První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misaot
18. led 2011

@petrajda no záda taky trochu cítím.... 🙂 A ty si ten olej budeš kupovat?

Holky? máte některá z vás nějakéinstrukcem jak se chovat po OPU a po ET, je nějaký režim? Nebo nějaká strava? cokoliv?

petrajda
18. led 2011

misaot - tvuj přítel má pravdu.Pokud by se zadařilo musela bych to taky nějak řešit asi od začátku,ale já jsem osvč,takže do práce chodit budu muset. Ale manžel už teď je takovej pozornej,pomáhá mi,přikrejvá mě, vaří roibos místo černého čaje 😠 😀 a to se vlastně ještě nic neděje 😅
Zatím si nic neplánuju není proč,ale řešit to případně také budu muset nějak.Každopádně ale až bude důvod.Naštěstí v práci nemám teď nijak hektično,takže to je v pohodě.

petrajda
18. led 2011

misaot - po ET se doporučuje hodně pít ,4 litry denně a být v klidu. OPU bys měla také víc pít a jíst hodně bílkovin aby se předešlo hyperstimulačnímu syndromu.
Mě to také nikdo neřekl,zjistila jsem to na jiné diskuzy

petrajda
18. led 2011

K tomu klíčkovému oleji, já si prostuduju ještě ten leták a mrknu na internet. 60 tablet stojí asi dvě stovky, mě doktorka doporučila užívat 3-4 tablety denně.Jinak se prý užívá až 6 tablet denně.U nás v lékárně by mi to možná objednali jinak mi poradila kde to v Liberci sehnat.
Moje lékařka je tak trochu přes tu přírodní léčbu 😉 ,ale nikomu nic nevnucuje jen doporučuje.Sice to je v názvu olej ale jsou to tablety. Jestli to najdu vložím sem odkaz.

petrajda
18. led 2011

http://www.klas-levne.cz/produkty/klickovy-olej...
Tak vkládám. No já nevím. Je to další přípravek na posílení imunity, rozhodně to neškodí.

janulka1980
18. led 2011

@misaot takze sa mam postavit do radu jo ? 😉

misaot
18. led 2011

@janulka1980 No, pokud ti nevadí, že už to tady máme za sebou? Pokud budeš chtít nějak poradit nebo se s námi podělit o zážitky, tak budeme rády 🙂

misaot
18. led 2011

@petrajda No jo uvidíme 🙂 Každopádně nesmíme nic podcenit a rozhodně nebudeme plánovat dopředu 🙂

misaot
18. led 2011

@petrajda Přítel mi říká že budu po ET ležet a budu mít nohy nahoře 🙂 ale to je asi zbytečné 🙂 No už ted si užívám volna 🙂

petrajda
18. led 2011

misaot - nohy nahoře po ET už zbytečné jsou 😀

janulka - určitě se zařaď, budem rády 😉 Ahoj 🙂 . A neboj byly tu i holky které po iui otěhotněly 😉

misaot
18. led 2011

@petrajda No abych měla klid, tak já asi nohy nahoře budu muset mít 🙂 Ach jo .... 🙂

petrajda
18. led 2011

já si po ET taky chci dát voraz i z práce. Aspoň 3 dny, uvidím jak mi to vyjde.

janulka1980
18. led 2011

@misaot dakujem, zatial som tu asi nova 🙂 citam, a vzdelavam sa od vas 😉

kapibara
18. led 2011

@petrajda ty jsi už poslala Misaot na porodní sál 😅 no,kdyby to chtěla odrodit za mě, tak bych se nezlobila 😉
@misaot no jo, už to tak bude...na mateřskou chci nastoupit co nejdéle to půjde...když jsem si platila to nemocenské, tak ať z toho taky něco mám 😉

misaot
18. led 2011

@petrajda jen tři dny? no to tomu moc nedáš 🙂

misaot
18. led 2011

@kapibara to byl překlep 🙂 na porodní sál samozřjemě posíláme tebe 🙂

kapibara
18. led 2011

@petrajda myslím si,že pokud se stravuješ přiměřeně, tak nějaké podpůrné prostředky jsou jen tahání peněz ☹

@misaot být doma je super, že si to těhulkování užiješ, má to ale nevýhodu....budeš víc kynout a jíst 😀

@janulka1980 ahoj a vítám Tě...ptej se a pokud budeme vědět, tak rády odpovíme a poradíme 🙂

janulka1980
18. led 2011

@kapibara velmi pekne dakujem!

petrajda
18. led 2011

misaot ,ale zas na druhou stranu už bejt po porodu by bylo super ne?? 😀
No pokusim se dýl.Mám to v práci složitější a nemohu si moc dovolit dlouho "marodit".Ale moc práce teď není a manžel mi pomůže.Budu se snažit pro to udělat maximum. 😉

kapibara - to máš pravdu. Já nejsem zapřisáhlí polikač prášků..Vitamíny ale beru, mám totiž alergii téměř na všechno ovoce v čerstvém stavu a zelenina mi taky trochu vadí. ☹ Takže nějak to do sebe dostat musim,když chci bejt zdravá a mít zdravé miminko.Ale beru jen jeden druh, teď teda ten Femibion, to je taky docela darda,ale doporučili mi ho. No nevím..je tak drahej,protože je na něj ta mediální masáž 😒

petrajda
18. led 2011

janulka - a už máš doma léky na stimulování?? Našli u vás nějaký viditelný problém? 🙂

kapibara
18. led 2011

@janulka1980 🙂
@petrajda tak to Tě lituju, že nemůžeš ovoce a zeleninu....Femibion je drahý, ale to jsou skoro všechny vitaminy 😝 moje doktorka mi ho teda taky doporučila a to ona je docela přírodně založená...říkala, že jsou nejlepší na trhu...já je brala asi týden, pač mi po nich bylo blbě 😀 ale já to doháněla právě ovocem a zeleninou...vitaminy jsem nebrala ani u prvního těhu a taky se nic nestalo.... 😉

janulka1980
18. led 2011

@petrajda zatial nestimulujem..dr.sa vyjadrila, ze "1000 malych drobnosti, ale ziaden velky problem". partner OK, ja vykyvy hormonov....

petrajda
19. led 2011

kapibara - je drahy 😝 . někteří lékaři tvrdí,že jedno jakou listovku bereš,já si zas říkám,že pokud chci udělat maximum tak ty tři stovky za femibion objetuju,ale přesvědčená o té lepší účinosti moc nejsem. No ,ale co kdyby,že jo 🙂 Je to přecejen kombinace i jiných vitamínů a stopových prvků,tak to třeba opravdu k něčemu je.

janulka - nojo doktoři. Mě taky tvrdila mudra že u nás se nic vlastně neděje. jen to rostě nejde. 😒

misaot
19. led 2011

@petrajda Ahojky......další shoda 🙂 taky mám alergii na ovoce 🙂 Na zeleninu naštěstí ne, to by mě zabilo 🙂 ale za to mám alergii na oříšky v čestvém stavu 🙂 no hrůza.

Já teda beru jen kyselinu listovou, není to málo?

Právě jsem přijela z CAR, na pravé straně mám cca 8 vajíček a na levé straně kolem 10, ještěmám přijít na kontrolu v pátek, kde mi už 100% řeknou den odběru, ale doktor říkal že pravděpodobně v pondělí. Jinak ty folikuly jsem měla 14 mm.

No už se to blíží 🙂 No pravda, nebylo by špatné být už na porodním sále🙂 KÉŽ BY TO ŠLO 🙂

petrajda
19. led 2011

misaot- tak gratuluju k takové bohaté úrodě. Já jedu zítra,alemoc si nefandím.Jsem pořád taková nechutně skeptická.

Já nejdřív brala Calibrum baby plan,ale v caru mě doporučili ten Femibion,že to je obrá kombinace všeho možného. No tak sem se na to dala. Neporadím jestli to je málo nebo ne. Já bych třeba řekla že ne,ale stejně bych si ten Fmibion nakonec koupila.

Jo ořechy to taky nemůžu. 🙂

misaot
19. led 2011

@petrajda Proč jsi skeptická? Máš pro to nějaký důvod? jak se cítíš? Mě už to dost tlačí, ale pořád je to únosné 🙂 No zkusím se v pátek zeptat, jestli si mám přikoupit nějaké vitamíny 🙂 dnes mi odebírali další krev - na žloutenku, aids a sifilis, no snad už je poslední odběr, jsem samá modřina, nejen na břiše, ale ted i na každé ruce 🙂

petrajda
19. led 2011

misaot - žádné nervy nemám,ale uvnitř nějak cítím,že to je všechno naprd,i když se opravdu snažím. Vím že pozitivní přístup je důležitej,ale jak se k němu dopracovat. Říkám si že to půjde,že vše dopadne dobře.Ale bohužel tohle není jak virus kterej se do tebe zakousne a zůstane a nebo přetrvává.
Cítím se docela dobře, podbřišek cejtím,ale jak sem tak strašně pitomá asi bych chtěla aby to možná bolelo víc-jako že se něco děje.. Přes den to je ok, spíš večer je to citlivější,ale žádná tragédie.
Mám taky modřinu jak blázen,ale jen z odběrů na předoperační. Jestli mi zejtra budou brát zase krev nevím teda odkud 🙂

misaot
19. led 2011

@petrajda No já jsem jak FEŤÁK 🙂 no to si člověk bohužel říká, a je to vždycky někde vzadu ten pesimismus. Je i ve mě, ale spíš ho potlačuju, protože jsem na tuhle chcíli čekala moc dlouho a nenechám si zkazit mojí přehnanou starostlivostí a strachem, že to nevyjde.

A co když to nevyjde, půjdeme zase, že? Už budeme vědět do čeho jdeme a na podruhé to už určitě vyjde 🙂 ach jo

Všechno bude dobré.

petrajda
19. led 2011

misaot - jojo..musíme věřit 🙂

cuddle
19. led 2011

janulka1980 - ahoj jsem na tom stejne jako ty, zatim tedy cekam na zabrani leku, male folikly, ale zadny pri cyklu neni takovy, aby mohlo dojit k oplodneni normalne, takze probiha stimulace zatim Clostylbegytem, ale doposud neuspesne, ted cekam na MS ( mam velmi nepravidelny cyklus ), takze nakonec skoncim u sve mudr kvuli vyvolani, abych mohla nasadit vyssi davku leku a kdyz ani ty nezaberou , tak dostanu jiz nejake jine injekce a teprve pak muzeme jit na prvni IUI. Manza uplne v poradku. Takze zatim cekame.

miosat, petrajda - holky tak ať vam to pekne naroste, odeberou, vrati a ujme se to hned na prvni pokus, kolik si nechate dat kousku?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru