První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

petrajda
20. led 2011

cuddle - ahoj. Tak já bych ráda dvě dávky 😀

capricej
20. led 2011

Ahoj děvčata, tak já už mám po odběru. Odebrali mi 10 oocytů a jak jsem čekala na muže až si pro mě příjde tak mi dokonce řekli, že se jim z těch deseti podařilo oplodnit 9. Dneska si mám volat jak se to vyvíjí dál. Takže až budu chytřejší tak vám zase pisnu. Jinat ten odběr není nic hrozného trvá to chvilinku a ani bolesti jsem po tom moc velké neměla. Něco málo ano ale to se dá vydržet.
Jinak bych taky ráda si nechala zavést 2 kousky 😉

lola22
20. led 2011

Ahoj holky, rada bych se k Vam pripojila. Mam za sebou posledni 2 mesice 2 nezdarene IUI a nevim jestli mam na dalsi mesic pockat, asi se nemusi, ale jsem z toho trochu unavena. Zatim jsem brala jen utrogseston, s MUDr. jsem domluvena ze zkusime 3 nestimulovane cykly a pak 3 stimulovane, ja totiz ovuluju vzorne🙂 Mame po 3 letech marneho snazeni jen zjistenou pozitivni bunecnou imunitu proti spermiim, ktera by mela byt prelecena kazdodennim pojidanim prednisonu, jinak se tvari vsechno v poradku. Ale vysledky se jaksi nedostavuji:(

misaot
20. led 2011

@cuddle Ahojky, taky budu držet palečky, aby to vyšlo jen pomocí clostíku.

Já si nechám zavést dvě 🙂

misaot
20. led 2011

@capricej Téda, no tak to gratuluji 🙂 Neříkala si, že jich tam máš 15? Tak pro odebrali jen 10? A ty jsi měla také ISCI? že? Tak hned napiš, jak na tom oplodňáčci jsou a jak se jim dařilo přes noc 🙂 Strašně moc držím palce 🙂

misaot
20. led 2011

@lola22 Ahojky, a to zatím všechno absolvuješ u gynekoložky a nebo už navštěvuješ CAR? A spermio máte v pohodě?

capricej
20. led 2011

@misaot jo říkala jsem že jich tam mám kolem 15 tak mi to řekl doktor, ale všechny ty folikuly nemusí obsahovat vajíčko, tak asi proto mi jich odebrali "jenom" 10 ale pani embryoložka říkala že těch 9 oplodněných je dobrý výsledek.
Děkuji za podporu i já ti držím pěsti, aby ti to všechno dobře dopadlo

misaot
20. led 2011

@capricej Aha, tak to je super.... a už jsi tam volala, jak se jim daří? Já bych měla bud v pondělí nebo v úterý, zítra mi to řeknou už definitivně.

A už ti řekli termín ET?

capricej
20. led 2011

jej já začínám být nervozní. Za půl hoďky si mámvolat do caru jak to pokračuje 😅

misaot
20. led 2011

@petrajda A jak jsi na tom ty? už máš nějaké info? Byla jsi na UZ?

lola22
20. led 2011

@misaot Jojo, u sve gynekolozky, ale ona se na lecbu neplodnosti specializuje a je tam schopna udelat cokoliv krome IVF. Spermio mame ukazkovy.

misaot
20. led 2011

@capricej Nebuď nervózní :-ú ber to tak, že potřebuješ alespoň dvě ktomu, aby mohlo proběhnout IVF, dle přání, samozřejmě úplně nejlepší varianta by byla, kdyby Ti jich zbylo pár na zmraženi, ale to hlavní to není. Uvidíš bude to v pohodě 🙂

capricej
20. led 2011

to se všechno dovím za chvíli.
jenom se chci zeptat já neberu žádné vitamíny ani listovku, doktor říkal že to braní nemá nějak moc velký vliv na ten vývoj.
Co si o tom myslíte???

misaot
20. led 2011

@lola22 Tak to je dobrá zpráva 🙂 Chce to hlavně velkou trpělivost, je to běh nadlouho trať 🙂 Ale určitě doběhneš do cíle uvidíš 🙂

misaot
20. led 2011

@capricej No já jsem na tom stejně jak ty....listovku beru, jen když si vzpomenu ☹ v CARu mi neříkali nic o vitamínech a myslím si, žekdyž jíš vitamíny čerstvé, tak je to to nejlepší 🙂

capricej
20. led 2011

@misaot hele a už jsi se dívala co by jste koupili za kočárek a postýlku a vůbec celkové vybavení pro mimi???

misaot
20. led 2011

@capricej Tyyyy jo no tak na tohle jsem vůbec ještě nemyslela..... ted je pro mě jediný cíl a to otěhotnět a zatím nepředbíhám...ale samozřejmě tohle všechno jsem prožívala před rokem se svou sestrou, když si vybavovala pro synovce věci, tak nějaké povědomí mám....ale nechci předbíhat....

Ty už to máš vybrané?

capricej
20. led 2011

@misaot tak to mám každý den, jelikož pracuji v ZŠ a tam chodím i na obědy a ke každému máme buď ovoce nebo zeleninový salát a tak.
A já osobně si neumím představit, že bych si každý den nevzala nějaké ovoce nebo hodně ujíždím na mrkvi v jakékoliv podobě. :D

capricej
20. led 2011

@misaot to ja taky ještě nic neřeším, jenom mě tady překvapuji některé děvčata co to mají už naplánované a ještě nejsou těhotné. tak jsem se chtěla zeptat, jestli nejsem v něčem pozadu nebo tak. 😀

misaot
20. led 2011

@capricej Tak to je podle mě nejlepší, čerstvá forma vitamínů 🙂 Ještě mi doktor říkal, že jak po OPU tak i po ET se musí hodně pít, tak hodně pij 🙂

No určitě pozadu nejsi, ono to samozřejmě jde si plánovat a vybírat, ale podle mě je pak stokrát větší zklamání než když bereš jak věci jsou 🙂
Jak jsem říkala, já jsem si prožila ze sestrou a ona také všechny tyto věci pořizovala a řešila až nekdě v šestém měsíci protože do prvních třech měsíců si člověk netroufá a pak zase je člověku zle, že není čas 🙂

Ty jsi učitelka?

capricej
20. led 2011

@misaot jej jenom to ne. Já jsem ekonomka 😀
jak se znám tak jestli se všechno povede tak ty věci stejně budu zhánět až na poslední chvíli 🙂

misaot
20. led 2011

@capricej Tak jak to že pracuješ na ZŠ?

No jo já se znám také, že by to bylo naposlední chvíli 🙂 Hlavně mám výhodu, že asi všechno dostanu od sestry, ona už druhé dítě nechce 🙂 Takže mi všechno dá 🙂

capricej
20. led 2011

tak zrovna jsem volala a je jich pořád 9. A v ponděli mi je tam šupnou. ještě si mám zítra zavolat v kolik hodin v to pondělí to bude 😀
tak jsem zatím moc moc šťastná adoufam, že všechno půjde tak jak doposud 😉

capricej
20. led 2011

@misaot no rpotože i ZŠ má ekonomického pracovníka 🙂

capricej
20. led 2011

@misaot no a co když budeš mít dvojčata?? sestra je taky měla???

misaot
20. led 2011

@capricej Ty jooooo no tak to je skvělá zpráva 🙂 Měla jsi teda ISCI?

Takže v pondělí se to stane..... jůůůů to je krása 🙂 jak dlouho že se snažíte?

misaot
20. led 2011

@capricej Jo tak......to většinou nebývá, většinou jsou na ZŠ ekonomové externisti, asi jsi na velké škole 🙂
Capri, asi už jsem se ptala, ale odkud že jsi a kolik pak je ti?

misaot
20. led 2011

@capricej Když budu mít dvojčata, tak by to byl teda mazec.... když hlídám synovce jsem uplně vyřízená a představa, že by byli dva....no to je hrůza 🙂 Bylo by to super, že bych už nemusela jednou znovu řešit tohle všechno znovu, ale asi bych chtěla jen jedno 🙂 A co ty?

A přemýšlela jsi o tom co dál? na jak dlouho by sis dala mateřskou a po jak dlouhé době byste chtěli další dítě?

capricej
20. led 2011

@misaot Měla jsem ISCI. úplně naplno se snažíme od ledna 2009 s tím že v září 2009 jsem potratila a z toho mám největší obavy že se to stane znovu.
Jinak škola jsme malá máme asi 150 dětí a k tomu 50 dětí ve školce a jsem z okresu Frýdek-Místek a je mi 27 let 😀
Jo tak o tom jsem přemýšlela jenom trošku, ale mi by dvojčata nevadila dokonce si chci nechat zavést dva prďolky a kdyby s tim manžel souhlasil chtěla bych časem ještě jedno 🙂 no a na mateřské bych chtěla zůstat tři roky

misaot
20. led 2011

@capricej Jo tak to jsme na tom stejně, já bych taky moc chtěla tři děti, ale postupně .-) kVŮLI RODINĚ JSME SI POŘIZOVALI VELKÝ DŮM A JSME TU BOHUŽEL SAMI, tak doufám, že ho brzy naplníme :.)

Já si také nechám zavést dvě 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru