První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

eimmy
23. črc 2010

EIMMY : 22 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 28 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 17 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 18 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 13 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 13 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 30 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 33 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 22 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 57 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 16 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI

sedmitecka
autor
23. črc 2010

lorca, tak se věci dávají do pohybu, super 🙂 chápu, že z té hromady léků byl manžel vedle, minule jsem v CAR u vchodu míjela holčinu, co si právě nesla plnou výbavu k IVF a měla toho narvanou igelitku, tak jseme upozorňovala mužíka, že tohle nás taky nejspíš čeká a nafasujem nášup 😀 😀 😀
tak pěkně začni se stimulkou a podávej hlášení, jak vše probíhá, ať vím, co mě čeká v září - tedy doufám, že už v září
😉

sedmitecka
autor
23. črc 2010

bajoch, jasné, těch 14 dní bude krušných, čekání je hrozné 🙂 , jinak u mě byla IUI úplně v pohodě, bezbolestná....

aranka
24. črc 2010

Ahoj holky, přidávám se k vám 🙂 Máme za sebou první IUI v Gennetu, kam jsem přešla z Gestu a jsem ráda, maximální spokojenost. Bohužel spermio prvně vyšlo v pohodě a zrovna teď při prvním IUI katastrofálně, takže primář řekl, že to je leda na IVF a ne na IUI.., nicméně zavedl co měl, tak uvidíme, ale hned 2.8. jdu domlouvat protokol na IVF, proč ztrácet čas, že... Takže teď jen čekání na krevní testy za 14 dní, což všechny víte, jak je strašné 🙂 Protože člověk doufá, i kdyby se měl soustředit na něco jiného, samozřejmě.. ☹

sedmitecka
autor
24. črc 2010

aranka, vítej u nás 🙂 my jsme to měli stejné, spermio bylo v zimě úplně ok a teď při první IUI horší - spermíci jsou línější ☹ a IUI nevyšlo, takže dáváme na radu mudra, do další IUI už nepůjdem a jdeme si ve čtvrtek domluvit rovnou IVF 🙂

milka77
24. črc 2010

EIMMY : 24 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 30 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 19 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 20 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 15 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 15 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 32 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 1 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 24 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 18 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI

milka77
24. črc 2010

ahoj holky, aranka vítej 🙂 taky mám za sebou 1.IUI, ale nevyšlo to.Dlohou jsem doufala, ale...příští týden zkusíme ještě jedno a pak se uvidí po poradě s mudrou co dál...sedmi, tak už jdeš domlouvat IVF?hodně štěstí! 😉 já se na to pořád nějak necítím...je to velká psychická zátěž, ale asi mě to taky čeká... ☹

aranka
24. črc 2010

@milka77 : ahoj, díky 🙂 No, to mé taky zjevně nebude úspěšné, vlastně to doktor naznačil celkem jasně, ale splněno mám a skočím na ivf, drží mě nad vodou vyšší úspěšnost, na druhou stranu pokud nevyjde první IVF, myslím, že ta zátěž na psychiku bude tak velká, že snad někam odjedu a vysadím... ☹

sedmitecka: diky 🙂 no, to jsi to měla stejné, já vůbec nechápala, jak se mohlo spermio tak hrozně zhoršit, jedině mě napadá stres, který je čím dál větší, myslím u přítele v podnikání, ne kvůli mimču 🙂 Mě hlavně překvapilo, že jsem v Gennetu poprosila, zda bychom stihli ivf už v srpnu a oni že ano, hned podali žádost v den IUI a 2.8. jdu domlouvat detaily, ačkoli nebude 100% jasné, zda náhodou IUI nevyšlo, takový fofr jsem nečekala, ale jsem moc ráda.

lorca
24. črc 2010

Ahojky, vítám nové snažilky.

My jsme si dneska měli užívat ve Švihově na fesťáků České hrady, ale v tom počasí jsme nikam nejeli. Někde tam stát v dešti a v zimě se nám celý den nechtělo. To by bylo o nastydnutí a to teď fakt nepotřebuji.

milka77
24. črc 2010

@aranka nám právě mudra řekla, že máme spermio na IUI v poho, takže šance prý jsou...tak jsem zatím o IVF nepřemýšlela...nejhorší je ten čas-letí jak pominutej!!! 😨 klidně bych zkoušela několik IUI a teprve až by to bylo 100% beznadějné, vrhli bychom se na IVF...jenže... ☹ čas je velkej nepřítel! ke komu chodíš v Gennetu?
@lorca, taky jsem se chtěla jít provětrat ven, ale leje tu jak z konve...ale po těch vedrech je to super 😎 za chvíli bude zas sluníčko... 😉

aranka
24. črc 2010

@milka77 : no, to mě řekli taky a pak zděšeně koukali na vzorek před IUI, že to nemá ani smyl, pozitivně mě naladili ☹ Chodím k Mudr. Langerové, IUI dělal Mudr. Daněk, jinak tam neznám nikoho, teď na IVF konzultaci jdu k jiné Mudr., Langerová má dovolenou, ale Langerová je zatím naprosto super, jsem moc spokojená, tak snad z toho bude i výsledek 🙂 Přesně tak, čas letí strašně ☹ Kdybych s tím začla dřív, asi bych to moc neřešila, ale bude mi v listopadu 32, jasně, není to zas tak moc, ale ani málo, tak jsem na IVF vlastně natěšená, že bych třeba mohla být těhu na narozky 🙂 Ale samo že doufám v IUI i přes negace doktorů . . . Ke komu chodíš ty ?

milka77
24. črc 2010

@aranka já chodím k primářce Brandejské, slyšela jsem na ni chválu, tak jsem šla k ní. Musím ale říci, že mám z ní takový divný pocit...je fajn, to ano, ale zdá se mi, že není moc akční, aby mi víc poradila co a jak, probrala víc ten náš případ a tak...zatím jsem u ní byla jen 3x a vždy to bylo takový rychlý, neosobní a žádná větší diskuze co mám podnikat dále, jaké jsou možnosti, její názory, jen předepíše léky něco málo řekne a je hotovo...kdybych nechodila sem na chat a ty věci kolem IUI a IVF se nedozvěděla odsud, tak od ní nic nevím ☹ zkrátka mi nepřipadá moc 'informativní', začíná mi to docela vadit ☹ tu první IUI mi dělala Lovásová, byla fajn. Daňka a Langerovou znám jen tady z chatu. Chápu, že každýmu sedne někdo jinej, já mám takový pocit, že bych spíš brala někoho mladšího a akčnějšího... 😎 tak nevím, jestli jde jen tak přejít k někomu jinému...vím, že během dovolených se to míchá...tak třeba narazím na jiného mudra.... 😉

aranka
24. črc 2010

milka77: Aha, tak tu neznám, jdu zrovna k té Lovásové na konzultaci ohledně IVF, resp se domluvit jaké léky atd., protože to mám už schválené. No tak uvidíš, máš pravdu, že kolem dovolených tam člověk vystřídá víc lidí, tak třeba natrefíš na někoho, kdo bude lepší ? Je fakt, že každému sedne někdo jiný, mě Langerová sedla velmi, ještě nikdo nebyl tak trpělivý a podrobný, jako ona, až mi to přišlo, že je podrobná zbytečně moc, ale to nikdy není na škodu. Měla jsem zkušenost z Gestu, kde to bylo právě neosobní a takové rychlé, tady to bylo dokonalé. Já za sebe Langerovou doporučuji, ale jak říkám, to je můj osobní názor, někdo jiný jí zase nebude mít rád, prostě tak to je. A jaký postup máš tedy teď ? Další IUI ?

milka77
24. črc 2010

@aranka uvidíme, na koho tam natrefim teď v létě 🙂 na stimulaci na to 1.IUI jsem měla 'jen' clostík-ještě mi zbylo 5 tabletek tak zkusím 2.IUI. V pondělí budu volat na termín UTZ, tak mi už možná řeknou ke komu půjdu, kdo tam zrovna bude...asi se hned zmíním o IVF...jaký je postup při tom podávání žádosti na pojišťovnu?Musím něco sepisovat já nebo to udělají v Gennetu se mnou?Prý to trvá měsíc...jak jsi se pak dozvěděla, že to máš schválený? To máš fajn, že ti Langerová všechno podrobně vysvětlovala..já měla opak ☹ všechno si sama hledám na netu nebo mám dotazy na chatu...nejhorší je, když nevíme, proč se nedaří...výsledky vyšetření máme v pořádku a stejně se nedaří...a takových nás je - co tak čtu - hodně...ach jo ☹

aranka
24. črc 2010

@milka77 : znám pár holek, co jedou třeba teď 6. IUI, proč ne, když jim to lékař doporučí, ale ta procenta jsou zoufale malá, tak nevím, já na další pokusy a neúspěchy prostě nemám ☹ Hele ohledně pojišťovny, u mě s dr. Langerovou to proběhlo tak, že jsem s ní řešila po UZV před IUI kdy půjdu na IUI a nějaké info kolem toho a ona zároveň rovnou podala žádost na pojišťovnu, nemusela jsem dělat nic a bylo to schváleno za 12 dní přesně, možná se to dá urychlit, víš jak, záleží na doktorech .., já se zmínila, že pro mě je srpen ideální, protože se přítel může líp přizpůsobit stran různých termínů atd. a chtěla jsem hned po případném neúspěchu IUI navázat a neztrácet další měsíc a vyšlo to, tak nevím, jak moc jsem měla štěstí a jak moc na tom zapracoval Gennet. Ptala jsem při IUI, zda to mám schválené a měla jsem, jinak nevím, zda to oni volají či jak. Jinak ohledně vyšetření, nevěš hlavu, mám to samé, mám za sebou laparku a všechno a jsem naprosto v pořádku. Partner taky. Jasně, teď nevyšel spermiogram, ale jinak je ok a ten výsledek je spíš stresem než poruchou, takže mi za 4 roky také nikdo nic neřekl, poslední verze byla, že prostě může být problém v tom, že obal u vajíčka je příliš silný a spermie se prostě dovnitř sami nedostanou, ale to bylo tak mimo řeč s Langerovou, aniž by to nějak bylo podloženo, prostě se jí to zdálo spolu s psychikou jako jediná možná příčina. No a pak asi psychika.., protože myslím, že jsi na tom stejně, čím méně nezdaru a více času, člověk se soustředí jen na to mimi a to je nejhorší ☹

milka77
24. črc 2010

@aranka tak to jsi mě překvapila s tou rychlovkou schválení- jen 12 dní! 😨 většinou holky říkaj měsíc...zkusím se tedy zeptat při tom UTZ na 2.IUI, ale fakt jsem zvědavá, ke komu půjdu.Taky jsem byla na laparce,všechno funguje 😉 to s tím silným obalem u vajíčka jsem ještě neslyšela 😉 -zajímavý. Kolikátý den jsi teď po IUI? Bereš Utroše?Docela mě také po IUI překvapilo, že jsem mohla hned odejít-pro lepší pocit bych si tam aspoň na 20min lehla, ale v Gennetu to nedělaj ☹ asi jsi měla to samé,vidˇ?

aranka
24. črc 2010

@milka77 : no mě to taky překvapilo, fakt nevím, ještě je možnost, že to schválené není a někdo se spletl 🙂 ale snad jo 🙂 S tím obalem vajíčka, nwm, jak moc to je reálné a jak moc to je prostě jen jakési vysvětlení doktorů, aby bylo alespoň nějaké vysvětlení, když už neví 🙂 Já jsem teď 3. den po IUI, ležela jsem asi 3mnt na sále a hned šupajdila ven, taky jsem měla pocit, že ty 3mnt byly dost málo, přesně, měla bych lepší pocit, ležet tam třeba půl hoďky, pro sychr.. Utroš beru, 2x denně, začla jsem ho brát hned v den IUI, což bylo asi brzo, ale my jsme to nějak zamluvily jak ho brát a já měla zásoby ještě s hormonální léčby od mého gynekologa, takže jsem to začla brát tak nějak pocitově 🙂 vím dávky, nevěděla jsem od kdy do kdy, ale předpokládám že ho mám brát do dostání mensesu, nebo jak to máš ty ??

milka77
24. črc 2010

@aranka s tím schválením se snad nespletli... 😉 třeba tvá pojišťovna je rychlá 🙂 také jsem po IUI chvilku ležela na sále a pak šupky domů...na pokoji se zůstává déle až při IVF. Já začala brát Utroš následující den po IUI 1-0-1 až do negativního testu, pak jsem přestala a prožívala velké zklamání ☹ ale teď jsem nasbírala energii na druhý pokus 😎 všechen ten postup po IUI máš napsaný ve zprávě, kterou jsi dostala při odchodu ze sálu. Jak jsi zvládla to píchnutí Pregnylu před IUI? A jaké množství jsi ho dostala?

aranka
24. črc 2010

@milka77: no uvidíme, za týden se dozvím, zda se spletli nebo ne 🙂 Mám VZP, co máš ty ? Je pravda, že jsem hodně slyšela názor, že první IUI se většinou nezdaří a druhé a další je úspěšnější, že na poprvé to je fakt zázrak, tak držím palce !! No, s tou zprávou to je vtipné .., protože sestra říká, ok, můžete dolů a pan doktor vám napíše zprávu. A Daněk říká, no, vlastně žádnou zprávu nepotřebujete .... ??? Tys dostala zprávu ? No Pregnyl byl další průser... ☹ Jsem mimopražská, nemám nikoho, kdo by mi ho píchnul, tak jsem si řekla, že to dám ..., ale myslím, že jsem to píchla blbě, jednak to začlo za chvíli tlačit, tak jsem jehlu posunula ven a pak mi samozřejmě část látky vytekla, protože jsem to píchla těsně pod kůži .. takže mám obavu, že jsem tohle nezvládla... ☹ Měla jsem 500 nebo 5000?) teď nevím ☹ kolik se běžně dává ☹ Prvně mě Pregnyl píchli v Gestu, bylo mě po něm blbě a pak v den ovu jsem měla šílené bolesti vaječníků, tenkrát IUI nevyšlo, partner prostě nebyl schopen dát vzorek ..., no a teď mi po injekci nic nebylo, proto myslím, že jsem to dala blbě ☹ Ty ho snášíš dobře ?

milka77
24. črc 2010

@aranka já mám vojenskou, tak snad i tam s tím nebudou otálet 😉 nevíš, jestli po tom schválení se hned musí jít do toho IVF nebo se může 2-3 měsíce počkat?Máš pravdu, říká se, že 1.IUI je zázrak, proto chci zkusit i to druhé a možná i třetí...uvidím, co bude říkat (jestli na to bude reagovat) Mudra...Mně Lovásová dala tu zprávu o výkonu IUI při odchodu ze sálu..možná ji tobě dali do tvých papírů v Gennetu? Já na ten Pregnyl měla manžela - popsala jsem mu jak to má udělat (jak mi řekla sestřička) a čeho se má vyvarovat a on to píchnul..úplně bezbolestně a zkušeně 🙂 mile mě tím překvapil-šikula jeden 😀 jinak jsem dostala i žádanku na pohotovost, kdyby bylo nejhůř...je blbý, že se to píchá až ve 21hod.Já měla toho Pregnylu jen 3000IU a snášela jsem ho v poho-nic jsem necítila, nic mi nebylo.Jsem docela cíťa na injekce nebo braní krve, ale tohle bylo OK.

aranka
24. črc 2010

@milka77 : no jestli jsem to správně pochopila, tak po schválení pojišťovnou nemusíš hned do IVF myslím, není to tak, že schválí a hned následně první termín se musí nutně udělat. No asi ji mám v Gennetu tu zprávu, ale proč mi řekl, že žádnou nepotřebuju nevím 🙂 Tak já měla v tom případě 5000 Pregnylu 🙂 Původně mi to sestra dala do zadku a teď jsem si to dala do stehna a fakt to bylo masakr, příště pojedu na pohotovost.. ☹ Partner teda v tomhle důvěru nemá 😀 To máš fakt šikulku 😀 No to je taky divné, já si to dala také ve 21 hod a v Gestu mi to píchli ráno v 8hod a další den jsem měla jít na IUI, tak nevím, zda to je podle UZV nebo to mají standardně dané či co.

milka77
25. črc 2010

EIMMY : 25 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 31 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 20 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 21 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 16 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 16 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 33 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 2 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 25 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 19 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI

Holky, nevím, jestli jsou u všech ty DC správně, kdyžtak si je opravte nebo doplňte...nebo popř. jiné změny atp. 😉

sedmitecka
autor
26. črc 2010

EIMMY : 26 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 32 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 21 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 22 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 17 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 17 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 34 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 3 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 26 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 19 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI

sedmitecka
autor
26. črc 2010

aranka, tak to jsme na tom fakt stejně, my jsme podle všech vyšetření taky oba v pořádku a prostě to už rok a půl nejde...takže bu´d psychika nebo nevím.......jen doufám, že třeba nemám nějak vadný vajíčka ☹ ☹
jinak já měla před IUI pregnyl 5000 jednotek a bylo to v pohodě, to píchnutí dost bolelo ale blbě mi po něm nebylo vůbec, píchli mi ho v Pronatalu.....menopur mi naštěstí píchal manžel, má na to kvalifikaci, sama bych to nedala ani náhodou, jen jsem zvědavá teď na to IVF, kde těch píchanců bude víc, tak jak to budem časově zvládat, abych nemusela třeba o polední pauze jezdit přes celou Prahu za ním do práce, aby mě bodnul 😀 😀

sedmitecka
autor
26. črc 2010

milka, moc držím palce, aby IUI vyšlo 🙂 já bych taky šla ještě do druhého pokusu, ale děsí mě, jak se to všechno vleče, v Pronatalu to jde všechno dost pomalu, bohužel.....takže jdme už do větší jistoty, ve čtvrtek budu vědět víc 🙂
já se IVF taky bojím, ale zkusíme to, doufám, že to stihnem už v září

milka77
26. črc 2010

Ahoj sedmi, dík za palečky, dnes jsem se objednala na UTZ před tím 2.IUI. Jdu k jiné doktorce, tak jsem zvědavá, jaká bude, jaké budou její názory.Nevím, kolikrát mám to IUI zkoušet, je fakt, že ten čas šíleně letí! Někdy přemýšlím nad tím, že jsem měla jít hned do IVF, kde jsou šance větší a teď přes léto by to bylo nejlepší-je větší klid...také záleží na tom, za jak dlouho mi to schválí pojišťovna...tak uvidíme...zeptám se při tom IUI hned na IVF.Hned mám lepší pocit, když vím, že se zase něco děje a jsem objednaná v CARU... 😉 já měla Pregnyl jen 3000 jednotek-možná by to chtělo vyšší dávku 🙂 držím palečky ve čtvrtek na pozitivní zprávy z Pronatalu 😉

sedmitecka
autor
26. črc 2010

milka, jo jo, to rozhodování, kolikrát zkoušet IUI a co dělat dále je opravdu těžké, ale já už jinou variantu nevidím, pokud bude problém jen v těch pomalejších spermících, IVF by se mohlo povést, tak uvidíme, co nám řeknou mudři
🙂
od další IUI mě odrazuje, jak se všechno vleče a nesetkala jsem se moc s ochotou v našem CAR něco rychle a operativně řešit, chtěla jsem te´d v červenci zkusit hned druhou IUI, po té první neúspěšné, bez stimulace, jen tak ,aby se nemusela žádat pojiš´tovna, protože ovuluji sama, takže bych stimulku ani nepotřebovala, no ale sestra, které jsem se dovolala mě dost setřela a ani mě nespojila s nějakým doktorem, ačkoli jsme s paní doktorkou o této možnosti v červnu mluvily, takže mě dost otrávil ten přístup ☹

milka77
26. črc 2010

sedmi, to chápu, to by mě taky dost odradilo a mrzelo!ten jejich přístup!ale třeba se sestra jen špatně vyspala nebo má svý problémy a přenáší to i na chudák pacienty... 😖 doufám, že mi v tom rozhodování co dál napomůže ta jiná mudra...ta předchozí stále tvrdila, že to záleží na mě 😨 a to není vůbec povzbuzující...takže příští týden se snad posuneme o trochu dále... 🙂

dana1979
26. črc 2010

sedmitečka...a kolikrát už jsi byla na IUI? Já jsem zrovna po 6 IUI. A teď už jsem byla po druhé za sebou a nebyla s tím problém. Stimuluji jen clostylbegytem.

dana1979
26. črc 2010

Arnak kdy jsi byla na IUI? Já v pátek.... Pregnyl jsem dostala 5000 a vůbec mi nic po něm není.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru