První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

petrajda
15. čer 2011

cudle - nechávají to do car. Vím,že některé holky s endometriozou otěhotněly a dokonce přirozeně. V nemocnici mi přímo nic nedoporučili, nechávají to do car. Jsem objednaná na osmého července,tak uvidím co mi řeknou. No pěkně se nám ta skládačka seskládala.
K operaci - měla jsem ošklivé probuzení,buď mě špatně probudili na sále -říkaly sestry a nebo mi prostě jen nesedla anestetika - říkám já. Já jinak narkozu snášim dobře.
Zejtra už jdu na stehy , zatím jsem doma.

cudle a co ty?

cuddle
17. čer 2011

@petrajda ja mam z narkozy strach, nikdy jsem zadnou nemela, ale zase si rikam ten odber vajicek je vetsinou snasen dobre, pac je opravdu kratkodoba, u te laparky to asi bylo delsi dobu....

no ja zahajila 10.6 dlouhy protokol, ted beru Proveru , dnes zacinam pripichavat injekce na dozravani foliku, at je tam pristi mesic pri stimulce nejaka pekna uroda, jak dorazi ms klusu do CAR pro injekce a zacinam stimulovat, takze odber mozna tak nejak v polovine cervence - takze zatim je to takove stadium pripravne...

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrajda
24. čer 2011

cuddle - já jsem vlastně nikdy nevěděla jaký je rozdíl mezi krátkým a dlouhým protokelem.Že tak markantní sem teda netušila 😕 . Proč se vlastně v tvém případě rozhodli o dlouhý?

Narkozu snáším většinou dobře,ale tahle byla teda nářez. Já mám během půl roku za sebou čtyři a ta poslední po laparce byla teda maso!

cuddle
26. čer 2011

@petrajda ty ja nevim - bylo to tim, ze jsem mela zrovna myslim 5DC a asi to chteli nastimulovat, aby pri IVF byla vetsi urodicka, pac pry pocet foliku se vytvari 2-3 mesice predem a ne jen v tom stimulacnim cyklu, to ze dozravaji jen ty co uz tam jsou , takze takto oni nastimuluji predem aby se jich vytvarelo vice a pak ta stimulace byla uspesnejsi.....tak nejak to rikal
uz picham 3 ampulky Merionalu - 2 den a k tomu mam porad jeste i ty dalsi leky, tak uvidim jak budou postupovat vysledky
no nesmim si tu narkozu moc brat jinak bych se tam neodhodlala vubec.....

petrajda
30. čer 2011

cuddle - moc ti držím palce a dej zprávu jak to vypadá

cuddle
30. čer 2011

@petrajda jojo diky, ted me ceka v sobotu kontrolni ultrazvuk a odber krve, tak jsem zvedava jestli tam neco roste...

cuddle
8. črc 2011

ahojte, dnes OPU, narkoza myslim dobry, pekne sem se probudila i mluvila s pani co byla se mnou na pokoji, ale asi po 45 min se mi zacalo delat trosku spatne a tocit hlava a takove navaly horka, tak me sestricka vic zvedla do seda, otevrela okno, dala caj a svacinu a jeste jsem tam lezela, no asi o pul hodku dyl nez bylo v planu, manzel statecne cekal
nahore koordinatorka se na mne divala trosku nejiste, ze je videt, ze nejsem uplne v kondici, normalne mam zdravou barvu a ted asi trochu beloba a hlavne jsem byla docela zpocena - no dostala jsem nejake leky proti hyperstimulaci - mam si zitra a den potom dojit na injekci do zadku - takze nevim jestli sem mela nabeh - bricho me trochu poboliva, ale jinak lezim a zbytek dne mam naordinovany relax a peci od manzela
odebrali 18 vajicek - to jestli jsou zrale a kolik je uvidi dnes - ale reknou nam az zitra kolik se oplodnilo, meli jsme v ICSI 8 kusu a nakonec jsme se rozhodli, ze si doplatime jeste pripadne dalsi 4 kdyz jich bude zralych vic, takze maximalne budou oplodnovat 12

petrajda
11. črc 2011

cudle - panečku, chvilinku tu zas člověk není a takové novinky. Já byla na dovolené,tak moc moc držím palce. Jak to teďka vypadá??
Byli jsme mezitím taky v caru a mám na podzim,asi září-říjen, naplánované ivf, tentokrát metodou PICSI a budu mít také dlouhý protokol,vzhledem k endometrioze. Hele ty jsi jak dlouho píchala injekce? mě to připadá,že aspoň měsíc.

cuddle
11. črc 2011

@petrajda no ja zacala s Dipherelinem, to bylo nejak v pulce cyklu, pak se s novym pridal Merional a v Dipherelinu jsem pokracovala porad, az do Pregnylu - nas car tuto metodu nazyva SIVF - ne presne dlouhy protokol, pouzivaji nejakou licenci z Australie - prave tento princip nejak patentovany
jinak dnes 3 den PK a mame 11 bobisku, oplodnilo se jich z 12ti 11 a zatim se vsechny drzi, ve stredu 5ty den PK a dle vsecho transfer, doufam, ze se udrzi a bude i na zamrazeni

petrajda
12. črc 2011

cuddle - tak to je krásná úroda. Moc držím palce dál.
Já jen vím,že v nějaké části cyklu budu píchat taky Merional,ale o něj sem zažádala místo Gonalu-ten už u nás v caru stojí 7000!.protože chceme PICSI,tak budu mít aspoň nějakou úsporu na lécích.Akorát to nebude tak pohodlné,aplikace Gonalu byla snadná,že byla v peru.
Dlouho se tu neoběvila Misaot,co?

cuddle
12. črc 2011

@petrajda no ja si i predtim pichala Fostimon, takze jsem michala sama a bylo to injekcne, on uz mi doktor v caru rikal, ze mi nebude davat drahe leky, ktere maji stejnou ucinnost jako ty levnejsi, jen jsou uzivatelsky prijemnejsi, ale nedoplatila bych se, pak bych ty pera potrebovala 4 a pojistovna hradi vlastne 2 a to jeste s doplatkem - no a pichala jsem si to sama, nakonec bez problemu
no jo Miosat tu dlouho nebyla ...asi si dava pauzu

petrajda
14. črc 2011

cuddle - jak to vypadá?? Jsem celá zvědavá, žhavá na zprávy.Moc držím palce dál. V práci byl docela mazec a v sobotu odjíždíme na dovolenou, už aby to bylo...

Aplikace těch per je opravdu velice snadná,ale úspora peněz u mě zvýtězila..l

cuddle
14. črc 2011

@petrajda vcera jsem si byla pro fazolku 🙂 1 nam zamrazili, dalsi uz bohuzel do stadia blastocysty nedosly, ale ty 2 jsou pry moc hezke, u nam mrazi jen ty kvalitni blastocysty zadne horsi
takze ted jsem 2 dny doma a jen tak odpocivam 🙂

petrajda
15. črc 2011

cuddle- jé tak to moc to moc gratuluju 🙂

petrajda
15. črc 2011

Hlavně nezvedej nic těžkého..nemáhej se, nenatahuj se a ne...no všake 😵 jistě víš...a ono se to poved

cuddle
15. črc 2011

@petrajda jojo 2 dny mam dovolenou a k tomu vikend, takovej relaxacni , valici se, odpocivajici 😀

petrajda
15. črc 2011

tak paráda,že to takhle vyšlo...

petrajda
15. črc 2011

no já jdu balit, zejtra razíme na šumavu na tejden,ale jak tak koukám do mapy tejden bude málo

cuddle
15. črc 2011

@petrajda pekne si to uzij, my jsme byli zacatkem cervna a fakt parada, klidek pohoda, hodne hradu, zamku a tak , no balada 🙂

petrajda
28. črc 2011

ahoj, jsem zpět, tedy už od neděle,ale než já se vždycky po nějaké podobné akci dostanu k pc .....
cuddle - jak to vypadá?????????
Myslela sem na tebe.
Já v pondělí volám do caru zda odeslali žádost..

cuddle
28. črc 2011

@petrajda ahoj, krev negativni, uz jsem 3DC a za tyden zacinam tabletky a pokud bude 14den dobry ultrazvuk, tak 20 ty den se cca muze jit na KET, mame 1 mrazacka.....

petrajda
29. črc 2011

cuddle - tak aspoň že máte mrazáčka..jak říká jedna kolegyně z caru 😉 ,hlavní je pozitivně myslet.No ale ono se to snadněji vykládá a doporučuje než dělá,což? 🙂

cuddle
1. srp 2011

@petrajda no jo presne tak, byt pozitivne naladena porad moc nejde, no tak uvidime jestli to bude vetsi bojovnicek

petrajda
1. srp 2011

cuddle - věřím že bude 😉 🙂

cuddle
30. srp 2011

@petrajda ahoj - dnes 12 den po KET - testovala jsem v nedeli a nasla sve prvni //
vcera krev, HCG 196, potvrzene tehotenstvi - ultrazvuk 9.9
sem stastna, ale radeji opatrna a nejasam moc nahlas....

petrajda
30. srp 2011

cudle - ty brďo, potichounku ale přece držím palce. 🙂 😵 To je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já si jdu ve čtvrtek pro léky a dzovíme se kdy začnu s dlouhym protokolem

cuddle
1. zář 2011

@petrajda dekuju , v pondeli mi na krvi potvrdili HCG 196 - prý jste tehotná! krasna veta, nejkrasnejsi
no a ted cekam a trnu na ultrazvuk 9.9 jestli to bude v poradku tam kde ma byt, a tak jak to ma byt

jak jsi dneska dopadla ty?

cuddle
1. zář 2011

jinak tu je aktualni diskuze IVF zari, rijen - taky tam chodim koukat - takze by ses mohla pridat do snazilek sem

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ivf-zari...

petrajda
6. zář 2011

ahoj cuddle - děkuji za info. Já byla nějakou dobu zas bez netu, měnili jsme poskytovatele,tak snad už to bude dobrý.
V pondělí jsem dostala injekci decateptylu a za 14 dná jdu na utz...

Jen ať dál hcg roste 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru