První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

kapibara
21. říj 2010

@petrajda nejsem si jistá,že by hystero sloužila právě k průchodnosti 😕 spíše je to "prohlédnutí" dělohy...ale třeba se to dá udělat i nějak při tom, fakt netuším...

petrajda
21. říj 2010

kap - já na tohle čučela včera. co to do mě narvou 🙂 . S tou průchodností si taky nejsem jistá. Možná sem někde něco četla,ale můžu se mejlit. No ta laparka, mě to nenapadlo,ale ve chvíli kdy mě mudra doporučila tu hysteroskopii jsem ani nevěděla to k čemu je.

petrajda
21. říj 2010

kap - dělá se současně s tou hysteroskopíí,nebo se chodí zvlášť?

kapibara
21. říj 2010

@petrajda já si myslím,že ta hystero průchodnost nedělá...mně dělali laparku s hystero dohromady 😉

petrajda
21. říj 2010

jo aha..no tak nevím proč mi ji nenabídli.
mě tejden meškala menzes,zřejmě po lécích a manžel se mi svěřil,že tak trochu doufal.Usuzoval i tak trochu z mejch nálad 🙂 . Já nemám dobrej tejden. byl hrozně zklamanej ☹

kapibara
21. říj 2010

@petrajda a co zkusit tam zavolat,jestli by ti ji zrovna neudělali,když už budeš v narkoze a aspoň budeš vedět na čem jseš...je to na Tobě...je to určitě zklamání,pro oba,ale věř že se to povede...jak dlouho se "snažíte"?

petrajda
21. říj 2010

skoro dva roky

kapibara
21. říj 2010

@petrajda ☹ tak to bych do té laparky možná i šla...ale vy máte špatné spermio,že?...a pokud se chystáte na IVF,tak laparka může být zbytečná,tam se vejcovody obejdou....je to na Tobě 🙂

petrajda
22. říj 2010

přesně tak na tím, kapi, uvažuju. na ivf se chystáme,zřejmě to vyjde až po novym roce..no určitě,ale jen přemejšlim,že bychom třeba ještě zkusili jedno iui.Do vánoc.To bych ještě mohla stihnout. 🙂

misaot
22. říj 2010

@petrajda A to když půjdu na IVF tak musím jít také na tu hysterektomii, nebo se to dělá při nějakých obtížích? S tím sem nějak nepočítala....že budu muset na něco takového jít 🙂

petrajda
22. říj 2010

misaot - já nevím jestli musíš,ale mě jí nabídli automaticky. Hysteroskopíí se vyloučí,případně zjistí, případná porucha,vada u ženy. Takhle "z venčí" není nic vidět.To na utz nezjistí. Viz odkaz víše co posílala kapibara. Tam je to ,myslím vysvětleno proč se to dělá a co se při hystero dá odstranit a případně zjistit.
Ivf něco stojí,,takže je asi lepší se nechat důkladně vyšetřit,aby se co nejvíc zabránilo případnému neúspěchu
Já osobně taky původně nechtěla..podvědomě sem se tomu strašně bránila,ale uznala sem nakonec že je to lepší. Obtíže já osobně žádné taky nepociťuju. 🙂
a jak píše kapibara,možná je lepší si při tom rovnou nechat udělat laparoskopii.Tím se sprůchodní vaječníky,pokud jsi už na jiném vyšetření vaječníků nebyla.

misaot
22. říj 2010

@petrajda Aha...to jsou mi novinky 🙂 No já jsem byla minulý cyklus na průchodnosti vejcovodů a na hysterku se určitě zeptám.

Co si píchám ten Puregon, je mi tak zle....každý den mě strašně bolí hlava a chce se mi zvracet a bolí mě břicho, je to normální??

petrajda
22. říj 2010

misaot - za zeptání nic nedáš 😉

kapibara
29. říj 2010

Ahoj Holky 🙂

Jak se tady máte?

Co Eimmy? Ssara? a ostatní?
@misaot jak je? už máš po IUI?
@petrajda a ty po hysterce?

misaot
29. říj 2010

@kapibara Ahojky,

no na IUI jdu zítra, tak jsem zvědavá 🙂 a jak jsi na tom ty?

kapibara
29. říj 2010

@misaot jéé,tak to držím pěsti 😉 kolik dozrálo folíků? já se mám fajn, kynu 😅

ssaara
29. říj 2010

@misaot - držím palce na zítra 😵

@kapibara - minulý týden měl prcek 1 cm a už měl srdíčko 😵

kapibara
29. říj 2010

@ssaara 😵 😵 😵 tak to už je obr 😉 a srdíčko je super 😉 a jak je? je ti blbě?

ssaara
30. říj 2010

@kapibara - je mi většinou úplně dobře,vyjímečně mam žaludek na vodě,strašně moc mi chutná jíst,čehož se děsim 😀 a jinak jsem strašně moc unavená,ale to tak,že úplně nepřekonatelně. Jsou dny,kdy bych jenom ležela a nic nedělala. Ale to s malym dítětem nejde,takže se většinou cítím úplně vyřízená 😀 A taky jsem zjistila,že při některých činnostech,při kterých namáham břicho,mně to břicho pak docela bolí,tak nevim,jestli je to správně. Listí na zahradě už radši hrabat nebudu 😀
A co ty? Fakt si nenecháte říct pohlaví?

kapibara
30. říj 2010

@ssaara tak s tím jídlem jsme na tom podobně 🤐 😀 jinak já byla taky úplně grogy, jen bych spala, ale přesně když už jedno dítě doma je, tak to prostě nejde 😝 navíc teda mně bylo do toho zle s šavlila jsem 😅 břicho mě taky bolelo, což jsem u prvního těhu neznala, takže myslím,že bude vše OK 😵 pohlaví nechceme vědět, nevěděli jsme ani u prvního a to překvápko bylo na tom nejhezčí 😵 a je nám to hlavně úplně fuk co to bude 🙂

cincinnati
30. říj 2010

Meškala někomu z vás po IUI menstruace ? Jak dlouho ? Já mám jinak cykly pravidelné. 14 dní vždy od ovulace. Já měla MS dostat v pátek, ale zatím nic. Test jsem si dělala 13.DPO, ale negativní .

misaot
1. lis 2010

@kapibara Ahojky tak jsem po IUI, byla to rychlovka.... poprvé mě dozráli tři folikuly, vždycky jsem měla jen jeden, tak doufám, že to alespoň bude k něčemu platné 🙂
Myslela jsem si jak budu ležet po IUI, ale bohužel jsem jela k sestře hlídat destiměsíčního synovce, který začal chodit...takže jsem si užila parádni sobotu a neděli, takže snad mi to nějak neuškodilo 🙂
Tak to je nádhera..... myslím, že to je úplně normální ta bolest břicha, zvlášť když se namáháš 🙂

misaot
1. lis 2010

@ssaara Díky moc, no snad to dobře dopadne 🙂 v práci mě to už leze na nervy, takže bych celkem dost potřebovala vypadnout 🙂

kapibara
1. lis 2010

@cincinnati ahoj,koukám,že už se to vyřešilo samo 😵 ale jinak mně po nevydařené IUI meškala taky mrcha, dělá to utrogestan 😉 normálně ji mám 14 dní po ovulaci a po IUI jsem ji dostala až za 3 týdny 😝

@misaot ahoj,hlídání synovce určo nevadí, a počet folíků je super 😉 spousta holek ani neví,že je těhu a chovají se naprosto normálně,takže si to vklidu užívej a za 14 dní Ti přeju // na testu...

petrajda
1. lis 2010

cinci - ahoj. Já to měla stejné v předešlém cyklu po nezdařené iui. MS se mi opozdila o 7dní.

misaot
1. lis 2010

@kapibara No já doufám, že to ničemu neuškodí 🙂 Myslím ale, že by bylo mnohem lepší v klidu ležet 🙂 No ještě si dám tak dvě IUI a už se vrhneme na IVF 🙂

A jak jsi na tom teď ty?

misaot
1. lis 2010

@petrajda Půjdeš teda také ještě na jedno IUI před Vánocema?

misaot
1. lis 2010

@kapibara

Tobě těhotenství vyšlo z IUI neboz IVF a nebo dokonce přirozeně?

misaot
1. lis 2010

@cincinnati Ahojky, tak co už sis dělala testík?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru