, jenže v pátek na víkend odjíždím s mamkou a kámoškou do Vídně na poznávačku, takže mužíček nebude po ruce ☹ ..nevím, co mám dělat, protože já to nedám 😝 , asi bude miuset mm zaškolit maminku 😀

eimmy
7. kvě 2010

čauky holky,
tak jsem zpět od doktora. a jsem happyyyyyyyy je tam 1 folikul na levé straně takže ještě jsem vyfásla injekce do neděle v pondělí pak "ovarium " v 8 večer a ve středu v 11:40 IUI tak mi držte palce

sedmi: já bych si to sama taky nepíchla.... 😅

sedmitecka
autor
7. kvě 2010

holky, tak jsem si teď pěkně pobulela, volala jsem do pronatalu, že chci teda objednat na pondělí na rozpis léků k IUI, jak mi řekla doktorka, a paní recepční mi suše oznámila, že nemáme schválené léky pojišťovnou, takže si mám zavolat až za měsíc, příští cyklus, teď se to už nestíhá ☹ přitom jsme tam byli na konzultaci 26.4., ale žádost údajně mudra poslala až 4.5., tak marně přemýšlím, proč může odkliknutí jednoho emailu trvat 8 dní 😕 😕 😢 😢
jsem strašně zklamaná a smutná a naštvaná zároveň ☹ 😠

sedmitecka
autor
7. kvě 2010

eimmy, krása ,tak moc držím palečky, ať to takhle úspěšně pokračuje a ve středu šup na to, já si ještě počkám.....

eimmy
7. kvě 2010

sedmi: to je mi líto... ale myslím že to šlo.. jen by to chtělo lidstejší přístup... ( my to tak taky měli...)

fudy
7. kvě 2010

Ahojky holky,
Sedmitecko: To je mi moc líto ☹ My také čekali na schválení dlouho. Doktor volal do pojištovny a tam mu řekli,že nás schválili. Že je to jen otázka administrativní. Tak nám ty léky dal i bez toho.
Tak to zkus také jestli vám to tak neudělají.
Jinak včera i dnes jsem byla na ultrazvuku a mám na levé straně 4 folíky cca 15- 20mm. a na pravé jeden. V neděli píchám Pregnyl a v uterý jsme objednaní na IUI.

fudy
7. kvě 2010

Eimmy:
Tak koukám,že jdeš ve středu.To nám to vyšlo skoro stejně 🙂
Sedmi: My čekali na schválení přes měsíc ☹

sedmitecka
autor
8. kvě 2010

holky, moc vám držím palečky, ať to klapne na poprvé, budu na vás myslet 🙂

no já nevím, asi kdyby mě přepojili včera na nějakého mudra, možná by to nějak šlo, ale paní z recepce byla dost odměřená, asi jsem se neměla jen tak dát 😕 😕
ještě mě napadlo, že by třeba šlo zkusit IUI bez stimulky, v normálnmím cyklu, tak doufám, že mi paní doktorka odpoví na včerejší email a něco třeba zkusíme.....šla bych do toho, snad by samotný zákrok a materiál nestály tak moc....

fudy
8. kvě 2010

Ahojky sedmitecko
Děkuji za podporu 🙂
Určitě tam zavolej v pondělí a nech se přepojit na doktorku rovnou s paní na recepci nic neřeš. Nevím jestli to jde bez stimulky,ale za zeptání nic nedáš. Možná udělají ultrazvuk a když to bude všechno narostlé jak má i bez stimulky,tak si myslím,že by to mělo jít.
Hlavně nebuď smutná 🙂

fudy
8. kvě 2010

Jaká jsi zdravotní pojišťovna? Co tak slyším nejvíc nadávají na Všeobecnou i doktoři. Vše jim dlouho trvá.

eimmy
8. kvě 2010

My to měli tak že jsem stimulovala Clostyl. ale na kontrolním ultrazvuku mi foliky nerostli tak jsem se domluvili že začneme stimulovat fostimolem i když jsme nežádali o schválení ale doktor řekl že si to můžu uhradit sama souhlasila jsem pak ale řekl sestře at mi vydá recept a zažádá o schválení ( schválí to zpětně) .. tmyslím že je to všechno o domluvě... myslím si že sedmi narazila na nějakou zapšklou ženskou.,..

fudy
8. kvě 2010

Ono je opravdu nejlepší řešit vše s doktorem,když to jde. Co injekce jak je snášíš? Já ani nevím,že jsem něco brala úplně v pohodě 🙂

lorca
8. kvě 2010

Ahoj holky,
můžu se přidat?
Koncem května mě čeká 2.IUI.
Chodíme do Institutu v Plzni. O mimi se snažíme od srpna 2008. Já mám problémy s ovulací a manžel má horší spermiogram.
Na první IUI jsem měla jen clostilbegyt a pak pi píchli Pregnyl. U druhého to bude stejné.

fudy
9. kvě 2010

Ahojky Lorca,
Vítej mezi námi 🙂
Kolik je ti let?

eimmy
9. kvě 2010

Holky doplňte si do tabulky :

EIMMY : 20DC - léčba ISCARE 5-9 DC Clostylbegit 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI
FUDY : 11 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2-1, 8 a 9 DC UTZ, zřejmně 14 DC IUI
SEDMITECKA : 31 DC- léčba Pronatal, čekáme na mrchu a pak stimulace menopurem na 1. IUI
JUTULE :
LORCA:

fudy
9. kvě 2010

EIMMY : 20DC - léčba ISCARE 5-9 DC Clostylbegit 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI
FUDY : 11 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2-1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,11DC tj.11.5 IUI.
SEDMITECKA : 31 DC- léčba Pronatal, čekáme na mrchu a pak stimulace menopurem na 1. IUI
JUTULE :
LORCA:

misha1009
9. kvě 2010

ahoj holky, můžu k vám? první IUI jsme absolvovali v Iscare 27.4. - bez stimulace. Přítel má horší spermio...

fudy
9. kvě 2010

Ahojky Misho,
Jéé dneska dvě nové snažilky 🙂
Takže cca ve středu budeš testovat?

misha1009
9. kvě 2010

ahoj fudy, mam to v plánu, ... 🙂 ale nevim, necítím nic zvláštního, žádný těhu příznaky....

fudy
9. kvě 2010

Misho musíš věřit,že to vyjde 🙂
Kolik je ti let? Doplň si tabulku,ať máme přehled 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru